ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Sabo 4 Nokta Siyah Ortopedik Doktor Aşcı Terlik
Gezer Sabo 4 Nokta Siyah Ortopedik Doktor Aşcı Terlik
(18)
249,99 TL
142,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lumberjack Castello 2Fx Erkek Terliği 101101088 Siyah
(8)
399,00 TL
SEPETTE
349,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Yazlık Kaydırmaz Taban Erkek Terlik (554551143)
(15)
69,90 TL
SEPETTE
47,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Prodexy Unisex Sabo Terlik 7 Noktalı
(17)
299,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Crocs Literide 360 Clog Erkek Terlik - Lacivert
(1)
1.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Derilax Hakiki Deri Tam Ortopedik Büyük Numara Erkek Terlik Taba
(9)
239,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Yazlık Kaydırmaz Taban Erkek Terlik (554551149)
(6)
69,90 TL
SEPETTE
47,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Epilla Siyah Erkek Ortopedik Anatomik Doktor Hemşire Aşçı Terliği

REKLAM

Epilla Siyah Erkek Ortopedik Anatomik Doktor Hemşire Aşçı Terliği
(1)
259,00 TL
Gezer Banyo -hamam- Balkon -lavabo Terliği Lacivert Önü Kapalı
(2)
52,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer 8026 Günlük Havuz Deniz Rafting Erkek Plaj Ayakkabısı Laci Lacivert
(22)
71,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çorap Mest (552290448)
(2)
119,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Islak Zemine Uygun Eva Erkek Ev Bahçe Terlik
(0)
89,90 TL
SEPETTE
61,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Erkek Siyah Rahat Taban Ev Terliği
(11)
99,00 TL
79,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Yazlık Erkek Terlik (554550772)
(3)
84,90 TL
SEPETTE
57,73 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Yazlık Kaydırmaz Taban Erkek Terlik (554551163)
(2)
69,90 TL
SEPETTE
47,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hakiki Deri Ortopedik Erkek Sandalet Siyah
4
Hakiki Deri Ortopedik Erkek Sandalet Siyah
(10)
249,90 TL
219,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ceyo 3200-1 Erkek Terlik Şeker Hastaları Için Özel Üretim
(6)
500,00 TL
SEPETTE
480,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luis Figo %100 Deri Ortopedik Erkek Günlük Rahat Yazlık Sandalet (540389079)
(8)
699,99 TL
SEPETTE
589,90 TL

Erkek Terlik ve Sandalet

Kış için su geçirmeyecek ve ayakları üşütmeyecek botlar, mevsimine göre giyilebilecek ayakkabı çeşitleri yazın kullanılabilecek terlik ve sandalet çeşitleri üretilmiştir. Bu ürünler üretilirken ayakların içinde rahat etmesi ve ferah bir yolculuk geçirmemiz hedeflenmiştir. İlkbaharda giyilecek bir ayakkabı hem ayakları terletmeyecek hem de içerisinde ayakların rahat etmesi sağlanabilecek nitelikte tasarlanmıştır. Yazın kullanılan terlik ve sandaletlerde yazın sıcağında ayakları en rahat ettirecek şekilde tasarlanarak kullanıma sunulmuştur. Ayrıca terlikler yalnızca dışarıda değil yaz ve kış olmakla birlikte her mevsim evin içinde kullanılabilecek nitelikte üretilmişleridir. Terlik ev içinde ve ev dışında kullanılan hafif bir ayakkabı çeşididir. Türlü modelleri ve yapıldığı çeşitli malzemeler mevcuttur. İlk terlikler 1400’lü yıllarda Avrupa'da kullanılan yanları açık topuksuz ayakkabı modelleriydi. Günümüze kadar çeşitli modelleriyle gelen terlik ve sandalet hem erkekler hem de kadınlar tarafından özellikle aylarında oldukça tercih edilen hem rahatlığı hem de hafifliği sebebiyle çok kullanılan bir ayakkabı çeşididir. Terlik kullanımı kişi ve cinsiyete bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzemeleri tasarımı ve modelleri çeşitlilik gösteren terlikler gardıropların vazgeçilmez parçaları haline gelmişlerdir. Günlük kullanımları dışında ilginç modelleri dolan terlikler bazen hayatı eğlenceli hale getirebilir. Fenerli terlikler, içten kendini ısıtan terlikler gibi çeşitli ilginç fikirlere de açık bir üretim alanıdır. Bu ilginç fikirler hem çeşitlilik hem de kullanımın eğlenceli hale gelmesine vesile olmuştur. Terlik ve sandalet seçimi kişiden kişiye, terliği kullanacak kişinin cinsiyetine, içinde bulunulan kültüre kullanılacak alana (ev, plaj, hastane gibi) göre değişiklik gösterir. Bu yazımız; erkek sandalet ve erkek terlik modelleri üzerine olacaktır. Günümüzde erkek terlik ve erkek sandalet modelleri önceki yıllara nazaran oldukça çeşitlilik ve renkli kazanmıştır. Son yıllarda daha çok alternatif bulunabilmektedir ve erkek terlik çeşitleri giderek renklilik kazanmaktadır. Tüm ürünlerimiz için erkek ayakkabı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Terlik Seçimi ve Kullanım Alanları

