Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Oto Pasta & Cila Fiyatları  için 6491 sonuç bulundu

6491 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Pasta & Cila

Arabalar yıkanırken zaman içinde kullanılan fırçaların yarattığı tahribat, güneş ışınının otomobili matlaştırması ve küçük taşların oluşturduğu çizikler aracın rengini soldurabiliyor. Ancak bu durumlarda oto pasta cila işlemi arabanızı eski görünümüne kavuşturabiliyor. Canlı ve parlak görünümlü bir araca sahip olabilmek için pasta cila ürünleri oldukça ilgi görüyor.

Pürüzsüz Bir Görünüm Sağlayan Pasta & Cila

Pürüzsüz Bir Görünüm Sağlayan Pasta & Cila

Pasta işlemi ile aracın üzerindeki deformasyonların giderilmesi ve çiziklerin kapatılabilmesi mümkün hale geliyor. Cila ise pasta işleminin üzerine uygulandığı zaman hem aracı parlatıyor hem de bir koruyor. 3-4 ay süre ile kalıcılığı devam eden pasta cila işlemi, arabanızın canlı görünmesini sağlıyor. Pasta cila ürünleri kullanarak arabayı korumak ve parlatmak için öncelikle aracın tüm tozlardan ve kirden arındırılması gerekiyor. Bu sayede pasta işlemi aracın boyasına zarar vermemiş oluyor. Pasta yapılacak yerin de mümkünse güneş görmemesi gerekiyor. Ayrıca pasta işleminde aracın rengi de oldukça önem taşıyor. Çünkü koyu renk araçlar için ince pasta, açık renkler araçlar için ise kalın pastalar uygun oluyor. Pasta işlemi, pasta cila makinesi yardımıyla yapılabildiği gibi pasta cila süngeri ile de yapılabiliyor. Pastanın etkili olabilmesi için araba boyasına iyice yedirilmesi gerekiyor. Daha sonra da cila işlemine geçilebiliyor. Cila yapılan bölgenin sert bir şekilde silinmesi gerekiyor. Bu sayede araç daha çok parlıyor ve boya daha çok kayganlaşmaya başlıyor.

Pasta & Cila ile Kalıcı Parlaklık

Pasta & Cila ile Kalıcı Parlaklık

Çizik giderici pasta cila ürünleri, içeriğindeki mikro tanecikler sayesinde ince çizikleri etkili bir şekilde boyaya zarar vermeden yok ediyor. Aynı zamanda boya üzerindeki matlığı ortadan kaldırarak kalıcı bir parlaklık sağlıyor. Oldukça kolay ve tek bir uygulama ile zamanda da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca herhangi bir tozlanma yapmıyor ve aracınız kolaylıkla silinebiliyor. Geç kuruma özelliği sayesinde de geniş alanlarda dahi kullanılabiliyor. Pasta cila sünger seti ise pasta, cila, far temizleme ve lokal bölge temizliğinde kullanılıyor. Süngerlerin üretiminde kullanılan yeni nesil teknoloji sayesinde bu setler mükemmel bir performans sergiliyor. Son derece pürüzsüz olan yapısı ile pasta cila işlemi kolaylıkla yapılabiliyor. Kaliteli malzemeleri sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Yoğun cilalama bileşikleri ile birlikte kullanıldığında ise derin çizikleri dahi yok ediyor. Arabanızın parlamasına, pürüzsüz bir yüzey oluşturmasına ve başarılı bir pasta cila işlemi yapabilmenize yardımcı oluyor.

Fonksiyonel Pasta & Cila Ürünleri

Fonksiyonel Pasta & Cila Ürünleri

Pasta cila seti; boyayı temizliyor, parlatıyor ve çizikleri etkili bir şekilde kapatıyor. Kolay kullanılan formülü ile aracınızın dış kısmını koruyarak her türlü yağ, yakıt ve çamur gibi zararlı maddelerden uzaklaştırıyor. Aynı zamanda güneş ışını nedeniyle çatlamasını, solmasını ve paslanmasını önlüyor. Yumuşak bir bez yardımıyla uygulayabileceğiniz pasta cila setleri, arabanızın mat görünümünü ortadan kaldırıyor. Pasta cila tavsiye sayfalarında öne çıkan pasta cila makineleri ise farklı fonksiyonel özellikleri ile pasta cila işlemini kısa sürede yapabilmenize imkan tanıyor. Makinelerin kauçuk kaplı vites kutusu muhafazası, ısıdan etkilenmeden konforlu bir şekilde tutulmasını sağlıyor. Elektronik hız ayarlı tetik ise kullanıcının aletin hızını rahatlıkla ayarlayabilmesine yardımcı oluyor. Metal dişli kutu ise makinenin dayanıklılığı ve kullanım ömrünü artırıyor. Ayrıca çeşitli uygulamalarda daha fazla rahatlık ve kontrol için farklı konumlarda yan tutma kolu ile donatılıyor. Bunun yanı sıra özel geliştirilmiş hava girişleri sayesinde soğutma sağlayarak daha uzun süreli kullanım imkanı veriyor. Pasta cila makinesi fiyatları ise zengin donanıma göre uygun aralıklarda seyrediyor. Diğer araç bakım ürünlerini de incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.