Dijitsu Mikrodalga 

için sonuçları listeledik.

Dijitsu Mikrodalga

Dijitsu, dayanıklı tüketim ürünleri grubu olan elektronik ve teknolojik ürünler üretir. Markanın ürün kategorisinde insan yaşam alanlarının şartlarını iyileştiren çözümler bulunur. Marka, ev ya da çalışma ortamında ihtiyaç duyulan klima, buzdolabı, su sebili, hava soğutucu ve benzeri teknoloji tabanlı elektronik ürünler sunar. Markanın ürünleri pişirme, soğutma, ısıtma, TV olarak gruplandırılabilir. Pişirmeye yardımcı ürünler arasında markanın mikrodalga fırını öne çıkar. Dijitsu mikrodalga fırını iç hacmi ve fonksiyonlarıyla kullanıcıların ihtiyacını karşılar. Kullanıcı dostu tasarımıyla oldukça kolay ve pratiktir. İşlem yapmak istediğiniz gıdayı yerleştirmeniz için ürün paketinin içinde cam ısıtma tablası bulunur. Ergonomik tasarımlı Dijitsu mikrodalga fırın, paslanmaz çelik materyalden üretilir. Dijital dokunmatik ekran gösterge panelinde yer alan fonksiyon tuşlarıyla buz çözme, pişirme gibi işlemler yapılabilir. Mutfaklarda sıkça yapılan mısır patlatma, patates, pizza gibi menüler markanın 20 litre hacimli fırınıyla kolaylıkla yapılabilir. 700 W güç çıkışı bulunan fırının çocuk kilidi de bulunur, böylece olası tehlikelere karşı önlem almanızı sağlar. Buzlu gıdaların çözülmesi, içeceklerin hazırlanması ve buzdolabından çıkarılan pişmiş yemeklerin tekrar ısıtılması gibi işlemler markanın fırınıyla pratik hale gelir. Otomatik pişirme sistemiyle çalışan fırının zamanlayıcı fonksiyonuyla yemeğin pişme süresini ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz Dijitsu mikrodalga fırın yorum bölümünden gerçek kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfadan markaya ait olan fırının özelliklerini inceleyebilir, tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Dijitsu Mikrodalga Fırın Kullanımı

Dijitsu Mikrodalga Fırın Kullanımı

Mikrodalga, minimal tasarımıyla mutfaklarda rahatlıkla kullanılır. Kompakt tasarımının birden fazla fonksiyonla birleşmesi mikrodalga fırına olan ilgiyi artırır. Dijitsu mikrodalga kullanımı dış yüzeyine yerleştirilen fonksiyon tuşlarıyla oldukça kolaydır. Dokunmatik ekran özelliği uzun süreli kullanıma uygundur, ayrıca güvenlik fonksiyonu çocukların merakına karşı koruma sağlar.Çalışma için kullandığı enerji sebze ve benzeri gıdaları pişirmek ya da haşlamak için oldukça yeterlidir. Ürünün sağ tarafında yer alan panelde bulunan tuşlarla fırın içine yerleştirilen yemeğin türüne göre pişirme fonksiyonu kolaylıkla seçilir. Pişirme süresini kendiniz belirlemeniz için panelde numaralar bulunur. Ayrıca hızlı pişirme fonksiyonu sayesinde kısa zaman aralığında yemeğiniz hazır olur. Dijitsu mikrodalga modelleri kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda tasarlanır, böylece tüketici memnuniyeti sağlanır. Ev ya da ofiste kullanıma uygun tasarımı sayesinde her ortamda istenilen menüler hazırlanabilir. Mikrodalga fırının kullanışlı işlevleri sayesinde pizza bile kolaylıkla pişirilir. Hamur işi ya da sebzeli menülerin hazırlanması için özel fonksiyon tuşları bulunan fırının aynı zaman da donmuş gıdalar için ayrıca bir tuşu bulunur. İşlevsel tasarımı sayesinde pişirme işlemiyle beraber ısıtma işlemi de yapılabilir. Mısır patlatmak için de “patlamış mısır” tuşu bulunan mikrodalga ile film izleme keyfi ikiye katlanır. Teknolojik ürünler arasında yer alan mikrodalga özellikli fırın, hafif formuyla da kullanıcıların beğenisini toplar. Marka mutfağınızda uyumu yakalayabilmeniz için farklı renk alternatifleri sunar. Elektronik ürünler tasarlama ve üretme konusunda yeterli deneyime sahip olan markanın fırını oldukça kullanışlıdır. Farklı pişirme seçenekleri ve hızlı menüleri, yemek hazırlama üzerine kısa zamanda deneyim kazanmanıza yardımcı olur. Ofis ortamında çok fazla tüketilen kahve gibi içecekler için de ayrı seçenek sunan marka, çağa yakışan ürünler üretir. Dakika göstergesi sayesinde pişirme süresini takip edebilirsiniz. Ürün içinde yer alan aydınlatması sayesinde pişen yemeğinizi kapağı açmadan kontrol edebilirsiniz. Elektronik bir ürün olduğu için kullanımı oldukça basittir. Güç kablosunu elektrik sağlayıcısına bağladıktan sonra istediğiniz fonksiyonu seçerek çalışmasını sağlayabilirsiniz. Minimal tasarımlı, çok fonksiyonlu fırınla ev ya da ofisinizde konforu yakalayabilirsiniz. Dijitsu mikrodalga fırın kullananlar tarafından paylaşılan yorumları inceleyerek ürünle ilgili daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dijitsu Mikrodalga Fonksiyonları

