Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Taşlı Altın Kolye Modelleri ve Fiyatları  için 19899 sonuç bulundu

Maden Rengi
19899 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Taşlı Altın Kolye

Taşlı altın kolye modelleri kadınların kendileri için ve hediye olarak almak istedikleri kişiler için her zaman bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Bu seçenekler arasında en çok sevilen modellerden biri olan mavi taşlı altın kolye zarif bir görünüme sahiptir. 14 ayar altından meydana gelen altın kolye, kolye ucu olarak mavi bir altın detayı barındırmaktadır. Bu detay hem elegan hem de gösterişli bir görünümü bir arada taşımaktadır. Bir diğer mavi renkli altın detaylı kolye ise rose zincir rengine sahip olan modeldir. Bu modelde zincir rengi farklılığı dışında birçok farklılık daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki kolyenin mavi renkte sahip olduğu kolye ucu kısmının çok daha küçük olması ve etrafında bir çemberi barındırmasıdır. Zarif ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin tercihi olan mavi altın taşlı kolyeler en çok kullanılan ve hediye olarak da alınan modeller arasında olmaktadır. Sıklıkla tercih edilen bir diğer kolye modeli ise firuze taşlı altın kolye olmaktadır. Bu kolye modelinde de yine diğer doğal taşların kullanıldığı altın kolye modelleri gibi, doğal taşların iyileştirici gücünden faydalanılmıştır. Firuze taşı bir diğer adı ile turkuaz taşı birçok olumlu etkiye sahiptir. Bunlardan en önemlisi, kişinin negatif enerjiden kurtulması ve stres ile çok daha kolay şekilde baş edebilmesine yardım edebilmesidir. Bunun dışında, tek taşlı altın kolye modelleri de kadınların en çok tercih ettiği zarif ve şık kolye modellerinden biri olmaktadır. Bu modelde de altın zincir ve ortada bulunan bir tek taş bulunmaktadır. Böylelikle hem sade hem de zarif bir görünüm elde edilmiş olmaktadır.

Altın Kolye Modelleri

Altın Kolye Modelleri

Sadece özel günlerde kullanılmak amacı ile değil, günlük hayatta da kombinleri zenginleştirmek adına tercih edilen altın kolyeler ile sade bir kıyafeti bambaşka bir görünüme kavuşturmak mümkün olmaktadır. Bu görünümü yakalamak için altın kolye kategorisi altındaki birçok farklı modelden yararlanmak mümkündür. Bu modellerin en başında renkli taşlı altın kolye modeli gelmektedir. Bu model sayesinde dümdüz renkte giyilmiş bir elbise ya da tek renkten oluşarak hazırlanmış bir kombin çok rahat bir şekilde değişik bir havaya büründürülebilmektedir. Bu sayede, kişi görünümünü canlandırmak için aşırı kıyafetler giymek ya da kombin yapmakla uzun zaman kaybetmek yerine sade bir kombini renkli bir altın kolye ile neşelendirebilmektedir. Bunu başarmanın bir diğer yolu ise, doğal taşlı altın kolye kullanmaktadır. Özellikle gün içinde rahatlığın önemli olduğu spor kombinler ile oldukça şık duran bu kolye modelleri, kadınlar için kurtarıcı rol üstlenmektedir. Hem kombinlerin daha şık durması için yardımcı olan bu doğal taşlı kolye modelleri hem de aynı zamanda kişinin ruh haline de olumlu yönde etkide bulunmaktadır. Kişi, gün içinde çok stresli bir iş yaşamına sahip ise bunu dengelemek adına firuze taşının bulunduğu bir kolye modeli seçebilir. Bu sayede, negatif enerjiden uzaklaşacak ve stres yönetimini daha kolay bir şekilde yapabilecektir. Doğal taşlı kolyelere bir diğer örnek de yeşil taşlı altın kolye olmaktadır. Bu kolye modelinde de kişinin birçok sorununa olumlu yönde etkide bulunabilecek birçok farklı özellik bir arada bulunmaktadır. Damla taşlı altın kolye olarak da adlandırılan bu kolye modeli altın kolye kategorisi altında bulunmaktadır. Rengi açısından da gösterişli bir yapıya sahip olan bu kolye kadınların vazgeçilmez kolye seçeneklerinden biri olmaktadır. Damla şeklinde diğer kolye modelleri de aynı kategori altında yer almaktadır. Bunlardan ilki, 14 ayar zirkon taşlı ve yıldızlı damla bayan kolyesidir. Bu kolye modeli yeşil taşlı kolye modeline göre daha sade bir görünümü tercih eden kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Aynı modele sahip olan bir diğer kolye ise 14 ayar zirkon taşlı altın damla kolyedir. Bu kolye modelinde diğerinden farklı olarak zirkon taşları daha fazla alan kaplamaktadır. Kişinin, estetik zevkleri doğrultusunda üç kolyeden birini seçmesi mümkündür. Kombinleri renklendirmek ve farklı bir hava kazandırmanın bir diğer seçeneği olanbaget taşlı altın kolye de kadınların tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Spor kombinlerden ziyade iş görüşmesi ya da davet gibi alanlarda takılması oldukça şık bir görünüm kazandıracak olan bu kolye modeli de altın kolye modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, gümüş kolye ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Taşlı Altın Kolye Modelleri ve Çeşitleri

