ÜCRETSİZ KARGO

Philips QP2520/20 One Blade Hibrit Düzeltici ve Tıraş Makinesi
(200)
629,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips MG7720/15 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Kiti
(56)
1.369,34 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips QP 2620/20 Oneblade Yüz ve Vücut Tıraş Makinesi
(35)
855,10 TL
798,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips BG105/11 Erkek Vücut Bakım Tıraş Makinesi
(90)
569,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips S5587/10 Islak Kuru Tıraş Makinesi
(27)
1.698,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips MG7736/15 Multigroom 7000 Serisi 16'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti
(53)
1.539,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips S5444/03 Üç Başlı Islak/Kuru Tıraş Makinesi
Philips S5444/03 Üç Başlı Islak/Kuru Tıraş Makinesi
(1)
1.175,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips 1000 Serisi BT1233/14 Sakal Kesme Makinesi
(45)
389,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips MG3710/15 Multigroom 3000 Serisi 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti
(137)
590,00 TL
522,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips NT1650 Burun ve Kulak Kılı Düzeltici
(25)
339,00 TL
322,39 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips S1223/41 Aquatouch Oynar Başlıklı Islak ve Kuru Tıraş Makinesi
(115)
839,00 TL
797,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips BG1024/15 Bodyshaver Erkek Bakım Kiti
(71)
446,02 TL
429,14 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips S1223/41 Islak Kuru Tıraş Makinesi
(15)
703,80 TL
699,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips QP6550 / 30 OneBlade Pro Yüz + Vücut Tıraş Makinesi
(1)
2.099,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips Series 3000 S3133/51 Islak Kuru Tıraş Makinesi
(16)
1.244,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips S3122/51 Series 3000 AquaTouch Tıraş Makinesi
(24)
1.349,00 TL
1.259,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips HS8020/17 Shaver Tıraş Makinesi

REKLAM

Philips HS8020/17 Shaver Tıraş Makinesi
(0)
2.899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips BG5020/15 Duşta Kullanılabilir Erkek Vücut Bakım Kiti
(1)
1.199,00 TL

Philips Tıraş Makinesi

Erkekler için kişisel bakımın olmazsa olmazlarından bir tanesi de tıraş sırasında istedikleri sonucu elde etmeleridir. İster şekil verme ister tamamen kesme, ihtiyacınız ne olursa olsun kullandığınız ekipmanlar kaliteli olmazsa istediğiniz sonucu da alamazsınız. Mükemmel sonuçlara ulaşmanız için ise çözüm son derece basit. Size kendinizi her daim iyi hissettirecek ve tıraş sürelerini kısaltacak bir makine ile birkaç dakika içinde hazır olabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinin kalitesi ile dikkat çeken Philips, erkekleri de unutmamış. Dünya çapında birçok erkek tarafından tercih edilen tıraş makineleri hem saç hem de sakal kesebilecek modelleri içerir. Güne başlamadan çoğu erkek tıraş olmak zorundadır. Geleneksel tıraş bıçakları cildi tahriş eder ve istenilen sonuçları vermeyebilirler. Üstelik bu yöntemler ile tıraş olmak belirli bir zamanı da harcamak anlamına gelir. Oysaki günümüzde hız çok önemli bir kavramdır. İşe gitme, bir yere yetişme telaşı içerisinde tıraşla zaman kaybetmek istemeyenler Philips tıraş makinesi modelleri arasından bir tane seçip, kendilerine zaman harcamadan özen göstermenin keyfini yaşayabilirler. Pürüzsüz, tertemiz bir görünüme kavuşmak, sürekli berbere gitme telaşından kurtulmak ve evinizin konforunda tıraşınızı tamamlamak isteyenler arasındaysanız mutlaka size uygun bir makine olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tıraş makinelerinin rahatlığına alıştıktan sonra bir daha başka hiçbir yöntemi denemek istemeyeceksiniz. Bunlar dışında makineler geleneksel tıraş yöntemlerine göre daha avantajlı yönlere de sahiptirler. Jilete göre kesik oluşma ihtimali sıfırdır. Jiletle tıraş olurken en küçük bir hatada yüzünüzde kesikler oluşabilir. Tıraş makinesi ise bu hataları sıfıra indirecek şekilde tasarlanmışlardır. Sadece sakal için değil, saç ve vücudun geri kalanındaki istenmeyen tüyleri tıraş etmek için kullanılan seriler de mevcuttur.

