ÜCRETSİZ KARGO

Muya Baron Anatomik Taban Erkek Ev Terliği
(17)
434,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Erkek Terlik (554652472)
(3)
98,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Erkek Terlik (554652473)
(2)
98,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Islak Zemin Erkek Terlik (554652419)
Gezer Kışlık Islak Zemin Erkek Terlik (554652419)
(4)
189,90 TL
SEPETTE
132,93 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Shoemio Bogart Siyah Erkek Ev Terliği
(2)
214,14 TL
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Islak Zemin Erkek Terlik (554652455)
Gezer Kışlık Islak Zemin Erkek Terlik (554652455)
(1)
189,90 TL
SEPETTE
132,93 TL

ÜCRETSİZ KARGO

11
Gezer Kışlık Erkek Gondol Terlik (554652493)
(5)
98,90 TL
SEPETTE
69,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Erkek Ev Terlik Lacivert
(1)
98,90 TL
SEPETTE
69,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yumuşacık Erkek Ev Misafir Terliği
(15)
64,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Erkek Terlik (554652513)
(1)
98,90 TL
SEPETTE
69,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eterlik Siyah Erkek Ev Büro Damat Misafir Çeyiz Erkek Ev Terliği
Eterlik Siyah Erkek Ev Büro Damat Misafir Çeyiz Erkek Ev Terliği
(70)
149,99 TL
124,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

11
Gezer Kışlık Gondol Erkek Terlik (554651817)
(21)
98,90 TL
SEPETTE
69,23 TL
Erkek Ev Terlik Misafir Terliği (505502027)
(16)
69,90 TL
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Islak Zemin Erkek Terlik (554652418)
Gezer Kışlık Islak Zemin Erkek Terlik (554652418)
(11)
189,90 TL
SEPETTE
132,93 TL

ÜCRETSİZ KARGO

11
Gezer Kışlık Gondol Erkek Terlik (554651790)
(18)
98,90 TL
SEPETTE
69,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek Siyah Deri Görünümlü Yumuşak Taban Terlik
Erkek Siyah Deri Görünümlü Yumuşak Taban Terlik
(10)
69,99 TL
66,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gezer Kışlık Erkek Terlik (554652475)
(1)
98,90 TL
SEPETTE
69,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hlm01 Erkek Kışlık Ev Içi Terliği Deri Kışlık Erkek Ev Terliği
(22)
79,90 TL

Erkek Ev Terliği

Evler, huzur ve rahatlığı bir arada bulmak isteyeceğiniz yaşam alanlarıdır. Ev içinde konforlu bir yaşam sürmeyi sağlamak için ise dekorasyondan, ev tekstili ürünlerine kadar birçok etkene dikkat etmek gerekir. Bunların en başında ise kişisel sağlık ve rahatlık gelir. Ev giyimi ile dış giyimi birbirinden farklı kılan da ev giyiminde rahatlığın öncelikli olmasından ileri gelebilir. Aynı zamanda evler, kendinizi en özel hissedebileceğiniz yerler olması açısından da önemlidir. Bu yüzden özellikle ev kıyafetlerinizi seçerken içinde kendinizi hem rahat hem de şık hissedebileceğiniz ürünler almak isteyebilirsiniz. Evde giyilecek kıyafetler kadar ayakları sıcak tutacak ve rahat ettirecek çorap ve terlik seçimleri de mühim bir konu olarak görünür. Ev terlikleri, ev içinde ayakları yere sağlıkla ve güvenle basabilmenizi sağlar. Yoğun bir iş temposunda erkekler için ev giyimi alışverişi zorlayıcı gelebilir. Ek olarak, erkek ev terliği arayışındaysanız size en doğru terliği seçmek bir ayakkabı seçimi kadar kolay olmayabilir. Ancak erkek ev terliği seçiminin özen gösterilerek yapılmasında fayda vardır. Çoğu zaman mesai bitiminde eve döndüğünüzde ayaklarınızı dinlendirmek size iyi gelebilir. Sağlam bir erkek ev terliği seçimi ise günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza, ertesi güne dinlenmiş bir şekilde başlamanıza yardımcı olabilir. Erkek ev terlik modelleri arasında rahatlığı ön planda tutan, yazlık ve kışlık kullanıma uygun, rengarenk ve çeşit çeşit modeller bulunmaktadır. Siz de kendinize en uygun ev terliği modellerinin yanında benzer ürünleri ve açık havada da giyebileceğiniz modelleri görmek için erkek ayakkabı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konforlu Ev Hayatının Vazgeçilmez Parçası Erkek Ev Terliği Nasıl Seçilmeli?