Taşlı Altın Kolye Modelleri ve Çeşitleri

Taşlı altın kolye modelleri bu kategorinin altında birçok farklı modeli bünyesinde barındırmaktadır. Bu denli çeşitli kolye modelinin yer alması kişilerin kendi zevklerine en uygun olanı bulmalarında önemli bir yardımcı faktör olmaktadır. Bu sayede, kişiler daha sade bir kolye mi yoksa daha gösterişli bir kolye mi istediklerine karar verdikten sonra araştırmalarını bu kategorilerin üzerinden yapabilmektedir. Bu kolye modellerine örnek verilecek olursa, kırmızı taşlı altın kolye kadınların en çok tercih ettiği altın kolye modellerin başında gelmektedir. Hem rengi hem de tasarımı ile kadınların bir kolyeden tüm beklentilerini karşılayan bu altın kolye modeli, kullanıldığı ortamda göze çarpan ve dikkat çeken bir kolye modeli olmaktadır. Aksesuar konusunda iddialı ve gösterişli tasarımları seven kadınlar için oldukça uygun bir seçenek olmaktadır. Kombinlerin sade bir şekilde yapılmasına ve kolyeler ile çeşitlendirilmesine de kırmızı taşlı kolye çok iyi örneklerden biri olarak gösterilebilir. Bunun dışında, opal taşlı altın kolye de birçok farklı modele sahip olan kolye materyallerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Gerek zincir rengi gerek ise kolyede kullanılmış olan motif açısından en çok modele sahip olan materyallerden biri opal taşlardır. Bu modeller her yaştan kadın tarafından tercih edilmektedir. Oldukça genç ve yeni bir görünümü olan opal taşlarından üretilen altın kolyeler, kullanım açısından da uzun ömürlüdür. Bu nedenle hem görünüm hem de kullanım açısından maksimum verim alınacağı söylenebilmektedir. Buna ek olarak, turkuaz taşlı altın kolye modellerinde de birçok farklı motifi bulabilmek mümkündür. Turkuaz taşı aynı zamanda Firuze taşı olarak da adlandırılan bir doğal taş çeşididir. Bu nedenle doğal taşlar yardımı ile tasarlanan altın kolye modelleri arasında bir arama yapmak bulabilmek için kolaylaştırıcı bir etki yaratacaktır. Zümrüt taşlı altın kolye modeli de aynı şekilde doğal taşların yardımı ile tasarlanmış bir altın kolye modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modelde de hem doğal taşların iyileştirici gücü hem de altın materyalinin zerafeti aynı kolye içerisinde birleştirilmiştir. Böylelikle, bu kolyeleri kullanacak olan kadınlar hem sakin bir gün geçirmek için hem de kombinlerini kolye yardımı ile çeşitlendirmek için tercih etmektedir.

