Teslimat Bölgeniz: İzmir / Çiğli

Değiştir
Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri ve Fiyatları  için 18 sonuç bulundu

Teknoloji sektöründe kendini kanıtlamış Samsung markası, taşınabilir şarj cihazları pazarında sektöre yön veren liderlerden olarak büyük bir pazar hacmine sahip. Giriştiği her alanda büyük başarılar kaydeden Samsung powerbank pazarında da son derece kuvvetli oyunculardan biri olma özelliği taşıyor. Geliştirdiği onlarca farklı taşınabilir şarj cihazı modeli, türlü istek ve beklentileri karşılamak üzere dizayn edilmiş durumda. Samsung taşınabilir şarj cihazı fiyatları ise yoğun telefon kullanan kişilerin rahatlıkla değerlendirebileceği bir ücret bandında yer alıyor. Taşınabilir şarj cihazlarının günlük hayatımızı nasıl kolaylaştırdığının farkında olan marka, geliştirdiği ürünler ile kullanıcılarına kolaylığı ulaştırmayı amaçlıyor. Oldukça şık tasarlanmış, kullanışlı modelleri ve sunulan çeşitlilik ise her kullanıcının ihtiyacının düşünüldüğü anlaşılıyor. Şık aksesuarları bulunan modellerin yanında farklı renklerde tasarlanan modeller ile Samsung powerbank modelleri öne çıkan ürünler arasında yerini alıyor. Ayrıca ürünlerde bulunan yüksek performans sağlayan özellikler ile Samsung, teknolojik ürün sektöründeki yerini her ürün grubunda kullanıcılarına sunmuş oluyor.

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Çeşitleri ve Modelleri

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Çeşitleri ve Modelleri

Gerek cep telefonları, gerekse USB üzerinden şarj olan pek çok elektronik aleti şarj edebilen bu taşınabilir şarj cihazları, talep bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesi gerektiriyor. Samsung taşınabilir şarj cihazı modelleri de her türlü kullanıcı beklentisini karşılayabilmek adına büyük bir skalada satışta bulunuyor. Tüm iş ilişkilerini telefonları üzerinden yürütenler, sosyal medyayı sık kullananlar, mobil oyun sevdalıları, dizi ya da film tutkunları için 20000 mAh’a (miliamper/saat) kadar uzanan modeller olduğu gibi; yanında fazla ağırlık taşımak istemeyen kullanıcılar için de pek çok çeşit bulunuyor. Üstelik Samsung’un kullanıcılarına sunduğu ürünlerin büyük bir kısmında hızlı şarj özelliği mevcut. Samsung powerbank modelleri arasında estetik görünümüyle ve hafifliğiyle dikkat çeken modeller, güçlü bir tercih sebebi olan yeterli kapasiteleri ile müşterilerin beğenisine sunulmuş durumdadır. Daha büyük kapasiteli bir taşınabilir şarj cihazı arayan müşteriler için de çeşitli seçenekler bulunuyor. Samsung powerbank 5000 mAh serisinde birkaç ürüne sahiptir.Bu ürünlerin yanında 5100 mAh’lık modeller, bu seride tasarımları ile oldukça dikkat çekiyor. Gün içinde telefonunu defalarca şarj etmek zorunda olan kullanıcılar için ise Samsung powerbank 12000 mAh serisinde de birkaç ürün mevcuttur. Şık tasarımı ve göz dolduran renk seçenekleri ile sıkça tercih edilen 11300 mAh’lık modeller ile bu bantta yerini almış vaziyettedir. 12000 mAh’lık seri, uzun seyahatler yapmak durumunda olan ya da kullandığı elektronik aletleri devamlı açık tutması gereken müşterilerin en çok tercih ettiği serilerden biri olarak kullanıcıların olumlu yorumlarını topluyor.

Uzun Ömürlü Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları ve Özellikleri

Uzun Ömürlü Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları ve Özellikleri

