Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Autoglym Cila Modelleri ve Fiyatları  için 122 sonuç bulundu

122 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

AutoGlym Oto Bakım

Kaliteli oto bakım ve temizlik ürünleri ile belirli aralıklarla yaptığınız bakım hem arabanızın yeni ve pırıl pırıl durmasını sağlar hem de ömrünü uzatır. Dünyanın önde gelen oto bakım ürünleri markası AutoGlym, tasarladığı çevre dostu ve kullanım kolaylığı sunan araç bakım ürünleriyle araç sahiplerinin beğenisini kazanmıştır. AutoGlym oto bakım malzemeleri çeşitli ürünlerden oluşur. Markanın ürün gamında lastik parlatıcıdan döşeme temizleyiciye kadar kaliteli materyallerle tasarlanmış pek çok ürünü bulabilirsiniz. AutoGlym araç bakım ürünleri ile arabanızın birçok bölümünü temizleyebilir, ayrıca bakımını da yapmış olursunuz. Markanın tasarladığı cila çeşitleri ile arabanızı göz alıcı bir parlaklığa kavuşturabilirsiniz. Kaliteli bir oto bakım setine ihtiyacınız varsa sayfamızdan AutoGlym oto bakım seti çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Aracınızın Bakımı için AutoGlym Oto Bakım Ürünleri İş Başında

Aracınızın Bakımı için AutoGlym Oto Bakım Ürünleri İş Başında

AutoGlym sahip olduğu geniş ürün gamı sayesinde aracınızın bakımını ve temizliğini kolayca yapar. Arabanızın belirli aralıklarla çeşitli bölümlerinin bakımı ve temizliğini yapmanız gerekir. Böylece arabanızın ömrünü uzatabilirsiniz. AutoGlym oto bakım ürünleri arasında aracınızın her bölümünü yenileyecek ve temizleyecek bir ürün bulabilirsiniz. Aracınızın plastik ve vinil bölümlerini temizliğini ve bakımını AutoGlym plastik yenileyici ile yapabilirsiniz. Bu ürün aracınızın boyasız plastik bölümlerini temizler ve yeniler. AutoGlym araç bakım ürünleri ile aracınızın içini ve dışını tertemiz yapabilirsiniz. Aracınızın koltuklarını temizlemek için kaliteli bir temizleyici arıyorsanız AutoGlym döşeme temizleyici kullanabilirsiniz. Bu ürün ile aracınızın döşemelerinin yanı sıra aracınızın tavanını, kapı fitillerini, plastik aksamını kirden ve lekeden arındırabilirsiniz. Bununla birlikte, eğer varsa aracınızın açılabilir tavanındaki koku ve lekeleri de giderebilirsiniz. Aracınızın koltukları deri ile kaplıysa AutoGlym deri temizleyici ile koltuklarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Aracınız çok kirliyse yapmanız gereken öncelikle AutoGlym köpük ile yıkamaktır. Böylece aracınızda biriken ağır kirleri gevşeterek normal yıkamaya geçebilirsiniz. Aracınız çok kirli olmadığı sürece ürünü oto şampuanı yerine kullanabilirsiniz. Köpük uygulamasının ardından arabanızın genel görünümünü ve parlaklığını korumak üzere AutoGlym şampuan ile aracınızı yıkayabilirsiniz. Sayfamızdan markanın tasarladığı ürünlere göz atarak ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Aracınız AutoGlym Oto Bakım Ürünleri ile Parlasın

Aracınız AutoGlym Oto Bakım Ürünleri ile Parlasın

Cila araçlar için oldukça önemli ürünler arasında yer alır. Hem aracınızı yeniler ve parlamasını sağlar hem de korur. Arabanızda bulunan hafif kir, leke ve parmak izlerini AutoGlym hızlı cila ile kolayca temizleyebilirsiniz. Bu ürün aracınızı hızla parlatır ve iz bırakmaz. Aracınızın dış yüzeyine AutoGlym wax uygulayarak göz alıcı bir ışıltıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Wax uygulaması parlaklık kazandırmanın yanı sıra çevreden gelen kötü etkilere, UV ışınlarına, asfalt tuzuna ve endüstriyel serpintilere karşı da aracınızı korur. Aynı zamanda boya koruma ürünü olarak kullanabilirsiniz. Boya koruma fonksiyonuna sahip bir başka ürün ise AutoGlym boya koruma şampuanıdır. Ürünü yüksek basınçlı bir yıkama cihazı ile uyguladığınızda, ürünün içeriğinde bulunan boya koruması aktif hale gelir ve aracınızın dış yüzeyinde su itici ve parlak bir kaplama meydana getirir. Aracınızın camlarında gres yağı, hafif boya kalıntıları, silikon, böcek kalıntıları ya da trafikte oluşan kir tabakaları nedeniyle leke oluşabilir. Bu lekeleri temizlemek için AutoGlym cam cilası kullanabilir, berrak bir görünüm yakalayabilirsiniz.

AutoGlym Oto Bakım ile Pürüzsüz Yüzeyler

AutoGlym Oto Bakım ile Pürüzsüz Yüzeyler

Markanın araç bakım ürünleri ile aracınızın dış yüzeyindeki ufak çizikleri yok edebilirsiniz. Her çeşit araç boyası için uygun olan AutoGlym pasta ile oto yıkama sırasında oluşan izleri, su izlerini, lekeleri ve pasları yok edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünün boya canlandırıcı ve parlatıcı etkisi de vardır. AutoGlym lastik parlatıcı ile lastiklerinize yepyeni görünümü verebilirsiniz. Markanın tasarladığı lastik parlatıcı ürün, içeriğinde bulunan maddeler sayesinde aracınızın lastiklerini canlandırarak yeni ve parlak bir görünüm almasını sağlar. AutoGlym demir tozu temizleyici ürünleri kullanarak aracınızın boyasındaki pürüzleri yok edebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün renk dönüşüm teknolojisi ile tasarlanmıştır. Aracınızın yüzeyindeki, karoserindeki ve tekerleklerinde bulunan demir parçacıklarıyla etkileşime girerek demir parçacıklarını yok eder. Boya koruma kaplamalarına zarar vermez. Böylece aracınızın dış yüzeyinde pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kaliteli oto bakım ürünlerine ihtiyacınız varsa sayfamızdan AutoGlym oto bakım fiyatları için karşılaştırma yaparak bütçenize ve ihtiyacına uygun bir ürünü hemen satın alabilirsiniz.