Altus Vantilatör 

için sonuçları listeledik.

Altus Vantilatör

Sıcak yaz aylarında kullanılması adeta zorunluluk haline gelen vantilatörler hayat kurtarıcı bir serinlik sağlayabilir. Hem evlerde, hem iş yerlerinde hem de kalabalık ortamlarda bolca tercih edilen Altus vantilatör modelleri size ihtiyacınız olan serin ortamı yaratabilmek amacıyla üretiliyor. Güçlü motorları ve çeşitli fonksiyonları sayesinde Altus vantilatör kurulumu kolay ve performansı yüksek bu ürünleri oldukça uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Altus Vantilatör ile Mükemmel Serinlik

Altus Vantilatör ile Mükemmel Serinlik

Yaz sıcakları rahatlıkla bunaltıcı derecelere ulaşabilir. Evinizde veya iş yerinizde dayanılamayacak sıcaklıklara ulaştığınızda başvurabileceğiniz çeşitli yollardan en güvenli ve etkililerinden biri vantilatörlerdir. Altus vantilatör özellikleri sayesinde sizlere en üstün ve konforlu serinlik hissini yaşatmayı amaçlar. Bu ürünler, öncelikle güçlü motorları ile dikkat çekmektedir. 50 Watt gücüne sahip olmaları ile pervanelerini döndüren güçlü motorları oldukça hızlı çalışabilmektedir. Elektrik enerjisini hareket enerjisine çevirirken tasarruf etmek amacıyla özel olarak tasarlanan pervaneleri de son teknoloji ürünü bir işçilikten geçmektedir. Bu pervaneler özel dizaynları sayesinde olabilecek en yüksek serin hava püskürtme performansına ulaşmalı amaçlar. 40 santimetre çapındaki gövdesi bu dayanıklı pervanelerden 5 adet barındırmaktadır. Böylelikle geniş bir alandaki havayı serinletebilir. Altus ayaklı vantilatör aynı zamanda ayarlanabilen boyu sayesinde istediğiniz tarafa yöneltilebilir. Değiştirilebilen ayak yüksekliği sayesinde hem evinizde hem de iş yerlerinizde farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek performansı sayesinde kalabalık ortamlarda da işlevini başarıyla sürdürebilen bu cihazlar en sıcak ortamların bile serinliği için bolca tercih edilmektedir.

Altus Vantilatör Sağlığınızı da Gözetir

Altus Vantilatör Sağlığınızı da Gözetir

Klima gibi serinleme yöntemlerinden farklı olarak ortamdaki havayı aşırı soğutmadan belli aralıklarla kişiye serin hava yöneltebilen bu cihazlar kullanıcı dostudur. Bu özelliği sayesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık probleminin önüne geçebilmektedir. Yoğun kullanımlarda dahi kişiyi üşütmeyecek kadar dengeli bir sisteme sahiptir. Böylelikle ev ve iş yerleri gibi uzun süreler geçirilen alanlarda bolca tercih edilmektedir. Bu amaçla Altus vantilatör modelleri hareket edebilen bir yapıya sahiptir. Sadece tek bir kişiye yönelik çalışmaması adına ayarlanabilen çeşitli fonksiyonları vardır. Değiştirilebilen ayak boyunun yanı sıra yöneldiği açı da kolayca kişiselleştirilebilir. Böylelikle istenilen doğrultuda havayı serinletebilir. Aynı şekilde, 85 derecelik bir salınım hareketi yapabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede alandaki herkesi serinletebilecek kapasiteye ulaşmaktadır. Bu fonksiyonların manuel ayarlanabilmesi sayesinde dilerseniz ince ayar yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu sayede Altus vantilatör çeşitleri çalışma şeklini tam olarak istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Ayarlanabilen ayak boyu 135 santimetreye kadar rahatlıkla çıkabilmektedir. Bu sayede başka mobilyalarla birlikte aynı oda içerisinde kolaylıkla kullanım imkanı da sağlar.

Altus Vantilatör Konforlu Bir Serinlik Sunar

Altus Vantilatör Konforlu Bir Serinlik Sunar

Üstün derecede güçlü motoru ve özel tasarlanan pervaneleri ile bu cihazlar her türlü ortamda istediğiniz serinliği sağlayabilecek potansiyele sahiptir. Hızla dönen pervaneleri 3 farklı ayara sahiptir. Dilediğiniz hız seviyesini ayarlayarak ideal konfora rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Altus vantilatör kullananlar için en ideal yaşam veya çalışma alanını sağlamak amacıyla üretilmektedir. Bu sebeple özellikle sessiz çalışan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişinin dikkatini dağıtmamak veya rahatını bozmamak amacıyla olabildiğince sessiz çalışması için üretilen bu ürünler bu amaç uğruna performansından da asla ödün vermez. Hızla dönen pervanelerinin etrafına sıkıca monte edilmiş olan çelik kafes sayesinde herhangi bir kaza durumu da önlenmiş olur. Kullanıcının hareket eden pervanelere direkt teması engelleyen bu kafes aynı zamanda yabancı cisimlerin cihazınıza zarar vermesini de önler. Bu sayede hem sizin hem cihazınızın güvenliği güvence altına alınmış olur. Kaliteli malzemeler ve uzman bir işçilik ile üretilen bu vantilatörler uzun yıllar kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Bu yolla kişinin bütçesini koruduğu gibi Altus vantilatör fiyatları açısından da oldukça uygundur. Altus vantilatörlerin yanı sıra diğer vantilatör modellerini de incelemek isterseniz Vantilatör kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.