Philips Tıraş Makinesi Seçenekleri

Philips Tıraş Makinesi Seçenekleri

Philips’in en çok beğenilen makinelerinin sahip olduğu üç farklı tarak ile farklı uzunluklarda sakal tıraşı olabilirsiniz. İstediğiniz yönde kullanabileceğiniz çift taraflı bıçaklar ise şekillendirmede işinize yarar. En son aşamada ise tercihiniz tamamen sakallarınızı kesmekten yanaysa cildinizi tahriş etmeden sonuca ulaşabilirsiniz. Makine yüz hatlarınıza uyum sağlayarak her bir noktayı yakalar. Bu ürünlerin pili sekiz saat boyunca şarj edildiğinde 45 dakika aralıksız çalışır. Islak ve kuru tıraş için uygundur. Dört ayda bir bıçakları değiştirdiğiniz takdirde ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Philips tıraş makinesi çeşitleri 5000, 7000 ve 9000 serileri ise çok özel teknolojik detaylar ile dikkat çeker. Philips üç başlıklı tıraş makinesi ile özellikle cildi hassas olanlar, bu güne kadar tıraş makinelerinde istedikleri performansı bulamayanlar büyük rahatlığa kavuşacaklar. 5000 serisinde kullanılan özel bıçak sistemi sayesinde en zorlu kıvrımlardaki tüyler bile rahatça alınabilir. Aynı özellik serinin bir üst seri olan 7000’de de var. 5000 serisindeki 27 döner bıçak 7000 serisinde 72 adede çıkar. Her iki modelde 5 yönlü tıraş başlığı hareketi varken 9000’de tıraş başlığı hareket sayısı 8’e yükselir. Hızlı ve pürüzsüz bir tıraş isteyenler için ise ideal seçeneklerdir. 9000 modellerine bir göz atmak gerekirse V-Track Precision bıçak sistemine sahip bu modeller tıraş sonrası en iyi sonucu almanızı sağlarlar. Tüylerin yatık ve farklı uzunlukta olması makine için sorun değildir. Maksimum naziklikte mükemmel sonuçlar alırsınız. Tıraş başlıkları yüz kıvrımlarına eşlik etmek için 8 farklı yönde hareket ederler. Kıvrım yeteneğinin bu kadar güçlü olması daha fazla tüy yakalar. Tek bir hamlede %20 daha fazla tüy keser. Islak ve kuru kullanım seçenekleri vardır. Tıraş sırasında tüylerin farklı yönde çıkması ciddi bir sorundur. Aynı bölgeden bazen birkaç defa geçmek gerekebilir. Philips’in bu tıraş makinesi ile cildin üzerinden defalarca geçip tahriş olma derdi de son bulur. Tahriş olan ciltlerde bir sonraki tıraş kabus gibi olabilir. Sürekli jilet kullanmak bir süre sonra batıklara da yol açabilir. Yoğun batık sorunu cildin florasını da bozar. Kişisel bakımın bu kadar önemli olduğu bir zamanda tıraştan kaynaklı sorunlar yaşamamak için geleneksel yöntemleri bir kenara bırakıp teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanmak isteyebilirsiniz.

