ÜCRETSİZ KARGO

Kinetix Kalen Pu Enj 2Pr Erkek Çocuk Sneaker (553313677)
(5)
299,00 TL
SEPETTE
275,08 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Vicco Oyo Patik Işıklı Spor Ayakkabı Sarı 313.P19K.100
(3)
309,90 TL
SEPETTE
285,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jump Bebek Günlük Ayakkabı 24936 B White Salmon
(6)
399,00 TL
165,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vicco Pino Unısex Çocuk Işıklı Spor Ayakkabı (26-30) 21Y 925.150
(2)
371,30 TL
SEPETTE
299,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Callion Ortopedik Rahat Agua Çocuk Spor Ayakkabı 22-35
(20)
399,90 TL
SEPETTE
297,41 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Slazenger Ebba Sneaker Erkek Çocuk Ayakkabı (533686654)
(1)
519,90 TL
SEPETTE
270,86 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Kinetix Mamba FB 2FX Çocuk Spor Ayakkabı Beyaz - Lacivert
(1)
338,53 TL
SEPETTE
295,87 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kinetix JUSTUS J 100492495 Erkek Kız Çocuk Sneakers Ayakkabı
(1)
579,99 TL
SEPETTE
395,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vicco Oyo Işıklı Unisex Çocuk Sarı Sneaker
(1)
330,00 TL
SEPETTE
303,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vicco E19K.224 Gri Ilk Adım Günlük Ayakkabı
(1)
299,90 TL
SEPETTE
275,91 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Slazenger Edmond Sneaker Erkek Çocuk Ayakkabı
(1)
351,41 TL
SEPETTE
323,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Spor Ayakkabı Tbqnt Gri Yeşil
(18)
299,95 TL
SEPETTE
155,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cool Roma Erkek Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
(1)
369,90 TL
SEPETTE
246,41 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Cool Foot Sarı Erkek Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
(3)
261,89 TL
SEPETTE
240,94 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Despina Vandi Hsl Dw23512 Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
(5)
139,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vicco 332-P21Y-203 Yuki Erkek Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
(1)
382,20 TL
SEPETTE
324,58 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Allyup Günlük Rahat Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Cırtlı Yüksek Taban
(0)
259,92 TL
SEPETTE
239,13 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Vicco Sam Çocuk Günlük Işıklı Ayakkabı 313.P21K.130-06 Renkli
(0)
599,90 TL
SEPETTE
444,36 TL

Erkek Çocuk Günlük Ayakkabı

Sağlam, destekleyici ayakkabılar çocukların ayaklarını korumaya yardımcı olur. İyi bir çocuk ayakkabısı, olgunlaşmamış kemikler için sabit bir yuva sağlar. Çocukların ayakları desteklenmezse düz ayaklar, ağrılı dizler, incik atelleri ve hatta sırt ağrısı geliştirme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirler. Uygun şekilde oturan iyi bir erkek çocuk ortopedik günlük ayakkabı önemlidir. Çocukların ayakları hızla büyür, şekli ve boyutu değişebilir. Belirli aralıklarla beden kontrolü yapılması gerekir. Üç yaşına kadar bir ila üç ay, beş yaşına kadar her dört ayda bir, çocuğunuzun büyümesi tamamen durana kadar altı ayda bir beden kontrolü şarttır. Çocuğunuz için en iyi ayakkabılar, destekleyici, dayanıklı ve rahat olmalı ve iyi kavrayabilen bir taban yapısına sahip olmalıdır. Ayakkabının ön bölümü esnek olmalıdır. İyi bir ayakkabı ayak ucunda bükülür ama daha fazla bükülmez. Bu, çocuğunuzun ayaklarının arka yarısını sabit ve güvenli tutarken ayak parmaklarının rahat etmesi anlamına gelir. Baştan aşağı bükülen veya kolayca bükülen ayakkabılar yeterli destek sağlamaz. İyi bir okul ayakkabısının topuğu küçük olacaktır. Bu mantığa aykırı görünse de, düşük topuk çocuğunuzun ayağını nötr bir pozisyonda tutar. Tamamen düz bir ayakkabı, çocuğunuzun ayak parmaklarının yürürken rahat bırakır. Ağır ayakkabılar, özellikle küçük insanlar için kas ağrısı ve ayak ağrıları oluşturabilir. Erkek çocuk günlük ayakkabı kullananlar ayakkabının bolca parmak boşluğu sunması gerektiği konusunda hemfikirdir. Çocuğunuz ayak parmaklarını rahatça kıpırdatabilmelidir. Deri dokulu ayakkabılar daha uzun süre dayanır ve çocuğunuzun ayaklarının nefes almasına izin verir. Çorap astarı veya iç taban yumuşak, rahat olmalı ve terlemeyi azaltmak için emici bir kumaştan yapılmalıdır. Ayakkabı bağcıkları ve tokalar eşit derecede iyidir, ancak ayarlanamayan kaymalı ayakkabılardan kaçının. Ayak parmakları uca dokunduğunda, çok kaygan olabileceğinden, ayakkabının altındaki sırt aşındığında ayakkabının yenilenmesi önemlidir. Bununla birlikte yanda çok fazla aşınma ve sürtünme izlerinin olması, ayakkabının çok sıkı olduğu anlamına gelebilir. Aynı şekilde, ayakkabının ayak parmakları bölümünde delikler olduğunda veya topuk kısmı çok fazla aşınmışsa çocuğunuzun ayakkabısını değiştirmeniz gerekir. Erkek çocuk günlük ayakkabı renkleri farklı seçenekler sunar. Çocuğunuzun tarzına uyum sağlayan erkek çocuk ayakkabı çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Erkek Çoçuk Ayakkabısı Modelleri

