Diş Kaşıyıcı & Çıngırak 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Babyst Duyusal Diş Kaşıyıcı El Topu
Babyst Duyusal Diş Kaşıyıcı El Topu
(3)
239,90 TL
SEPETTE
211,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sophie La Girafe - Sophie By Me Limited Edition Diş Kaşıyıcı
Sophie La Girafe - Sophie By Me Limited Edition Diş Kaşıyıcı
(3)
419,90 TL
SEPETTE
386,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mouthıe Mıtten Diş Kaşıyıcı Eldiven-Mor-Fiyonk
Mouthıe Mıtten Diş Kaşıyıcı Eldiven-Mor-Fiyonk
(1)
129,00 TL
79,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik Sarı
(0)
90,00 TL
75,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bebek Diş Kaşıyıcı Sevimli Benekli Zürafa Mavi
(2)
100,00 TL
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bondigo Piyanolu Balık Diş  Kaşıyıcı Çıngırak
Bondigo Piyanolu Balık Diş Kaşıyıcı Çıngırak
(0)
186,18 TL
158,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Parmak Silikon Bebek Diş Kaşıyıcı Fırçası Diş Fırçası Özel Kabınd
Parmak Silikon Bebek Diş Kaşıyıcı Fırçası Diş Fırçası Özel Kabınd
(8)
49,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik Pembe

REKLAM

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik Pembe
(1)
90,00 TL
75,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Winfun Peluş Sevimli Fil 0+ Ay
Winfun Peluş Sevimli Fil 0+ Ay
(0)
79,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wee Baby Silikon Diş Kaşıyıcı 858
(0)
29,00 TL
Babyjem Diş Kaşıyıcı Eldiven Kirpi Ekru
Babyjem Diş Kaşıyıcı Eldiven Kirpi Ekru
(25)
83,50 TL
75,15 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Babyjem Ahtopot Diş Kaşıyıcı 628 Gri
Babyjem Ahtopot Diş Kaşıyıcı 628 Gri
(1)
53,00 TL
SEPETTE
45,05 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mamajoo Diş Kaşıyıcı Asorti Renkler
Mamajoo Diş Kaşıyıcı Asorti Renkler
(0)
39,90 TL
SEPETTE
27,93 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiwi Bebek Diş Kaşıyıcı Titreşimli Kiwi Kbaby-16
(1)
95,00 TL
Wee Baby Mavi Kalpli Silikon Diş Kaşıyıcı 912-2
Wee Baby Mavi Kalpli Silikon Diş Kaşıyıcı 912-2
(0)
54,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fisher Price Sevimli Hayvancıklar Dişlikler-Gyn23-Gyn26
Fisher Price Sevimli Hayvancıklar Dişlikler-Gyn23-Gyn26
(0)
59,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fisher Price Sevimli Hayvancıklar Dişlikler-Gyn23-Gyv38
Fisher Price Sevimli Hayvancıklar Dişlikler-Gyn23-Gyv38
(0)
59,90 TL
Babyjem Diş Kaşıyıcı Eldiven Kirpi Mavi
Babyjem Diş Kaşıyıcı Eldiven Kirpi Mavi
(2)
83,50 TL
75,15 TL

