Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Turtle Wax Oto Cila Fiyatları  için 63 sonuç bulundu

63 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Turtle Wax Cila

Aracınızın görünümünü düşük maliyetle yenilemek için, kullanılan ürünlerden biri de cila. Bu işlem uygulanırken hem daha az zaman alıyor, hem de pratik uygulanmasıyla sonucunda elde edilen parlaklık iyi bir görünüm kazandırıyor. Bu cila işlemini uygularken tercih edebileceğiniz ürünlerden biri de Turtle Wax cila . İyi bir sonuç elde etmek istiyorsanız hazırlık aşaması oldukça önemli. Aracınızın uygulama olacak yüzeyi dikkatli bir şekilde işleme hazırlanırsa, cila uygulamasının sonucu o kadar iyi olur. Turtle Wax cila kullananlar bu konu üzerine getirdikleri yorumlarda bu konuya dikkat çekiyor. Yüzeyde kalıntı kalmaması için dikkat edilmeli ve o bölge oldukça temiz olmalı. Siz de aracınız için cila uygulaması düşünüyorsanız, ürün sayfasından inceleme yapabilirsiniz.

Turtle Wax Cila Nasıl Uygulanmalıdır?

Turtle Wax Cila Nasıl Uygulanmalıdır?

Pasta uygulaması yapıldıktan sonra, uygulayacağınız cilayı da oldukça ince ve homojen şeklide bölgeye dağıtın. Fazla bir şekilde bir yerde kalacak şekilde uygularsanız, katman oluşur ve pürüzlü bir yüzey haline gelir. İstenilen parlaklık elde edilemez. İnce katman bazen yeterli gelmeyebilir. Bu durumda ilk katmanı uyguladıktan sonra tekrar ikinci katmanı uygulayabilirsiniz. Parlatma işlemi yapılırken doğru bez tercih etmeniz de oldukça önemli. Bu parlatma işlemlerinde mikrofiber bez kullanabilirsiniz. Cila bir boya koruma uygulaması olarak görülemez. Aracınıza parlaklık vererek daha iyi ve yeni bir görünüm kazandırır. Seramik kaplama ve nano boya koruma işlemlerine göre koruma etkisi zayıftır. Cila uygulaması aracınızın üzerinde 2 ay gibi bir süre boyunca kalır. Bu uygulama sayesinde homojen bir parlaklık yakalayabilirsiniz. Araç üzerinde çizik oluşumu giderilir. Mat yüzeylere parlaklık sağlanır. Aracınızın boyası kendi tonuna yaklaşır. Cila işlemi polisaj makinesi ile uygulanıyorsa en düşük devirde kullanılması uygun olur. Burada cilayı kuvvetli bir şekilde yüzeye uygulamak gerekmez. Baskı yapmadan da uygulanabilir. Cilalama işleminde polisaj malzemesinin uç kısmına yumuşak bir sünger takılması daha doğru olur. Böylelikle daha kolay ve doğru bir işlem gerçekleşir. Turtle Wax hızlı cila ile yapacağınız işlem bundan farklıdır. Hızlı cila uygulamasında cilanın ömrü, bir sonra yapılacak olan yıkama işlemine kadar sürer. Cilalama işleminden sonra boya koruma işlemine geçilebilir. Bu işlem kullanıcının isteği ile alakalı denebilir. Kullanıcılar araçları için böyle bir ihtiyaç duyuyorsa, kapsamlı araştırma yapabilir. Bir otomobil için performans ne kadar önemli ise, görünüm de önemlidir. Matlaşmış ve deforme olmuş yüzeyler cila uygulaması sayesinde düzeltilebilir. Aracınız daha estetik bir görünüme kavuşabilir. Aracınız için cila uygulamasını gerek görüyorsanız, Turtle Wax yorum araştırması yapabilir. Kullanıcıların da görüşlerinden yola çıkarak, ihtiyacınıza yönelik ürünü tercih edebilirsiniz. Detayli bilgi için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Turtle Cila Ürün Özelliği