Kaliteli ve Kullanışlı Erkek Çoçuk Ayakkabısı Modelleri

Kaliteli ayakkabılar genellikle dayanıklı poliüretan malzeme ile üretilir. Erkek çocuk günlük ayakkabı markaları oldukça fazladır. Tanınan ve popüler bir markayı seçmek her anlamda fayda sunar. Bu ayakkabılar, nefes alabilen kumaşlardan yapılmış iyi yastıklı astara sahiptir ve daha az sentetik ile elde edilir. Ortopedik tabanlı ayakkabılar, yastıklama sağlayabilir ve daha hafif bir ayakkabı oluşturabilir. Erkek çoçuk ayakkabısı modelleri çocuğunuzun yürüyüşü ile ilgili sorunları olup olmadığını veya bir ayak hastalıkları uzmanı tarafından değerlendirilmesi gerekip gerekmediğini gösterebilir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Ayakkabı düzensiz bir şekilde aşınmışsa, bu, çocuğunuzun ayağında mekanik bir dengesizlik olduğu ve ortez ihtiyacı olabileceği anlamına gelebilir. Çocuğunuzun ayak başparmağı ayakkabının üst kısmından geliyorsa, yeterli ark desteği olmadığı için ayak parmaklarını aşırı uzatıyor olabilir. Çocukların ayakları, özellikle bebeklik ve küçük yaş grubu döneminde çok hassastır ve en başından itibaren onlara bakılması önemlidir. Kaliteli ayakkabılar, engelsiz gelişim sağlar ve ayağın doğal olarak gelişmesine yardımcı olmak için doğru miktarda alan ve destek sunar. Pek çok çocuğun, daha sonraki yaşamlarında, uygun olmayan ayakkabı giymelerinin bir sonucu olarak ayak problemleri geliştirdiği bilinir. Bu nedenle, en başından itibaren doğru ayakkabıları giymeleri çok önemlidir. Çocuğunuza bir ayakkabı satın almadan evvel, özellikle çocukların ayakları için tasarlanmış ürünleri tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Bu tarz ürünler, bir çocuğun ayağının şekline uyacak biçimde tasarlanmıştır ve çocuğunuzun rahat etmesine izin verir. Çocuğunuz yürümeye başlıyor ise örneğin, 2 yaş erkek çocuğu ayakkabı çeşitleri arasından seçim yapmalısınız. Unutmayın, bebeklerdeki ve yürümeye başlayan çocukların ayaklarındaki sinir uçları tam olarak gelişmemiştir ve çocuğunuz size ayaklarının ağrılı olduğunu söyleyemeyebilir. Bu nedenle rahat ayakkabılara ihtiyaçları vardır. Çocuk ayakkabısı ayak şeklinde olmalıdır. Ürünün hem toka hem de tutturma bölümleri, ayakkabıların ayaklara düzgün bir şekilde oturmasına yardımcı olmak için hassas ayar yapılmasına izin verir. Terin ayakkabının yüzeyinden dışarı çıkmasını sağlayan, ayakları taze, kuru ve sağlıklı tutan nefes alabilen astarlar da büyük önem arz eder.