Terlik Secimi ve Kullanım Alanları

Terlik seçerken kullanılacak yere göre seçmek kullanım konforunu arttıracaktır. Gündelik hayatta uzun süreli kullanılacaksa eğer terliklerin ve sandaletlerin özellikle konforlu olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Bazı mesleklerde özellikle önem kazanır. Örneğin hastanede çalışan kişiler için erkek terlik ortopedik ya da için erkek sandalet ortopedik ve ya erkek terlik önü kapalı şekilde tasarlanan terlik ve sandaletler mevcuttur. Örneğin erkek terlik parmak arası olarak tasarlanmış ise bu terlik ve sandaletleri hastanede çalışırken gün boyu kullanmak sağlıklı olmayacaktır. Bu meslek grubunda çalışan insanların ayaklarında meydana gelecek problemler iş performanslarını etkileyeceği gibi gün içerisinde huzursuz ve keyifsiz de hissettirecektir. Kullanılan her giyim parçası mutlaka öncelikli olarak sağlığa ve rahatlığa hitap etmelidir. Bu sebeple terlik almak terlik seçmek bazı kriterleri içinde barındırmaktadır. Rastgele alınan, kullanılacak alanla, ihtiyaçlarla, ayak yapısıyla, alışkanlıklarla örtüşmeyen seçimler terlik kullanımını da zorlaştıracaktır. Daha sonra kullanılmak üzere rafa kaldırılan ürünlerin sayısı çoğalmasının diye bir terlik alırken bütün kriterlere uygun olmasına dikkat edilmelidir, erkek terliği fiyatlarıiçin sayfamızı inceleyebilirsiniz. Uzun ve yorucu iş temposu uzun süre ayakta kalmak ayaklardaki baskıyı artıracağından çeşitli sağlık sorunları yaşanabilir. Bu yüzden bu meslek grubunda çalışan insanların terlik seçimlerinde şıklıktan önce ergonomik ve sağlıklı olmasına dikkat etmeleri çok önemlidir. Bu meslek grubunda çalışan insanların ayaklarında meydana gelecek problemler iş performanslarını etkileyeceği gibi gün içerisinde huzursuz ve keyifsiz de hissettirecektir.

Terlik ve Şıklık

Terlik ve Şıklık

Bir çeşit ayakkabı olan terlik artık kıyafet kombinlerinin de tercih edilen bir parçası haline gelmiştir. Eskiden sadece gündelikte kullanılan terlikler artık özel günlerin de tercih edilen giyim aksesuar ürünlerinden biri olmuştur, erkek terlik günlük kullanımın yanın da şıklığın da bir parçasıdır artık. Şıklığı ile kıyafetlerin bütünlüğünü tamamlayan terlikler kullanım amaçları kullanım yerleri değişkenlik gösteren parçalardır. Evde, plajda, iş yerinde kullanılmak üzere çeşitli terlikler tasarlanmıştır.Terlikleri artık şık bir kıyafeti tamamlayan şık bir parça olarak görmek mümkündür. Küçük tatil kasabalarından renkli plajlara, televizyon ekranlarından moda dergileri ne kadar her yerde görebilmek mümkündür. Şıklığı kullanılan malzemeye ve tasarımına göre birçok çeşit de karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanı zenginleşmiş, üretimi çok renkli ve çeşitli bir hale gelmiştir. Bir terlik dokunuşuyla bir kıyafet kombini çok şık bir hale getirebilmek mümkündür. Mesela şık beyaz bir erkek terlik beyaz bir yazlık kombini oldukça şık bir hale getirecektir. Ya da spor ve rahat bir erkek terlik spor bir kombinin şahane bir parçası olabilir. Günümüzde terlik erkek için vazgeçilmez bir rahatlık ve şıklık sağlamaktadır, bu da gündelik kullanımını da çok daha fazla arttırmaktadır. Sadece kadınların tercih etmediği erkeklerin de özellikle yaz aylarında oldukça fazla kullandığı terlik gardıroplarda hak ettiği öneme sahiptir artık. Çok çeşitli terlik ve sandalet modelleri arasında seçim yapmak bireysel özellikleri dikkate almaktan geçer. Bunun için birtakım yollar izlenebilir. Fakat burada dikkate alınması gereken şey markalar ve modellerin kullandıkları malzemelere öncelik vermek olacaktır. Konforunu ve rahatlığını denemeden alınan ürünler daha sonra kullanılmayacak ürünler olabilir. Bu arada Twigy erkek terlik ve sandalet modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Terlik Seçiminde Rahatlık

