Kiko Maskara & Rimel 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 04 Warm Brown
(1)
129,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 06 Pearly Anthracite
(0)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 07 Navy Blue - New
(3)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Extra Sculpt Waterproof Mascara
(0)
299,99 TL
209,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Green Me Volume Mascara 101 Pure Black
(2)
249,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 02 Electric Blue
(3)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 09 Black - New
(0)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 08 Jungle Green
(2)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Luxurious Lashes Waterproof Mascara
(0)
199,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Top Coat Mascara Volume & Definition Top Coat Mascara
(0)
179,99 TL
125,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Top Coat Mascara Building Base 01
(0)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Darker Mascara
(0)
259,99 TL
181,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Renkli Maskara Smart Colour Mascara 01 Metallic Purple
(2)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Luxurious Lashes Extra Volume Brush Mascara
(1)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Mascara Hacim Efekti Maxi Mod Volume & Definition
(2)
299,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Uzatma Efekti Longeyes Plus Active Mascara
(1)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Extra Sculpt Volume Mascara
(1)
299,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Hacim Efekti Ultra Tech + Volume And Curl Mascara
(1)
229,99 TL

Makyajseverlerin en favori makyaj malzemelerinden biri de maskaralardır. Makyajseverler, makyaj malzemeleri arasında bir veya birkaç maskaraya yer verirler. Kirpikleriniz kısa ise kirpiklerinizi uzatmak için, seyrekse daha hacimli ve dolgun göstermek için, düz kirpikleriniz varsa kirpiklerinizi kıvırmak için veya kirpiklerinden tamamen memnun olan şanslı grupta iseniz kirpiklerinizi belirginleştirmek için maskaraları kullanabilirsiniz. Kullanacağınız maskarayı Kiko maskara çeşitleri arasından seçebilirsiniz. Seçeceğiniz maskaralar ile yapacağınız göz makyajını hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kiko, farklı beklentileri karşılamak için farklı çeşitler üretir. İçerikleri ve fırçalarının değişen özellikleri ile kullanıcıların farklı beklentilerini karşılamaya çalışır. Beklentilerinize uygun bir maskara bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kiko Maskara Çeşitleri

Kiko Maskara Çeşitleri

Kiko Unmeasurable Length serisi, içeriğinde bulunan fiberler ile daha uzun kirpikler yaratmak için tasarlanmıştır. İçeriği ayrıca kirpikleri koruyan ve rimelin yapısına kremsi bir doku katan çiçek mumları ile zenginleştirilmiştir. Kiko’ya özel olarak tasarlanmış fırçası çeşitli fiberlerden yapılmış üç küreye sahiptir. Kiko rimel Fırçanın yapısı sayesinde hem kısa hem de uzun kirpiklere uygulama yapmak kolaylaşır. Kiko Unmeasurable Length serisinin waterproof özellikli ürünleri ise suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Yine Kiko için özel olarak tasarlanmış bir fırçaya sahiptir. Bu ürünleri de özel fırçası ve pürüzsüz sıvı dokusu ile kirpiklerinize kolayca uygulayabilirsiniz. Kiko Unforgettable maskara serisi ise, fırçasının eğimli şekli ve kıllarının uzanış yönü ile kirpiklerinizi en iyi şekilde kıvırır. kıvrık kirpikler istiyorsanız bu maskaralardan birini tercih edebilirsiniz. Kiko Smart Colour serisi ise renkli maskara seçeneklerine sahiptir. Fırçası kısa kirpikleri bile kavrar ve kolayca uygulamanıza yardımcı olur. Dilerseniz daha önce uyguladığınız siyah maskaranın üzerine renk katmak için son bir dokunuş olarak uygulanabilir. Dilerseniz de tek başına kullanabilirsiniz.

Kiko Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiko Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maskara seçerken dikkat edilmesi gereken hususların başında kendinize en uygun maskarayı seçmek gelir. Bir kişi için mükemmel olan bir maskara diğer bir kişi için uygun olmayabilir. Bunun için maskaradan beklentilerinizi iyi belirlemelisiniz. Ve gözleriniz ile kirpiklerinize en uygun maskaranın ne olacağına karar vermelisiniz. Kısa kirpiklere sahipseniz kirpiklerinizi uzun gösterecek maskaralar sizin için daha uygun olabilir. Veya seyrek kirpiklere sahipseniz kirpiklerinizi dolgun gösterecek maskaraları tercih edebilirsiniz. Kirpik yapınızın yanında maskaralardan beklentileriniz de önemlidir. Simsiyah kirpikler istiyorsanız ekstra siyahlık veren maskaraları tercih edebilirsiniz. Daha doğal görünen kirpikleri tercih ediyorsanız buna göre bir maskara seçmelisiniz. Maskarayı kullanım şeklinize göre suya dayanıklı olmasını istiyor olabilirsiniz. Bu durumda tercihiniz waterproof maskaralardan biri olabilir. Kiko maskara kullananlar ürünlerin yarattığı farkı doğruluyorlar.

Kiko Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Kiko Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Kiko maskara fiyatları çeşitlerine bağlı olarak değişmektedir. Rimellerin çeşitleri içeriklerine, yapısına ve fırçasının özelliklerine göre değişir. Kiko maskara yorumlarına, fiyatlarına ve özelliklerine ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. Kiko rimel fiyatları ve özelliklerini değerlendirip bütçenize ve beklentilerinize en uygun rimeli seçebilirsiniz. Ürünün uygulanış şekli ve alınacak sonuçlar maskara fırçasının yapısına bağlıdır. Fırçayı tüpten ürünü almak için kullanırsınız. Bu yüzden fırça kirpikleriniz üzerinde kullanacağınız rimelin miktarını belirlemede önemli rol oynar. Sık kıllı fırçalar daha çok ürün alacaktır. Daha çok ürün kullanmak ise rimelin etkisini arttırır. Daha az belirgin olan etkiler görmek istiyorsanız daha seyrek kıllı fırçaları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu fırçalarla da birkaç seferde belirgin bir etki yakalayabilirsiniz. Büyük fırçalar kısa kirpikleri kavramak konusunda küçük fırçalar kadar etkili olmayabilir. Küçük ve kısa fırçalarda kontrol sizdedir. En küçük noktalara ulaşmak için kullanılabilirler ancak bu fırçalara makyaj yapmak büyük fırçalarla kıyaslandığında daha uzun sürecektir. Seçiminizi yaparken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kiko rimel yorumları, özellikleri ve fiyatları ürün sayfasından görüntülenebilir. Daha fazla seçenek için Maskara & Rimel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.