Erkek Çocuk Günlük Ayakkabı Çeşitleri

Erkek Çocuk Günlük Ayakkabı Çeşitleri

Ayakkabılar, sadece ayak sağlığı için değil, gelişimleri için de hayati öneme sahiptir. Bebeğiniz hareket etmeyi öğreniyorsa sırtında, bacaklarında ve ayaklarında kas ve güç geliştiriyor demektir. Bu nedenle bu süreç, ayaklarını korumak için çok önemli bir zamandır. Çocuklarınız büyüdükçe çorap bedenlerini değiştirmeyi unutmamalısınız, çok sıkı çoraplar da ayak parmaklarında sorunlara neden olabilir. Bir bebeğin ayağı ilk yılda hızla büyür ve yetişkin boyutunun neredeyse yarısına ulaşır. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve daha büyük çocuklar, parkın etrafında dolaşmak veya evde yürümek gibi hareketler için daha sık ayağa kalkarlar. Ayakkabılarının sadece doğru şekilde giyilmesi değil, aynı zamanda rahat ve uzun ömürlü olması da gerekiyor. Erkek çocuğu ayakkabı numarası seçerken, çocuğunuzun yaşına ve ay durumuna göre bir ürün almanız gerekir. Çok büyük veya çok küçük ayakkabı seçmemeniz gerekiyor. Çocuğunuzun ayakları ergenlik döneminin sonlarına kadar büyüyecek ve gelişecektir. Bu da onların ayakkabı gereksinimlerinin sürekli değişeceği anlamına gelir. Yine de asla değişmeyecek bir şey, çocuğunuzun ayaklarının düzgün bir şekilde gelişmesini sağlayacak kaliteli ayakkabılara ihtiyaç duyulmasıdır. Bu yüzden çocuklar için ayakkabı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek çok önemlidir. Her şeyden önce, destek ve rahatlık sağlayan ayakkabıları aramak en iyisidir. İdeal olarak, ayakkabıların tam oturmasını sağlamak için ayarlanabilir olmaları da gerekir. Ayakkabının şekli özellikle önemlidir ve ayak parmaklarında hareketi kısıtlayabileceğinden sivri ayakkabılardan kaçınılmalıdır. Çocuklar için en iyi ayakkabılar, çocuğunuzun ayağıyla bükülen esnek tabanlı ayakkabılardır. Çocuklar için ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur da sabitlemedir. Bazı bağlar küçük çocuklar için daha iyidir, bazıları ise gevşemeyecek daha güvenli bir oturuş istediğinizde daha iyidir. Farklı ayakkabı kapatma türleri çeşitli avantajlar sunar. İnsan ayağı biyolojik bir şaheserdir. Karmaşıktır, çok sayıda kemik, bağ ve tendon içerir. Bu nedenle doğru ayakkabılar ve uyum, sağlıklı ayaklar için çok önemlidir. Ayakkabı, ayağımız söz konusu olduğunda önemli bir faktördür. Ebeveyn olarak, her zaman sağlam, uygun genişlikte, deri veya kanvas ile yapılmış ayakkabılar seçmek önemlidir. Ayakkabılar aynı zamanda doğru miktarda esnekliğe sahip, bol miktarda yastıklama ve ayak parmakları için yer olan tabanlara sahip olmalıdır. Son olarak, ayak parmaklarının ayakkabının içinde bükülmesini önlemek için tam oturan çorapların da önemli olduğunu unutmayın. Erkek çocuk yazlık ayakkabı modeli veya kışlık bir model ararken bu hususlara dikkat etmenizde yarar vardır.

