RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Metal Pirinç 6 Fonksiyonlu Çekiç Tornavida Cam Kırıcı
(1)
269,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv El Yapımı Özel Sürgülü Mekanizma Tükenmez Kalem
(1)
199,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Komple Pirinç Metal Obje Pipo Uzun Ağızlık Sigara
(0)
299,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mr. Pound Cep Nargilesi Pipo Görünümlü Su Bazlı Nikotin Filtresi
(0)
39,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5 Adet Cep Nargilesi Pipo Görünümlü Su Bazlı Nikotin Filtresi
(0)
99,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Saat Tesbih Kutusu İthal Uzun Deri
(1)
189,99 TL
159,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Bronz Pirinç Yılan Form Anahtarlık Kolye Obje
Omeniv Bronz Pirinç Yılan Form Anahtarlık Kolye Obje
(0)
299,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Uzun Ağızlık Sigara Ağızlığı Koleksiyonluk
(0)
379,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika El Yapımı Koleksiyonluk Ahşap Sigara Ağızlık
Omeniv Antika El Yapımı Koleksiyonluk Ahşap Sigara Ağızlık
(0)
249,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Vintage Tarz Kurşun Kalem Uzatma Aparatı Mor
(0)
99,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Bakalit Ağızlık Sigara Ağızlığı Koleksiyonluk
(0)
349,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Ahşap Köpek Başlı Mektup Açacağı 1900 Öncesi
(0)
1.699,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Bronz Pirinç Dev Böcek Formda Anahtarlık Kolye Obje
Omeniv Bronz Pirinç Dev Böcek Formda Anahtarlık Kolye Obje
(0)
299,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Som Bronz Pirinç Yılan Form Anahtarlık Kolye Obje
Omeniv Som Bronz Pirinç Yılan Form Anahtarlık Kolye Obje
(0)
299,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Bronz Pirinç Böcek Anahtarlık Kolye Obje
Omeniv Bronz Pirinç Böcek Anahtarlık Kolye Obje
(0)
269,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Minyatür Mini Tatar Yayı Kürdan Atar Arbolet Ok Yay Çelik 42204796
Omeniv Minyatür Mini Tatar Yayı Kürdan Atar Arbolet Ok Yay Çelik 42204796
(0)
319,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Gerçek Antika Ahşap El Oyma Ağızlık 46138320
Omeniv Gerçek Antika Ahşap El Oyma Ağızlık 46138320
(0)
999,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Anahtarlık Su Terazisi Pratik Outdoor Tamir Kamp Hobi
(0)
119,90 TL

Antika Aksesuar

Yaşam alanınızın enerjisini değiştirmek için kullanabileceğiniz antika ev aksesuarları, yapıldığı döneme ait izleri üzerinde taşır ve evinizin daha çekici görünmesini sağlar. Geçmişi ve tarihi temsil eden 2. el antika ve koleksiyon eşyaları benzeri olmayan parçalardır ve bu nedenle oldukça ilgi çekicidir. Her ambiyansa ve her alana uygun seçenekleri ile günümüze gelen antikalar, gün geçtikçe daha da değerlenir ve ulaşılması güçleşir. Uzun yıllar yıpranmadan kalabilen parçaların pek çoğu aksesuar olarak kullanılabilir. Eski aynalar, biblolar, dolaplar, masalar, sandalyeler, halılar ve daha pek çok parça geçmişi ile birlikte evlerde yerini alır. Odaya ve ortama göre birbirinden farklı 2. el aksesuarları sayfamızdan kolayca bulmak mümkündür. Herkesin zevkine uygun vintage eşyaları sizler de satın alabilir ve kolaylıkla evinizde yer verebilirsiniz. Eşi ve benzeri bulunamayan nadide parçalar sayesinde bulunduğunuz ortamı çok daha şık hale getirebilirsiniz. Büyük alanlarda ise vintage dolaplar, masalar, koltuklar ve daha pek çok eşyayı kullanabilirsiniz. Böylelikle ambiyansa uygun parçaları kullanarak görsel bir şölen yaratabilir, aynı zamanda da günlük hayatta sıklıkla kullandığınız antika eşyalar haline getirebilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de ortamın enerjisini büyük ölçüde etkileyen bu aksesuar ve eşyaların tümüne sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı antika aksesuarları bulabilmeniz mümkündür. Böylece sizler de kendi zevklerinize uygun antika aksesuarları satın alabilirsiniz.

