Finlux LED TV

Vestel markası tarafından satın alınan Finlux özellikle ev sinema sistemleri ve düz ekran LED TV ürünleri ile 1946 yılından beri bu sektöre hizmet veren bir firmadır. 2006 yılından veri Vestel markasının alt ürünü olan Finlux LED TV alanında çok çeşitli ürünleri ile müşterilere hizmet sunmaktadır.

Finlux LED TV Özellikleri ve Kanal Listesi Kurulumu

Finlux LED TV Özellikleri ve Kanal Listesi Kurulumu

Yeni nesil akıllı televizyonlar, eskinin tüplü televizyonlarının yerini alalı bir hayli oldu. Hem çözünürlük seviyesi hem de teknolojik hizmetleri ile neredeyse herkesin evinde yerini alan LED TV, sadece televizyon izlemenizi değil, aynı zamanda birçok faaliyeti gerçekleştirmenize de yardımcı olmaktadır. Televizyonun özelliğine bağlı olarak LED TV’ler ile internete bağlanabilir, popüler sosyal ağlardan dizi, film, video klip izleyebilir, müzik dinleyebilir, oyun oynayabilirsiniz. Geçmişte bir televizyon için mümkün olmayan bu özelliklerin tamamı artık mümkün. Finlux 82 ekran LED TV bütün bu özelliklerin yanı sıra kalitesi ile de müşterileri memnun etmektedir. Donanım, yazılım ve tasarımı ile adından söz ettiren bu televizyon, son zamanların en popüler televizyonlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Finlux LED TV kanal listesi için basit bir şekilde liste ayarlaması yapabilirsiniz. TV’ye kanalların yüklenmesi için öncelikle sdx dosyasını flash belleğe atabilirsiniz. Daha sonra bu kanalları televizyona aktarmak son derece basittir. Kumandadan menüye girmeniz öncelikli olarak gerekmektedir. Daha sonra ayarlar ve uydu ayarları seçeneklerini işaretlemelisiniz. Bu seçeneklerin altında uydu kanal tablosu seçeneğini göreceksiniz. Buraya giriş yaptıktan sonra uydu kanal tablosu indir seçeneğine giriş yapmalı ve kanal listesi dosyasının üzerine gelerek okey tuşuna basmalısınız. Bu işlemden sonra kanal yükleme başarı ile tamamlanacaktır. Finlux LED TV özellikleri anlamında incelendiğinde hem günlük kullanım hem de oyun oynama, bilgisayar bağlama, internete girme gibi özellikleri olduğu görülmektedir. Tabii ki bu özellikler modelden modele farklılık gösterebilmektedir. Çözünürlük olarak iki ayrı sınıfa ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi Full HD, diğeri ise HD Ready olmaktadır. Full HD olan modelin çözünürlüğü 1920*1080 piksel olurken, HD Ready çözünürlüğü ise 1366*768 piksel olmaktadır. Yenileme hızı oldukça iyi seviyededir. Kullandığı yazılımlar sayesinde görüntü daha canlı ve daha net bir şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır. Kullandığı yazılımlar ise FullPIX, Mega Dynamic Contrast, Comb Filter ve Real Motion Rate olmaktadır. Bazı modellerden kablosuz internet bağlantısı bulunurken bazılarında bulunmamaktadır. Bu nedenle satın alırken özellikleri incelemekte fayda vardır. Bazı modelleri de akıllı televizyon özellikleri sunmaktadır. Akıllı TV özelliği ile özellikle internet anlamında çok büyük faydalar sağlayan bir televizyon markasıdır.

