Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Altın Kolye Modelleri & Fiyatları  için 28542 sonuç bulundu

28542 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Altın Kolye Modelleri & Fiyatları

Altın takılar arasında en sevilen modellerden biri olan altın kolye hem özel günlerde hem de günlük kombinlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz bir takıdır. Uzun, kısa, taşlı, taşsız ya da inci altın kolye modellerinden birini tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kategorimizde her zevke ve her bütçeye uygun altın kolye modelleri yer almaktadır.

Altın Kolye Modelleri

Altın Kolye Modelleri

Kategorimizde de bulabileceğiniz altın kolye modellerinden bazıları; harf kolye, inci altın kolye, taşlı ve taşsız altın kolye, isimli altın kolye, kalpli altın kolye modelleri, 14 ayar altın kolye ve altın zincir modelleridir. İsimli altın kolye ve harf altın kolye modelleri günlük hayatta kullanmak için idealdir. Sevdiklerinizin ismini ya da baş harflerini boynunuzda taşımak isterseniz bu kolyeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda hayli popüler olan kalın altın zincirleri de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Uzunlu kısalı zincir kombinleri yaparak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İnci ve taşlı altın kolye modelleri ise daha çok özel günlerde ve abiye kıyafetlerle tercih edilmektedir. Altın değerli bir maden olduğu için altın kolyelerin ömrü de uzundur. Kararma ya da rengini kaybetme gibi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız.

Hediyelik Altın Kolyeler

Hediyelik Altın Kolyeler

Altın kolyeler düğün, nişan gibi özel günlerde hediyelik olarak da geline takılmaktadır. Hediyelik altın kolye modellerinden bazıları; cumhurtiyet altın kolye, 5'i bir yerde altın kolye, 22 ayar altın kolye ve kalın altın zincirlerdir. Sevdiklerinizin özel günlerinde hediye edebileceğiniz bu altın kolyeler unutulmayacak bir hediye olacaktır. Ayrıca bu altın kolyeler çok fazla değer kaybetmeden bozdurulabileceği için aynı zamanda güzel bir maddi destek olacaktır. Dilerseniz kendiniz için de bu kolyelerden satın alabilir ve özel günlerinizde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Altın takılar her zaman değerli olduğu için arzu ettiğiniz zaman bozdurarak yatırım yapmak amacıyla da kullanabilirsiniz.

Altın Kolye Fiyatları

Altın Kolye Fiyatları

Altın kolye fiyatları ürünün ağırlığına, özelliklerine ve işçiliğine göre farklılık göstermektedir. Eğer hediye altın kolye satın almayı düşünüyorsanız işçiliği daha az kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Bunlar bozdurulurken daha az değer kaybı sağlayacaktır. Eğer sevdikleriniz ya da kendiniz için kullanılması amacıyla altın kolye alacaksanız ise tarzınıza ve giydiğiniz kıyafetlere uygun bir kolye tercih edebilirsiniz. Kategorimizde her zevke, her yaşa ve her bütçeye uygun altın kolye modeli bulunmaktadır. Görebileceğiniz altın kolye markalarından bazıları; Aka Kuyumculuk, Altınbaş, Asgold, Atasay, Favori, Goldstore, Tuğrul Kuyumculuk, Ufuk Gold gibi markaladır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının taşlı, taşsız ve inci kolye modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca altın kolyenizi diğer altın takılarla tamamlamak isterseniz buradan tüm altın takılara göz atabilirsiniz.