Dekoratif Antika Aksesuarlar

Dekoratif Antika Aksesuarlar

Antika aksesuarların birçok farklı seçeneği bulunur. Geçmişte büyük emek verilerek üretilen bu değerli aksesuarlar, uzun yıllar boyunca birbirinden farklı sahnelere tanıklık eder. Farklı insanlar, farklı ortamlar ve farklı olaylar gören antikalar, adeta birer tarih kitabıdır. Günümüzde, geçmişi Osmanlı yıllarına kadar uzanan antika kalem bulmak bile mümkündür. Son yıllarda kullanılmayan ve teknolojinin gelişmesiyle artık ihtiyaç duyulmayan pek çok parça birer antikaya dönüşür. Tuşlu cep telefonlarının yaygınlaşması ile gerek duyulmayan ve artık üretilmeyen antika telefon aksesuar olarak kullanılabilir. Vintage eşyaların en büyük özelliği üzerinde taşıdığı izlerdir. Tıpkı insanlar gibi birer geçmişi bulunan değerli aksesuarlar, üreticisinin de emeklerini üzerinde bulundurur. Özenli bir şekilde el işçiliği ile üretilen eski ve özel parçaların pek çoğu, günümüzde evlerde aksesuar olarak kullanılabilir. 2. el değerli ürünleri bir araya getirerek bir bütün oluşturmanız da mümkündür. Ayrıca antika ofis aksesuarları ile çalıştığınız alanı renklendirebilir ve havasına değişiklik katabilirsiniz. Uzun vakitler geçirdiğiniz ortamlardaki görsellik, günlük yaşamınızı da etkiler. Baktığınızda mutlu olduğunuz ve sizde güzel duygular uyandıran her bir parça yaşam kalitenizi arttırır. En küçük alanlardan en büyük alanlara kadar her yere uyum sağlayabilecek değerli eşyaları en uygun fiyatlarla sayfamızda bulabilirsiniz. Minimal antika aksesuar ve eşyalar ile küçük alanlara kolaylıkla görsellik katabilirsiniz. Hiç kimsenin evinde göremeyeceğiniz bu aksesuarlar oldukça dikkat çeker. Benzersiz her parça değerlidir ve gün geçtikçe önemi artar. Tekrar üretilmeyen, başka bir örneği olmayan ve sizden başka kimsenin sahip olamayacağı değerli parçalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu parçalar size, her baktığınızda farklı anıları hatırlatır. Çocukluk yıllarınıza ya da geçmiş yıllara ait bu eşyaları birer aksesuara dönüştürmek, o dönemleri tekrar hatırlamanızı sağlar. Böylece anılarınız daima yanınızda bulunur ve her baktığınızda tekrar canlanır. Tüm bunların yanı sıra biblo, çerçeve ve antika pipo gibi eşyalar da bulunduğu ortama otantik bir hava katar. Kendi yaşam alanlarınız için tercih ettiğiniz her aksesuarı, sevdiklerinizi mutlu etmek için de tercih edebilirsiniz. Çevrenizde bulunanların, her bakışta mutlu günleri hatırlaması için tüm bu değerli parçaları birer armağan olarak da kullanmanız mümkündür. Antika tesbih ve daha birçok seçenek sayfamızda siz ve sevdikleriniz için yer alır. Antika aksesuarların taşıdığı anılar, daima hatırlanmanızı sağlar. Böylece sevdiklerinizi her bakışta tekrar mutlu edebilirsiniz.

