ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

iPhone 6S Batarya Mucize Batarya Deji 2516 mAh
(3434)
314,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

iPhone 7 Batarya Mucize Batarya Deji  2410mAh
iPhone 7 Batarya Mucize Batarya Deji 2410mAh
(1111)
334,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

iPhone 6 Batarya Mucize Batarya Deji 2516mAh
(2650)
339,80 TL
314,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy Note 4 Batarya Deji
(1341)
314,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi6 / Mi6 Prime Batarya Deji
(206)
329,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

iPhone 5s / iPhone 5c Batarya Mucize Batarya Deji 2010mAh
(988)
309,80 TL
284,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

General Mobile Gm 5 Plus Batarya Deji
(514)
259,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy Note 5 Batarya Deji
(184)
314,80 TL
289,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

iPhone 7 Batarya Mucize Batarya Deji Normal Kapasite
(182)
314,80 TL
289,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

iPhone 6S Batarya Mucize Batarya Deji Normal Kapasite
(552)
274,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Huawei Mate 10 Lite Batarya Deji
(141)
274,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 6 Pro BN48 Batarya Mucize Batarya Deji
Xiaomi Redmi Note 6 Pro BN48 Batarya Mucize Batarya Deji
(54)
299,80 TL
274,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 8 / Redmi 7 BN46 Batarya Mucize Batarya Deji
Xiaomi Redmi Note 8 / Redmi 7 BN46 Batarya Mucize Batarya Deji
(33)
304,80 TL
279,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro BN4A Batarya Mucize Batarya Deji
Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro BN4A Batarya Mucize Batarya Deji
(28)
324,80 TL
299,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Huawei P10 Lite / P20 Lite Batarya Deji
Huawei P10 Lite / P20 Lite Batarya Deji
(78)
299,80 TL
274,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy A20 / A30 / A30S / A50 Batarya Deji
(13)
289,80 TL
264,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy Note 3 Batarya Deji
(1471)
339,80 TL
314,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lg G4 Batarya Deji Deji
(1536)
344,80 TL
289,80 TL

Deji Batarya

Bataryalar pek çok farklı insanın gündelik anlamda ihtiyacını karşılayan en önemli ürünlerden biri olabilir. Gündelik anlamda telefonlarınıza ve bilgisayarlarınızın batarya ömrü belirli bir seneden sonra tükenebilir. Dolayısıyla telefonunuzu kullanmaya devam etmek istiyorsanız ve verimli bir şekilde ondan yararlanmak istiyorsanız batarya değişikliğine gidebilirsiniz. Özellikle de iyi bir telefona sahipseniz bataryanızı değiştirerek çok daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Bu sebeple sizlere sunulan pek çok farklı batarya üretici firma ve marka yer almaktadır. Deji batarya modelleri arasından ise yine sizin telefon modeliniz de uygun olabilecek veya sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek pek çok farklı alternatif ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle de iPhone kullanıyorsanız karşınıza çıkabilecek olan farklı modellere ait birçok farklı batarya modeli söz konusu olacaktır. Kaliteli ve oldukça uzun ömürlü kullanımı söz konusu olan bu telefonların içerikleri ve özellikleri değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla onların kendi teknolojilerini uygun olabilecek bir batarya seçimi her zaman çok daha önemlidir.

iPhone Deji Batarya Modelleri

iPhone Deji Batarya Modelleri

iPhone telefon modelleri uzun süreli kullanıma sahip olan telefonlar arasında yer alır. Uzun seneler boyunca hasarsız ve oldukça kolay bir şekilde telefonlarınızdan verim alabilmek istiyorsanız batarya değişimi yapmanız şart olabilir. Deji batarya değişimi için alabileceğiniz farklı tarzda ve farklı modellere uygun bataryalar söz konusudur. Uzun kullanım ve telefonlarınızdan yararlanabilmek için ve aynı zamanda şarjı pil sağlığı için batarya değişimi kullanıcılar tarafından tercih edilir. Batarya değişimi ile beraber telefonlar daha hızlı ve daha teknolojik bir seyirde çalışabilir. Farklı modeller ve farklı telefon ürünleri söz konusu olduğu için batarya modellerine göz attığınız zaman özellikle de sizin telefonunuzun modeline uygun bir alternatifi seçmeniz doğru yol olabilir. Deji batarya 6S ürününe göz atarak kendi telefon modeliniz ile uyumlu olabilecek bir batarya satın alabilirsiniz. Veya telefonunuz iPhone 7 veya 7 Plus ise yine bunlara uygun olabilecek çok farklı batarya modeli de söz konusu olacaktır. Deji batarya iPhone 7 ürünü sizin telefon modelinizin batarya modeli olacağı için buna yönelik bir seçim yapmanız her zaman çok daha doğru bir seçim olacaktır. Deji batarya iPhone 7 Plus ile telefonunuzun daha verimli çalışmasına katkıda bulunabilirsiniz. Kafanızda yer alan soruları giderebilmek için de ürünü daha önce kullanan kişilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Yorumlarda yer alan bilgiler sizi her anlamda aydınlatabilecek niteliğe sahiptir. Deji batarya yorumları sayesinde çok daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Özellikle de kullananlar tarafından yazılmış olan yorumlar sizlere çok daha doğru bilgiyi aktaracaktır. Telefon kullanıcıları genel anlamda telefonlarının pil süreleri ile alakalı sorun yaşayabilir. Kullanıma bağlı olarak ilerleyen zamanlarda pil süresinde ciddi düşmeler söz konusu olabilir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız ve karşınıza çıkabilecek farklı modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Telefonunuzun kalitesini bozmak istemiyorsanız batarya değiştireceğiniz telefonun özelliğine göre bir seçim yapmanız gerekebilir. Fakat bazı markalar her telefon modeline uygun olabilecek alternatifleri sağlamaktadır. iPhone’un eski modeollerinden olan 5 serisi için de bataryalar bulunmaktadır. Deji batarya 5S modeline göre bile batarya bulabilirsiniz ve uzun süre telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Deji Telefon Bataryası Değişim Yorumları