Terlik Seçiminde Rahatlık

Terlik seçiminde bir diğer ve belki de en önemli hususlardan biri de rahatlıktır. Diğer hususlar rahatlıktan sonra gelmelidir. Kullanımından rahatsız olunan çeşitli sağlık problemlerine sebep olan bir terliği sadece şık olduğu için, rengini ya da modeli beğendiği için tercih etmek, alınan terliği kullanamama ya da sağlık problemleri yaşanmasına sebep olabilir. Bu da hem ödenilen paranın boşa gitmesine sebep olacaktır hem de tekrardan yeni bir terlik alınması gerekecektir. Fakat şunu hiçbir zaman unutmamak gerekir ki bir terliğin rahatlığı o terliğin görünüşü ve şıklığı kadar önemlidir. Kullanılan her giyim parçası mutlaka öncelikli olarak sağlığa ve rahatlığa hitap etmelidir. Bu sebeple terlik almak terlik seçmek bazı kriterleri içinde barındırmaktadır. Rastgele alınılan, kullanılacak alanla, ihtiyaçlarla, ayak yapısıyla, alışkanlıklarla örtüşmeyen seçimler terlik kullanımını da zorlaştıracaktır. Bu çeşit ürünlerde hem ayakkabı ben sandalet hem de terliklerde sıcak mevsimlerde ayak terlemesi, ayak kokusu, pişik, mantar gibi olumsuz durumların önüne geçmektedir. Kullanmamak üzere rafa kaldırılan ürünlerin arasına bir yenisi eklensin istenilmiyorsa, terlik alınırken sağlığa zararsız olması önemlidir, erkek terliği fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Özellikle uzun süre kullanımlarda bütün vücudun taşıyacağını unutmamak gerekir. Bu şu demektir. Bizim bütün vücudun sağlığını olumsuz etkilemesi mümkündür bir terliğin. Erkek terlikleri rahatlığın bir parçası olduğu kadar şıklığında bir parçası olarak hayatımızda yerini almış durumda. Erkek terliklerinin ve sandaletlerinin de çeşitliliği giderek artmaktadır. Estetik bakımdan çeşitli alternatifler bulmak mümkündür. Fakat terlik ve sandaleti seçerken vücut yapımız vücut ağırlığı ayak biçimleri kullanım süreleri kullanılacak alan en az estetik yönü kadar önemlidir.