Şık ve Uygun Fiyatlı Antika Aksesuarlar

Şık ve Uygun Fiyatlı Antika Aksesuarlar

Yaşam alanlarınıza şıklık katmak için kullandığınız antika aksesuarlar pek çok farklı seçenekten oluşur. Evinizin farklı odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz eski halılardan, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz antika çakmak seçeneklerine kadar birçok ürün çeşidi sayfamızda bulunabilir. Küçük antika aksesuarları koleksiyon haline getirerek yaşam alanınızı renklendirmeniz de mümkündür.Kendiniz için satın alabileceğiniz yüksek kaliteye sahip uygun fiyatlı antika aksesuarlar, evinizin dekorasyonuna ekonomik bir katkı sağlar. Hatıraları devamlı canlı tutmak, yaşadığınız günlerin mutluluğunu tekrar tatmanızı sağlar. Yüzünüzü güldüren geçmişiniz her an masanızın üzerinde, odanızın duvarında, evinizin bir köşesinde bulunur. Eşine rastlanmayan değerli parçalar görenlerin de kolayca ilgisini çeker. Böylece benzersiz aksesuarlar evinizin parçası haline gelir ve her an yanınızda olur. Özlem duyduğunuz her anı, bu değerli aksesuarlar sayesinde yalnızca bir bakış ötenizde bulunur. Her vintage aksesuar, farklı zamanları temsil eder. Her biri yaşadığı dönemin bir parçasıdır ve geçmişin somut halidir. Uzun yıllar boyunca zarar görmemesi için özenle korunur ve bugün vintage eşyalar yeni sahiplerini bekler. Her bir parça farklı bir yaşamı temsil eder ve üzerinde taşıdığı izler ile herkesi kolayca etkileyebilir. Etrafı çok daha dikkat çekici bir hale getirmek için ya da hediye etmek için kullanabileceğiniz aksesuarlar, birbirinden farklı seçenekler ile sizleri bekler. Antika saç tokası modellerine kadar her alana uygun ürünler bulabilir, yalnızca dekor için değil günlük yaşamınızda kullanmak için de satın alabilirsiniz. El yapımı antika halı ve dolapları, evinizin ve odanızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Ayrıca aksesuarlara yapabileceğiniz ufak dokunuşlar sayesinde hem zevkinize uydurabilir hem de üzerine size dair izler bırakabilirsiniz. Böylece antika aksesuarlar her geçen gün daha değerli bir hale gelir.

 Birbirinden Farklı Antika Aksesuarlar

Birbirinden Farklı Antika Aksesuarlar

Antika aksesuarlar her alana uyum sağlayabilecek, eşsiz ve benzersiz parçalardır. Bu nedenle sizde var olan ve size ait olan antika parçaları bir başka yerde bulmanız mümkün değildir. Çünkü her parça tektir ve sizde olan eşyadan başka bir yerde yoktur. Eski dönemlere ait olan her ürün el emeği ile üretilir. Teknoloji gelişmeden önce üretilen tüm eşyalar birer sanatçının ellerinde hazırlanır, alıcıları ile buluşturulurdu. Bu nedenle bu aksesuarlar, yalnızca yaşadığı dönemi değil, aynı zamanda kendisini tasarlayan kişiyi de temsil eder. Üreten kişinin hedefleri, duyguları ve kendisine ait ipuçları aksesuarların üzerinde izler bırakır. Yapan kişiye ve yapıldığı döneme ait en somut hatıra olan bu değerli aksesuarları evde ya da ofiste kullanarak eşsiz bir güzellik yaratabilirsiniz. Yatak odanızı daha keyifli bir hale getirmek için renkli antika tablolar kullanabilir, salonunuzu çok daha huzurlu bir alana dönüştürmek için ise antika salon aksesuarları tercih edebilirsiniz. Geniş duvarlarda büyük antika aynalar ya da tablolar kullanarak evinizin ve ofisinizin tüm enerjisini değiştirmeniz mümkündür. Gören herkesin ilgisini çekebilecek bu aksesuarları oldukça uygun fiyatlar ile sayfamızdan satın alabilir ve etrafınızı renklendirebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için satın alabileceğiniz antika anahtarlık gibi parçalar da tarzınıza farklı bir hava katar. Kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en değerli aksesuarlar sizler için sayfamızda bulunur. Farklı renklerde, farklı tasarımlarda ve farklı kategorilerde bulunan antika aksesuarlar çeşitli zevklere uygundur. Siz de kendi zevklerinize uygun antika aksesuarlara bütçenize uyacak fiyatlarla sahip olabilirsiniz.