Diş Kaşıyıcı ve Çıngırak

Bebekler diş çıkarırken dişleri oldukça kaşınmakta ve bu durum bazen bebeğinizi huzursuz edebilmektedir. Bebeklerin dişlerinin daha sorunsuz ve kolay çıkması için diş kaşıyıcılar kullanılmaktadır. Kaliteli bir diş kaşıyıcı ürünü sayesinde bebekleriniz diş çıkarırken çok daha rahat eder ve bu dönem hem ebeveynler hem bebekler için daha huzurlu geçmektedir. Bebekler dişleri kaşınmaya başladığında ellerine aldıkları her nesneyi ağzına sokmaya ve dişlerini o şekilde kaşımaya çalışmaktadır. Bu nesnelerle, damaklarındaki kaşıntının geçmesini sağlamaya çalışırken bebeğinizin sağlığını olumsuz yönde etkilemeye neden olabilmektedir. Bu nedenle daha güvenli ve sağlıklı olan diş kaşıyıcıları kullanmanız, bebeğinizin sağlığı açısından son derece önemli bir yer teşkil etmektedir. Bebeğinizin diş çıkarma dönemine en iyi şekilde destek olacak diş kaşıyıcılarından edinerek siz de bu dönemi bebeğiniz için daha rahat bir hale getirebilirsiniz. Bebeğin damak yapısına uygun şekilde tasarlanmış olan diş kaşıyıcılar, zorlu diş çıkarma sürecinin aşılmasına yardımcı olmaktadır. Bu dönemde bebekler oldukça huzursuz olabilmektedir. Bu huzursuzluk, ister istemez uykusundaki dengesizliğin tetiklenmesine de neden olabilmektedir. Dişlerini rahatça kaşımalarına yardımcı olacak çıngıraklı şekilde üretilen diş kaşıyıcılarından tercih ederek bebeğinizin ilgisini kolay çektiği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebekler bu tarz ilgi çekici özellikteki kaşıyıcıları kullanmak için can atmakta ve bu dönemi oyunlaştırmaktadır. Bebeğinizin diş çıkarma sancılarını hafifletmeye yardımcı olacak, kullanışlı bir ürünler arasında yer alan kaşıyıcıları güvenle kullanarak bebeğinizdeki huzursuzluğun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Diş eti kaşınan bebekler çok rahatsız hissedebilmekte ve eskisinden daha hırçın bir hale gelebilmektedir. Öyle ki, sürekli olarak ağlamaya başlarlar. Kaliteli diş kaşıyıcılarını kullanarak, bebeğinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek sağlığı göz önünde bulundurularak üretilen kaşıyıcılardan tercih ederek süreci daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Çıngırak ile ilgisini çekmeyi başaracağınız bebeklerinizi gün içerisinde de daha çok oyalayabilir, dişleri kaşınırken ilgisini başka yöne çekebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına sahip olarak üretilen ürünler sayesinde hem bebeğinizi hem kendi içinizi rahatlatabilirsiniz. Birbirinden farklı seçenek sunan bu ürünler içerisinden bebeğinize en uygun olanını tercih edebilir, aynı zamanda bebeklerinizin ağız bakımına da katkı sağlayabilirsiniz.

