Fakir Vantilatör 

için sonuçları listeledik.

Kış aylarında ciddi soğuklar karşısında yazın gelmesini beklerken, yazın yaşayacağınız aşırı sıcaklar beklediğiniz mevsim etkisini oluşturmayabilir. Bu noktada yazın aşırı sıcaklarına karşı vantilatörler ile önlem alabilirsiniz. Mevsim kaymaları özellikle yaz aylarında mevsim normallerinin üzerinde sıcaklık değerlerini beraberinde getirmektedir. Edineceğiniz bir vantilatör ile yaşam alanınızda bunaltıcı sıcaklara çözüm olacaktır. Çeşitli vantilatör modelleri bulunmakla birlikte kullanmayı düşündüğünüz alan ve ihtiyacınız model seçiminde en önemli unsurdur. Bu sebeple ilk öncelikle vantilatörünüzü nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz. Vantilatör seçimi yaparken bir çok çeşitli ürüne sahip Fakir vantilatör modellerini inceleyebilirsiniz. Örneğin bir Fakir buharlı vantilatör ile serin bir alan oluştururken aynı zamanda odanızı nemlendirebilirsiniz. Vantilatörünüzün nem haznesine koyacağınız temiz su ile ortama nemde oluşturan bu model bir diğer adıyla ''sulu vantilatör'' modeli olarak da bilinmektedir. Bir çok özelliğe sahip modeller arasından kullanım alanınız için uygun modeli uygun fiyattan Fakir markasında bulabilirsiniz.

Vantilatör Tercihlerinde Etkin Unsurlar ve Fakir Vantilatörler

Vantilatör Tercihlerinde Etkin Unsurlar ve Fakir Vantilatörler

Günümüzde yaşanan mevsim normalleri üzerinde sıcaklıklara karşın aşırı terleme anlık sıcaklık değişimleri gibi faktörlerden dolayı sağlığınızı korumak ve uygun koşullarda çalışmak, oturmak için vantilatörler ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Vantilatör tercihi bulunmadan önce de öncelikle ne tür bir vantilatör ihtiyacınız var onu belirlemelisiniz. Çünkü çeşitli yapıda vantilatör modelleri bulunmakta; Örneğin ayaklı vantilatörler, masa üstü vantilatörler, tavan vantilatörler, kule tipi vantilatörler gibi bu sebeple ilk olarak ne tür vantilatör ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Akabinde vantilatör şiddeti önem arz etmekte bunu da kullanım alanınıza göre belirlemelisiniz çünkü şiddeti düşük kalan bir ortamda vantilatörden istediğiniz verimi elde edemezsiniz, küçük bir ortamda çok şiddetli vantilatörde ihtiyacınızın üstünde kalıp sizi hem alım esnasında hem kullanım esnasında fazla masrafa sokacaktır. Belirtilen iki özellik dışında salınımı, salınım açıları, otomatik açma/kapama/ayarlama, ayarlanabilir yükseklik, motor çeşidi gibi özellikler bulunmaktadır dikkat etmeniz gereken. Önemli olan vantilatör ihtiyacınız nedir bunları belirlemelisiniz sonrasında ihtiyacınıza uygun vantilatörü belirlemelisiniz. Bu noktada kararınızı verirken uygun fiyatı, sunduğu çeşitleri ve geri hizmeti ile Fakir vantilatör çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Vantilatör seçimi yaparken dikkat edilmesi en temel hususlar modelin kademe ve salınım özelliğidir. Öncelikle seçim yapmayı düşündüğünüz modelde farklı kademe özelliği olmalıdır. Çünkü hava sıcaklıkları günlere hatta saatlere göre değişmektedir. Bunun için farklı hava sıcaklıklarına da farklı kademelerde dönme hızı ile vantilatörlerinizden faydalanmanız gerekir. Bir diğer önemli nokta salınım özelliğidir. Modelinizin salınım özelliği olması, sağa ve sola dönüş sağlaması ile vantilatörünüz üfleyeceği havayı odanızın farklı bölümlerine iletebilecektir.

