ÜCRETSİZ KARGO

Özdemirlitekstil Jakarlı Klimalı Askılı Çıtçıtlı Badi (5 Li Paket)
Özdemirlitekstil Jakarlı Klimalı Askılı Çıtçıtlı Badi (5 Li Paket)
(3)
165,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HelloBaby Organik Çizgili 2li Uzun Kol Body Unisex
(0)
139,98 TL
109,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Owlishop Owli Dış Kundak 0-6 Ay Açık Gri
(1)
479,90 TL
SEPETTE
422,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ebebek Hellobaby Uzun Kol Body, Beyaz, Yenidoğan
(2)
44,98 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bebeciburada Kanaviçe Tavşan Kendinden Eldivenli Bebek Üçlü Takım
(1)
131,88 TL
109,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ebebek Hellobaby Uzun Kol Beyaz Bebek Body
(3)
44,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Özdemirlitekstil Bebelino Çıtçıtlı Badi Kruvaze (5 Li Paket) (456376188)
Özdemirlitekstil Bebelino Çıtçıtlı Badi Kruvaze (5 Li Paket) (456376188)
(0)
245,00 TL
SEPETTE
215,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Özdemirlitekstil Bebelino Çıtçıtlı Body Kruvaze (6'Lı Paket)
Özdemirlitekstil Bebelino Çıtçıtlı Body Kruvaze (6'Lı Paket)
(2)
245,00 TL
SEPETTE
215,60 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bebeciburada Baby Lady Bug Şapkalı Kendinden Eldivenli Bebek Üçlü Takım-0-3 Ay
(1)
131,88 TL
109,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ayıcık Bebek Şapkalı Zıbın Takımı 0-3 Ay
(0)
129,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bitmeyenkartus Bk Kids Isimli Aynı Dayısı Tasarımlı Bebek Body Zıbın - Model 1
(1)
143,42 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fanatiktaraftar Fenerbahçe Lisanslı Unisex Bebek Kısa Kollu Body Zıbın (523682342)
(0)
282,22 TL
189,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bebeciburada I Love Mama Bebek Üçlü Takım
(0)
107,88 TL
82,39 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fanatiktaraftar Fenerbahçe Lisanslı Unisex Bebek Uzun Kollu Body Zıbın Saks
(0)
164,52 TL
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bebegen Taraftar Ts Fanatik Bebek Tulumu Babamdan Miras Bu Sevda Yazılı-0-3 Ay
Bebegen Taraftar Ts Fanatik Bebek Tulumu Babamdan Miras Bu Sevda Yazılı-0-3 Ay
(0)
202,78 TL
159,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Feyzamavm Feyzamavm Sarı Kırmızı Kısa Kollu Bebek Badi - Çıt Çıtlı Zıbın
(1)
100,00 TL
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ebebek Hellobaby Erkek Bebek Dinazor Interlok Uzun Kol Patikli Bebe Yaka
(1)
169,98 TL
109,98 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Meriçbebe Taha %100 Pamuk Kolsuz Erkek Bebek 3'Lü Çıtçıtlı Badi
(1)
139,99 TL