Diş Kaşıyıcı ve Çıngırak Çeşitleri

Diş Kaşıyıcı ve Çıngırak Çeşitleri

Birçok farklı özelliğe ve modele sahip olan diş kaşıyıcılarından çıngırağa kadar pek çok ürün sayfamızda yer almakla beraber bebeklerin gelişiminde ve büyümesinde katkı sağlayan önemli ürünler arasında sayılmaktadır. Bebeklerde diş kaşıyıcı kullanımı oldukça sağlıklı olmasına rağmen bu konu hakkında halk arasında çeşitli yanılgılar da bulunabilmektedir. Genellikle bebekler için üretilen bu kaşıyıcıların kullanılmasından duyulan endişelerden birisi bu tür ürünlerin diş çıkarmayı engelleyebileceği düşüncesi olmakla beraber bebek diş kaşıyıcı ürünleri bebekleriniz için olumsuz bir etkiye sebep olmamakta aksine daha sağlıklı ve huzurlu şekilde diş çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. Bebekleriniz diş çıkarırken onlar için özel olarak üretilen ve herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürünü kullanan bebeğiniz, dişlerini rahatlıkla çıkarmaya başlamaktadır. Bebekleriniz için çok daha rahat geçen diş çıkarma süreci bu sayede ebeveynler için de daha rahat ve huzurlu bir hale gelmektedir. Diş kaşıyıcıların da kendi içerisinde farklı tip modelleri bulunmaktadır. En sık tercih edilen çeşitlerden birisi de sulu diş kaşıyıcı ürünleridir. Sulu diş kaşıyıcıları, bebekler tarafından da çokça sevilmektedir. Diş çıkaran bebeğinizin yalnızca dişlerinde değil damaklarındaki kaşıntı için de kaşıyıcıları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünler etkili bir diş kaşıma özelliğine sahip olmanın yanı sıra BPA gibi zararlı içerikleri bünyesinde barındırmamakta bu nedenle bebeklerinizin sağlığını olumsuz etkilememektedir. Ayrıca bu ürünler kolay bir şekilde kavranabilme özelliğine sahip olmakla birlikte bebeğinizin günlük hayatında ürünleri rahatça kullanmasına yardımcı olmaktadır. Ürünler içerisinde farklı renk ve model seçenekleri bulunmakta, pek çok farklı zevke hitap eden ürünler kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Bebekler için diş kaşıyıcıların en konforlu avantajlarından birisi de son derece hafif bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu sayede bebeğiniz kaşıyıcısını elinde rahatlıkla gezdirebilirken, kavrama konusunda da zorluk yaşamayacaktır. Bebeğinizin bir türlü elinden düşürmek istemeyeceği bu ürünler sayesinde sıkıntılı bir süreç haline dönüşen diş problemlerinin hafiflemesini sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Bebeklerinizin ilgisini çekmesi için farklı figür ve renk seçenekleri ile çok daha eğlenceli hale getirilen bu ürünlerden diş kaşıyıcı zürafa, ayıcık gibi hayvan figürlerine sahip modeller kullanıcılarıyla buluşturulmaktadır. Diğer bir yandan pembe, mavi, sarı, yeşil gibi farklı renk tonları da ürünlerin renklendirilmesinde kullanılmakta, bebeklerinizin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Renklendirilmesi esnasında sağlığı olumsuz etkileyecek kimyasalların kullanılmaması sayesinde bebeklerinizin gönül rahatlığı ile kullanmasına müsaade edebileceğiniz bu ürünler hem eğlenceli hem de sağlıklı seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır.

