Altus Mikrodalga 

için sonuçları listeledik.

Uzun süreli yemek pişirme derdinden ve akşam yorgunluğunuzda açlık hissinizden kurtaracak olan Altus mikrodalga sizlerin yanında. Dilediğiniz sıcaklıkta yemek yemenize ve pişirmenize olanak sağlayan bu ürün zaman ve sıcaklık ayarlama seçenekleri ile size farklı fırsatlar sunmakta. Altus mikrodalga fiyatlarının uygun olması sayesinde sıcak yemekler artık rüyadan ibaret değil.

Geniş Hacim Fırsatı Sunan Altus Mikrodalga Fırın

Geniş Hacim Fırsatı Sunan Altus Mikrodalga Fırın

Tabağınız ya da yemek kabınızın büyük olması artık sıkıntı değil. Hacim seçenekleri ile farklı boyutta mikrodalga çeşitleri mutfağınızda yer edinebilir. Döner tabla özelliğinin de olması yemeğinizin sadece bir tarafını değil her kısmını ısıtmanızı sağlayacak. Yemekleri parça parça ısıtmak yerine size uygun olan hacim ile bir bütün halinde ısıtarak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Altus mikrodalga fırın yaşamınızı kolaylaştırmak ve beslenme alışkanlıklarınızdan taviz vermenizi engellemek üzerine kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mekanik kontrol sistemi ile dileğiniz şekilde yemek pişirebilir ya da ısıtabilirsiniz. Altus markası sizlerin dışarıdan yemek söyleme veya dışarıda yemek yeme alışkanlığınızı azaltarak ekonomik olarak rahat etmenizi sağlayacak ve ev yemeklerinden sizleri mahrum bırakmayacaktır. Dışarıda yemek yemekten kurtulan insanların Altus mikrodalga fırın yorumları bu sorunun halledildiğini göstermektedir. Buzdolabında olan ve buz tutmuş yiyeceklerin çözülmesini sağlayan buz çözme özelliği daha kısa sürede yemek yemenize yardımcı olacak. Doğalgaz masrafından kurtulacak ve uygun mikrodalga modelleriyle ay sonunu düşünmekten ve uzun süren yemek yapma zahmetinden kurtulacaksınız.

Altus Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüksek teknolojik özelliklere sahip bu ürünler zaman ayarlı seçenekler, mekanik kontrol sisteminin ayarlanabilir olması da artı değer olarak kişiye özel pişirme çeşitleri ve zamanları ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Altus siz kullanıcıların yemeklerin pişme ve ısınma durumlarını daha iyi anlayabilmeleri için fırın içi aydınlatmalara sahip. Isıtmaya başladığınız yiyeceklerin dakikalarca başında durmak yerine diğer işlerinizi hallederken mikrodalga fırın Altus üzerinde bulunan uyarı sistemi ile yemeğinizin ısındığına dair uyarıları alıp yemekleriniz yiyebilirsiniz. Pişirme ve ısıtmanın yanında yemeklerinizi buğulama yapmak için de kullanabileceğiniz bu ürünlerle, yemeklerinizi fotoğraflarda olduğu gibi duman tüten ve lezzetli bir görünümle sosyal medyada paylaşabilir ve bu lezzetten istifade edebilirsiniz. Diğer kullanıcıların yaptığı Altus fırın yorumları evrenine sizler de katılabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerle ilgilenebilir, kısa sürede yemek pişiren bu ürünler vasıtasıyla arkadaş sohbetlerinden mahrum kalmazsınız. Watt ayarlama seçenekleri ile kıyma kavurma, çorba pişirme, patates kızartması ısıtma, pasta pişirme, buzlu yiyeceklerin eritilmesi gibi durumlarda yemekleri gereğinden çok ısıtmanın önüne geçecek bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Altus Mikrodalga Fırın Kullanımı

Altus Mikrodalga Fırın Kullanımı

Ürün, yemek pişirmek, ısıtmak ve buzlu yiyeceklerin eritilmesi için tasarlanmıştır. Bu ürün içerisinde eşya kurutmaktan, farklı cisimleri ısıtmaktan ve kapısı açık olarak çalıştırmaktan uzak durunuz. Fiş kablolarının alev ve sıcak kısımlarla temas etmemesine özen gösteriniz. Aşınmış kablo, kilitlenmeyen kapak kilidi ve varsa dönen tablanın dönmemesi gibi durumlarda cihazı çalıştırmayın. Bu tür durumlarda yetkili servisten yardım isteyiniz. Altus mikrodalga içerisinde ısıtılacak olan sıvı yiyeceklerin basınç oluşturup patlamaması için ağzı açık olan kaplarda pişirilmesine dikkat ediniz. Fırını temizleme işleminde tepsiyi ve döner desteği çıkarınız. Cihazı kullanım sonrası hemen temizlemeye çalışmayınız. Temizleme sonrası tepsiyi ve döner desteği takıp çalıştırınız. Altus mikrodalga fırın yorumlarından fark edilen deneyim üzerine, çok ince cam kaplar ve muhafaza için kullanılan buzdolabı poşetleri ısıtma işlemlerinde kullanılmamalıdır. Tavuk, balık veya dilediğiniz bir yiyeceğin ısıtmak ve pişirmek istemediğiniz kısımları alüminyum folyo ile kaplayarak pişmesini engelleyebilirsiniz. Markaya ait olan fırın modelinin çalıştırılması sırasında çocukların ısınmış ya da pişmiş yiyeceklerden uzak durmasını sağlayınız. Ayrıca dilerseniz Mikrodalga kategorimizdeki tüm markalara ait mikrodalga modellerini inceleyebilirsiniz.