Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Oto Klima Temizleme Ürünleri ve Fiyatları  için 631 sonuç bulundu

631 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Otomobil bakımının en önemli parçalarından biri olan klima bakımı için gerekli olan yardımcı ürünlerle aracınızın içerisinde daha hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Temiz hava dolaşımı sağlayan bir klima sistemi elde etmenize destek olan araç klima temizleyici ürünleri pratik bir kullanım olanağı elde etmenizi sağlar. Pratik bir şekilde klimanıza takabileceğiniz dezenfektanlar sayesinde kısa zaman içerisinde otomobilinizin havası ferah bir hal alır. Klima sisteminizi dezenfekte eden bu ürünler aynı zamanda daha hoş bir koku oluşması için parfüm özelliği de taşır. Antibakteriyel gümüş iyonlar ile koku oluşumuna karşı önlem oluşturan dezenfektan maddeler alerjenler, mantarlar ve bakteriler gibi zararlı canlılarla da mücadele eder. Araç içi temizleme spreyi yardımıyla periyodik bakımlar gerçekleştirebilirsiniz. İç dekorasyonu oluşturan tüm aksesuarları, koltukları ve direksiyonu sağlıklı bir şekilde antistatik spreyler aracılığıyla hijyenik hale getirebilirsiniz. Temizleme spreylerinin antistatik yapıları sayesinde aracınızın toz oluşumuna karşı dayanıklı özellikler kazanmasını mümkün kılar.

Klima İçerisindeki İnatçı Tozlara Çözüm

Klima İçerisindeki İnatçı Tozlara Çözüm

Sigara dumanı, kir ve partikül gibi maddelerin klimanızın içine işlemesi sonucunda havalandırma sisteminiz zarar görür. Hava kalitesini düşüren bu etkenlerle etkili bir şekilde mücadele etmek için klima dezenfekte edici sprey modellerinden yardım alabilirsiniz. Tek seferde verimli bir temizlik sağlayıp uzun süreli bir koruma sağlayan spreyler basit bir şekilde ilgili noktalara sıkılabilir yapıdadır. Dikey noktalardan aşağı doğru akmayan sprey sıvısı sayesinde sadece belirlediğiniz ve temizlik ihtiyacına sahip olan noktalara işlem uygulayabilirsiniz. Klima temizleme spreyi sayesinde tek püskürtme sonucunda başarılı bir temizleme işlemi sağlayıp zamandan ve spreyden tasarruf edebilirsiniz. Böcek oluşumunu da engelleyen temizleme spreyleri ile aracınızın klima kısmında sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında kullanabileceğiniz spreyler ile mevsimlere özgü zararlı mikroplardan korunabilirsiniz. Baskın bir koku oluşturmayı başaran spreyler kalıcı nikotin kokusunun üstesinden gelmenize yardımcı olur.

Sızdırmazlık Kazandıran Klima Spreyi

Sızdırmazlık Kazandıran Klima Spreyi

Zaman içerisinde klimanızda oluşabilecek kaçaklara karşı otomobilinizin bakım çantasında yer verebileceğiniz klima kaçak tamir sıvısı ile sızıntılara karşı çözüm elde edebilirsiniz. Kompresörünüzün dayanma katsayısını da artıran bu sıvılar yardımıyla aracınızın daha az bakıma ihtiyaç duymasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kompresör gürültüsü ve çalışma sesi seviyesindeki yükseklik gibi sorunlara karşı da etkili bir çözüm geliştirirsiniz. Mekanik aşınmanın azalmasına katkı sağlayan tamir sıvısı aracılığıyla otomobilinizin orijinal parçalarını daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir şekilde kullanabilme şansı yakalarsınız. Araç kliması temizleme dezenfekte ilacı kullanarak ileride oluşabilecek hijyen problemlerine karşı önlem alarak hem kendiniz hem de aileniz için etkili bir koruma oluşturabilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde bagajınızda veya torpido gözünde saklayabileceğiniz bu ilaçları oldukça hızlı bir şekilde klimanızı uygulayabilirsiniz.

Fırça Yardımıyla Fiziksel Klima Temizliği

Fırça Yardımıyla Fiziksel Klima Temizliği

Aracınızın klima bölümüne daha derin bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan klima fırçalarını kullanarak fiziksel bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Toz, kir ve artıklardan arınmak için etkili bir yöntem olan fırçalar araç modelinize uyumlu seçeneklere yer verir. Oto klima sistemine zarar vermeden değerlendirebileceğiniz fırça ürünleri yardımıyla sık aralıklarla yerleştirilmiş olan fırça kıllarının üstün temizleyici etkisinden yararlanabilirsiniz. Araç içerisindeki havayı temizlemeye ve daha hoş bir koku oluşturmaya yardım eden hava bombaları farklı koku seçenekleri sunar. Araç içi klima kullanımı sonucunda elde edemediğiniz hoş kokuyu klima bombası desteğiyle oluşturabilirsiniz. Alerjik reaksiyonlara karşı mücadele eden hijyenik hava bombaları son derece basit bir kullanıma sahiptir. Aracınızda herhangi demonte işlemi uygulamanıza gerek bırakmayan bombalar yardımıyla otomobilinizin içine yayılan taze havanın keyfini yaşayarak seyahat edebilirsiniz. Tüm oto bakım ürünleri için Oto Bakım kategorimizi inceleyebilirsiniz.