Sağlıklı Terlik Seçimi Nasıl Yapılmalı, Nelere Dikkat Edilmeli

Sağlıklı Terlik Seçimi Nasıl Yapılmalı, Nelere Dikkat Edilmeli

Ayak sağlığı da terlik seçimlerinde önemli olmalı. Ayak kokusu, ayak mantarı gibi rahatsızlıklar varsa eğer seçilecek terlik mutlaka bunlara uygun olmalı. Örneğin mantar problemleri varken seçilecek erkek terlik önü kapalı ve hava geçirmeyen bir malzemeden yapılmış ise bu terlik modelini seçmek, sağlığı olumsuz yönde etkileyecektir. Ya da çok sıcak bir mevsimde uzun saatler kullanılacak bir terlik seçerken kapalı ve yine hava geçirmeyen bir model tercih etmek ayak sağlığı ve konforunu da oldukça kötü etkileyecektir. Bu sebeple terlik modelinin açık ve kapalı olması tamamen ayak sağlığını kullanılacak alan kullanılacak mevsim ile çok yakından ilgilidir. Bütün bunları dikkate almadan yapılan bir seçim ya sağlığı da olumsuz yönde etkileyecek ya da terliği kullanamama durumuna sebep olacaktır. Kapalı bir erkek terlikleri deri malzeme ile yapılmışsa kapalı alanında mevcut olan hava alacak gözeneklerinin olması sağlık açısından faydalı olabilir. Eğer erkek sandalet ortopedik şekilde tasarlanmış ise uzun süreli kullanım için düşünenlerin, ayak sağlığını önemseyenlerin ya da düztabanlık gibi ayak sağlık sorunları yaşayanların tercih edeceği bir model olacaktır. Sağlığın seçimlerde en önemli unsur olduğunu unutmamakta fayda vardır. Uzun ve yorucu iş temposu uzun süre ayakta kalmak ayaklardaki askıyı artıracağından çeşitli sağlık sorunları yaşanabilir. Bu yüzden bu meslek grubunda çalışan insanların terlik seçimlerinde şıklıktan önce ergonomik ve sağlıklı olmasına dikkat etmeleri çok önemlidir. Seçtiğiniz her ayakkabı gibi sandalet ve terlikler de sizi rahat ettirecek ve sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek şekilde tasarlanmış olursa hem aldığınız ürünü kullanım süreniz uzar hem de verdiğiniz paranın karşılığını almış olursunuz. Sıklıkla tercih edebileceğiniz Crocs erkek terlik ve sandalet modellerini kaçırmayın!

Terlik Seçiminde Ayak Numarası ve Ayağın Yapısı

Terlik Seçiminde Ayak Numarası ve Ayağın Yapısı

Terlik seçiminde rahatlığı sağlayacak olan bir başka kriter de ayak numarasıdır. Ayakkabıda kullanılan numara ile terliklerde kullanılan numara bazen değişkenlik gösterebilir. Terliğin konforu için terlik numarasının küçük veya büyük olmaması önemlidir. Ayağa çok küçük olan bir terlik rahatlığı bozacaktır. Yine ayak numarasından büyük bir terlik seçmek konforu etkileyecektir. Numara ayakla uyumlu değil ise ve eğer seçilecek erkek terlik ortopedik ortopedik değil ise özelliklerinden de yararlanamamak demektir. Ayak numarası ve uyumsuz terlik seçimi çeşitli tehlikeli sonuçlar doğurması da mümkündür. Bu yüzden terlik numarasının ayak numarasına uygun olması önemlidir. İster dışarda ister içerde kullanılsın, terlik seçerken numaraya bakmak unutulmamalıdır. Terliğin ayak numarasıyla uyumlu olması kadar ayak yapısıyla da uyumlu olması gereklidir. Ayağı tanımak terlik seçiminde önemlidir. Örneğin düztaban bir ayak yapısı varsa seçilecek terlik mutlaka buna uygun olmalıdır. Eğer bu uyum yoksa sadece ayaklarda değil vücutta da çeşitli sağlık sorunları oluşacaktır. Veya ayaklarda bulunan bir kemik büyümesi, ayak tarağı gibi fizyolojik özellikleri dikkate alınarak seçilmezse eğer ayak sağlığı büyük ölçüde olumsuz etkilenecektir. Tıpkı ayakkabı seçimlerinde olduğu gibi erkek terlik ve erkek sandalet seçimlerinde de ayağın fiziksel yapısını dikkate alınması çok önemli ve gereklidir. Bunu ihmal etmek hem konforu hem sağlığı olumsuz etkileyecektir. Rahatlık ve sağlık için ayağın fiziksel yapısı kullanılan ayakkabı ve terlikle tam bir uyum içinde olmalıdır. Buna dikkat etmek için ayak yapınızı mutlaka tanıyor olmalısınız. Fiziksel uyum kadar dermatolojik ya da bakteriyel rahatsızlıklar da terlik seçiminde ciddi bir öneme sahiptir. Mantar gibi bir hastalık kapalı ve hava almayan bir terlikte kendine yaşam alanı bulacaktır. Bu sebeple seçilecek terliği dermatolojik ve bakteriyel rahatsızlıklar dikkate alınılarak seçilmelidir. Bir terlik seçiminde küçük etken diye bir şey yoktur. Küçük etken denilen her şey ayağın ve tüm vücudun sağlığını ve rahatlığını etkileyebilmektedir. Bir terlik seçimi bütün günün konforlu ya da çileli bir hale getirebilir. Seçilecek erkek terlik modelleri ve erkek sandalet modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Erkek Terlik ve Sandalet Nasıl Seçilir?