Erkek Bebek Body ve Zıbın

Bebekler henüz dünyaya gelmeden önce çeşitli oluşabilecek tüm ihtiyaçları ebeveynleri ve yakınları tarafından giderilmeye başlanır. Alışveriş listeleri hazırlanırken ve alışveriş sırasında genelde tatlı bir telaş yaşanılır. Doğumdan hemen sonrası için bebeğinin giyim çantası doğum öncesinde heyecanlı bir şekilde hazırlanır. Bu hazırlık çantasının daimi üyeleri arasında erkek bebek body ve zıbın giysileri mutlaka bulunmaktadır. Body ve zıbınlar bebek yakınları tarafından hediye olarak da oldukça sık tercih edilen bir ürün çeşidi olarak bilinmektedirler. Body ve zıbın farklı giyim ihtiyaçlarına hitap etmekle birlikte farklı giysi tipleri olarak birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Ebeveynler ve bebek yakınları bu farkı göz önünde bulundurarak o şekilde alışveriş yapmalıdır. Bebek alışverişleri esnasında ilk alınan giysi parçaları genel olarak erkek bebek body ve erkek bebek zıbın giysileridir. Çünkü bebek için iç çamaşırı görevi görmektedirler. Oldukça çeşitli markalar ve modeller arasından erkek bebek zıbın body seçmek ise belirli ihtiyaç durumlarına ve farklı faktörlere bağlıdır. Ailenin yeni üyesinin hastane çıkışında, doğum sonrası ilerleyen aylarda ve genel olarak 3 yaşına kadar iç çamaşırı yerine giyilebilen parçalar olarak da kullanılabilmektedirler. Modeller uzun, kısa, askılı ve kolsuz olarak kol uzunluğu olarak farklılaşırlar. Polo yaka, yuvarlak yaka, balıkçı yaka, bebek yaka, vb. yaka tipleri olarak birbirlerinden ayrılırlar. Özel tasarım olarak hazırlanan, farklı renklerde ve baskı özelliklerinde olan pek çok çeşit bulunmaktadır. Hayata yeni başlayan bebeklerin giyim serüveninin başlangıcı olarak da adlandırılabilen body ve zıbın giysilerinin kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu yüzden erkek bebek body ve zıbın seçimi yaparken oldukça dikkatli olunması gerekir. Ebeveynlerin ve bebek yakınlarının bebeğin tenine temas edecek bu ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olması gerekmektedir. Model seçme aşamasında malzeme kalitesi, malzemenin kanserojen madde içermemesi, pamuklu malzemeden üretilmiş olması, alerjen madde içermemesi çok önemlidir. Ebeveyn ve bebek açısından kullanımı kolay ürünlerin tercih edilmesi de bir diğer önemli seçim unsuru olabilmektedir. Seçimin nasıl yapılacağı konusunda araştırma yapılmalı, modeller karşılaştırılmalı ve karar araştırmaya bağlı kalarak verilmelidir. Böylelikle ebeveynler kendilerine en uygun modeli satın alabileceklerdir. Ebeveynler ve bebek yakınları sayfamızdan miniklerin en içlerine giydikleri kıyafetlerin ayrıntılı modellerini, bu giysilerin neden kullanılması gerektiğini, model seçiminin nasıl yapılacağını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirler. Aynı zamanda çeşitli kombin önerileriyle erkek bebek body ve zıbın fiyatları hakkında bilgileri de edinebilirler.