Konforlu Ev Hayatının Vazgeçilmez Parçası Erkek Ev Terliği Nasıl Seçilmeli?

Erkekler için ev terliği seçenekleri oldukça fazladır. En doğru tercihi yapmak için ayak numaranıza, bulunduğunuz mevsime dikkat etmenizde fayda vardır. Özellikle ayak sağlığına önem verenler ve ayak rahatsızlığı bulunanlar doktor önerisi ile ortopedik özellikli bir ev terliği seçimi yapabilir. Ancak anatomik tabanlı bir ev terliği seçerek terliğin ayak yapınızın şeklini almasının rahatlığını yaşayabilirsiniz. Anatomik veya diğer adıyla fizyolojik tabanlı bir terlik, özellikle basınç noktalarını koruması açısından önemlidir. Tabanının yumuşak olması sebebiyle de zamanla ayağın şeklini alan bu terlikler, sürekli ayakta durarak iş yapanlar için uygun bir seçenek olabilir. Erkek ev terliği modelleri evde tercih edildiği gibi yoğun bir iş hayatı olan insanlar tarafından, çalışma ortamında da kullanılabilir. Özellikle sağlık çalışanları ve mutfak işlerinde çalışanlar için anatomik tabanlı erkek ev terliği modelleri iyi bir seçim olabilir. Erkek ev terliği modelleri arasından seçim yaparken parmak altını destekleyen bir model seçmek de uzun süre ayakta durmaktan yorulan parmaklarınız için dinlendirici olabilir. Ek olarak, topuk yatağı olan bir model seçimi yaparken derinliğine de dikkat edebilirsiniz. Böyle erkek ev terliği modelleri, yere daha sağlam adımlarla basmanızı sağlayabilir. Ürün seçerken önem verilmesi gereken bir diğer konu da erkek ev terliği kaymaz taban özelliği barındırması olabilir. Ev içi temizliği yapılırken herhangi bir kaygan zemine basma olasılığı yüksek olabilir. Böyle bir durum çeşitli ev kazalarına sebebiyet verebilir. Ayrıca kaygan tabanlı bir terlikle duştan çıkarken ıslak zeminde de zorlanabilirsiniz. O yüzden erkek ev terliği seçimi yaparken kaymaz taban özelliğine dikkat etmeniz faydalı olabilir. Ayrıca evde bebeği olan biriyseniz ses yapmayan, sessiz taban bir model seçmeniz de uygun olabilir. Yaşadığınız evin yapısına göre ses çıkaran bir terlik uzun vadede komşularınızı da rahatsız edebilir. Ev yaşamı herkesin huzurla yaşamayı isteyeceği bir ortam olduğundan sessiz taban bir terlik satın almaya dikkat edebilirsiniz.

Erkek Ev Terliği Yazlık ve Kışlık Seçenekleri Nelerdir?

Erkek Ev Terliği Yazlık ve Kışlık Seçenekleri Nelerdir?