Diş Kaşıyıcı ile Sağlıklı ve Huzurlu Bebekler

Diş Kaşıyıcı ile Sağlıklı ve Huzurlu Bebekler

Diş kaşıyıcıları içerisinde en çok rağbet gören ve beğenilen modellerden birisi de hiç şüphesiz sulu diş kaşıyıcılarıdır. Bebeğinizin altı aylık sürecinden sonraki diş çıkarma dönemini daha huzurlu ve konforlu hale getirmenize yardımcı olan bebeklerinizin rahatsızlığını azaltan bu ürünler arasında yer alan sulu kaşıyıcılar hem ebeveynler hem bebekler için vazgeçilmez hale gelmektedir. Bebeğin fiziksel olarak yaşamış olduğu bazı değişimler, beraberinde bazı sıkıntıları tetiklemeye neden olabilmektedir. Bebeğinizde görülmeye başlanan fizyolojik değişim süreçlerinden daha az etkilenmesini sağlayan bebek ürünleri arasında diş kaşıyıcılardan çokça tercih edilen sulu modeller yer almaktadır. Diş çıkarma döneminde yalnızca bebeğinizin dişleri değil damağı da oldukça kaşınmaktadır. Bebek damağındaki meydana gelen kaşınmalardan kaynaklı olarak nesnelerle çok fazla haşır neşir hale gelmektedir. Fakat eline almış olduğu nesneleri yutma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilmekte veya bu nesneler, dişlerin yamuk çıkması gibi sorunların meydana gelmesine neden olabilmektedir. Ebeveynlerin bu tarz problemlerin önüne geçebilmek için en çok kullandıkları ve damaklardaki kaşıntı için tercih ettikleri ürünler arasında sulu özellikteki diş kaşıyıcıları bulunmaktadır. Diş kaşıyıcı oyuncak olarak da çocukların ilgisini çeken ve kaşıntılarının giderilmesine yardımcı olan sulu modeller üretilirken içerisine katkı maddesi gibi zararlı eklentiler olmadan gıda boyası ile renklendirilmektedir. İçerisine ise temiz içme suyu doldurularak bebeğinizin dişlerini ve damağını kaşırken daha ferah hissetmesi sağlanmaktadır. Buzdolabında belli bir süre bekletebileceğiniz bu kaşıyıcılar soğuduktan sonra bebeğinize verebilirsiniz. Bebeğiniz dişlerini kaşırken meydana gelen kaşıntılar ve kabarmalar sulu modeller sayesinde daha da azaltılarak rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Bebekleriniz kaşınırken herhangi bir tahriş ve kabarma meydana gelmeden diş etlerine, damağına masaj yapmaktadır. Temizliği ise oldukça basit olan bu ürünleri ılık su ve sabun yardımıyla temizleyebilir, kaynatma işlemine tabi tutmaksızın sterilize edebilirsiniz. Bebeğinizin yatak bölümüne rahatlıkla takıp çıkarabileceğiniz diş kaşıyıcılarını kullanabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz dilediği an kaşıyıcı oyuncağını kendine doğru çekerek kullanıma başlayabilmekte, ayrıca yere düşme ve kirlenme gibi sorunların da önüne geçilmektedir. Farklı sevimli modellerde olan diş kaşıyıcıları, bebeklerin de ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Oyun oynamayı fazlasıyla seven bebeğiniz, oyuncak formundaki kaşıyıcıları kullanmak için can atmaktadır. Sadece oyuncak görüntüsü ile sınırlı kalmayarak, üründeki kabarık yüzeyler kaşıntının dinmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Diş Kaşıyıcı Çeşitleri ve Geniş Ürün Yelpazesi