Şık ve Estetik Taşlı Altın Kolye Modelleri

Şık ve Estetik Taşlı Altın Kolye Modelleri

Altın kolye modelleri tıpkı diğer kolye modellerinde olduğu gibi birbirlerinden birçok anlamda farklılaşmaktadır. Bu farklılaşma taşların büyüklüğü ya da küçüklüğü ile ilgili olabilir iken kimi zamanda altın kolyenin tasarımında hangi materyallerden destek alınarak dizayn yapıldığının bir göstergesi olabilmektedir. Küçük taşlı altın kolye genellikle daha çok sade bir görünümü tercih eden ve kolyeden beklentisi zarif olması olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu tarz kolyeler elbiseler ve etekler ile kombinlendiğinde genç ve dinamik bir görüntü oluşturmaya oldukça büyük oranda yardımcı olmaktadır. Bu sayede kişi, kombinini hem aksesuarlar ile desteklemiş olur hem de kullandığı araçlar ile farklı bir görünüm elde etmiş olur. Özgün ve farklı bir tasarıma sahip olan bir diğer altın kolye modeli isealtın renkli taşlı kolye olmaktadır. Bu kolye modeli de kişinin genç ve taze, yenilenmiş bir görünüm yakalamasına yardımcı olmaktadır. Bu tarz kolyeler genellikle genç kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Seçim esnasında herhangi bir yaş grubuna hitap edilerek üretim yapılmamaktadır. Kullanılan materyallerin daha renkli olması sebebi ile daha genç yaştaki kadınlar kombinlerini renklendirmek adına daha sıklıkla tercih etmektedir. Yetişkin kadınlar tarafından da tercih edilen bu kolye modeli, kişilerin yaş gibi kriterlerden bağımsız olarak kolye seçimi yaptığının bir göstergesi olmaktadır. Yuvarlak taşlı altın kolye bir diğer kolye modellerinden biri olmaktadır. Bu model içerisinde, çeşitli kolye tasarımları yer almaktadır. Daha büyük ve diğerlerine kıyasla çok daha küçük olan yuvarlak altın taşlı kolye bulmak mümkündür. Bu kolye modelleri arasında 14 ayar sade yuvarlak modellerin yanında lale kesim taş çerçeveli yuvarlak kolye modelleri gibi daha gösterişli olan modeller de yer almaktadır. Bu modellerde kullanılan zincirler gold renkte kullanılmaktadır. Bunun dışında rose renkli zincirlerin kullanıldığı yuvarlak kesim siyah çerçeveli kolye modelleri de yer almaktadır. Bu modeller yuvarlak kesimli olan kolye modelleri olmaktadır. Bunların dışında zirkon taşlı altın kolye modelleri içerisinde de yuvarlak kesime sahip olan kolye modelleri yer almaktadır. Bu modeller de hem görsellik hem de kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülük açısından kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen ürünlerden olmaktadır.

