Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Fincan Takımları  için 15053 sonuç bulundu

15053 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Kültürümüzde başrolde fincan olan deyişlerimiz çoktur. Sofralarımızın vazgeçilmezi, keyifli saatlerimizin eşlikçisi Türk kahvesi ve çay, bir ritüel şeklinde geleneksel sıcak içeceklerimize özel olarak tasarlanmış ve kendine özgü fincanlar ile servis edilir. Misafirler için özel, kendiniz için günlük kullanımda tercih edebileceğiniz en az bir ya da iki adet beğenilerinize uygun fincan takımı mutlaka evinizde bulunmalı. Su bardaklarıyla çay kahve içmek istemiyorsanız, LAV, Gürallar, Kütahya Porselen gibi isim yapmış markaların uzun ömürlü, şık ve dayanıklı fincan ve fincan takımlarını satın almak için doğru adrestesiniz.

Fincan Takımları

Fincan Takımları

Kategorimizde yer alan fincan modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler set halinde birkaç parçadan oluşan fincan takımları olarak öne çıkıyor. Dilerseniz gün içinde pratik bir şekilde çayınızı ve kahvenizi içmek ya da servis etmek için 2’li fincan takımı ya da daha kalabalık misafirlerini ağırlarken kullanabileceğiniz 6’lı fincan takımı çeşitlerinden edinebilirsiniz. Fincan takımı modellerimiz farklı renk, desen ve tasarımlarıyla her mutfağa ve her sunum tarzına uygun ürünlerden oluşuyor. Tek renk, çiçekli ya da geleneksel Türk folkloru motiflerinin işlenmiş olduğu fincan seti çeşitlerimiz arasında zevkinize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Türk Kahvesi Fincanı

Türk Kahvesi Fincanı

Türk kahvesi dünya çapında ün yaptığımız, dillere destan lezzetlerimizden biri. Bu kahvenin servisi de en az kahvemiz kadar özel fincan modelleri ile yapılır. Bir evde Türk kahvesi fincan takımı bulunmazsa o evin mutfağı eksik kalıyor malum. Türkiye coğrafyasında yaşayan bizlerin en büyük tutkusu kahvemizi bu fincanlar ile içmek. Ürünlerimiz arasında eski Türk sanatı motiflerinin işlenmiş olduğu Türk kahvesi fincan çeşitlerimiz en büyük beğeniyi toplayan ürünlerimiz. Ayrıca, Osmanlı motifli Türk kahvesi fincanları ile kahve keyfi yapmanın da tadı başka. Porselen kahve fincanı çeşitlerimizin yanı sıra daha modern tasarımlarıyla gönüllere taht kuran, şık ve kullanışlı bambu fincan takımı da bir fincan kahve keyfini paylaşmak için ideal.

Damat Fincanı

Damat Fincanı

Yine kültürümüze özgü bir adetin eşlikçisi olan Türk kahvesini, kız isteme törenlerinde damada şakacı tatlarla sunmak gelenektir. Siz de söz, nişan, kız isteme gibi ritüellerde damada özgü bir kahve fincanı arıyorsanız, söz fincanı ya da damat fincanı olarak tasarlanan fincan modellerimize mutlaka göz atmalısınız. Fincan üzerinde eğlenceli desen ve yazılarla, damada sunulan kahveyi daha şenlikli yapan damat fincan takımı tepsili modelleriyle de dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra yine bu türden toplantılar için kullanabileceğiniz çay fincanı modellerimiz de servise hazır bir şekilde mutfağınızda yer almalı. Pratik kullanım ve hızlı servisi mümkün kılan fincan askısı çeşitlerimizi inceleyerek çay ve kahve fincanlarınızı bu ürünlere asabilirsiniz.