n11
DogGO
 • "Kuponlarım" Sayfasına Git

  Hesabım sayfasına girerek kuponlarının bulunduğu sayfaya ulaş
 • "Yeni Kupon Ekle" Alanına Kodu Gir

  Kutucuğun içerisine “DoggoFree” kodunu yazıp "Ekle" butonuna tıkla
 • Yeni Kuponunu Bul

  Kuponlarının arasına eklenen ücretsiz hizmet kuponunu bul
 • Planlı Gezdirme Hizmetini Sepetine Ekle

  Planlı Köpek Gezdirme hizmeti için kuponunu aktifleştir, ücret ödemeden hizmet al

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Planlı Yürüyüş Kuponu kampanyası nedir? n11.com üyeleri, kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri Planlı Yürüyüş kuponunu; DogGO’da, diledikleri gün ve saatte kullanmaya hak kazanıyor.
Kampanya hangi tarihlerde geçerli? Kuponlar, 30 Kasım 2023, saat 23.59’a kadar kampanya sayfasında yer alacaktır.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, 30 Kasım 2023, saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Kampanya yalnızca Köpek Gezdirme > DogGO Köpek Gezdirme ürününde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile yalnızca bir kere kupon kazabılabilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanyadan yalnızca n11.com üyeleri faydalanabilir.

* n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

***18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

****Kuponlar, nakde çevrilemez.

Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Hangi Hizmetleri Alabilirim?

DogGO nedir?

DogGO, evcil hayvan ailelerine güvenli ve profesyonel köpek gezdirme ve bakım hizmeti sağlayan Türkiye'nin ilk mobil uygulamasıdır.

DogGO Walker kimdir? Nasıl seçilir, nasıl çalışır?

DogGO Walker köpek gezdirme ve bakım hizmetini veren kişilerdir. 5 aşamalı bir alım sürecinden geçerek seçilir, teorik ve pratik oryantasyon sonucunda uygun dostumuza yönlendirilmek için sınıflandırılırlar. Yürüyüşlerde, dostuna en uygun DogGO Walker eşleşmesi sağlanır. Bakıcı olmak isteyen Walker’lar, evde bakım konusunda ayrı bir teorik ve simülasyon eğitiminden geçer ve bakıcı olarak çalışmaya başlayabilirler.

Nasıl ve ne zaman bakım hizmeti alabilirim?

Tatil, iş seyahati, taşınma, tadilat vb. durumlar için hizmet alabilirsin. Sen evde olmadığında dostun için ister kendi evinde ister bakıcı evinde bakım hizmeti alabilirsin. Talebine uygun aday bakıcılar arasından seçim yapabilirsin. Sen evde yokken dostunun uyanmasından uyuyana kadar tüm süreçlerden bildirimlerle haberdar olacaksın. Üstelik yürüyüşlerini de haritadan izleyebilirsin.

Köpeğimin yürüyüşünü nasıl takip edebilirim?

Uygulamada dostunun yürüyüşünü harita üzerinden takip edebilir; durumuyla ilgili bildirimlerini alabilir ve yürüyüşten fotoğraf talep edebilirsin. Yürüyüş sonunda ise, yürüyüşün nasıl geçtiğini gösteren bir yürüyüş raporu paylaşılır.

Aldığım hizmeti nasıl aktifleştirip kullanabilirim?

DogGO uygulamasını indirip kaydolduktan sonra satın aldığın hizmeti aktive edebilirsin. Aktivasyon rehberi, e-posta ile sana ulaştırılacaktır.

DogGO hangi il/ilçelerde var?

DogGO İstanbul ili içerisinde, aşağıdaki ilçelerde hizmet vermektedir. Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Ümraniye, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane, Kartal, Pendik, Tuzla, Sarıyer, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eyüp, Çekmeköy.