Sade ve Şık Altın Kolye Modelleri

Sade ve Şık Altın Kolye Modelleri

Kolye kadınlar için sadece bir aksesuar olmamaktadır. Doğru modelin doğru kombin ile kullanıldığında çok farklı sonuçlar elde edilebildiği bilinmektedir. Bu nedenle aynı kıyafet kombininde dahi farklı altın kolyelerin kullanılması kişilerin çok daha farklı sonuçlar elde etmesine sebep olacaktır. Bir kıyafeti, değiştirmeden gündüzden gece aktivitesine uyarlamanın en kolay yollarından biri olan kolye modelleri seçim aşamasında bunlara dikkat edilerek alındığı takdirde maksimum verim sağlayacaktır. Günlük kombinler ile rahatlıkla kullanılabilecek olan minik taşlı altın kolye modelleri hem zarif hem de şık bir görünüm yakalamak için en uygun altın kolye seçeneklerden biri olmaktadır. Aynı kombin gece davetlerine uyarlanmak istendiğinde ise, ametist taşlı altın kolye kullanılabilir. Ametist taşı hem görünümü hem de kullanan kişiye sağladığı olumlu etkiler sayesinde birçok farklı yönden iyileştirici etki sağlamaktadır. Bu sayede hem kombinlerin daha iyi görünmesine hem de kişinin kendi enerji dengesinin oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Kalpli taşlı altın kolye modeli ise kullanım alanı daha geniş olan bir altın kolye modeli olarak göze çarpmaktadır. Bu model hem günlük kombinler ile hem de gece kombinleri ile çıkarılmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şık ve romantik bir görünüme sahip olan bu altın kolye modeli hediye olarak da en iyi seçeneklerden biri olur. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi zamanlarda eş ve sevgilinize verebileceğiniz, sevginizin nişanesi olarak belirtebileceğiniz bu kolye manevi açıdan da kişilerin çok değerli olduğunu hissedeceği kolye modelleri arasında yer almaktadır.

Doğal Taşlı Altın Kolye Modelleri

Doğal Taşlı Altın Kolye Modelleri

Altın kolye modelleri tasarımları esnasında sadece altın materyali kullanılmaz. Bunun yanında farklı ve özgün tasarımların ortaya çıkabilmesi için, doğal taşlardan ve değerli taşlardan yararlanarak altın kolye modelleri tasarlanmaktadır. Değerli taşlardan destek alınarak yapılan kolyeler hem değer kaybına uğramadığı için hem de uzun ömürlü bir kullanım vaat ettiği için kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Bunun yanında doğal taşların kullanıldığı ve bu şekilde tasarlanan altın kolye modelleri de kadınlar tarafından ya da hediye eşyası olarak sıklıkla tercih edilen altın kolye seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu modeller sayesinde kişilerin kullandığı kolye birçok amaca hizmet eden bir hale dönüşmektedir. Özellikle, kişinin ruhsal dengesine büyük etkileri olan bu kolye modelleri aynı zamanda bozulma ve kararma gibi dezenformasyonlara da uğramadıkları için kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Taşlı altın kolye fiyatları bu anlamda çeşitlilik dikkate alındığında birbirinden farklılık göstermektedir. Değerli taşların altın ile kombin edilerek oluşturulduğu kolye modellerinde fiyatlar, doğal taşların kombin edilmesi ile elde edilen kolye modellerinden daha farklı bir şekilde belirlenir. Bu nedenle alınırken, dikkat edilmesi gereken tek nokta altının kaç ayar olduğu değil, kolyenin yapımı esnasında hangi materyallerden ek olarak destek alındığıdır. Bu sayede kişi, fiyatlandırma konusunda fikir sahibi olabilmektedir. Yakut taşlı altın kolye değerli taşların kullanılarak yapıldığı ve tasarlandığı bir altın kolye modeli olarak firuze taşlı altın kolye modelleri ile fiyat farklılığı taşır. Bu sebeple, kolye seçiminde fiyat kişi için önemli bir kıstas ise hangi materyaller ile kombinasyon yapıldığına bakmak kişinin doğru bilgi alabilmesi için önemli ve yardımcı olmaktadır. Bahsedilen kolye modelleri fiyat dışında diğer birçok alanda farklı ve çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Bu kategorilerin en başında daha spor olan altın kolye modelleri ve gece davetlerinde kullanılmak üzere ya da hediye olarak verilmek üzere tercih edilecek olan altın kolye modelleri olarak bir ayrım göz önüne alınmalıdır. Pembe taşlı altın kolye bu ayrımların ötesinde kullanım alanına adapte olabilen ve yapılan kombini güçlendiren altın kolye modellerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Satın alacağınız modele karar vermekte zorlanıyorsanız geniş kullanım alanına sahip modellere yönelebilrisiniz.