Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Goldsit Ofis Koltuk & Kanepe Modelleri  için 55 sonuç bulundu

55 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Goldsit Ofis Koltuk ve Kanepe

Ofis çalışanlarının çalışma masalarında kullanılan koltuklar, kişilerin sağlığını ve performansını doğrudan etkiler. Bu nedenle iş yerlerinde, çalışma ortamlarına özel olarak tasarlanan ofis koltuk ve kanepe modellerini kullanılır. Ergonomik tasarımlarıyla çalışma alanlarını daha konforlu hale getiren ofis koltukları, aynı zamanda dekorasyonun önemli parçaları olarak, ofis mobilyaları arasında yer alırlar. Goldsit ofis koltuk ve kanepe modelleri ile çalışırken rahatlık sağlamayı esas alan şık tasarımlar bir araya gelmiştir.

Goldsit Ofis Koltuğu Çeşitleri ile Optimum Konfor Yakalayın

Goldsit Ofis Koltuğu Çeşitleri ile Optimum Konfor Yakalayın

Goldsit koltuk ve kanepe, ofis mobilya ihtiyaçlarına yönelik farklı alternatifler sunmaktadır. Ortopedik yönetici koltukları, personel koltukları, misafir bekleme koltukları ve toplantı masası koltukları gibi farklı kullanım alanlarına hitap eden koltuklar, incelikle tasarlanmışlardır. Ergonomik koltuklar, tüm konfor detaylarını kapsayan tasarım özelliklerine sahiplerdir. Bazı modellerde sırt desteği, kişinin ağırlığına göre ayarlanabilen hareketli bir yapıya sahiptir. Ayarlanabilir yüksekliğe sahip kolçak seçenekleri ile kullanımın kişiselleştirilerek maksimum konfor elde edilmesi sağlanır. Fileli sırt bölümüne sahip modeller, terlemeyi önler ve kıyafetlerinizin nemli bir görünüme bürünmesinin önüne geçer. Masa başı çalışmalarının insan sağlığına bazı etkileri olduğu gözlemlenebilmektedir. Hareketli başlık, sabit bel desteği ve yükseklik ayarlı amortisör desteği bulunan koltuk seçenekleri ile bu etkiler büyük ölçüde azaltılabilmektedir. Amortisörlü Goldsit ofis koltuğu modelleri, tam otomatik ve yarı otomatik alternatifler ile dilenen ayarlamaların yapılmasına olanak tanır. Böylelikle uzun mesai saatleri boyunca zaman zaman fark edilmeden de olsa ortaya çıkabilen duruş bozukluklarını gidermek mümkün hale gelmektedir. Goldsit büro koltukları ofislere şıklık katarken, sağladığı konfor özellikleri ile daha verimli bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkı sağlarlar.

Şık ve Modern Goldsit Koltuk Modelleri ile Ofisinize Renk Katın

Şık ve Modern Goldsit Koltuk Modelleri ile Ofisinize Renk Katın

İş alanlarında kullanılan mobilya ve eşyalar, ofisin genel dekorasyonunu büyük ölçüde etkileyen tamamlayıcı unsurlardır. Çalışma alanlarının dekorasyonu, işletmenin ruhunu yansıtan detaylarla ilk intiba oluşumunda önemli rol oynar. Ofis dekorasyonu, işletmenin güvenilirliğini ve prestijini ortaya koymasına da katkı sunar. Goldsit büro koltukları, konfor özellikleri ile daha verimli bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkı sağlarken, aynı zamanda ofislere şıklık katarlar. Gösterişli siyahlar ve kahverengi tonları, ofis mobilyaları ile kolaylıkla uyum sağlarlar. Canlı kırmızılar, turuncu, pembe ve mavi tonları çalışma ortamını renklendirmeye olanak verirler. Kumaş ve deri seçimleri, özel dizaynları ile göz dolduran Goldsit ofis oturma grupları, şıklık ve konforu bir arada sunan onlarca seçenekler sunar. Goldsit ofis sandalye çeşitleri, ofisinize gelen misafirlerinizi rahat ettirirler. Birbirinden şık sandalye ve koltuk alternatifleri ile dilerseniz samimi bir ortam yaratabilir, dilerseniz profesyonel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Zarif tasarımları ile beğeni kazanan ofis mobilyası ile yönetim ve makam odalarında misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Her ortama kolaylıkla uyum sağlayan sandalye ve koltuklar ile ofisinizde dilediğiniz havayı yaratabilirsiniz.

Goldsit Büro Koltuğu Özellikleri ve Fiyatları

Goldsit Büro Koltuğu Özellikleri ve Fiyatları

Goldsit ofis koltukları, konfor seviyesini maksimum düzeye ulaştıran mekanizmalarla donatılmışlardır. 360 derece ve 180 derece dönebilen koltuklar, çalışırken pratik bir kullanım imkanı sunarlar. Dönebilir özelliği bulunan tekerlekli koltuklar, çalışanların yerlerinden kalkmadan hareket etmelerine olanak tanırlar. Bu özelliğe sahip koltuklar, kullanıcı dostu ofis eşyaları arasında en işlevsel fonksiyona sahip olan tasarımlar arasında yer alırlar. Goldsit büro koltuğu tekerlekli modeller, özel sessiz tekerlek tasarımlarıyla ofis içinde gürültü kirliliğini önler. Böylelikle çalışanların dikkatini dağıtan gıcırtı gibi faktörler ortadan kaldırılır. Koltuk oturma bölümünün dolgu malzemeleri özenle seçilir. Dökme sünger uygulanan oturma bölümleri zamanla çökme yapmayan konforlu ve dayanıklı malzemelerle donatılmışlardır. Zengin renk ve dizayn alternatifleri ile farklı kişisel tercihlere ayak uyduran bazı modellerde isteğe bağlı olarak düzenlenebilen opsiyonlu seçenekler sunulur. Bunlardan bazıları plastik veya metal ayak, başlıklı veya başlıksız kullanım, tekerlekli veya sabit ayak, hareketli veya sabit kolçak olarak sıralanabilir. Goldsit ofis koltuk fiyatları seçilen ürünün fonksiyonel özellikleri ve uygulanan malzeme özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için Goldsit sayfamızda yer alan ofis koltuk ve sandalye modellerini inceleyebilirsiniz.