Samsung 2.0 A’lık şarj gücüne sahip modellerde hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Yalnızca belli cihazlarla uyum sağlayan bu özellik, telefonlarınızı akıl almaz derecede hızlı bir şekilde şarj etme imkânı sağlıyor. Uygun boyutları sayesinde rahatlıkla her yere götürülebilen model, uzun ömrüyle de kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda. Siyah, beyaz ve transparan seçenekleri olan 3100 mAh’lık Samsung taşınabilir şarj cihazı fiyatları gözetildiği zaman telefonunu sıkça kullanan müşterilerin mutlaka çantasında bulunması gereken bir model. 5100 mAh’lık doyurucu kapasitesi ile günümüzün 3000-4000 mAh arasında kapasiteye sahip telefonları en az bir defa şarj edebilecek güçte modeller de bulunuyor. Çift şarj çıkışıyla aynı anda birden fazla telefonu şarj etme imkânı sunan cihazlarda hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Gri ve mavi renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkan cihazlar, boyutlarıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Cihazın ağırlığı ise 151.3 g. Üstelik bu modeller de çoğu kullanıcının rahatlıkla erişebileceği bir fiyat bandında yer alıyor. Birden fazla elektronik aleti gün boyunca açık tutmak gereksinimi duyan müşteriler için üretilmiş 11300 mAh’lık bataryaya sahip powerbank modelleri de doyurucu bir şarj performansı sağlıyor. Oldukça makul bir taşınabilirlik profili çizen beyaz, gümüş ve açık mavi seçenekleriyle kullanıcıların estetik zevkine hitap eden bu modeller, fiyatları bakımından diğerlerinden daha yukarıda olsa da, erişilebilir bir konuma yerleşiyor.

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Taşınabilir şarj cihazı almadan önce hesaba katılması gereken ilk şey, enerji iletimi yapan bir elektronik ürün satın alıyor olduğunuzdur. Tıpkı arabalarda bulunan aküler gibi, taşınabilir şarj cihazları da belirli bir ömre sahiptir. Bu yüzden satın almayı planladığınız ürünleri değerlendirmeden önce, cihazdan ne beklediğinizi doğru bir biçimde kararlaştırmanız gerekir. Günlük kullanım sıklığınıza göre satın alacağınız ürünün mAh değerini belirleyebilirsiniz. Ne kadar yüksek değer o kadar iyi bir ürün diye düşünmeden önce ise sarj edeceğiniz cihazın batarya kapasitesini gözönünde bulundurabilirsiniz. Örneğin ortamala 3000 mAh bir bataryaya sahip cep telefonunuzu günde iki veya üç kez şarj etmeniz için 10000 mAh güce sahip bir powerbank gerekecektir. 12000 mAh civarında bir powerbank ise günde daha fazla kez şarj imkanı sunduğu gibi eğer tabletinizi ya da başka bir şarjlı cihazınızı şarj etmeniz gerekiyorsa oldukça kullanışlı olacaktır. Bu sebeple kullanım amacınız ve sıklığınızı belirlemeniz oldukça önemlidir. Bunun dışında ürünlerin tasarımları ve ağırlıklarına da bakabilirsiniz. Örneğin tutma bandı bulunan modeller kullanım kolaylığı sağlayan modellerden biridir. Bunun yanında hızlı şarj özellikli modelleri de inceleyerek günlük hayatta arzu ettiğiniz hıza ulaşabilirsiniz. Bu açıdan birden fazla cihazı şarj etmek isteyen kullanıcılar için de hızlı şarj özellikli modeller oldukça kullanışlıdır. Ayrıca Samsung powerbank modellerinin sunduğu farklı renk seçenekleri ve tasarımlar sayesinde günlük hayatta sık kullandığınız bu ürünler ile tarzınızı yansıtmanız mümkündür. Farklı renklerde sunulan bu modeller ile hem kaliteyi hem de şıklığı aynı anda elde edebilirsiniz. Üründen ne beklediğinizi kararlaştırdıktan sonra araştırma adımı gelir. Günümüzde, özellikle de taşınabilir şarj cihazı sektöründe sayısız oyuncu bulunduğundan araştırma süreci ayrı bir önem taşır. Alıcı, bu aşamada seçenekleri değerlendirip en ucuz olana yönelebilir. Bu tavır elektronik ürün alışverişlerinde her zaman doğru olmadığı gibi, powerbank satın alırken nadiren doğrudur. Zira elektrik enerjisi aktarımı ciddiye alınması gereken bir konudur. Bu sektörde liyakate sahip olmayan tedarikçilerin ürünleri, kullanıcılara zarar verecek biçimde yanabilir, patlayabilir ya da bağlı olduğu telefonu bozarak kullanılmaz duruma getirebilir. Bu nedenden ötürü taşınabilir şarj cihazı alırken kulaktan dolma bilgilerle ucuz ürünlere yönelmek tatsız sonuçlar doğurabilir. Sektörde Samsung taşınabilir şarj cihazları gibi kaliteli ürünler de bulunuyor. Araştırmasını özenle sürdüren bir alıcı, bu ürünlerle mutlaka karşılaşacaktır. Sayfamızdan Samsung taşınabilir şarj cihazı modellerini inceleyebilir, ürünleri fiyatlarına göre sıralayabilirsiniz. Size en uygun ürünü bulduğunuzda sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.