 Erkek Bebek Body ve Zıbın Modelleri

Erkek Bebek Body ve Zıbın Modelleri

Bebek ve çocuk giyim pazarında aktif bir şekilde üretim yapan birçok marka vardır. Bu markalar kaliteyi ve sağlıklı ürünler üretmeyi esas alarak erkek bebek body ve erkek bebek zıbın modelleri geliştirirler. Kalite önemlidir çünkü bebeklerin ve çocukların tenleri hassas bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda kolayca alerjik reaksiyon verebilmektedir. Erkek bebek body ve erkek bebek zıbın modelleri üreten bu markaların ürünleri malzeme yapısı, yaka tasarımı, kol tasarımı, kalite, dayanıklılık, kullanım pratikliği ve fiyat gibi unsurlarla birbirlerinden farklılaşırlar. Erkek bebek body modelleri genel olarak yaka tasarımlarına, kol uzunluk ölçüsüne ve mevsimsel şartlara bağlı olarak değişim göstermektedir. Kol tipi olarak uzun kollu, kısa kollu, askılı ve kolsuz body modeller bulunmaktadır. Yaka tipi olarak ise bisiklet yaka, bebek yaka, V yaka, Amerikan yaka, balıkçı yaka, kruvaze yaka, vb. olarak çeşitlere ayrılırlar. Erkek bebek uzun kol body modeli serin sonbahar, kış ve ilkbahar ayları için kullanımı uygun bir modeldir. 'Erkek bebek askılı body' ve erkek bebek kolsuz body modelleri ise yaz ayları için kullanımı uygun modellerdir. Çünkü hava almaya müsait, kaliteli ve yumuşak malzemelerle yapılan bu modeller bebekler için ferah bir giysi deneyimi sağlamaktadır. Erkek bebek body gömlek çeşitleri ise bebeklerin şık ve farklı bir tarza sahip olması için ideal modellerdendir. Gömlek şeklinde bodyler bu açıdan farklı ürünler arasında bulunmaktadır. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimleri fark etmeksizin giyilmesi mümkün olan erkek bebek body modelleri oldukça kullanışlı parçalardır. Erkek bebek zıbın modelleri ise pamuklu ve kaliteli ürün çeşitliliğine sahiptir. Kol tipi olarak body modelleri gibi oldukça fazla seçeneğe bağlı olarak tasarlanmaktadırlar. Genel olarak uzun kol tipi ve uzun bacak tipi ile farklılaşan erkek bebek zıbın çeşitleri de pratik kullanımlar için uygun bulunan modellerdir. Çünkü atlet tipine yakın bir formda üretilebilmektedirler. Renk ve tasarım çizgileri ile birbirlerinden farklılaşırlar. Özel günler için alıcıların özel tasarımlı ürün isteklerine bağlı olarak üretilebilme opsiyonları bulunmaktadır. İsme ya da yakınlığa göre tasarımlar çeşitlendirilmektedir. Özel zamanlarda verilebilecek ideal hediye seçeneklerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra taraftar baskılı seçenekleri küçük taraftar adayları için üretilmektedir. En güvenilir markalar ile iş birliği yapan sayfamızda çeşitli renklere, dokulara, tarzlara, tasarımlara, fiyatlara sahip bu modeller ebeveynlerin ve bebek yakınlarının beğenisine sunulmaktadır.

 Erkek Bebek Body ve Zıbın Neden Tercih Edilmelidir?

Erkek Bebek Body ve Zıbın Neden Tercih Edilmelidir?

Ebeveynler ve bebek yakınlarının bebek alışverişi yaparken ilk tercihlerinden biri olan erkek bebek body ve erkek bebek zıbın ürünlerinin sahip olduğu bazı avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar göz önünde bulundurularak giysi seçimi yapılmalıdır. Yeni doğan bebeklerin oldukça sık bir şekilde alt bezlerinin değiştirilmesi durumu kaçınılmazdır. Erkek bebek çıtçıtlı body ve erkek bebek çıtçıtlı zıbın giysileri bebek bezi değişim işleminde ebeveynlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çıtçıtlı olma özelliği ile sürekli bez değiştirme durumlarında bebek açısından da rahatlık sağlamaktadır. Body ve zıbın giyimi ile bebeğin vücut ısısının optimizasyonu gerçekleştirilmektedir. Çünkü özellikle yeni doğan bebeklerde vücut ısısının hassas bir düzeyde olduğu bilinmektedir. Bu hassas sıcaklık dengesini sağlayan parçalar ile hem kış aylarında hem de yaz aylarında bebeklerin sağlıkları gözetilmektedir. Pamuklu body ve zıbınlar bebeğin teninin hava almasını sağlamak için de tasarlanmıştır. Ferah hisseden bebeklerin daha iyi bir gelişim çizgisi gösterdikleri ve mutlu oldukları bilinmektedir. Bebek sağlığı açısından pamuklu modellerin kullanılması idealdir. Bu tarz iç giyime uygun giysilerin az dikiş çizgilerine sahip olması başka bir avantaj olarak görülmektedir. Dikiş çizgisi az olduğu için yumuşak bir yapıda olan giysiler giyildiğinde bebeklerin içinde rahat hissetmesini sağlamaktadır. Yeni doğan ya da gelişmekte olan bebekler için giyilmesi ve çıkarılması kolay ürünler oldukları bilinmektedir. Aynı zamanda 3 yaşa kadar giyilebilen body ve zıbınlar büyük bebekler için de kullanım pratik kullanım sağlamaktadır. Sıkça kirlenebilen veya değiştirilen body ve zıbınlar ebeveynlere kolay yıkanabilirlik olanağı sunmaktadır. Yeni doğan ve gelişme döneminde olan bebeklerin gaz çıkarılması sırasında sıkça kusma davranışı gösterdikleri bilinmektedir. Kusma davranışının yanında salya akıtma gibi yeni diş çıkarmaya bağlı davranışlar da görülebilir. Sonucunda ise ebeveynler body ve zıbınların yıkanmasını zor olarak görebilmektedir. Bu tarz durumlar için yıkanma pratikliği önem arz etmektedir. Sıkça kirlenip yıkanan body ve zıbın parçalarının ütüsünün kolayca yapılabilmesi ise ekstra bir avantajdır. Oldukça fazla yıkanmak durumunda kalsalar bile kaliteli ürünlerin malzeme yapılarında bozulmalar kolayca meydana gelmemektedir. Modellerin tek bir parça, set ve takım gibi seçenekleri sunması da bir diğer tercih sebebi olarak görülmektedir. Tüm bu avantajlara sahip erkek bebek body ve erkek bebek zıbın parçaları bebeklerin sağlıklı ve rahat giyimi açısından tercih edilmelidir. Sayfamızda ebeveynlere ve bebek yakınlarına tüm bu avantajlara sahip ürünler farklı beğenilere uygun şekilde sunulmaktadır.