 Philips ile Mükemmel Tıraşa Hazır Olun

Philips ile Mükemmel Tıraşa Hazır Olun

Tıraş makinenizin kalitesi kadar sizin bilginiz de sonucu etkiler. Mükemmel bir sonuca ulaşmak için birkaç ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Önceliğiniz her zaman makinenizi kullanılabilir durumda bırakmaktır. Son anda şarjın bittiğini fark etmek pek de keyifli olmaz. En kesin çözüm tıraş makinenizi bir gece önceden şarja takmak ve her daim hazır olmasını sağlamaktır. Şimdi sıra ıslak ya da kuru, hangi şekli seçeceğinizdedir. Kuru tıraş ıslak tıraşa göre çok daha kısa sürer. Acilen çıkmanız gerektiğinde bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Islak tıraş ise daha canlandırıcı bir etki gösterir. Mükemmel bir ıslak tıraş için sakallarınızın tamamının köpükle kaplandığına emin olmalısınız. İster köpük, ister jel, isterseniz klasik sabunlar, ne kullanırsanız kullanın köpüğün her alana ulaştığına mutlaka emin olun. Sakalları birleştirmeye yardımcı olacak olan köpük tıraşı da kolaylaştırır. Sonrasında tek yapmanız gereken dairesel hareketlerle makinenizi sakallarınız üzerinde gezdirmektir. Tıraş başlığını hafifçe bastırmanız yeterlidir, unutmayın Philips tıraş makinesi ile ekstra güç harcamanıza gerek kalmaz. Acele etmeden nazik hareketlerle tıraşın ana hatlarını tamamladıktan sonra vaktiniz varsa düzeltme aşamasına geçebilirsiniz. Makinenizin varsa ek parçaları ile düzeltme aşamasını da tamamladıktan sonra yüzünüzü soğuk suyla yıkayın. Soğuk su cildin uyanmasını, gözeneklerin kapanmasını sağlayarak tıraş sonrası elde ettiğiniz etkiyi güçlendirir. Son aşamada ise sıra tıraş makinenizi temizlemeye geldi. Her modelin kendisine özgü bir temizlenme yöntemi vardır. Tıraş sırasında da makinenizin başlığını ara ara soğuk suyla temizlemelisiniz. Makineyi tamamen köpükten ve sakal parçalarından arındırdıktan sonra bir sonraki kullanıma kadar bir kenara kaldırabilirsiniz. Eğer ihtiyaç varsa şarja takmak isteyebilirsiniz. Tıraş sonrası losyonunuzu da sürdükten sonra güne ya da ana başlamaya hazırsınız demektir. Philips ıslak kuru tıraş makinesi modelleri her zaman en kısa sürede hazırlanmanıza yardımcı olacaklardır. Kuru tıraş genellikle ıslak tıraş gibi etki göstermese de vaktiniz olmadığında imdadınıza yetişecektir. Eğer makinenizi kuru olarak kullanmak zorunda kaldıysanız tıraş sonrası temizliğine yine özen göstermeniz gerekir. Cildinizi de uygun bir krem ile nemlendirirseniz neredeyse ıslak tıraşa eş bir görünüme ulaşabilirsiniz. Uzun süre dayanan Philips tıraş makinesi pili sayesinde tıraşınızı bölünmeden tamamlayabilirsiniz.

 Philips Vücut Bakım Ürünleri

Philips Vücut Bakım Ürünleri

Tıraş denilince akla önce yüz bölgesi gelse de vücudun birçok noktasında istenmeyen tüylerden kurtulmak için çözüm arıyor olabilirsiniz. Philips kişisel bakımında en ince detayları bile atlamak istemeyenler için vücut tüylerini alan çok özel modeller de tasarlamış. Philips vücut tıraş makinesi kısa sürede vücut tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. Cilde zarar vermeden, konforlu bir şekilde vücut tıraşınızı bu ürünlerle tamamlayabilirsiniz. Koltuk altından başlayarak, göğüs, karın, kasık bölgesi, omuzlar ve hatta bacaklarda rahatlıkla kullanılabilir. En uzun tüyler bile cilt dostu tıraş başlığı tarafından yakalanır ve cildinize zarar vermeden kesme işlemi tamamlanır. Tıraş başlığının uçları Philips’in patentli teknolojisidir. Başlık aynı zamanda tıraş sırasında cildinizi korutan hipoalerjenik folyoya sahiptir. Folya başlık makinenin ucunun cilde daha yakın bir temasa erişmesini sağlarken, çift yönlü düzelticiler ise uzun tüylere erişir. Üç farklı uzunluk ayarı vardır. Makine ile birlikte size gelen taraklar 3 mm, 5 mm veya 7 mm uzunluk ayarlarındadırlar. İstediğiniz uzunluğa göre tarak seçimi yapabilirsiniz. İsterseniz makinenizi taraksız olarak da kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin 1000 serisi koltuk altı ve hassas bölgeler gibi dar bölgelerde kullanım için tasarlanmıştır. 3 mm tarak ile birlikte gelir. AA pil ile iki aya kadar kullanılır. Bu sürenin sonunda pilleri yenilemek yeterlidir. 3000 serisi ise omuzlar, göğüsler gibi geniş bölgelerde kullanıma uygundur. 3000 serisi içinde iki farklı seçeneğiniz vardır. Seçeneklerden bir tanesi 8 saat şarj sonrası 50 dakika, bir diğeri ise 1 saat şarj sonrası 50 dakika boyunca kullanılabilir. Sadece tek bir model üç farklı tarak ile gelir. Her üç modelde duşta kullanıma uygun ve güvenlidir. Şarj için mutlaka Philips tıraş makinesi şarj aleti kullanmalısınız. Uyumsuz şarj aletleri makinenizin zarar görmesine yol açabilir. Philips’ten aldığınız bütün erkek bakım ürünleri özel çantasında kendisine ait şarj üniteleri ile birlikte gelir. Makinelerinizin sağlıklı çalışmasını istiyorsanız kullanım kılavuzunda yer alan yönergelere dikkat etmeniz ve mutlaka orijinal parçalarla kullanmanız gerekir. Uzun yıllar kullanım garantisi veren bu ürünlerin bakımlarını doğru yaptığınız takdirde size hiçbir sıkıntı yaşatmazlar.