Çocukların Ayak Gelişimine Uyum Sağlayan Ayakkabılar

Çocukların Ayak Gelişimine Uyum Sağlayan Ayakkabılar

Bebeklerin ayakları, daha yürümeye başlamadan önce bile korunmaya ve desteğe ihtiyaç duyar. Ayakları büyüdükçe farklı ihtiyaçlara sahip olduğundan, gelişimlerinin her aşamasında kaliteli ayakkabılar giymeleri gerekir. Her çocuğun benzersiz olduğunu ve kendi zamanında geliştiğini unutmayın, ancak çocuğunuzun nasıl gelişeceğini ve her aşamada ayakkabı ihtiyacının nasıl değiştiğini bilmeniz önemli bir detaydır. Çocuğunuz için en uygun ayakkabıyı bulmayı biraz daha kolaylaştırmak için bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Henüz kemikleri tam olarak gelişmemiştir, yumuşak kıkırdak bulunur ve görünür bir ark yoktur. Bu aşamada, beğendiğiniz ayakkabının çocuğunuzun ay grubu ile uyumlu olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerek. Bu dönemlerde çok hızlı gelişmeler olduğunu fark edeceksiniz. Çocuğunuz kendi kafasını destekleyecek kadar güçlenecek ve kendi başına dönmeyi ve oturmayı öğrenecek. Bebekler emeklemeye ve kendilerini ayağa kalkmaya başladığında, yeni bir gelişim aşamasındasınız demektir. Bu aylarda da çocukların ayakları hala son derece hassastır. Bu yüzden onları kesiklere ve sıyrıklara ve hatta sert zeminlerdeki morluklara karşı korumalısınız. Ayrıca bu genç yaşta, bebeklerin ayaklarındaki sinir uçlarının neredeyse hiç gelişmediğini ve çocuğunuzun ayaklarının ağrılı veya ezildiğini size söyleyemeyeceğini göz önünde bulundurarak, büyümek için bolca yeri olan ayakkabılara ihtiyaç duyacağını da unutmayın. Erkek çoçuk ayakkabı kışlık ve yazlık modeller arasında seçim yaparken, bu koşullara uyum sağlayan bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Bebeğinizin gelişmesine yardımcı olmak için bazı aktiviteleri deneyebilirsiniz. Bebeğinizin üzerine tırmanabilmesi için yere bir minder koyun. Bir nesneyi veya oyuncağı işaret ederek bir oyun yapın ve bebeğinizin ona doğru emeklemesine izin verin. Bu hareketler bebeğinizin ayak yapısının ve ayak kaslarının gelişmesine yardımcı olur. İtmeli-çekmeli oyuncaklar iyi bir uygulamadır ve yürümeyi öğrenmek için destek sağlar.

Konforlu İlk Adım Ayakkabıları

Konforlu İlk Adım Ayakkabıları

Bebekler günün çoğunda içeride ve dışarıda yardımsız yürürken, ayaklarının daha fazla desteğe ve korumaya ihtiyacı vardır. İlk yürüyüş ayakkabıları bu açıdan önemlidir. Çocuğunuzu ilk yürüyüş ayakkabısıyla görmek duygusal bir andır, ancak stil, kalite ve uyumu birleştirdiğinizden emin olun. Asla uyumdan ödün vermeyin, çünkü yürümeye başlayan çocuğun sinir uçları henüz gelişmediğinden, ayağa tam oturmayan ayakkabıların neden olduğu ağrı veya rahatsızlığı fark etmeyebilir ya da hissetmeyebilir ve olası rahatsızlıklarını anlayamayabilirsiniz. Bu yaşta çocukların ayakları çok hızlı büyüyebilir. Bu nedenle her altı ila sekiz haftada bir ayakkabıların uyumunu kontrol etmeyi planlamalısınız. İlk adım ayakkabısında erkek çocuk günlük ayakkabı numaraları 16’dan başlar. Erkek çocuk ayakkabı 26 numara ürünlere kadar ilk adım ayakkabısı bulmanız mümkün. Çocuklar farklı zamanlarda yürüme becerileri geliştirir ve çocuğunuzun ilk adımları yedi ay ile iki yaş arasında herhangi bir zamanda gerçekleşebilir. Çocuğunuzun gelişmesine yardımcı olacak bazı aktiviteler vardır. İlk adım ayakkabısı giydirdikten sonra bu aktivitelere odaklanabilirsiniz. Kum gibi düz olmayan yüzeylerde yürümek kasların daha çok çalışmasını sağlar ve ayaklar için iyidir. Aynı zamanda hoş bir yumuşak iniş sunar. Tırmanma aynı zamanda koordinasyon, bağımsızlık ve kas gelişimi için faydalıdır. Kanepeye veya merdivenlerden yukarı çıkarak egzersiz yapmalarına izin verebilirsiniz. Daha az aktif bebekler için, yakalama oyunları idealdir. Bu aşamada çocuğunuz kendinden çok daha emin, bağımsız yürür ve ayakları üzerinde çok zaman geçirir. Çocuğunuz hızla büyüyecek, dışarı çıkacak ve her türlü aktiviteye dahil olacaktır. Ancak ayaklarındaki kemikler şekillenmeye devam eder. Bu nedenle doğru biçimde olan ayakkabılar hala gerçekten önemlidir. Farklı durumlar için ayakkabılara ihtiyacınız olabilir. Ancak bunların da doğru şekillerde olmasına dikkat etmelisiniz. Sandalet ve kanvas, sıcak havalar için çocuğunuzun ayaklarının etrafında temiz havanın dolaşmasına izin veren bir alternatiftir. Çok sayıda ayarlamalı, hafif ve esnek tabanlar çocuğunuzun rahat etmesini destekler. Çocuğunuz bu aşamadayken, her iki ila üç ayda bir ayakkabının uyumunu kontrol etmeyi ve büyüyüp büyümediğini görmek için ayaklarını ölçmeyi planlamalısınız.

Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Çocukların ayakları o kadar hızlı şekil değiştirir ki, bazen ayakkabı gereksinimlerine ayak uydurmak zordur. Bununla birlikte, çocuklar en çok rahat, esnek ve hafif ayakkabılar giyerek gelişecekleri için seçim yaparken özenli olmanız gerekir. Çocuğunuz artık daha kontrollü hareketlere sahip olduğunda, ona hareket özgürlüğü sağlayan ayakkabılar giydirmelisiniz. Belli bir yaştan sonra yürüme, koşma, atlama, zıplama konusunda ustalaşacaktır. Koordinasyon gerektiren aktiviteler artık iyidir ve tek bir eylem yerine farklı becerileri birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bazı çocuklar fiziksel aktiviteyi sever, bazıları ise bundan kaçınma eğilimindedir. Her iki durumda da, onları aktif olmaya teşvik etmek iyidir, çünkü fiziksel aktivite çocuklara grup durumlarından zevk almaları için güven verir. Çocuğunuzun ayak gelişimine destek olmak için bazı etkinlikler yapması önemlidir. Erkek çoçuk ayakkabısı 29 numara dönemi genelde 4-6 yaş çocuklar içindir ve bu yaşa gelene kadar çocukların ayak gelişimlerinin bir bölümü tamamlanır. Çocuğunuzun ayak sağlığı ve gelişimi için çeşitli oyunlar ve hareketler yapması fayda sağlayacaktır. Örneğin fırlatma oyunları, yakalama ve tekme atma egzersiz ve el-göz koordinasyonu için iyidir. Farklı enerji seviyeleri ve müzik tarzları kullanarak çocuğunuzun dans etmesini sağlayabilirsiniz. Park oyunları, tırmanma ve dengeleme gibi aktiviteler çocuklarınızın vücut ve ayak gelişimi için idealdir. Çocuğunuzun endişelenmesi gereken en son şey rahatsız edici okul ayakkabılarıdır, çünkü onları her gün sekiz saate kadar giyeceklerdir. Çocuklar büyüdükçe stil bilincine sahip olurlar ve ayakkabı seçiminde onlara yardımcı olmanız son derece önemli hale gelir. Modaya uyum sağlayan, yeni nesil tasarımları bulabileceğiniz ve en önemlisi çocuğunuzun tarzını en iyi şekilde yansıtan günlük ayakkabılar arasında seçim yapabilirsiniz. Erkek çoçuk ayakkabısı fiyatları ürünlerin markasına ve modeline göre farklılaşır. Erkek çoçuk ayakkabı 38 numara çeşitleri ve diğer alternatifler için sayfamızda yer alan ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Spiderman günlük erkek çocuk ayakkabı modellerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.