 Erkek Bebek Body ve Zıbın Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Erkek Bebek Body ve Zıbın Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Ailenin yeni ve minik üyeleri için erkek bebek bodyve erkek bebek zıbın satın alınırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Bu unsurların detaylı bir şekilde bilinmesi gereklidir. Dikkat edilecek tüm noktalar göz önüne alındıktan sonra giysi seçimi yapılmalıdır. En önemli ve ilk dikkat edilmesi gereken unsur alınacak ürünün malzeme yapısıdır . Erkek bebek body ve erkek bebek zıbın modelleri satın alınırken pamuklu malzeme ile yapılan modeller tercih edilmelidir. Çünkü bebeklerin ve çocukların tenleri yetişkinlere oranla daha hassas bir yapıya sahiptir. Pamuksuz ya da kalitesiz bir malzeme alerjik cilt sorunlarına sebep olabilir. Bu yüzden body ve zıbın seçimi oldukça hassas yapılmalıdır. Üretimde kullanılan malzeme kaliteli olmalı ve kanserojen madde içermemelidir. Bebeklerin tenlerinin üzerine direkt olarak bu parçaları giydikleri unutulmamalıdır. Malzeme yapısından sonra mevsim şartları seçim yaparken dikkat edilmesi gereken farklı bir unsurdur. Genel olarak her mevsim için kullanılabilecek yapıda farklı modeller üretilmektedir. Kış ayları için erkek bebek uzun kol body modelleri tercih edilmelidir. Bu model vücut ısısının sağlanması için de ideal bir modeldir. Yaz ayları için ise erkek bebek kolsuz body ve erkek bebek zıbın atlet modelleri tercih edilebilir. Çünkü ferah ve havalı dokularıyla yaz ayları için kullanımları uygundur. Seçim sırasında body ve zıbını giyecek bebeğin vücut ölçüleri de dikkate alınmalıdır. Dünyaya gelişinden itibaren hızlı bir gelişim gösteren bebekler için başlangıçta üzerlerine olan giysiler kısa zamanda küçülebilmektedir. Body ve zıbınlar ilk giysiler olarak kullanıldığından kısa zamanda bebeğe küçük gelmeye başlayacaktırlar. Bu yüzden erkek bebek body ve erkek bebek zıbın ürünleri birden fazla olacak şekilde ve farklı bedenlerde satın alınabilir. Böylelikle ebeveynler bebek giysisi konusunda stok sorunu yaşamazlar. Alınacak giysilerin yıkama kolaylıkları seçim yapılırken önemli görülen noktalardandır. Çünkü bebek zıbın ve bodyleri oldukça sık kirlenmektedir. Son olarak dikkat edilmesi gereken unsur ise kullanım kolaylığı unsurudur. Bu unsur hem ebeveynler hem de bebekler açısından rahatlık sağladığı için önemlidir. Yeni doğan bebeğe sahip ebeveynler bu dönemde oldukça fazla çocuk bezi değiştirirler. Bez değiştirme işleminin kolay ve sorunsuz şekilde olması için body ve zıbın modelinin bu duruma uygun olması gerekmektedir. Bunun en kolay çözümünü ise ürün seçiminde tercih edilecek erkek bebek çıtçıtlı body ve erkek bebek çıtçıtlı zıbın modelleri sağlamaktadır.

/
 Erkek Bebek Body ve Zıbın: Farklı Mevsimlerin Giyim Önerileri

Erkek Bebek Body ve Zıbın: Farklı Mevsimlerin Giyim Önerileri

Body ve zıbınların ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış fark etmeksizin her mevsim içerisinde giyilebilir parçalar olması onları diğer kıyafetlerle birlikte kullanma imkanı sağlamaktadır. Bu, önemlidir çünkü bebekler hızlı gelişim gösterdikleri için ebeveynlerin kıyafet masrafları bir hayli fazla olabilmektedir. Body ve zıbınların diğer kıyafetlerle kullanılabilir olmaları ebeveynlerin bebek masrafları için bir avantaj olarak öne çıkar. Bebek gardıroplarının uyumlu elemanları onlardır. Oldukça farklı modellere ayrılan body ve zıbınlar özelliklerine göre diğer giysilerle uyumlu bir şekilde kombinlenebilirler. Erkek bebek çıtçıtlı body giysisi tek bir parçadan oluşup soğuk kış aylarında vücut ısısını koruduğu için erkek bebek zıbın modelleri altına rahatlıkla giydirilebilir. Bu bebeğin soğuktan korunması açısından etkili bir çözüm olacaktır. Yine çıtçıtlı body parçaları kış aylarında yelek, hırka, pantolon, tulum ve pijama gibi parçalarla birlikte kullanılabilir. Özellikle ev içerisinde geçen kış aylarında pijama ve uyku tulumu gibi kalın ürün çeşitleri ile birlikte uzun kollu bodyler giydirilebilirler. Belirli bir ay aralığına geldiklerinde ise body ve zıbınlarını eşofman takımlarının altında kullanmaya başlayabilirler. Yaz aylarında erkek bebek çıtçıtlı body modelleri tek parça kıyafet olarak kullanılabilir . Aynı zamanda kış aylarında olduğu gibi pantolon yerine erkek bebek şortları ile kombin şeklinde giyilebilirler. Erkek bebek askılı body modelleri ve erkek bebek kolsuz body modeli de yaz aylarında aynı şekilde kullanılabilir. Bebeğin ve havanın durumuna bağlı olarak bir tişört ile olası soğuk algınlıklarının önüne geçilebilir. Özellikle yaz aylarında terleyerek üşütmeler fazla olduğu için ebeveynler bebeklerinin giyimine özen göstermelidirler. Body modelleri satın alırken set şeklinde satın alınması uyumlu bir giyim şekli oluşturulmasını kolaylaştıracaktır. Çünkü tıpkı erkek bebek zıbın takımı içerisinde olduğu gibi eldiven, önlük, şapka, pijama ve benzeri parçalara sahiptir. Tüm bu parçalar ise birbirlerini tamamlayıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yine kış mevsiminde uzun kollu bodyler salopet gibi askılı pantolonlarla birlikte giyilebilir. Body ve salopet uyumlu bir görünüm sağlanması açısından birbirine yakışan iki giysi çeşididir. Fakat bu kombinin de bebeğe üşümemesi için giydirilecek külotlu çorap ile tamamlanması gerekir. Tüm bunların yanı sıra yaz ya da kış mevsimleri fark etmeksizin yapılacak kombinde kullanılan tüm kıyafet parçaları pamuktan üretilmiş ve kaliteli olmalıdır. Sayfamızda bebeklerin ve gelişmekte olan çocukların cilt sağlıklarını merkeze alarak bebek kıyafeti üretimi yapan birçok güvenilir marka, ürünlerini alıcıların beğenisine sunmaktadır.

 Erkek Bebek Body ve Zıbın Fiyatları

Erkek Bebek Body ve Zıbın Fiyatları

Bebek kıyafeti çeşitleri oldukça fazla olan tekstil sektöründe ürün, kalite, vb. etkenlerden dolayı kıyafet fiyatları farklılaşmaktadır. Her kıyafet stil ve kesim olarak birbirinin aynı olmadığı için bir monta ve atlete ödenen fiyat bedelleri farklıdır. Erkek bebek body ve erkek bebek zıbın modelleri bebek kıyafetleri arasında en bütçe dostu olan parçalardır. Body ve zıbınlar ebeveynler tarafından genelde aileye yeni katılan bebekler için satın alınırlar. Ebeveynler dışında ailenin diğer üyeleri ve aile dostları da bebek hediyesi olarak ilk tercihlerini bu parçadan yana kullanırlar. Yüzlerce farklı ürün çeşidine sahip olan body ve zıbınların fiyatlarının birbirinden farklılaşması belli başlı nedenlere bağlıdır. İlk olarak üreticilerin giysiyi üretim aşamasında tercih ettiği ham maddenin malzeme yapısı erkek bebek body ve erkek bebek zıbın fiyatlarını farklılaştırmaktadır. Bu durum malzeme kalitesinin sonuçlarındandır. Giysinin üretim aşamasında gösterilen işçilik payı ise fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur. Yüksek seviyede işçiliğe sahip markaların ürünlerinin fiyatları genel olarak diğer ürünlerin fiyatlarına kıyasla daha yüksek olabilmektedir. Son olarak bebek giysisi üretimi ve satışı yapan markaların güncel marka duruşları fiyatları farklılaştırmaktadır. Tüketici nezdinde marka bilinirliği fazla olan, pazarda uzun yıllardır ürünleri ile fark yaratan, sağlam marka kişiliğine ve olumlu marka imajına sahip markalar fiyata göre performans açısından memnun edici ürünler sunmaktadırlar. Bu ürünlerin fiyatları ise diğer ürünlerin fiyatlarına kıyasla daha yüksek olabilmektedir. Bazı ürünlerin özel üretim gibi istek opsiyonlarına sahip olması ürün fiyatını farklılaştıran unsurlardandır. Ürünlerin lisanslı ürün statüsünde olması da fiyat konusunda farklılıklara sebep olmaktadır. Body ve zıbın fiyatları üretim malzemesi kalitesinden satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlayan destek hizmetlerine değin sayılabilecek tüm pazarlama süreçlerinden dolayı farklı olabilmektedir. Bazı markaların ise diğer markalara göre daha düşük fiyatlı ürünler fiyatları belirlemesi her zaman için bir kalitesizlik göstergesi sayılmamalıdır. Çünkü belirli dönemlerde markalar erkek bebek body ve zıbın ürünlerinde indirimlere gidip fiyatları düşürerek bütçe dostu bir duruş sergileyebilmektedirler. Sayfamızda yüzlerce marka arasından her beğeniye ve tarza uygun olan ürünler ebeveynlere ve bebek yakınlarına sunulmaktadır. Yeni doğan bebeklerin ve gelişme döneminde olan bebeklerin gözde gardırop parçası bu ürünler her bütçeye uygun seçenekleri ile ihtiyaçlara yönelik öne çıkmakta. Sağlıklı malzemelerden üretilen, kaliteli, dayanıklı ve şık ürünler olarak bebekleriniz için sahip oldukları uygun fiyatlarla satın alınmayı bekliyor olacaklar. Dilerseniz hırka, yelek ve kazak modellerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.