Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Bayan Çanta Modelleri & Fiyatları  için 32028 sonuç bulundu

32028 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Bayan Çanta Modelleri & Fiyatları

Çanta, kadınların kişisel eşyalarını yanında kolayca taşıma imkanı sunan bir ürün olmanın yanında, aynı zamanda giysilerin en büyük tamamlayıcısıdır. Kadınların adeta tutkusu olan çanta modelleri arasında onlarca farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kadınların en gözde kişisel ürünleri arasında yer alan çantalar, her bir kıyafete uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Abiye kıyafetlerle uyum sağlaması için abiye çanta modelleri üretilirken, günlük kullanım için de günlük çantalar üretilmektedir. Çanta, tıpkı saat ve parfüm gibi kadının kişiliği hakkında çok gizli ipuçları verdiği için çanta seçimi yaparken son derece özenli ve dikkatli olmanız tavsiye edilir. Çanta seçiminizi yaparken kıyafetlerinizi ve tarzınızı göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Gün içinde hızlı hareket etmeyi seviyorsanız ve hareketlerinizin kısıtlanmasını istemiyorsanız, bayan postacı çantası modellerinden birini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çapraz askılı çanta olarak da bilinen bu modeller daha çok genç kesimlere hitap ederken, yaşı biraz daha ilerlemiş olan kadınlar; Matmazel, Vakko, Tergan gibi markaların ürettiği deri el çantası modellerini kullanmayı tercih ediyor.

Kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı olan çanta modelleri arasında deri çantalar, süet çantalar ve tekstil çantalar yer almaktadır. Gün içinde sadece telefonunuzu, cüzdanınızı ve anahtarınızı yanınızda taşımak için küçük çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde, rengarenk omuz askılı çanta modelleri, kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Sezonun en gözde bayan çanta çeşitleri arasında püskülü çantalar yer almaktadır. Modayı yakından takip eden genç hanımlar tarafından tercih edilen püsküllü çantalar, deri ceketlerle ve maksi eteklerle kombinlenmektedir. Günlük hayatta en çok tercih edilen çanta modelleri arasında el çantaları ve omuz çantaları yer almaktadır.

Okula giderken en çok kullanılan okul çantası modelleri arasında sırt çantaları yer almaktadır. Nike sırt çantası ve Adidas sırt çantası, en çok rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Sırt çantalarını okula giderken kullanabileceğiniz gibi, günlük hayatta ve seyahatte de kullanabilirsiniz. Alışveriş yaparken ya da şehir merkezini gezerken, kollarınızı özgürce hareket ettirebilmek için sırt çantası kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bayan çanta markaları arasında: Matmazel, Vakko, Zara, Koton, Bella Mondini, Mçs, Jacquline, Rosa, Berramore, Kriste Bell gibi isimler yer almaktadır. Kaliteli ve uzun süreli kullanabileceğiniz bir çanta modeli arıyorsanız, bayan deri çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Çantaya çok fazla para harcamak istemiyorsanız kategorimizde yer alan ucuz bayan çanta fiyatlarını inceleyebilirsiniz.