Philips Saç Kesme Makinesi

Philips Saç Kesme Makinesi

Sakallarınız ve vücut tüyleriniz gibi saçınızı da hızlı bir şekilde kesmek istiyorsanız Philips o alanı da boş bırakmamış. DualCut teknolojisi ile hız kazanan kendiliğinden bilenen bıçaklara sahip saç kesme makinesi iki kat hızlı kesim yapmanızı sağlar. Trim-n-Flow teknolojisi ise tarakların tıkanmasını engeller. Saçın saç kesme makinesine takılmaması sorunsuz bir şekilde kesimi tamamlamanız anlamına gelir. Tek taraflı bıçaklara göre iki taraflı kesici ünitesi olan bu makine saç kesimine hız katar. Paslanmaz çelik bıçaklar kendiliğinden bilenir ve 5 yıl sonunda bile halen aynı etkiyi gösterirler. Taraklar 1 mm - 23 mm arasında 2 mm farklarla kesim yaparlar. İhtiyacınıza göre istediğiniz uzunluğa ayarlayabilirsiniz. Makinenin taraksız hali ise 0,5 mm uzunluğunda kesim yapar. Hairclipper Series ürünlerinin özellikleri bunlarla da bitmez. NiMH pilleri ile 8 saatlik şarjın ardından 75 dakikaya kadar kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Tutma yeri saçınızı keserken daha rahat bir tutuş sağlar. Yağlama gerektirmeyen makinenizin bıçaklarını hızlıca çıkartmanız için özel bir sisteme sahiptir. Saç kesme, sakal tıraşı ve vücut şekillendiriciler dışında Philips’in diğer ürünlerini de satın alarak kendinize komple bir bakım seti oluşturabilirsiniz. Burun kılı alma makinesi çekme hissi yaşamadan tıraş olmanızı sağlarken tamamen yıkanabilmesiyle de öne çıkar. Pil ile çalışan bu makineyle istenmeyen kılları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Keçi sakal, kirli sakal, favorileriniz ve bıyığınız için ise detay şekillendiriciler sizleri bekliyor. Çift kesim teknolojisi ile daha keskin bıçaklara sahip olan bu modellerle detaylarda boğulmazsınız. Setler ise çok yönlü kullanım sunarlar. Farklı başlık sayılarına sahip bu setler sakal, saç ve vücut için olan bütün ihtiyaçlarınızı karşılarlar. Tek yapmanız gereken makinenize uygun başlığı takmanız. Philips tıraş makinesi şarj süresi ürünler bazında farklılık gösterir. Şarj süresi noktasında sorun yaşıyorsanız Philips tıraş makinesi pil değişimi zamanı gelmiş demektir.