Mevsim geçişleri, sıcak ve soğuk havalar dış giyimde olduğu kadar ev giyimi için de önemlidir. Sıcak havalarda daha hafif ve ince kıyafetlere uygun terlikler tercih edilirken, soğuk havalar için ise sıcak tutacak kalın modellere bakılması gerekir. Her ne kadar kış aylarında sıcak bir ev ortamında bulunuyor olsanız da terlik giymek sağlığınızı korumak açısından gerekli olarak görülür. Sıcak günler için ise erkek ev terliği yazlık modellerine bakmanızda yarar vardır. Bunun için önü açık ev terlikleri, parmak arası veya bantlı terlik modelleri tercih edilebilir. Parmak arası terlikte uzun süre kullanıldığında parmaklarınızı acıtmayacak, sert olmayan bir model seçmeye dikkat etmenizde fayda vardır. Ayrıca bantlı erkek ev terliği tercih edecekseniz, bantların bağlandığı bölümün ayağınızı acıtmayacak bir yapıda olması gerekir. Özellikle terlik üzerinde metal bir detay varsa ayakla doğrudan temas etmemesi önemlidir. Öte yandan terlik bakarken ayak numaranıza en uygun modeli seçmeye özen gösterebilirsiniz. Özellikle ev terliğini kalın çoraplarla giyeceğinizi de unutmamanız da faydalı olabilir. Ek olarak yaz için uygun olan bir erkek ev terliği modeline göre tatil bölgelerinde, sahil kasabalarında dışarıda da giyilebilir. Parmak arası terlikler veya bantlı uygun modeller ile dışarıda da rahat edebilirsiniz. Sıcak bir havada ayağı ve terliği terletmeyecek, hava almasını sağlayacak bir model seçimi önemlidir. Bunun için erkek ev terliği modelleri arasından üst bölümünde delikler olan, kavisli, ayak yapısına uygun bir model satın alınabilir. Öte yandan kış mevsiminde çoraplarla birlikte en çok ihtiyaç duyulan erkek ev terliği kışlık modellerinden biri de önü kapalı terliklerdir. Özellikle içi polarlı, yünlü bir model ile sıcak bir kış geçirebilirsiniz. Erkek ev terliği deri modelleri veya yün, keçe gibi kumaşlardan yapılmış olanlar kış ayları için uygun bir seçenek olabilir.

