ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Pro 2 2500 Cross Action Elektrikli Diş Fırçası Pembe + Seyahat Kabı
Oral-B Pro 2 2500 Cross Action Elektrikli Diş Fırçası Pembe + Seyahat Kabı
(15)
602,99 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Expert Precision Clean Pilli Diş Fırçası
(1657)
299,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Pilli Cocuk Firca Cars&Prenses Temalı
(24)
277,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral B Vitality D100 Braun Sensi Ultra Thin Şarjlı Diş Fırçası
(461)
474,05 TL
449,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Vitality D100 Cross Action Şarjlı Diş Fırçası Siyah
(271)
498,82 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B DB04 Pilli Diş Fırçası Expert Precision Clean 2 Adet
(20)
554,99 TL
527,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Vitality 100 Quadrant Timer Sensi Ultra Thin Şarjlı Diş Fırçası Beyaz
(376)
489,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Pro 1 750 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + Seyahat Kabı Beyaz
Oral-B Pro 1 750 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + Seyahat Kabı Beyaz
(15)
721,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Teen Gençler İçin Elektrikli Diş Fırçası
(27)
862,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B D100 Şarj Edilebilir Frozen Aile Paketi Diş Fırçası
(11)
759,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Prenses Temalı Pilli Diş Fırçası
(183)
298,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Oral-B Pro 750 CrossAction Elektrikli Diş Fırçası Pembe
(183)
629,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Smart 4 4500 Modern Motif Elektrikli Diş Fırçası Beyaz
Oral-B Smart 4 4500 Modern Motif Elektrikli Diş Fırçası Beyaz
(3)
1.249,00 TL
1.099,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Junior Çocuklar İçin Elektrikli Diş Fırçası
Oral-B Junior Çocuklar İçin Elektrikli Diş Fırçası
(37)
895,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Pro 750 Black Edition CrossAction Elektrikli Diş Fırçası
(495)
999,00 TL
798,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B D100 Kids Elektrikli Şarj Edilebilir Diş Fırçası Spiderman
(3)
450,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Clean Protect Şarjlı Diş Fırçası
(0)
645,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B 10000N Genius Special Edition Dragonfly Rose Gold Elektrikli Diş Fırçası
Oral-B 10000N Genius Special Edition Dragonfly Rose Gold Elektrikli Diş Fırçası
(8)
1.999,00 TL

Oral-B Elektrikli Diş Fırçası

Uzmanlar ağız ve diş sağlının korunması için düzenli bir şekilde fırçalama yapılmasını öneriyor. Uygun diş macunu ve fırçasıyla etkili olarak gerçekleştirilen uygulamalar ile dişler çürümekten, hassasiyetten ve çeşitli hastalıklardan korunabiliyor. Ancak etkili bir şekilde diş fırçalamak için kullanıcıların dişlerine uygun açı ve baskıyla yaklaşması gerekiyor. Oral B şarjlı diş fırçası ise dişlere olabilecek en doğru şekilde yaklaşarak etkili temizliği mümkün kılıyor. Kullanıcılar dişlerine gerektiğinden sert ya da yumuşak davrandıklarında ağız sağlıklarına geriye dönüşmez zararlar verebiliyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen Oral B şarjlı fırçalar, dış plaklarına ve çürüklerine karşı savaşta en doğru müdahalenin yapılmasına yardımcı oluyor. En doğru açı ile en doğru sertlikte dişleri temizleyen cihazlar, çeşitli modlar ile özelleştirme yapılmasına da imkan sunuyor.