Fakir Vantilatör Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fakir Vantilatör Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vantilatör tercihinde bulunurken ortam şartları ve kullanım amaçlarınız önem arz etmektedir. Çünkü bazı hava koşullarına göre vantilatör şiddeti ön plana çıkarken, bazı ortamlarda salınım koşulları ayarlanabilirliği önemli olabilmektedir. Veya kullanacağınız ortamda ayaklı vantilatör ya da kule tipi olarak bilinen vantilatör modeli sizin ihtiyacınıza hitap ediyor olabilir bu noktada Fakir vantilatör modelleri kullanılacağınız ortamın farklılığına uygun olarak farklı özelliklere ve farklı yapıya sahip ürün gamı ile siz müşterilerine hitap etmektedir. Bu ürünlerden bazıları THYRA, TVL 100 SR, TVL 100, TVL 90S, TVL 90, ALLOVER 3 IN 1, VC 20 S gibi ürünlerdir. Kullanımınız için kule tipi vantilatör gerekliyse; Fakir kule tipi vantilatör olan TVL 90 modelini düşünebilirsiniz, geniş açılı salınım özelliği ve 3 metrelik uzun güç kablosu ile birlikte geniş mekanlarda dahi serinliği sağlayabilirsiniz. 8 saatlik süre ayarına sahip bu vantilatör, 90 Watt değerinde güçlü motoru ve 16 m/s'lik rüzgar üretebilmektedir. Bunlarla birlikte ayarlanabilir rüzgar eğimi ve oda sıcaklığını gösteren ekrana sahiptir. TVL 90 ürününün uzaktan kumandasıyla zamanlama, kapatma ve döndürme tuş özelliği ile pratik bir kullanıma sahiptir. Kullanım için ayaklı vantilatör tercih etmek isterseniz, sadece 55 watt elektrik tüketiminde bulunan Fakir ayaklı vantilatör ürün grubundaki VC 20 S ürünü ile yazları aşırı sıcaklarda 3 farklı hız seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 2 saat zamanlayıcı özelliği ve otomatik kapamasıyla birlikte uzayabilir teleskobik borusu olması özelliğiyle 120 cm'den 135 cm'ye kadar yükseklik ayarı yapabilirsiniz. Bir diğer ayaklı vantilatör modeli olan Allover 3 in 1 ürünü ayaklı vantilatör, masaüstü vantilatör, duvara monte vantilatör olarak kullanılabilmektedir. Çeşitli özelliklere sahip bu ürün ile 7.5 saate kadar otomatik kapama ayarı bulunmakla birlikte oval salınımı ile odada serinliğin sürekli olarak farklı yerlere ulaşmasını sağlamaktadır. Normal mod, doğal mod ve uyku mod olmak üzere 3 farklı mod ile ürünü kullanabilirsiniz. Fakir Hausgeräte, yer aldığı tüm pazarlarda müşterilerine fiyatlama noktasında kaliteyi uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. Güçlü rekabetçi yapısı ile Fakir vantilatör fiyatları piyasası içerisinde uygun fiyatlama ile yer almaktadır.

Neden Fakir Vantilatör?

Neden Fakir Vantilatör?

Günümüzde Fakir markası 350'nin üzerinde ürün yelpazesine sahip olmasıyla, 80 ülkede hizmet vermektedir. Geniş üretim ve dağıtım ağıyla güçlü rekabetçi gücüne sahiptir. Yer aldığı her pazarda kalite ve uygun fiyatı birleştiren Fakir'in Türkiye açısından bir diğer ve en önemli avantajı üretim noktalarında ülkemizde mevcut olması. Bu sayede, ürün satışı sonrası önemli bir hizmet olan servis hizmetinin hızlı ve çözüme ulaşımının kolay olmasıdır. Bununla birlikte yaşanacak problemlere karşın yedek parçaya da ulaşımın kolay olması yaşanacak problemlerin çözüme kolay ulaşmasını sağlayacak en önemli nokta. Hiçbir marka problemsizliği vadedemez lakin vaat edilecek en önemli şey yaşanabilecek olumsuzluğa hızlı çözüm üretilebilmesidir. Bu noktada Fakir gerek güçlü marka ve alt yapısı ile gerekse Türkiye'de üretim noktaları ve hatlarıyla buna dayanak sağlamaktadır. Bu noktada marka tercihinde Fakir vantilatörleri siz müşterilerinin önemli tercihi arasına girmeye devam ediyor.