Hangi Philips Ürününü Seçmeli

Hangi Philips Ürününü Seçmeli

Philips vücut bakım ürünleri ve tıraş makineleri geniş birer yelpazeye sahiptir. Karar verme aşamasında kararsızlık yaşamanız çok normal. Ancak bir başka noktadan da geniş ürün seçeneği aradığınızı daha kolay bulabileceğiniz anlamına da gelir. Eğer sadece sakal kesmek için bir ürün arıyorsanız yüz bölgesine uygun tasarlanan tıraş makinelerine bakabilirsiniz. Tıraş makinesi almaya karar verdiğiniz de vücudun farklı bölgeleri için tasarlanmış farklı ürünler karşınıza çıkacaktır. Bunun nedeni her bir bölgenin cilt hassasiyetinin ve tüy yapısının farklı olmasıdır. Bu yapıya göre başlıklar şekillenir, bıçakların tüy alma kapasiteleri değişir. Her bir Philips modelini inceleyerek işlevselliğine ve genel kullanım amacına göre size en uygun olanın hangisi olduğuna karar verebilirsiniz. Karar verme aşamasında bazen başlık sayısı bazen de ürünün boyutları sizin için önemli olabilir. Tabi bir de dikkat etmeniz gereken bir başka nokta daha vardır. Herkesin sakal ve tüy yapısı birbirinden farklı olabilir. Bazılarının sakalları yumuşak ve kolay tıraş olabilir bir biçimdeyken bazılarında tam tersi sert olabilir. Makineleri incelerken başlık yapılarına, ıslak ya da kuru tıraş imkanı sunup sunmadıklarına bakabilirsiniz. Seçim noktasında dikkat etmeniz gereken bir başka ayrıntı ise makinenin şarjlı ya da kablolu olup olmadığıdır. Kablolu makinelerden hoşlanmıyorsanız mutlaka şarjlı bir model tercih etmelisiniz. Şarj sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız da kablolu bir modelde karar kılabilirsiniz. Tıraş makinenizi hijyenik kullanmak sonraki tıraşlarınızda herhangi bir sorun yaşamanızı engeller. Kriterlerinizden bir tanesi de makinenin kolay temizlenmesi olabilir. Bütün özellikleri karşılayan tek bir ürüne sahip olmak istiyorsanız en uygun seçenek Philips tıraş makinesi seti olacaktır. Sürekli seyahat ediyorsanız da set şeklinde olan ürünler sizin için daha uygun olabilir. Böylece tek bir takım içinde bütün ihtiyaçlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Philips sakal tıraş makinesi sadece sakal tıraşı için tasarlanmıştır. Genel bir set alarak bütün ürünlere aynı anda sahip olabilirsiniz.

Philips Tıraş Makinesi Fiyatları

Philips Tıraş Makinesi Fiyatları

Philips tıraş makinelerinizi size önerilen kullanım talimatları doğrultusunda kullanırsanız performanslarını kaybetmezler. Makinelerinizi her tıraş sonrası temizlemeniz uzun ömürlü olmaları için önemli bir ayrıntıdır. Olası bir parça değişimi durumunda da makinenin zarar görmemesi için mutlaka yetkili bir servisten destek almalısınız. Çok özel aletler oldukları için hasar tamirinde de özel bir önem gösterilmesi gerekir. Philips tıraş makinesi yedek parça ihtiyaçlarınızı da bu servislerden çözebilirsiniz. Bazı modellerde bıçak değişimleri söz konusudur. Servisten satın alacağınız yedek parça ürün ile tam uyumludur. Bazen elinizdeki makineyi ek parçalarla destekleyerek daha kullanışlı hale getirmeyi isteyebilirsiniz. O zaman da elinizdeki ürünleri Philips tıraş makinesi parçaları ile destekleyebilirsiniz. Tıraş makinesi fiyatlarını incelediğinizde karşınıza çok geniş bir yelpaze daha çıkacaktır. Makinelerin özellikleri değiştikçe fiyatları da artacaktır. Modeller bazında farklılaşan fiyatlar setlerin içerikleri söz konusu olduğunda da değişiklik gösterir. Philips’in makineleri incelendiğinde sadece saç, sakal, vücut temizliği olan seçenekler olduğu gibi daha komplike setlerin varlığı da görülebilir. Tekil makineler diğerlerine göre fiyat olarak daha uygundur. Tıraş makinelerinde kullanılan tıraş başlığı sayısı da fiyatı etkileyen faktörlerden bir diğeridir. Islak, kuru ve her biçimde kullanılan makinelerin de fiyatları değişkenlik gösterir. Seçim yaparken fiyattan çok ihtiyaçlarınıza odaklanırsanız makinenizi kullanırken de sorun yaşamazsınız. Philips tıraş makinesi fiyatları içinde mutlaka kendinize ve bütçenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Yine de hatırlatmak da fayda var, makineniz ne kadar kalitesi olursa alacağınız sonuç da o kadar iyi olacaktır. Tıraş makinesi ihtiyaçlarınız için sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat ve model özelliklerine göre aramanızı daraltabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz.