Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Bayan Çanta Modelleri & Fiyatları  için 36411 sonuç bulundu

36411 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Bayan Çanta Modelleri & Fiyatları

Çantalar çoğu kadın için vazgeçilemez eşyalar arasındadır. Çantaların çok amaçlı kullanıma sahip olması sayesinde kadınlar çeşitli eşyaları saklama, taşıma ihtiyaçlarını kolayca giderir. Ayrıca çantaları aksesuar olarak da kullanırlar. Şık çanta model seçimi yapmak için kadınlar değişik özellikleri göz önünde bulundurur. Kadın çantalarında çeşitli modelleri görmenizi sağlayacak kategorimiz, seçim yaparken size büyük kolaylık sağlayacak. Bu kategoride omuz, sırt, cüzdan & kartlık, el, posta, abiye & portföy ve diğer kadın çanta modellerini rahatlıkla bulup inceleyebileceksiniz.

Kadın Çanta Modellerinin Kullanım Alanları

Kadın Çanta Modellerinin Kullanım Alanları

Omuz çantası kullanmayan kadın sayısı yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca da omuz çantalarında binlerce model karşımıza çıkar. Omuz çantalarını hem spor hem de klasik tarzda kıyafetlerle beraber kullanabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi omuzdan geçirilerek kullanılan çantaları taşımak kolaydır. Bu çantalar omuzdan destek aldığı için ağırlık hissi yaratmaz. Omuz çantalarını koltuk altına geçirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın sırt çantaları da kadınlar için oldukça önemli olan bir diğer model türüdür. Sırt çantaları içine, omuz çantalarından daha fazla eşya alır. Üstelik içi dolu da olsa ağırlığını hissetmezsiniz. Posta çantaları da omuzdan çapraz olarak kullanılan rahat modellerden birisidir. Kadın kol çantaları kadar cüzdanlar da vazgeçilmez eşyalar arasındadır. Cüzdanlarda kısa ve uzun olarak değişik model seçenekleri bulunur. Abiye & portföy, el çantası modelleri de sıklıkla kullanılan modeller arasındadır.

Şık Çantalar

Şık Çantalar

Kadınların uyumlu giyme isteğinde çantalara da önemli görevler düşer. Giyilen kıyafetin model çeşidine göre şekillenen çantalarda çok değişik ve çeşitli seçenekleri ile karşılaşırız. Kadınlar için zorunlu ihtiyaçlardan olan çantalar aynı zamanda kıyafetlerle de kolayca kombin edilir. Genellikle siyah renkli çantalar dünyanın her yerinde en çok kullanılan modeller arasındadır. Kadınlar renkli sevmeyi giydikleri için her kıyafete uygun renkte çanta bulmak zor olabilir. Bu yüzden de siyah kadın çantası her zaman kurtarıcıdır. Kadınlar çanta seçimi yaparken görselliğe de fazlası ile önem verdiği için son dönemde ihracatçı firmalar gelen taleplere göre tasarımlar yapmaya başlamıştır.

En İyi Çanta Seçenekleri

En İyi Çanta Seçenekleri

Kadın çantaları, taşlı, fermuarlı, kemerli, büzgülü, işlemeli, çok gözlü vb birçok özellikte üretilir. Değişik alternatiflerin olması kadınlara seçim yaparken fikir sahip olmalarında yardım eder. Kadınların kendilerine uygun modelleri bulma konusunda kategoride bulunan değişik markalar güçlü destek verecek. Kadın çanta markalarında geniş seçenekler bulunur. Çanta tercihinizde marka çok önemli bir konu olsa da kullanım amacınıza uymayan bir modeli sırf etiket imajından dolayı almanız size gereksiz maliyet yaratabilir. Her bütçeye uygun çanta modellerine kategorimiz üzerinden ulaşmak mümkün. İhtiyacınız olabilecek diğer çanta modellerini de incelemek istereniz Ayakkabı & Çanta kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çanta Seçmenin Püf Noktaları

  • Çantanızı çok amaçlı kullanmak istiyorsanız iki ayrı kulplu ve cep bölmeli olanları tercih edebilirsiniz.
  • Kıyafetiniz ile çantanızın uyum sağlamasını istiyorsanız; siyah, bej, krem, gri tonlarında bir model alabilirsiniz.
  • Gün içinde eliniz sürekli çantanıza gidiyorsa çıtçıtlı açılıp kapanan modeller sizin için ideal olabilir.

Çanta Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

  • Çantanın dış yüzeyi kolay temizlenebilir özellikte olup olmadığına dikkat etmekte fayda var.
  • Çantanızı uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız içini fazla doldurmayın.
  • Kullanım alanına uygun bir çanta almak için önceden fikir oluşturun ve ona göre alışverişe çıkın.