Finlux LED TV Kullanıcı Yorumları ve Kullanıcı Tavsiyeler

Finlux LED TV Kullanıcı Yorumları ve Kullanıcı Tavsiyeler

Finlux LED TV kullananlar yorumlarını yaparken son derece olumlu yorumlarda bulunmuştur. Özellikle televizyonların görüntü ve ses kalitesi hakkında olan yorumlar genel anlamda başarılı olduğunu göstermektedir. Modellerin bazılarında yer alan yüksek ses çıkış özelliği ile daha çok televizyonu film izlemek ve müzik dinlemek için kullananlara büyük avantaj sağlamaktadır. Bazı modellerin televizyon programlarını kaydetme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik de kullanıcıların en çok olumlu Finlux LED TV yorum yaptığı özelliklerden bir tanesidir. Vakitsizlikten ya da o anda farklı bir şey seyretmekten dolayı kaçırılan televizyon programlarını kaydetmek ve daha sonra izlemek birçok kullanıcı tarafından en sevilen özelliklerden bir tanesidir. Aynı zamanda USB ya da bellek yardımı ile televizyondan programları alma imkanınızda bulunmaktadır. Böylece televizyonda yayınlanan ve kaydetmiş olduğunu bir televizyon programını bilgisayar gibi farklı cihazlarda da izleme şansına sahip olabilirsiniz. Finlux LED TV nasıl sorusu özellikle tasarım anlamında merak edilmektedir. Tasarım anlamında da başarılı olan markanın ultra slim ürünleri de bulunmaktadır. Televizyon ne kadar ince görünürse şıklığı o kadar artmaktadır. Bu nedenle televizyonun özelliği kadar tasarımı da önemli diyenler için Finlux en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Televizyonu duvara monte etmek isteyenler için bazı modeller ile birlikte duvara monte aparatı da gelmektedir. Televizyon ünitesi üzerine koymak isteyenler için ise çok şık televizyon ayakları bulunmaktadır. Televizyonunuzu hangi odaya koyacaksanız o odaya uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz. Markanın LED TV modelleri genel olarak zarif tasarımlara sahiptir. Bütün bunların yanı sıra enerji harcaması da son derece kısıtlıdır. Bu nedenle elektrik faturasına yansıyacak tutarı da son derece az olmaktadır. Hem zarif tasarımı hem de enerji harcama azlığı ile bu markanın televizyonu tercih edilebilecek en güzel modellerden bir tanesidir. Tereddüt yaşayanlar özelliklerini gördüklerinde ve de köklü bir markanın bünyesinde olması sebebi ile bu markaya ait televizyonu almayı tercih etmektedir. Model çeşitliliği çok fazla olduğundan her kritere uygun televizyon modelini bu markada bulmak ve satın almak mümkündür.

Finlux LED TV Modelleri ve Modellere göre Fiyatları

Finlux LED TV Modelleri ve Modellere göre Fiyatları

Finlux LED TV fiyatları her televizyonda olacağı gibi çözünürlük, donanım, yazılım, ekranın genişliği, akıllı tv olup olmadığı gibi özellikler ile farklılaşmaktadır. Doğal olarak Finlux 102 ekran LED TV fiyatları daha küçük boyutlu bir televizyondan daha pahalı, kendinden daha büyük bir televizyondan ise daha uygun fiyatlıdır. Fakat marka genel olarak bakıldığında ürünlerini uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Daha uygun fiyatlara yüksek kalite arayanlar için en doğru seçeneklerden bir tanesidir. Model tercihi yaparken öncelikle televizyonu en çok hangi amaç ile kullandığınızı tespit etmelisiniz. Eğer oyun oynamak, internete bağlanmak gibi farklı özellikleri ile de kullanacaksanız o durumda akıllı tv özelliği bulunan ürünleri tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır. Mutfakta yalnızca arada televizyona bakmak için alacağınız bir ürün daha düşük modelli ve daha az özellikli olabilir. Çözünürlüğü daha az olan ve internet ve benzeri özellikleri olmayan televizyonlar bu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilecektir. Markanın fiyat politikaları bu özelliklere doğru orantılı olarak artmakta ya da azalmaktadır. Televizyon tabii ki yalnızca ev için satın alınmaz. İş yerleri, ofisler için de televizyon satın almak istiyor olabilirsiniz. İş yerleri için satın alınacak olan televizyonlarda güvenlik kamerası görüntü takibi özelliği bulunan bir model tercih edilebilir. Böylece güvenlik takibini televizyondan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Görüldüğü üzere televizyon seçimi tamamen kullanım amacına uygun şekilde gerçekleştirilmelidir. Finlux LED TV satın al için bütün bu kullanım amaçlarına uygun televizyonlar bulunmaktadır. Ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek hangi ürünün size daha uygun olduğunu tespit edebilir ve ona göre satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Televizyonun özelliklerine göre modelleri karşılaştırabilir ve size en uygun olan modeli böylece daha rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde ve birçok yaşam alanında en olmazsa olmaz elektronik cihazlardan bir tanesi televizyondur. Dolayısıyla televizyon ihtiyaç dahilinde olan bir üründür. Yeni modeller çıktıkça yenilemek isteyenlerde olabilir. Sizler de ilk defa televizyon alacaksanız ya da televizyonunuzu üst modeller ile değiştirmek istiyorsanız Finlux televizyon markasının modelleri inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ürünlerin tamamı için sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.