Şıklık ve Rahatlığı Bir Arada Arayanlar için Erkek Ev Terliği Modelleri

Şıklık ve Rahatlığı Bir Arada Arayanlar için Erkek Ev Terliği Modelleri

Şık bir giyim dışarıda olduğu kadar ev içinde de size farklı bir hava katabilir. Giyimine her koşulda özen gösteren erkekler, ev içinde rahat bir terlik kadar şık bir modele de ihtiyaç duyar. Bunun için rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan erkek ev terliği modelleri kullanışlı olabilir. Erkek ev terliği çeşitleri deri, keçe, pelüş, kapitone gibi farklı kumaşlardan üretilebilir. Erkek ev terliği deri modeli hem kış ayları için sıcak bir seçenek hem de ev kıyafetlerinizle uyumlu, tamamlayıcı bir parça olabilir. Sade ve uyumlu deri erkek terliği modelleri damatlar için iyi bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Evlenecek olan çiftler terlik modelleri arasından çeyizlik damat terlik modellerine bakabilir. Eğer evinizde sıcak ve rahat bir ortam yaratmayı düşünenlerdenseniz bu sevimli yaşam alanını uygun terliklerle pekiştirebilirsiniz. Özellikle erkek ev terliği tüylü modeller sizler için iyi bir alternatif sunabilir. Sıcak bir evde film izlerken polarlı erkek ev terlikleri sayesinde yumuşaklığın ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Sessiz tabanlı yıkanabilir model, polar bir erkek ev terliği kış ayları için doğru bir seçim olabilir. Bu içi ve kenarları polarlı terlikler sayesinde ayaklarınız yumuşaklığı hissedebilir. Öte yandan, ayaklarınızı hiç ısıtamayanlardansanız içi polarlı terlikler ile birlikte üşüme sorunundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca ekose desenli erkek ev terliği seçenekleri de havalı bir görüntü sunarak, ev ortamlarındaki sıcak atmosferi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Ekose erkek terliklerini tek ve sade renkli eşofmanlar veya pijamalarla kullanarak çabasız bir ev şıklığı yakalayabilirsiniz. Erkek terlikleri arasında ev ayakkabısı olarak da bilinen modeller de mevcuttur. Panduf olarak adlandırılan bu ev ayakkabısı modelleri çoğu zaman bot şeklindedir ve ayakları bileğe kadar kaplar. Karlı bir kış ayında pencereden yağan karı seyrederken bu sıcak ve yumuşak modellerle romantik bir ortamın tadını çıkarabilir; evin sıcaklığından keyif alabilirsiniz. Genel olarak iç astarı suni kürkten üretilen bu ev ayakkabıları, kısa zamanda ayağın şeklini alarak rahat bir kullanım olanağı sağlayabilir. Erkek ev terliği pelüş modeller evde de tarzıyla fark yaratmak isteyenler için uygun bir seçenek olabilir. Eğer tabanı kauçuk olan bir panduf tercih ederseniz hem evde kaymadan daha rahat adımlar atabilir hem de dışarıda kısa mesafeli işlerinizi hallederken kullanabilirsiniz. Bu pandufların, suni kürklü veya polarlı yapısı sayesinde kış ayında dışarıda da üşümeyebilirsiniz. Bu açıdan panduf erkek ev terliği modelleri ergonomik olarak değerlendirilebilir. Ek olarak, klasik bir erkek ayakkabısı şeklinde üretilen içi polarlı erkek terliği modelleri de ilginizi çekebilir. Özellikle giyimde sade ama özenli olmaktan yana olan erkekler için bu modeller ev şıklığında kurtarıcı olabilir. Evinize misafir geldiğinde de bu ayakkabı şeklindeki terlikler ile rahat edebilirsiniz. Öte yandan, farklı desenlerde üretilen pofuduk erkek ev terliği seçenekleri ile ev ortamlarına neşeli bir hava katabilirsiniz. Eğer bir babaysanız desenli pofuduk terlik seçeneklerine bakabilirsiniz. Hayvan desenli pofuduk terlik modelleri ile çocuklarınızı da eğlendirebilirsiniz. Havaların ısınmasıyla birlikte yazlık erkek ev terliği modellerine bakarken çapraz bantlı klasik ürünleri de tercih edebilirsiniz. Birçok çocuğun babasında görüp aşina olduğu bu çapraz terlik modelleri ile siz de geleneksel tarzı evlerinizde devam ettirebilirsiniz. Erkek ev terliği seçenekleri arasında bir başka model de çift bantlı olandır. Birbirine paralel iki banttan oluşan bu modeller, rahat bir tercih olabilir. Yazlık ev giysileri ile birlikte bu çift bantlı terlikler size rahatlık sunduğu gibi modern bir görünüm yakalamanızı da sağlayabilir. Öte yandan üzeri delikli ve sandalet şeklindeki yazlık erkek ev terliği çeşitleri ile evde sportif bir tarzı yansıtabilirsiniz. Parmak arası terlikler ise evde şortlarla birlikte rahat ve ferah bir tercih olabilir. Terlik seçenekleri arasından hem plaj, havuz hem de evde kullanıma uygun bir yazlık terlik modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca erkek ev terliği modellerine bakarken evinizde misafir edeceğiniz, sevdiğiniz insanları da düşünerek seçim yapmanızda fayda vardır. Bunun için misafir terliği seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Farklı yaş grubundan misafirlerinize, zevklerine uygun ve rahat misafir terlikleri seçerek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Erkek Ev Terliği Seçimleriyle Sokak Stili Nasıl Yansıtılabilir?

Erkek Ev Terliği Seçimleriyle Sokak Stili Nasıl Yansıtılabilir?

