Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Kız Bebek Pijama Takımı Modelleri ve Fiyatları  için 848 sonuç bulundu

848 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bebeklerin sağlığı için aldığınız ürünlerin kaliteli olmasına dikkat etmenizde fayda var. Yüzde yüz doğal kumaşlarla, doğal ipliklerle hazırlanmış pijama modellerini tercih etmek, bebeklerin sağlıkları açısından önemli bir husustur. Yüzde yüz pamuklu kumaşlar, hem nemi emer, ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutar hem de kolay temizlenir. Bu yüzden pamuk penye, şile, keten gibi doğal yüzde yüz pamuktan oluşan kumaşlar bebekler için en ideal kumaş türleridir.

Pijama Takımı Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Pijama Takımı Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Kız bebek pijama takımı modelleri seçerken, bebeklerin hassas ciltleri ve sağlıkları göz önüne almak gerekir. Bebeğinizin vücuduna doğrudan temas eden bu kıyafetlerin, antikanserojen ve antialerjik olmasına dikkat etmek önemlidir. Antialerjik kumaşlara sahip bebek çocuk giyim ürünleri, bebeğinizin cildinin, kumaşın yapısı ve kumaşı renklendirmek için kullanılan boyaları yüzünden etkilenmesini engeller. Böylelikle kızarıklık, kaşıntı, kabarma gibi alerji durumlarının önüne geçilir. Antikanserojen kumaşlar, yine kaliteli boyaların kullanıldığı kumaşlardır. Kalitesiz boyaların kanserojen etkileri olduğu üzerine birçok araştırma vardır. Bu yüzden bebek giyim modellerini seçerken aldığınız kız bebek giyim modellerinin kalitesine mutlaka önem veriniz. Kategorimiz üzerinden kaliteli bebek giyim markaları ve bu markaların organik, yüzde yüz doğal ürünleri arasında seçim yapabilir, bebeğiniz için en sağlıklı seçimi yapabilirsiniz.

Pijama Takımı Markaları Nelerdir?

Pijama Takımı Markaları Nelerdir?

Kız bebek pijama modelleri, birçok farklı markadan birçok farklı seçenekle satışa sunulmaktadır. Bebeklerin her yaş evresi için ayrı seçeneklere sahip olan bebek pijama takımı modelleri, kumaş çeşitlerine göre değişmektedir. Yaz ayları için penye, ince pamuklu, keten gibi hafif ve terletmeyen kumaş seçenekleri sunan markalar, kış ayları için kadife, polar, kalın pamuklu gibi kumaş çeşitlerinden tasarlanmış bebek pijama modelleri sunmaktadır. Sevi Bebe, Andy Wawa, LipFish, Bebessi, Hello Kitty, U.S.Polo, Losan, Vertbaudet, Winnie The Pooh, Zeyland, Minnie Mouse, AzizBebe, Kidboo, Minnie Mouse, Green Touch, Baby Corner gibi birçok ünlü markanın ürünleri bulunan bebek pijamaları kategorimizden bebeklerinin için en doğru, bütçeniz için en uygun modeli seçebileceksiniz.

Pijama Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Pijama Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Pijama takımı bebek modellerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Sevi Bebe markasının kız bebek ürünleri arasında tamamı pamuk kumaştan hazırlanmış pijama takımları bulunmaktadır. Şapkası, pijama altı ve üstüyle set bir şekilde satışa sunulan takımlar, yüzde yüz pamuk kumaştan üretilmiş organik ürünlerdir. Bebepan markasının 4’lü pijama takımı modelleri, yine %100 pamuklu kumaştan üretilmiş, kanserojen maddeler içermeyen boyalar kullanılmıştır. Ayrıca kıyafetin çıt çıt bölümleri nikel içermez. Roly Poly, Baby Joy, Mamino markalarının pijama gecelik takımları da yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilmiş olup bebeklerin sağlığı gözetilerek üretilmiştir. Kategorimiz üzerinden bebeğiniz için en sağlıklı seçimleri bulabilirsiniz. Diğer bebek giyim modelleri ve tüm kız bebek kıyafetleri için Bebek Giyim kategorimize uğrayabilirsiniz.