Deji Telefon Bataryası Değişim Yorumları

Satın almayı düşündüğünüz ürünün daha önce farklı müşteriler tarafından satın almasına yönelik farklı yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Bu farklı yorumlar sizin telefonunuza uygun olan batarya ürününü yakından tanımanıza yardımcı olabilir. Telefonunuzu kullanırken şarjının hızla azaldığını fark ettiğinizde, yeni bir batarya almayı düşünebilirsiniz. Yeni batarya, telefonunuzun daha hızlı şarj olmasına ve daha uzun süre kullanım sağlamanıza yardımcı olabilir. Karşılaşacağınız ürünlerin genel anlamda özellikleri ve fiyatları değişkenlik gösterebilir. Batarya değişimi yaparken ise fiyatlar ile alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefon ömrünü ve pil sağlığını koruyabilmek için telefonların belirli bir süreden sonra bataryalarında değişim gerekli olabilir. Bu değişimi sağlayabileceğiniz pek çok farklı marka ve model söz konusu olacaktır. Deji batarya pil sağlığı açısından telefon kullanımınızı oldukça olumlu etkileyebilecektir. Yoğun şekilde telefon kullanımı sonunda şarj süresi uzayabilir. Telefonunuzun şarjı eskisine nazaran daha çabuk tükeniyor olabilir. Telefonunuzun performansını artırmak için Deji batarya modelleriyle değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Deji batarya hızlı şarj kullanan insanlar, telefonlarını kısa sürede şarj edebilirler. Çünkü hızlı şarj aslında telefonların pil ömrünü etkileyebilir. Dolayısıyla hızlı şarj cihazı ile şarj edilen bir telefon ise onun özelliğine göre bir batarya seçimi gerekebilir. Telefon modeliniz eğer iPhone X ise bu telefon modeli serisi genel anlamda hızlı şarj özelliğine sahip olan adaptörler ile şarj olur. Bundan öncesi ise normal kapasiteye sahip 20 voltluk şarj aletleri ile şarj edilebilir. Dolayısıyla batarya değişikliği söz konusu olabilir. Her anlamda ihtiyacınız olabilecek ve sizi uzun süreler boyunca telefonlarınızdan maksimuma varan bir verim almanızı sağlayabilecek batarya değişimi, telefonlarımızı eskiye yakın bir niteliğe kavuşturacaktır.

Deji Batarya Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Deji Batarya Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Farklı modellerde, farklı alternatifler söz konusu olduğu için özellikle de sizin telefon modelinize uygun alternatifi bulmanız çok önemlidir. Telefon modelinizi uygun bir alternatif bulabilmek için de karşınıza çıkabilecek farklı ürünler söz konusu olacaktır. Özellikle de iPhone modelleri arasında büyük farklılıklar söz konusu olabilir. Batarya modelin büyüklüğü, özelliği, kapasitesi gibi pek çok farklı etken söz konusu olduğu için kendi telefon modelinizi uygun bir seçim yapmanız önemli bir detaydır. Modellere ve özelliklere göz attığınız zaman özellikle de eski modellerin bataryalarının çok yaygın bir şekilde rağbet gördüğünü gözlemleyebilirsiniz. Çünkü bu telefonlar uzun süreli bir kullanıma sahip oldukları için batarya değişimi ile performansları artabilir ve böylelikle telefon kullanım süresi daha da uzayabilir. Uzun süreler sağlıklı bir şekilde telefonlarınızı kullanmak istiyorsanız belirli bir süreden sonra batarya değişimi yapmanız gereklilik haline gelebilir. Dolayısıyla piyasada yer alan farklı modeller farklı alternatifler farklı fiyat aralıklarını da gündeme getirecektir. Deji batarya iPhone 6 gibi ürünler çok tercih edilir. Yeni nesil ekstra güçlendirilmiş çift katmanlı lityum iyon pil, iPhone 6 cep telefonunuza daha uzun batarya ömrü sunabilir. Deji iPhone 6s batarya(3300 mah) modeli, en çok satan ve en çok karşımıza çıkabilecek olan modellerden biri olabilir. İçeriğinde yer alan hafıza ve pil ömrü sayesinde telefonlarınızı uzun süreli ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceksiniz. Telefonlarımızdan maksimuma varan bir verim elde etmek istiyorsanız ve sağlıklı günlerde bu telefonları kullanmak istiyorsanız, ihtiyacınız olabilecek Deji batarya fiyatlarına sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ürünler kapasitelerine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca cep telefonu yedek parça ürünleri için de sayfamızı inceleyebilirsiniz.