Diş Kaşıyıcı Çeşitleri ve Geniş Ürün Yelpazesi

Diş kaşıyıcıları satın almak isteyen kullanıcılara birçok çeşidin yer aldığı geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Sulu olanların yanı sıra silikonlu olanları da çok sık tercih edilen modeller arasında yer almakta ve hem bebeklerin hem ebeveynleri favori ürünleri arasında bulunmaktadır. Silikon diş kaşıyıcı seçenekleri de diğer modeller kadar rağbet görmekte ve tercih edilmektedir. Silikonlu kaşıyıcıların sunmuş olduğu avantajlardan birisi de bebeğin sert bir şekilde çekiştirmesine, koparmaya çalışmasına karşı sağlam ve esnek bir yapı sunmasıdır. Böylelikle uzun kullanımlar sonucunda dahi istenmeyen yapı bozulmaları, yırtılmalar veya kırılmalar meydana gelmemektedir. Dayanıklı olmasından dolayı, daha uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır. Silikon diş kaşıyıcısının üst kısmında yer alan kabartılarda, damaktaki kaşıntının önlenmesi sağlanmakta ve bebeğinizin dişlerinin yanı sıra damağı da rahatlatılmaktadır. Bebeğiniz bu kabartıları oldukça severek, damaktaki kaşıntının geçmesi için sık sık kullanmaya başlayacaktır. Ürünün damak kaşıntısını almasının yanı sıra sağlamış olduğu bir diğer avantaj ise damakta masaj etkisi sağlamasıdır. Bebeklerinizin memnuniyeti baz alınarak tasarlanan bu ürünlerin modeline göre fiyatları da değişebilmekte, geniş ürün yelpazesi içerisinde farklı bütçelere hitap eden ürünler kullanıcılarıyla buluşturulmaktadır. Son derece dayanıklı yapıda olmaları kadar sağlıklı olması da tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda diş kaşıyıcı emzik türünde olan ürünler de bulunmaktadır. Bebeğiniz gün içerisinde emziğini isterken aynı zamanda hem bu dileğini yerine getirebilir hem de kaşıntı probleminin önüne geçebilirsiniz. Ne zaman damağında bir kaşınma olsa, kaşıntı için iyi gelecek emziğini kullanmaya başlayacaktır. Siz de bebeğinizin bundan böyle kabaran damağı için masaj etkisi yaratacak olan bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünlerin, bebeklerin kullanımı konusunda oldukça pratik olduğunu söylemek mümkündür. Bebekleriniz diş çıkarıncaya kadar emzik şeklinde olanlarını kullanmasını sağlayabilirsiniz. Dönemin daha sakin şekilde geçmesi için sunulan ürünler içerisinden birbirinden farklı özellikteki ve yapıdaki kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu dönemi, en az bebekler kadar aileler de çok stresli şekilde geçirmektedir. Uykusuz geçen günler, ailelerin de bitkin şekilde kalmasına neden olmaya başlayacaktır. Bu durumu ortadan kaldırmanız için en doğru tercihlerin içerisinde vücuda zarar verecek bileşenler yer almamaktadır. Kullanıcıların zevkine uygun olarak sunulan dans figürlü diş kaşıyıcılarından, Meyveli set şeklinde dişlik, diş kaşıyıcı eldiven çeşitlerine kadar pek çok farklı ürün bebeklerinizin en yakın dostu haline gelmektedir. Hayvan ya da sevimli kahramanları simgeleyen ürünleri tercih ederek bebeğinizin dişlerini kaşırken aynı zamanda eğlenmesini de sağlamak sizin elinizde. Diş kaşıyıcı eldiven ise yine son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve bebeklerin ilgisini çekerken aynı zamanda kaşınma problemine çözüm üreten ürünler arasında yer almaktadır. Bebeklerinizin eline geçirebileceği ve eldiven olarak takabileceği bu ürünlerin üzerinde yer alan tırtık ve kabartılar sayesinde elini ağzına götürdüğünde dişlerinin kaşınması kolaylaşmaktadır. Kullanım açısından da oldukça pratik olan bu modeller bebeğinizin rahat bir şekilde dişlerini kaşımasına, damağına masaj yapmasına katkı sağlamaktadır.

Çıngırak Modelleri ile Bebeğinizin Eğlenmesini Sağlayın

Çıngırak Modelleri ile Bebeğinizin Eğlenmesini Sağlayın

Bebeklerin en sık kullandığı ve ilgisini toplamayı başardığı ürünlerden birisi de çıngıraklardır. Dikkati dağılan, yemek yerken ilgisini çekmeye çalıştığınız veya uykusu gelmeyen bebeğinizi daha sakin hale dönüştürme konusunda çıngırakların oldukça fazla olumlu etkisi bulunmaktadır. Bebek çıngırak ürünleri yardımıyla bebeğinizin ilgisini çekmeyi başarabilir yemek yedirirken dikkatini üzerinde toplayabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz ürünle ilgilenmeye başlayacak ve zamanı daha keyifli şekilde geçirmeye başlamış olacaktır. Yeni doğmuş bebeklerden biraz daha büyük bebeklere kadar pek çok dönem için uygun bir oyuncak ve oyalayıcı haline gelen bu ürünler çıkarmış olduğu sesler ve tasarımları sayesinde birçok bebeğin en sevdiği oyuncağı haline gelmeyi başarmaktadır. Çıngıraklar arasından bebeğiniz için tercih edeceğiniz ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanında veya üzerinde keskin bir yapı olmaması ve sivri uçları bulunmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebeğinizin oyun oynarken zarar görmemesi ve yaralanmaması için daha yumuşak ve düz olanları tercih edebilirsiniz. Ürünlerde en çok önem arz eden faktörlerden birisi de içerisinde BPA taşıyıp taşımamasıdır. Bebeklerin oynarken hemen hemen her nesneyi ağzına götürebilme ihtimali olduğu gözetildiğinde, bu oyuncakların içerisinde zararlı bileşen ve kimyasalların olmaması gerektiğini de ifade etmek gerekmektedir. Ses çıkarma özelliğine sahip olan bu sağlıklı ürünleri bebekler çok fazla sevmektedir. İçerisinde zararlı bileşen ve BPA olmaması da ebeveynler tarafından oldukça tercih edilebilir kılmaktadır. Çıngıraktan çıkacak olan sesler, bebeğinde çevresindeki olup bitenleri anlamaya çalışmasına yardım etmektedir. Bunun yanı sıra set şeklinde de sunulan bu oyuncaklar sayesinde birbirinden farklı ürüne tek bir set içerisinde sahip olabilirsiniz. Çıngırak seti fiyatları içinde yapmanız gereken sayfamızı incelemeye başlamanızdır. Böylelikle farklı farklı fiyat aralıklarına sahip olan setleri inceleyerek, istediklerinizi satın alabilirsiniz. İster tekli halde isterseniz set şeklinde olanları satın almaya başlayabilirsiniz.

