RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

İşlemeli Vazo - 1
İşlemeli Vazo - 1
(0)
180,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siyah Mini Vazo Obje
Siyah Mini Vazo Obje
(0)
125,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Desenli Minik Vazo
Desenli Minik Vazo
(0)
100,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Erzincan İçi Bakır Sehpa Süsü
Erzincan İçi Bakır Sehpa Süsü
(0)
149,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Gümüş Üzüm Salkım Detaylı Antika İtalyan Cam Vazo 25cm
(0)
2.190,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Antika El İşçilik Porselen Vazo 20cm
(0)
359,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

El İşçilikli Arı Kovanı Formunda Dekoratif Toprak Vazo 15x11x11cm
(0)
190,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Çıçek Desenlı El Boyama Porselen Kapaklı Küp Vazo 26Cm
(0)
529,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Maymun Desenlı Antika Porselen Vazo 25 Cm
(0)
399,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fifth Avenue Crystal Vintage El Boyama Mavi Cam Vazo Çanta
(0)
499,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fifth Avenue Crystal Vintage El Boyama Kırmızı Cam Vazo Çanta
(0)
499,00 TL
RECTANGLE
Seramik Sehpa Süsü Tavuskuşu Desenli
Seramik Sehpa Süsü Tavuskuşu Desenli
(0)
79,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Mignon Decore J'limoges Ala Main Antika Porselen Masa Saati
(0)
6.329,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fifth Avenue Crystal Vintage El Boyama Sarı Cam Vazo Çanta
(0)
579,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kabartmalı İşlemeli El Boyası Vazo Kapağı 14Cm
(0)
139,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Ftd Kırmızı Kristal Cam Vazo 20Cm
(0)
399,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Horoz Desenlı El Boyama Antika Vazo 26Cm
(0)
299,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Lenox Gül Motıflı Antika Porselen Vazo 20Cm
(0)
329,00 TL

2. El Vazo

Evlerde kullanılan dekorasyonlar, evlerin genel görünüşünü ve havasını büyük ölçüde değiştirmektedir. Daha özenli, düzenli ve şık görünümler, dekor ürünleri ile kolayca sahiplenir. Üstelik dekorlar ile evlerde daha sıcak ve samimi bir ortam elde edilebilir. Evlerde yaygın şekilde kullanılan dekorasyonlardan birisi de vazolardır. Farklı materyallerden oluşturulan, farklı boyutlara, farklı renklere ve farklı tasarımlara sahip olan vazo modelleri ile son derece şık görünümler elde edilebilir. Vazolar, son derece şık ürünler olduklarından fiyatları bazen yüksek rakamlarda olabilmektedir. Bu durumlarda 2. el vazo modelleri de sıfır vazolar ile aynı işlevi gördükleri gibi farklı bütçelere uygun fiyatlara satın alınmış olurlar. Vazolar, zaman geçtikçe değerlenen, yıllandıkça ve eskidikçe değeri daha da artan ürünlerdir. Antika vazo modelleri son derece şık görünümleri ile evlerde özellikle salonlarda kullanılırlar. Evin havasını büyük ölçüde değiştiren şık antika vazoların birçok çeşidi bulunmaktadır. Seramik, mermer, gümüş, pirinç, bakır, toprak, çini gibi materyallerden üretilebilen vazo modelleri, farklı tasarımlara ve farklı renklere sahiptir. Birçok modeli ve çeşidi bulunan antik vazolar ve ikinci el vazolar arasından her zevke uyan vazo modelleri bulunabilir olacaktır. Antika vazo fiyatları açısından da çeşitlilik bulunmaktadır. Antik ve ikinci el vazoların fiyatları, vazo modelinin materyaline, işçiliğine, tasarımına ve daha ayrıntılı özelliklerine göre şekillenir ve değişir. Antik vazoların değerleri vazo modellerinin sahip oldukları özelliklere göre belirlenir. Farklı özelliklere sahip çok fazla sayıda modeli bulunan ikinci el vazolar arasından, farklı ev dekorasyonlarına uyacak, farklı zevklere ve tercihlere hitap edecek ikinci el vazo ve antika vazo modelleri bulunabilir. Sayfamızdan, evinize ve zevkinize en uygun ikinci el vazo modellerini kolayca satın alabilirsiniz.