Terlik ve sandalet insanların ihtiyacını karşılarken estetik bir aksesuar olarak da görülebilir. Bir terliğin ve sandaletin hem ihtiyacı dönük olması hem sağlık açısından zararsız olması hem de estetik olması önemlidir. Kullanılan tüm giyim aksesuar çeşitleri gibi terlikler de şıklığın bir parçasıdır. Bütün giyim aksesuar ürünleri seçerken olduğu gibi birtakım özelliklerini dikkate almak gerekir. Birinci önceliği konforlu ve sağlıklı olması olmalıdır. Tercih yapmak kullanacak kişinin hem tercihine hem de kullanacağı biçime göre değişkenlik ve çeşitlilik göstermektedir. Değerlendirme yaparken kıyaslayacak bir çok kriter vardır. Çok çeşitli terlik ve sandalet modelleri arasında seçim yaparken bireysel özelliklerin de dikkate alınması gereklidir. Seçim yaparken birçok kriter değerlendirilmelidir. Seçilecek olan modelin fiyatı da önemli bir kriterdir.

Erkek Sandalet Türleri Nelerdir?

Çeşitli şekillerde tasarlanmış olan erkek sandalet ve erkek terlik modelleri mevcuttur. Tasarımına rengine kullanılan malzemeye göre çeşitli sandaletler bulmak mümkündür. Hakiki deri ile yapılmış sandaletler, polyester malzeme ile yapılmış sandaletler, kumaş ile yapılmış sandaletler gibi çeşitli türlerde sandaletler bulunabilmektedir. Plajda kullanılacak sandaletlerden şık bir partide kullanılacak sandaletlere kadar çok fazla seçenek bulunabilir. Açık erkek sandalet modelleri, kapalı erkek sandalet modelleri, önü kapalı erkek sandalet modelleri, parmak arası sandalet modelleri, ortopedik sandalet modelleri gibi oldukça çeşitli sandaletler çeşitli renklerde ve tasarımlarda rafları süslemektedir. Parmak arası sandaletler, açık ve kapalı sandaletler, ortopedik sandaletler dışında küçük bölmeler ile birbirinden ayrılmış ayakkabı tipi sandaletlerini de bulmak mümkündür.

Ev İçin Nasıl Terlik Alınmalı?

Ev için tercih edilecek terlikler mutlaka rahat ergonomik ve mevsime uygun olmalıdır. Gündelik yaşantıda uzun süreli kullanılacaksa eğer terliklerin özellikle konforlu ve ergonomik olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Ev için seçilen terlikler evin hangi bölümünde kullanılmak üzere satın allandığını da mutlaka değerlendirmelidir. Odada kullanılacak terlikler ile banyo gibi ıslak zeminde kullanılacak terlikler farklı olmalıdır. Bu hem güvenlik hem hijyen için önemlidir. Terlik seçim yaparken kullanılan malzemeyi seçmek ve o malzeme hakkında fikir sahibi olmak önemlidir. Örneğin polyesterden yapılan bir terlik ayakları terletecektir. Bu sebeple özellikle ayağında koku ve mantar gibi rahatsızlıklar olan kişiler terlik seçiminde ayakların nemli kalmayacağı modelleri ve malzemelerden üretilmiş terliklerin tercih edilmesi daha uygun olacaktır.

Dışarda Giyilecek Erkek Terlikler Nasıl Olmalıdır?

Terlik tasarımlarında kapalı ve açık modelleri olmak üzere çeşitli modeller bulmak mümkündür. Yine seçimin kullanılacak alan mevsim ve terliğin rahatlığı belirlemelidir.Kapalı bir terlik seçiliyorsa eğer terliğin yapıldığı malzemenin hava alıp almaması oldukça önemlidir. Özellikle sıcak bir mevsimde kullanılacaksa kesinlikle terliğin yapıldığı malzemenin hava alıyor olmasına dikkat edilmelidir. Evde, plajda, iş yerinde kullanılmak üzere çeşitli terlikler tasarlanmıştır. Terlik seçerken kullanılacak yere göre seçmek kullanım konforunu arttıracaktır. Terliğin plajda mı kullanılacağı yoksa iş yerinde mi kullanılacağı ya da günlük kullanım için mi olacağı mutlaka dikkat edilecek unsurlardandır. Ve alınacak ürünün hem yapısı hem malzemesi de buna göre seçilip satın alınmalıdır.