Çıngırak Modelleri ile Mutlu Bebekler

Çıngırak Modelleri ile Mutlu Bebekler

Çıngıraklı oyuncaklar arasında zilli, halkalı gibi farklı farklı modeller bulunmaktadır. Son zamanda yaygınlaşan ve halka şeklinde olan çıngıraklar, birçok bebeğin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Özellikle ellerini daha rahat içerisine geçirebilmeleri ve kavrama kolaylığı sağlaması sayesinde bebekler tarafından çokça sevilmektedir. Diğer bir yandan bebeğinizin kavrama gibi motor becerilerinin gelişmesi de yine bu ürünlerle daha kolay ve hızlı hale gelmektedir. Çıngırak zili ise oyuncağın içerisinde yer alan ve ses çıkmasını sağlayan nesnedir. Bu sayede her sallanma esnasında oyuncak ses çıkarır. Ses çıktığını gören bebekler oyuncaklarını daha çok sallamaya başlamakta ve bu durum bebeğinizin duyusal gelişimine de katkı sağlamaktadır. Bebeklerinizin ilgisini çeken sesler çıkarmayı başaran bu ürünler sayesinde hem daha sakin hem daha mutlu bir dönem geçirmesine yardımcı olmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı, sağlam özellikli, kaliteli ve bir o kadarda sağlıklı olan bebek ürünleri içerisinde müzikli çıngırak modelleri de yer almaktadır. İçerisinde yer alan mekanizma sayesinde bebeğiniz oyuncağıyla oynarken arkadan müzik çalan bu ürünler son zamanlarda oldukça popüler hale gelmektedir. Özellikle yemek yedirmeye veya uyutmaya çalıştığınız bebeklerinizin ilgisini daha kolay çekebilirsiniz. Çıngırakların iç kısmında yer alan taneler, sesin çıkmasına neden olmakta veya müzikli mekanizmalar ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Bebeklerde bu tür ses çıkaran ürünlere karşı aşırı şekilde ilgi duymayı sevmektedir. Bebeklerinizin ilgisini üzerine çekmek için bu ürünler tasarlanmaktadır. Henüz bebeklik döneminde duyacağı sesler, bebeğinizin zihinsel ve duyumsal gelişimini olumlu yönde etkilemeye neden olmaktadır. Bebeğiniz için bundan sonra çıngırakları tercih ederken, daha çok eğlenceli yönünün yanı sıra zeka geliştirmeyi sağlayacak olanları tercih edebilirsiniz. Bebekler için çıngırak ürünleri ile çevresindeki sesleri keşfetmek bebeğiniz için çok eğlenceli bir hale dönüşmeye başlayacaktır. Bebeklerde diş kaşıyıcı ve çıngırak tarzı ürünlere kolayca ulaşabilmek, bebeğinizin mutlu olmasını sağlamak ve dişlerini kaşırken daha rahat bir dönemden geçmesini sağlamak için siz de sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kaşıyıcı veya çıngırak oyuncak model ve fiyatlarını incelemek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.