 2. El Vazolar ile Evinize En İyi Dekorasyonları Oluşturun

2. El Vazolar ile Evinize En İyi Dekorasyonları Oluşturun

İkinci el vazo modelleri, ev dekorlarında yaygın şekilde kullanılan, özellikle evlerin salonlarında şık bir dekor elde edilmesini sağlayan dekor ürünleridir. Tek başlarına kullanılabilecekleri gibi içlerine çiçek konarak da kullanılabilir olan vazoların farklı özelliklere sahip birçok modeli bulunmaktadır. Farklı materyallerden üretilen vazolar arasında geniş bir çeşitlilik bulunmaktadır. Renk, desen, tasarım ve boyut gibi açılardan da çeşitlenen ikinci el vazoların her biri değerli ve şık parçalardır. Kullanıldıkları alanın havasının değişmesi ve daha şık bir görünüme sahip olmasında büyük rol oynayan vazoların arasında özgün ve yaratıcı birçok model bulunmaktadır. Özellikle el boyaması ikinci el vazolar, üzerlerinde semboller, çiçekler, yapraklar gibi çizimler bulunduran ikinci el antika vazo modelleri son derece hoş görünümlü ikinci el vazo modelleridir. Çini, bakır, gümüş, pirinç, cam, mermer, seramik gibi materyallerden üretilen antika vazolar son derece değerli parçalardır. Özellikle uzun geçmişe sahip olan antika vazolar sevilerek kullanılan dekor parçalarıdır. Antika seramik vazo ve antika porselen vazo modelleri, parlak görünümleri ile temiz ve sade bir görünüm elde edilmesini sağlarlar. Seramik, porselen ve cam türlerindeki ikinci el antika vazoların sade ve temiz görünümlerinin yanı sıra vazo çeşitleri arasında çini, toprak, pirinç vazo gibi daha mat bir görüntüye sahip olan ikinci el antika vazo modelleri de bulunmaktadır. Renk açısından da çeşitliliğe sahip olan antika vazolar ve ikinci el vazo modelleri arasından sizin de zevkinize en uygun model kolayca bulunabilir olacaktır. Antika vazolar, son derece değerli parçalar olmalarının yanı sıra kırılgan olduklarından antika vazo bakımının dikkatli bir şekilde yapılması ve güvenli alanlarda dekor olarak sergilenmeleri antika vazoların uzun süre kullanımının sağlanabilmesi açısından önemli olacaktır.

 Farklı Tasarımları ve Modelleri ile İkinci El Vazolar

Farklı Tasarımları ve Modelleri ile İkinci El Vazolar

İkinci el vazo ve antika vazo çeşitleri arasında farklı özelliklere sahip birçok model bulunur. Antika vazo çeşitleri arasında boyut, tasarım, renk, desen ve yapıldığı materyal gibi açılardan çeşitlilik bulunmaktadır. Son derece özgün ve yaratıcı tasarımlara sahip olan antika vazo modelleri arasından her dekor tarzına uygun ürünler kolayca bulunabilir. İkinci el ve antika vazolar, geçmişe ve tarihe sahip olduklarından son derece değerli parçalardır. Özellikle el boyaması olan vazolar üzerlerinde yoğun emek ve yetenek bulundurduklarından oldukça fazla değer taşıyan vazo çeşitleridir. Antika vazo çeşitleri arasında farklı materyallerden üretilen birçok model bulunmaktadır. Antika pirinç vazo, antika cam vazo, antika bakır vazo, antika mermer vazo gibi vazo modelleri, sevilerek kullanılan, son derece şık vazo modelleridir. Vazolar, kullanıldıkları alanda etkilerini gösterirler. Çok büyük ölçülere sahip olmayan dekor malzemeleri olmalarına karşılık kullanıldıkları alanın dekorunda ve verdiği havada büyük rol oynarlar. Bakımı ve temizliğinin hassas şekilde yapılması gereken antika vazoların düşürülüp kırılmamasına dikkat edilmelidir. Antika vazoların üzerlerindeki boyayı bozmamak için temizliğinin ve bakımının özenli yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda bu vazo modellerinin kullanıldıkları alanlarda güvenli yerlerde tutulması gerekmektedir. Kırılgan yapıya sahip olan bazı vazo modellerinin uzun süre en iyi şekilde kullanılabilmesini sağlamak için bunlara dikkat edilmelidir. Bakır veya gümüş materyallerinden üretilen vazo modellerinde bu açıdan fazla endişe duyulmasa da bu modellerin de bütünlüğünün korunmasına dikkat edilmesi faydalı olacaktır.

 İkinci El Vazo Modelleri Özellikleri ve Vazo Dekorasyon Önerileri

İkinci El Vazo Modelleri Özellikleri ve Vazo Dekorasyon Önerileri

İkinci el vazolar, evlerde genellikle salonlarda kullanılır. Şık görünümleri ve hoş tasarımları ile evin genel görünümünü, havasını ve dekorasyonunu büyük derecede etkileyen antika vazolar son derece nadide ve değerli parçalardır. Bu yüzden alınan antika vazoların bütünlüğünün korunmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kırılgan bir yapıya sahip olabilen vazo modellerinin bakımı, temizliği ve kullanımı sırasında dikkatli olunmasının uzun süre kullanım sağlanabilmesi açısından büyük ölçüde faydası olacaktır. Antika vazo modelleri arasında birçok model ve grup bulunmaktadır. Örneğin antika vazo materyalleri açısından antika çini vazo, antika cam vazo şekillerinde gruplanmaktadır. Antika vazoların gruplanmasında kullanılan bir diğer özellik ise renkleridir. Antika yeşil vazo, lacivert antika vazo şeklinde bir gruplandırmaya sahip olan antika vazolar arasından sevdiğiniz renklerde veya evinizde bulunan dekorlara uygun renklerde antika vazoları kolayca bulabilirsiniz. Antika vazo modellerinin tasarımları da son derece özgündür. Farklı tasarımlara, desenlere, işlemelere, oymalara, resimlere, renklere sahip olan ikinci el vazo modelleri arasında boyut açısından da çeşitlilik bulunabilmektedir. Dilenen boyutta, renkte, tasarımda ve türde antika vazo modelleri ve ikinci el vazo çeşitleri arasından her zevke, her dekora ve her ihtiyaca uygun model veya modeller kolayca bulunabilir olacaktır.