Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Taşlı Altın Kolye Modelleri & Fiyatları  için 22441 sonuç bulundu

22441 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Taşlı Altın Kolye Modelleri & Fiyatları

Taşlı kolyeler, ışıltının, zarafetin ve narinliğin birer simgesi olmakla birlikte altın kolye dendiği zaman en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Nazar boncuğu taşlı kolye modellerinden özel figürlü taşlı kolye tasarımlarına, birbirinden şık taşlı kolye modelleri bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Taşlı Kolye Modelleri Nelerdir?

Taşlı Kolye Modelleri Nelerdir?

Taşlı altın kolyelerin pek çok farklı modeli ve çeşidi ile karşılaşmanız mümkündür; zira bu altın kolyelerde kullanılan taşlar, farklı tür ve yapıda karşınıza çıkabilir. Eğer doğal taşlı kolye sevenlerdenseniz, hematit, sitrin taşı, ametist ya da lapis gibi farklı taş türlerini içeren doğal taşlı kolye ucu modelleri arasından seçim yapmanız mümkün. Değerli taşlı kolyeler arasında en çok tercih edilen modeller de zümrüt taşlı kolye ve lal taşlı kolye oluyor. Opal taşı, zultanit, zikron ve lületaşı da renkli taşlı kolye modelleri arasından sıklıkla tercih edilen kolye çeşitleri arasında. Taşlı kolye modelleri kategorimizde gezinirken farklı figür ve sembollere bürünmüş kolye ve kolye uçları ile de karşılaşacaksınız. Sonsuzluk temalı taşlı kolye uçları, madalyon para ya da lira kolye, kelebek, melek veya kalp gibi klasikleşmiş figürlere sahip kolyeler ve çok daha fazlası, taşlı kolye koleksiyonumuz arasından beğeninize sunulan ürünlerden.

Taşlı Kolye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Taşlı Kolye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Taşlı kolyeye bir yatırım yapmadan önce bilinçli bir tüketici olarak dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar yok değil. Taşlı kolye satın almadan önce dikkat etmeniz gereken ilk husus, elbette zincirin altın ayarı olmalıdır. Çoğu taşlı kolye modeli, genellikle sarı altın bir zincir üzerinde tasarlanır, ancak beyaz altın ya da rose altın renginde de taşlı kolyeler bulabilmeniz mümkündür. Taşlı kolye seçiminde bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta da kolye zincir uzunluğudur. Kolye ucunun nerede konumlanmasını ve kolyenin boynunuzda nasıl durmasını istediğinize karar verdikten sonra zincirler arasında boy karşılaştırması yapmalı ve içinize sinen uzunlukta bir kolye zinciri tercih etmelisiniz. Elbette kolyenin üzeirnde yer alan taşların berraklığı, parlaklığı, işçiliği ve değeri de satın alma esnasında dikkat etmeniz gereken diğer unsurlardan.

Taşlı Kolye Fiyatları Ne Civarda?

Taşlı Kolye Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde pek çok popüler kuyumcu ve mücevherat markasına ait taşlı kolye modelleri ile karşılaşacaksınız. Hanoğlu Kuyumculuk, Koçak Gold, Dessal Kuyumculuk, Reis Kuyumculuk, Glorria, Ufuk Gold, Tuğrul Kuyumculuk, Assos Diamond, Gülaylar ve Altınbaş gibi sektör öncülerinin taşlı kolye çeşitleri, kategorimizin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerlerini alıyor. Tek taşlı kolye modelleri, göz alıcı doğal taşlı kolye tasarımları, aşk ve sevgi temalı kolyeler ve birbirinden şık ve zarif taşlı kolye uçları da kategorimizin en popüler ürünleri arasında sayılıyor. Taşlı kolye fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve zevkiniz ile birebir uyuşan bir taşlı kolye satın almak iin doğru adreste olduğunuz kesin. Işıl ışıl parlayan altın takılar ve daha fazlası için sizi buraya davet ediyoruz.