Turtle Cila Ürün Özelliği

Turtle Wax orijinal pasta cila, aracınızın yüzeyinde oluşan ince çizikleri kamufle eder. Boya olarak opak ve metalik gruba uygunluk gösterir. Ürün ile birlikte Turtle Wax uygulama süngeri hediye ediliyor. Amatör ve profesyoneller tarafından araçlara uygulanabilir. Araç temizlendikten ve ön hazırlık sağlandıktan sonra, yüzeye ince bir tabaka halinde uygulanır. Kuruduktan sonra ile bir bez yardımıyla parlatma işlemi yapılır. Thurtle Wax kromaj parlatıcı temizleyici, krom ve metal yüzeyleri farklı bir parlaklık seviyesine getirir. Tüm metal yüzeylerde kullanılabilir. Oksidasyon, kararma gibi durumları engelleyerek, yüksek performanslı bir temizlik sağlar. İçeriğinde silikon bulunur. Derin bir parlaklık sağlar. Paslanmaya karşı koruyucu özelliği bulunur. Turtle Wax renkli cila grubuna giren siyah cila renk yenileyen bir özelliğe sahip. Metalik ve opak boya için uygundur. Farklı çeşitlilikte boya üzerinde çizikler, deformasyonlar ve matlık giderici özellik gösterir. Boyayı kendi parlaklığına getirip, içeriğinde bulunan formül ile korur. Carnauba katkılı Turtle Wax sıvı cila, pratik bir şekilde uygulanabilir. Son teknoloji kullanılarak üretilen ürün farklı bir dayanıklılık gösterir. Sert bir dokuya sahip olan cila çok uzun süre parlaklık ve koruma sağlar. Carnauba içerir. Turtle Wax beyaz cila ise, aracın yüzeyinde bulunan matlığı giderir. Onarır ve parlatır. Kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Ürün uzun süre dayanıklılık göstermesi ile kullanıcı dostudur. Her koşulda profesyonel sonuç verir. Uygulamadan önce yüzeyin temizliğinden emin olup, küçük alanlardan başlayarak uygulama yapılmalı. Böylelikle iyi bir sonuç alınabilir. Turtle Wax plastik cila, plastik iç ve dış parçalarda kullanılabilir. Bir kez uygulandığında dahi temiz ve parlak bir görünüm sağlar. Turtle Wax renkli cila kırmızı, araç yüzeyine ekstra bir parlaklık sağlar. Uygulandığı yüzeyini yeniler ve matlığını giderir. Bu cilayı uygulayarak aracınız ilk gün olduğu gibi yeni bir görünüme kavuşur. Şişeyi çalkaladıktan sonra ürünü başka bir yerde test edip, daha sonra aracınızın yüzeyinde kullanabilirsiniz. Küçük alanlardan başlayarak uygulama yapmak oldukça doğru bir yöntem. Bu şekilde sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz. Aracınızın yüzeyinde oluşan hareleri gidermek için Turtle Wax markasının hare giderici ürünlerini kullanabilirsiniz. Polisaj makinesi ya da elle uygulanabilir. Farklı bir parlaklık sağlar. Turtle Wax TFF cila serisi ise, yüksek parlaklık sağlar. Uzun süreli kullanım ve çevreden gelebilecek dış faktörlere karşı ekstra dayanıklılık sağlar. Aracınızı oldukça yeni görünümüne kavuşturur.

Turtle Wax Cila ile Aracınız Ekstra Parlasın

Turtle Wax Cila ile Aracınız Ekstra Parlasın

Cila araçlara parlaklık ve yeni bir görünüm kazandırmak için oldukça ekonomik bir yöntem. Turtle Wax sprey cila ve diğer tüm çeşitler ise sektörde kaliteli ürünler olarak yerini alıyor. İşlemin uygulanması aşamasını siz de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu biraz yetenek gerektirebilir. Elinizin uygulamaya yatkın olması dikkat edilmesi gereken durumlardan biri. Yanlış bir uygulamayla aracın üzerinde daha fazla çizik oluşmasına neden olur . Turtle Wax sıvı cila çeşitlerini istediğiniz renge göre satın alabilirsiniz. Bu işlemi sürekli yapacaksanız evinize Turtle Wax otomobil bakım seti alarak, temizlik ve cila işlemini yapabilirsiniz. Bu setin içeriğinde; Turtle Wax power güçlü oto şampuanı, Turtle Wax Carnauba katkılı boya koruyuculu cila, Turtle Wax jant temizleyici, koltuk ve döşeme temizleyici yer alıyor. Set içeriğinde bulunan cila kolay uygulanabilen ve farklı bir parlaklık sağlayan bir ürün. Çatlak ve çizikleri kapatıyor. Ürün oldukça uzun ömürlü. Bu üründe nano teknoloji ile geliştirilmiş özel formül bulunuyor. Yüzeyi derinlemesine kaplar. Bu cilanın bir diğer özelliği ise sert olması. Bu da dışarıdan gelecek durumlardan oluşacak zedelenmelere ekstra katman oluşturur. Bu ürün de kullanıcılar tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Farklı bir ürün olan Turtle Wax aşırı çizik giderici ise daha farklı deformasyonları giderir. Ekstra parlaklık sağlar. Pratik kullanımı ve güçlü yapısıyla kullanıcı dostu bir ürün. Siz de aracınızın cila ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, oto bakım sayfasını ziyaret ederek, hem cila hem de birçok farklı ürünü satın alabilirsiniz.