Sağlıklı Gülüşler İçin Oral B Elektrikli Diş Fırçası

Sağlıklı Gülüşler İçin Oral B Elektrikli Diş Fırçası

Klasik fırçalar ile yapılan işlemler sırasında yapılan yanlış uygulamalar nedeniyle diş minesine ve etlere verilen zararlar istenilmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Çürükler, diş eti hastalıkları, yetersiz temizlenme gibi durumlar ise en çok rastlanılan rahatsızlıklar arasında yer alıyor. Üstelik zamansızlıktan ya da dikkatsizlikten kaynaklı olarak klasik fırçalarla dişlere gereken özen gösterilmeyebiliyor. Oral B pilli diş fırçası ile kullanıcılar her koşulda her bir dişine eşit ilgi göstererek fırçalama işlemini gerçekleştirebiliyor. Klasik modellerin ulaşamadığı alanlara kolayca ulaşabilen bu özel fırçalar diş taşı oluşumunda önüne geçilmesine yardımcı oluyor. Farklı yapılarda dişlere sahip olan müşterilere farklı modlarla temizlik imkanı sunan ürünler, sağlıklı gülüşler için ihtiyaç duyulan tüm bakımın yapılmasına yardımcı oluyor. Oral B elektrikli diş fırçası dişleri plaklardan kurtaracak kadar sert diş etlerini koruyacak kadar nazik programlarıyla her bir dişi etkili şekilde temizliyor. Diş hekimlerinin kullandığı aletlerden ilham alınarak tasarlanan bu cihazlar diş macunundan alınacak verimi de en yüksek seviyeye çıkarıyor. Klasik yöntemlerle ulaşılamayacak alanlara basitçe ve etkili şekilde müdahale edebilen bu fırçalar, her yaştan kullanıcının severek kullanacağı alternatif programlarıyla öne çıkıyor. Farklı diş ve diş eti yapılarına uygun modu tercih edebilecek müşteriler ister hızlı ister yavaş seçenekleriyle kısa sürede temizleme yapabiliyor. Oldukça kısa sürede dişleri plaklardan temizleyen fırçalar, ağız kokusu gibi can sıkıcı sorunlara yol açabilecek sağlık problemlerinin engellenmesine yardımcı oluyor. Oral B diş fırçası şarjlı ve pilli alternatifleri ile diş sağlığını önemseyen müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar isterlerse kalem pil ile kullanabilecekleri modelleri isterlerse bataryaları aracılığıyla defalarca şarj olabilen modelleri tercih edebiliyor. Tamamen kişisel zevk ve isteklere göre satın alınabilecek bu çeşitli modeller arasında çeşitli kıl alternatifleri de yer alıyor. Kişiler kendi diş yapılarına ve sağlık sorunlarına göre farklı elektrikli diş fırçası başlıkları kullanarak daha etkili sonuçlar alabiliyor. Bu nedenle Oral B, kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunarak onların özgürce ve tam da istedikleri gibi bir fırça almalarına imkan sunuyor. Üstelik ürünlerin farklı tasarımları arasında çeşitli renk alternatifleri de bulunuyor.

Oral B Elektrikli Diş Fırçası ile Hızlı ve Etkili Çözümler

Oral B Elektrikli Diş Fırçası ile Hızlı ve Etkili Çözümler

Klasik diş fırçaları ile ağız temizliğini sağlayan müşterilerin en büyük problemi her dişe gerektiği özeni gösterememek oluyor. Gerek zamana karşı yarış içinde olmaktan gerekse ağızın fiziksel yapısından dolayı tam anlamıyla gerçekleştirilemeyen temizlik, zaman içinde büyük problemlere yol açıyor. Dişlerin aralarına giremeyen fırçalar tatar problemlerine neden oluyor. Üstelik birçok kullanıcı dişlerini sadece yüzeysel olarak fırçalarken ön yüz temizliğine dikkat ediyor. Oysaki elektrikli fırçalar özel darbe ve salınımları sayesinde her bir dişin ön ve arka yüzünü rahatlıkla temizleyecek şekilde dizayn ediliyor. Oral B elektrikli fırça ile kullanıcılar dişlerinin temizliğinden endişe duymaksızın işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Kolay kullanımı ile müşterileri mutlu eden cihazlar sağladığı hızlı darbe teknolojisi ile temizliği oldukça kısa süre içinde gerçekleştirebiliyor. Böylelikle kullanıcılar dişlerine ayrıntılı, hassas ve etkili bir bakım yaparken zamanda da tasarruf edebiliyor. Oral B elektrikli diş fırçası özellikleri arasında manuel fırçalara göre daha yüksek oranda plak giderme, zamanlayıcı ile kullanıcılara rehberlik etme ve farklı diş yapılarına uygun temizleme modları bulunuyor. Böylelikle diş fırçalama işlemi gerektiği kadar sürede, dişi rahatsız etmeyecek kadar nazik etkili şekilde temizleyecek kadar güçlü bir şekilde gerçekleştiriliyor. Cihazların kullanımı ise oldukça kolay olmaları nedeniyle her yaştan kullanıcıyı mutlu ediyor. Basit bir tuş sistemiyle çalışan fırçalar pilleri takıldığında ya da şarj edildiğinde uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor. Manuel fırçalar gibi yaklaşık 45 derecelik açıyla dişlerin üzerine tutularak işlem gerçekleştiriliyor. Bu sırada cihaz kullanıcılara hem zamanla alakalı hem de uygulama sertliği ile ilgili rehberlik ederek işlemin eksiksiz gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bu nedenle diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmak isteyen çocuklar için ya da diş fırçalamaktan hoşlanmayan yetişkinler için bu cihazlar büyük bir şans olarak öne çıkıyor. Oral B elektrikli diş fırçası fiyatları, ise içerdikleri ek başlıklara, pilli ya da şarjlı olmasına ve sunduğu modlara göre değişkenlik gösteriyor. Manuel fırçalara göre fiyat olarak biraz fazla olarak görülse de sağladığı temizlik ile dişlere yapılacak birçok harcamanın önüne geçilmesini sağlayan bu fırçalar sadece başlık yenilenerek uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Diş Sağlığı İçin Oral B Diş Fırçası

