Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

İç Temizlik & Koruma Modelleri ve Fiyatları  için 8530 sonuç bulundu

8530 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Araçların kullanım koşullarına göre iç dizaynlarında temizlik, bakım ve koruma ihtiyaçları ortaya çıkar. Otomobillerin iç temizlik ve koruma dizaynları belirli aralıklarla gerçekleştirilmediğinde, araç aksesuarlarında kullanım şartlarına bağlı olarak aksam bozuklukları, yıpranmalar ve istenmeyen problemler doğar. Araçların iç düzeneklerinden, uzun yıllar sağlıklı bir şekilde verim almak için iç temizlik işlemlerinin ve korumalarının gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır.

Araç Koltuk Temizliği Ürünleri

Araç Koltuk Temizliği Ürünleri

Araç içerisinde kullanılan koltuklar zaman içerisinde yiyecek ve içecek artıkları, kum, toz ve toprak, ağır sigara kokusu gibi olumsuz etkilere maruz kalır. Temizlik işlemi sağlanmadığında, araç koltuklarında yıpranmalar meydana gelebilir ve araç içerisinde kalıcı hale gelen kötü kokular oluşabilir. Araçların koltuk temizliği için özel olarak üretilen, koltukların kumaş dokularını yenileyen ve iyileştiren, aynı zamanda derinlemesine temizlik ve bakım sağlayan oto döşeme temizleyici ürünler bulunmaktadır. Özel leke çıkarıcılar ve hoş kokular yayan temizlik sıvılarının, sprey formatında ya da jel deterjan formatında üretilen çeşitleri kategori içerisinde yer almaktadır. Deri koltuklara özel olarak tasarlanmış koltuk temizlik deterjanları, deri koltuklar için en çok tercih edilen ürünlerdir. Araçlar içerisinde yer alan deri koltuk modelleri, özel temizlik deterjanlarına ihtiyaç duyan ve diğer kumaş türlerinden farklı bir yapıları bulunan koltuklardır. Deri koltuklar için sıradan deterjanlar kullanmak, diğer deri çeşitlerinde olduğu gibi deri yüzeye zarar verebilir, doku sertleşmesi yaratabilir, renk ve boya bozulmalarına yol açabilir. Bu nedenle deri koltuklara özel olarak tasarlanan ürünlere yönelmek aracınızı daha doğru bir yolla temizlemenize yardımcı olabilir. Oto deri döşeme fırçası kullanmak da deri koltukların temizliği sırasında yıpranmalarını engelleyebilir.

İç Temizlik Malzemeleri ve Faydaları

İç Temizlik Malzemeleri ve Faydaları

Araçların iç temizlik işlemini hızlı ve pratik bir şekilde sağlamaya yardımcı olan temizlik bezleri, torpido parlatıcı ürün seçenekleri, özel araç iç bakım spreyi ve cila seçenekleri başlıca iç temizlik ürünleridir. Bu ürünler dışında onlarca farklı temizlik ürünü kategori içerisinde kolaylıkla bulunabilir. İç temizlik ürünleri dışında, dış yüzey ve lastik ve jant bakımı için araba yıkama parlatma süngeri modelleri satın alabilir, aracınızı detaylı bir bakımdan geçirebilirsiniz. Jantları neredeyse üretim aşamasındaki parlaklığına kavuşturan oto jant temizlik spreyi seçeneklerini değerlendirebilir, lastik koruma cilalarını kullanabilirsiniz. Araçların iç dizaynları özel malzemelerden elde edilir ve sıradan genel temizlik malzemeleri kullanarak temizlik yapmak, aracınızın göğüs bölgesine zarar verebilir. Bu işlemler için özel olarak tasarlanmış olan, oto temizlik malzemelerini tercih ederek ya da araç yağ temizleyici sprey modellerine yönelerek aracınızın göğüs dokusunu yenileyebilir ve tozlanmasını geciktirebilirsiniz.

Otomobil İç Düzenek Koruma Ürünleri

Otomobil İç Düzenek Koruma Ürünleri

Otomobillerin iç düzenekleri için tasarlanmış olan koltuk koruma kılıfları ve oto paspas üstü kağıt seçeneklerini kullanarak aracınızın yıpranmasını önleyebilirsiniz. Araç temizlik işleminden sonra kullanacağınız oto paspas kağıtları, otomobilinizin paspaslarını toz, toprak, yiyecek artıkları gibi atıklardan koruyan ürünlerdir. Paspas üstü kağıtlarınızı, kirlendiklerinde günlük ya da haftada iki üç gün değiştirebilir, oto paspaslarınızı olumsuz etkilerden koruyabilirsiniz. Koltuk kılıfları ise koltuklar üzerinde zamanla oluşabilen sigara yanığı, yemek lekeleri, içecek lekeleri gibi kötü görüntüleri engeller. Kılıfları belirli aralıklarla koltuklar üzerinden çıkararak çamaşır makinelerinde yıkayabilirsiniz. Otomobilinizin torpido bölümü güneş ışığına uzun süre maruz kaldığında, torpido yüzeyinde çatlaklar oluşabilir. Bunu önlemek için torpido güneş koruyucu ürünlerini kullanabilirsiniz. Ön koltuk arkalarını ayak izlerinden korumak için koruma kılıfları satın alabilir, şanzıman koruyucu seçeneklerini değerlendirebilir ve diğer tüm iç düzenek koruyucular için kategori içerisinde yer alan özel ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Diğer araç bakım ürünleri için Oto Bakım kategorimizi inceleyebilirsiniz.