Ev terlikleri ev yaşamının olmazsa olmazı olduğu gibi moda olarak da kullanılabilmektedir. Dış giyim ile ev giyiminin birbirine ilham vermesi ile oluşturulan bu yeni model terlikler ile evde de modanın nabzını tutabilirsiniz. Aynı zamanda ev terliği modellerini dışarıda da kullanarak cool bir görüntü elde edebilirsiniz. Erkek ev terliği modelleri arasında kışlık türlerden bazıları dışarıda da giyilebilir. Özellikle renkli, uzun çoraplar ile birlikte sıcacık ev botları, soğuk havalarda yürüyüşünüze eşlik edebilir. Eşofman, şişme montlar, renkli bere ve çoraplarla birlikte kombinlendiğinde bu ev botları size farklı bir görünüm katabilir. Özellikle markete veya eczaneye uğrayarak acil bir ihtiyacınızı giderecekseniz bu terlikler kurtarıcı olabilir. Kauçuk tabanlı, polarlı bir ev terliği modeli alacaksanız, süet kumaştan olmasına dikkat ederek dışarıda da kullanabilirsiniz. Bu tarz modeller soğuk iklimli ülkelerden gelen bir moda geleneğinin yansımalarını sunabilir. Yağmurlu bir havada balkon ya da terasa erkek ev terliği kaymaz taban modeliyle çıkabilirsiniz. Ayrıca keçe erkek ev terliği modelleri de renkli çoraplarla uyumlu ve havalı bir görüntü sunar. Sabo terlikler de sokak stilinizi tamamlayabilir. Son zamanlarda moda olan ev giyiminin rahatlığıyla dış giyimi bütünleştiren bu moda geçişleri sayesinde rahatlığın ön planda olduğu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ek olarak, eğer bir yazlığınız varsa erkek ev terliği yazlık seçenekleri için üstü delikli sandaletler size göre olabilir. Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan bu modeller ile dışarıda da rahat edebilirsiniz. Bir evcil hayvanınız varsa eğer onu yürüyüşe çıkarırken bu ev terliklerini kullanabilirsiniz. Serin havalarda üstü delikli terlik modellerini çoraplarla da kullanabilirsiniz. Erkek ev terliği yazlık modelleri arasında çift bantlı modeller de dışarıda kullanmak için uygun olabilir. Acil bir ihtiyaç için evden çıktığınızda şortlarla birlikte kullanmak için kauçuk tabanlı, süet bir model tercih edebilirsiniz. Eğer erkek ev terliği alırken hem dışarda hem evde giyilebilecek bir modele yönelirseniz yıkanabilir, özellikte olması da size avantaj sağlayabilir. Yıkanabilir bir erkek ev terliği aynı zamanda uzun ömürlü olması açısından da önemlidir.

Renkli Bir Ev Hayatı İçin Rengarenk Ev Terliği Çeşitleri

Renkli Bir Ev Hayatı İçin Rengarenk Ev Terliği Çeşitleri

Her giyimde olduğu kadar terlik seçiminde de en önemli konulardan biri renktir. Zevkinize uygun olarak seçtiğiniz bir terlik ile ev kıyafetlerinizi renklendirebilirsiniz. Özellikle erkekler için terlik seçiminde klasik renkler öncelikli olabilir. Erkek ev terliği siyah bir model her ev kıyafetine uyumlu ve kullanışlı olması bakımından iyi seçenek olarak görünür. Bunun yanı sıra erkek ev terliği kahverengi modeli ile toprak tonlarındaki ev giyimini şıklaştırabilirsiniz. Süet kahverengi bir terlik modeli havalı bir seçim olabilir. Gri veya antrasit renkli keçeli kumaştan bir erkek ev terliği de her kıyafetle uyumlu görünebilir. Lacivert de erkekler arasında aranılan renklerden biridir. Lacivert bir polarlı terlik soğuk kış günlerinde ev kıyafetleriyle kombinlenebilir. Ekose terlikler ise her dönem için zamansız parçalardan sayılır. Kırmızı, lacivert desenli veya kahverengi, bej tonlarında ekose terlik ile genç bir görünüm yakalayabilirsiniz. Açık renkli terlikler ise koyu renkler arasında ev giyiminde çeşitlilik olmasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra desenli terlik seçenekleri de sade kıyafetlerinize renk katabilir. Erkek ev terliği modelleri arasından kuru kafa, bisiklet, marine, siyah beyaz dama, basketbol topu gibi desenlerle süslenebilir. Pofuduk terliklerde de desenli modelleri seçerek kış günlerinde enerjinizi artırabilirsiniz. Erkek ev terliğini kırmızı veya bordo bir renk seçerek de ev giyimini renklendirebilirsiniz. Üst kısmı delikli, sandalet görünümlü terliklerde siyah, haki, mavi gibi renkler hem havalı hem de kullanışlı bir seçenek olabilir. Bantlı terliklerde ise kahverengi, bej tonları evinizde misafir ağırlarken şık bir görüntü oluşturmanızı sağlar. Özellikle süet modeller ev terliklerinde klasik ve şık görüntü yakalamanıza yardımcı olabilir. Çeşitli renk ve modellerde ürünler sunan erkek ev terliği markaları arasında Twigy, U.S. Polo Assn, Gezer, Polaris, Muya, Yavox, Comfort, Gondol gibi isimler yer alır. Erkek ev terliği fiyatları arasında karşılaştırma yaparak aradığınız modeli bulabilirsiniz. Siz de erkek ev terliğine ihtiyaç duyuyorsanız rengarenk ve çeşit çeşit modellere bakabilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.