Diş Sağlığı İçin Oral B Diş Fırçası

Manuel diş fırçası kullanmaktan hoşlanmayan ya da kullanırken sıkıntı yaşayan kişilerin tercihi olan elektrikli fırçalar, diş sağlığını koruma konusunda gösterdiği başarıyla dikkat çekiyor. Dişlerin etrafında oluşan plakları darbelerle kıran kılları ile yumuşakça süpüren fırçalar, ağızda oluşabilecek hastalıkların önüne geçiyor. Diş arasına biriken yemek kalıntılarını, diş üzerinde tabaka oluşturarak mineye zarar veren yapıları kolaylıkla yok eden bu fırça her yaştan kullanıcıya dişlerini korumak için şans tanıyor. Zaman yoksunluğu nedeniyle dişlerin yüzeysel şekilde temizlendiği ortamlarda bile Oral-B bu özel fırçalar ile büyük bir başarı sağlanıyor. Başlıklar, macun, diş ipi ve Oral B şarjlı diş fırçası fiyat olarak değişkenlik gösteriyor. Kullanıcılar bir bakım kiti olarak tüm başlıkları ve makineyi beraber satın alabilecekleri gibi hem başlıkları hem cihazı ayrı ayrı elde edebiliyor. Markanın tasarımları dişleri korumak ve doğal yapılarını desteklemek olduğu için özel fırça yapıları diş minesini koruyucu özellik taşıyor. Bu özel başlıkların belli bir süre kullanıldıktan sonra imha edilmesi gerekiyor. Bu nedenle kullanıcılar Oral B diş fırçası yedek başlığı satın alarak yaşanabilecek aşınma, eskime ya da kirlenme gibi durumlarda kullanılmak üzere saklıyor. Kullanıcılar cihazla beraber bu başlıkları edindiklerinde oldukça uzun süre boyunca cihazlarını yüksek performansta kullanmaya devam edebiliyor. Markanın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı modlar arasında beyazlatma, hassas dişler ve masaj alternatifleri yer alıyor. Müşteriler yapmak istedikleri işlemi tercih ederek oldukça kısa süre içinde ağız bakımlarını gerçekleştirebiliyor. Üstelik Oral B kullanıcının diş fırçasını tutma davranışını da yönlendirecek özelliklere sahip olarak piyasaya sunuluyor. Kullanıcı diş fırçasını fazla sert ya da yumuşak kullanırsa cihaz tarafından uyarılarak etkili ve doğru temizlik yapılması sağlanıyor. Bazı modeller başlık değiştirme zamanlarını sahiplerine ileterek hijyen koşullarının taze tutulmasına destek oluyor. Diş fırçalamaktan sıkılan, yorulan ya da dişlerini ayrıntılı temizlemekle alakalı çekinceleri bulunan birçok kişiyi mutlu eden bu cihazlar manuel fırçalara göre oldukça üst düzey koruma sağlıyor. Siz de ağız ve diş bakımı için Oral B’yi tercih edebilir, siparişinizi oldukça kolay bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.