Pişirme grubu ürünleri arasında yer alan markaya ait mikrodalga fırın, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Dijitsu mikrodalga kullananlar markaya ait olan ürünün fonksiyonlarını beğenir. Kompakt dizayna sahip olan ürün, taşımayı kolaylaştıran hafifliğiyle de dikkat çeker. Fırın kapağının cam olması yemeğin pişirme sürecinde kontrol edilmesine olanak sağlar. Zaman ayarı, ısıtma ve pişirme süresinin kullanıcı tarafından belirlenmesi içindir. Ayarlanan zaman için tuş panelinin üst kısmında dijital gösterge bulunur, böylece yemeğin pişmesi için belirlenen sürenin kalanı takip edilebilir. Dijitsu mikrodalga nasıl kullanılır gibi soruları gereksiz kılan bir tasarıma sahip olan ürün, paketinden çıkarıldığı anda kullanıma hazırdır. Fırının fişi elektrik prizine takıldıktan sonra ürün pişirmeye hazır hale gelir. Birden fazla pişirme seçeneği yerleştirilen tuş panelinde gıda resimleri yer alır, bu resimlerden biri aktive edilerek pişirme işlemi başlatılır. Dijitsu mikrodalga özellikleri sayesinde mısır patlatma, kahve, pizza gibi menüler kolaylıkla hazırlanır, ayrıca yeniden ısıtma ve buz çözme fonksiyonları da kullanıcılara zaman kazandırır. Pişirme hacmiyle yeterli alan sunan fırınla farklı özellikteki menüler kolaylıkla hazırlanır. Paslanmaz çelikten üretilen fırın sağlıklı bir pişirme ortamı sunar. Mikrodalga fırında kullanıma uygun nitelikteki, içinde yemek bulunan pişirme aracını iç bölmede yer alan cam tabla üzerine koyarak pişirme işlemi başlatılır. Isıtma ve pişirme gibi işlevlerinin yanı sıra “çocuk kilidi” tuşu, pişirme sırasında çocukların olası müdahalesine karşı çift yönlü koruma sağlar. “Güç seviyesi” tuşuyla yemeğinizin kaç derecede pişeceğine kendiniz karar verebilirsiniz. “Hızlı pişirme” fonksiyonuyla da az bir sürede yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. İster evinizde ister ofisinizde kendinize özel menüleri kolaylıkla pişirebilirsiniz. Markanın kullanım kolaylığıyla beğenilen fırının özelliklerine bu sayfadan bakabilir, evinizin rahatlığında hemen satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dijitsu Mikrodalga Fırınlar

Kullanıcı dostu tasarımıyla beğeni toplayan fırın farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkar. Renkli mutfak eşyalarınızla kombin edebileceğiniz Dijitsu siyah mikrodalga fırının lezzetli menüler hazırlamak için birden fazla fonksiyonu bulunur. Paslanmaz çelikten üretilen fırının çocuk kilidi, elektronik çalışma sistemini ve çocuğunuzu korur.Birden fazla renk alternatifi sunan markanın ürünleri aynı fonksiyon ve ebatlarda üretilir. Estetik açıdan farklı alternatiflerin bulunması mutfak dekorasyonunuzda bütünlük sağlar. Dijitsu mikrodalga gri ve siyah renkleriyle elektronik mutfak eşyalarınızla uyumludur. Bütçe dostu fiyat politikasıyla hareket eden marka, belirlediği fiyat aralığıyla da kullanıcıları memnun eder. Sahip olduğu özellikleriyle farklı türdeki gıdaların pişirilmesini ve ısıtılmasını mümkün kılar. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünlerinin tasarımını bu doğrultuda geliştiren marka, yeni nesil mikrodalga fırınlarında dijital dokunmatik ekran kullanır. Kullanım amacı lezzetli menüler hazırlamak olan fırın dış hacminin kompakt yapısı, ürünün mutfağınızla uyum sağlaması için geliştirilir. İç hacmiyle de yeterli pişirme alanı sağlayan fırında pizza bile rahatlıkla hazırlanabilir. Her bir gıda türü için farklı tuşların bulunduğu çalıştırma paneli, pratik kullanım sağlar. Özellikleriyle ve estetik görünümüyle beğenilen Dijitsu mikrodalga fırın fiyatları ile kullanıcıların bütçelerine de uyum sağlar. Pişirilme süresinin kullanıcı tarafından belirlenmesi ve sürenin takip edilebilmesi yemeğin vitamin ve mineral değerlerinin korunması açısından önemlidir. Ayrıca fırın kapağının cam tasarımı pişme sürecindeki yemeğin izlenmesini sağlar. Pişirilmek istenen yemeğin yapısına göre fırının ısı derecesi her seferinde ayarlanmalıdır, “güç seviyesi” tuşuyla fırın derecesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle eğlenceli ve heyecanlı film keyfi için kullanımı kolay ve pratik olan fırında mısır bile patlatabilirsiniz. Birbirinden farklı ve lezzetli menüler hazırlamak için tasarlanan fırına bu sayfa üzerinden sipariş vererek hemen sahip olabilirsiniz.