Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Oto Şampuanı Fiyatları ve Çeşitleri  için 1388 sonuç bulundu

1388 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Arabanın temizlenmesinde önemli rol oynayan oto şampuan ürünleri, özel formülleri sayesinde araca mükemmel bir parlaklık kazandırıyor. Kullanımı kolay olan ve oldukça etkili bir temizlik sağlayan oto şampuan fiyatları ise ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor.

Oto Şampuan ile Daha Fazla Parlaklık

Oto Şampuan ile Daha Fazla Parlaklık

Oto şampuan ürünleri, boyanın rengini daha çok ortaya çıkarmak için özel katkılar ve optik parlatıcıların birleşiminden oluşuyor. Özel formülleri sayesinde aracınızı hem temizliyor hem de parlaklık kazandırıyor. Tuzsuz formülü ile de kaporta ve boyanızdaki koruyucu tabakaya zarar vermiyor. Ayrıca düzenli kullanımda arabanızdaki kirlenme ve tozlanmayı geciktiriyor. Bunun yanı sıra renk kaybolmasını ve oksitlenmeyi ortadan kaldırıyor. Sıklıkla tercih edilen oto köpük şampuanı, arabanın üzerindeki koruyucu cilaya asla zarar vermiyor. Aksine, aracınızın boyasına ve yapılan cilalara üstün koruma sağlayarak boyanın ömrünü uzatıyor. Yapay renklendirici, boya, tuz ve fosfat içermeyen yapısı ise çevre dostu bir ürün özelliği kazandırıyor. Düşük PH formülü ile de otomobil yüzeyine ve insan cildine zarar vermiyor. Çıkmayan zor kirleri, bol köpük yardımı ile kolaylıkla çıkarıyor. Zift ve reçine gibi kalıntıları dahi temizliyor. Yağmur kaydırıcı özelliği olan araba şampuanı ise yağmurlu havalarda arabanın üzerinde leke ya da su damlası izi oluşumunu önlüyor. Yağan yağmur aracın üzerinden kayarak akıyor ve otomobiliniz pürüzsüz görünümünü koruyor.

Yoğun Formülü ile Konsantre Oto Şampuan

Yoğun Formülü ile Konsantre Oto Şampuan

Konsantre şampuan, yoğunlaştırılmış içeriği sayesinde yapışan kiri hızlı ve etkili bir şekilde temizleyerek aracınızı koruyor. Konsantre içeriği sayesinde çok az bir miktar ile arabanızı yıkamaya yardımcı oluyor. Uzun süre etkisini gösteren konsantre oto şampuan, bol köpüklü yapısı ve ekonomik oluşuyla oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Aracınızın üstündeki iz ve lekeleri maksimum düzeyde çıkarıyor. Aynı zamanda el ile uygulamak için de ideal bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Ancak mikrofiber bez ile kullanılması durumunda çok daha iyi sonuçlar veriyor. Otomobilinizi tertemiz yapıyor ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Konsantre şampuan, yoğun formülü sayesinde arabanın üzerinde rahatsız edici çizgiler ya da su lekeleri oluşturmuyor. Sentetik ve polimer bazlı araba yıkama şampuanı ise aracın üzerindeki koruyucu tabakayı sökmeden kiri yüzeyden atıyor. İçindeki yumuşatıcı sayesinde lekesiz bir yüzey oluşumu sağlıyor. Dengeli PH formülü ile de araç yüzeyinde bulanan plastiğe, metal aksama, boyaya ya da cilaya zarar vermiyor. Aracınızın rengini canlandırıyor ve konsantre olduğu için kalıntı bırakmıyor. Aynı zamanda tüm boya tiplerine uygun olacak şekilde üretiliyor.

Mükemmel Koruma Sunan Cilalı Oto Şampuan

Mükemmel Koruma Sunan Cilalı Oto Şampuan

Oto şampuan cilalı, mükemmel karışımı ile yıkama sırasında üstün bir koruma oluşturmanıza imkan tanıyor. Bol köpüklü yapısı sayesinde en zorlu kirleri dahi rahatlıkla çıkarıyor. Cilalı şampuanın içindeki etkili karışım, şampuanın köpürmesini sağlayarak yüzeyden kiri ve pisliği hızla kaldırıyor. Aynı zamanda tek seferde arabanın parlaklığını artırıyor ve derin bir yansıma elde ediyor. Hem yıkama hem de cila özelliği olan cilalı şampuan ile arabanızın parlak görünümü uzun süre kalıcılığını koruyor. Cilalı şampuan, su ile karıştırılarak da seyreltilebiliyor. Bu seyreltme işlemi sayesinde de hem ürün daha uzun süre kullanılabiliyor hem de aracınızı en iyi şekilde korumuş oluyor. Aynı zamanda kendiliğinden kuruyan benzersiz formülü sayesinde ek bir kurutma işlemine gerek kalmıyor. Cilalı şampuan ürünleri, araba şampuanı tavsiye sayfalarında da öne çıkıyor. Bazı ürünlerin içinde ise arabaya hoş kokular veren esanslar yer alıyor. Böylece aracınızın parlak görünümü, güzel kokusu ile tamamlanıyor. Tüm araç bakım ürünlerini incelemek için Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.