ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Blue3 Hybrid Tıraş Makinesi + Yedek Başlık 9'lu
(206)
109,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Mach 3 Start Yedek Tıraş Bıçağı 15'li
(44)
416,01 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Sensor3 Tıraş Makinesi + Yedek Tıraş Bıçağı 6'lı
(277)
104,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Blue3 Comfort Kullan-At Tıraş Bıçağı 8'li
Gillette Blue3 Comfort Kullan-At Tıraş Bıçağı 8'li
(194)
114,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Blue3 Comfort Kullan-At Tıraş Bıçağı 3 x 8'li
(78)
279,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Fusion5 Proglide Tıraş Makinesi + Yedek Başlık 2'li
(71)
223,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Mach3 Start Yedek Tıraş Bıçağı 10'lu
Gillette Mach3 Start Yedek Tıraş Bıçağı 10'lu
(24)
330,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 8 Adet
(152)
299,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Mach3 Turbo 5'li Yedek Tıraş Bıçağı 
(10)
279,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Fusion5 Yedek Başlık 4'lü
(493)
273,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Blue 3 Comfort Tıraş Bıçağı 9 + 3
(78)
152,96 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Fusion5 Start Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
(61)
428,16 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Sensor3 Sensitive Tıraş Makinesi + 6 Yedek Tıraş Bıçağı
(5)
119,90 TL
117,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Mach3 Turbo Milli Takım Tıraş Makinesi + Yedek Başlık 5 li
(31)
269,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Fusion ProGlide Tıraş Makinesi + Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü Beşiktaş Ozel Seri
(8)
349,76 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Mach3 Tıraş Makinesi + Yedek Başlık 5'li
(741)
231,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gillette Blue3 Milli Takım Özel Paketi Kullan At Tıraş Bıçağı 8'li
(124)
114,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Gıllette Mach3 Turbo Yedek Başlık 12'li
(212)
699,90 TL
679,90 TL

Gillette Tıraş Bıçağı ve Yedekleri

Gillette, çeşitli tıraş başlıkları ve malzemeleriyle öne çıkan bir markadır. Tüm cilt yapıları için uygun bıçak çeşitlerine sahip olan marka, cilt hassasiyetine önem vermektedir. Tıraş bıçağını Gillette markasının diğer tıraş malzemeleri ile birlikte kullandığınızda etkili bir sonuca ulaşırsınız. Gillette tıraş bıçağı modelleri arasında cildinize ve ihtiyacınıza uygun hassasiyetteki ürünü bulabilirsiniz. Çift bıçaklı, üç bıçaklı, dört bıçaklı ve beş bıçaklı olan seçenekler arasından dilediğinizi çoklu paketler şeklinde satın alabilirsiniz. Markanın tıraş jeli ile birlikte kullanıldığında tüm tıraş bıçağı çeşitleri oldukça iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar. Tıraş jeli, bıçağı gibi ihtiyacınız olan bakım ürünlerini Gillette bakım seti ile toplu bir şekilde satın alabilirsiniz. Kullanıcılarına onuncu tıraşta dahi keskinlik sağlayabilen bu bıçak serileri, etkili ve kaliteli bir tıraş için oldukça iyi sonuçlar veriyor. Son teknoloji üretim şekilleri ve kaliteli materyalleri ile müşteri memnuniyetini yukarılara taşıyan markanın bıçakları gerek kullanım kolaylığı gerekse de uzun ömürlü olmasıyla sıkça tercih ediliyor. Konfor yaratan dokunuşları ve fonksiyonel ayrıntıları ile kullanıcılarına rahat işlemler yapma imkânı sunan bıçaklar, uzun süren kullanımlarda dahi iyi sonuçlar vermektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip ürün serileri ile kullanıcılarının her ihtiyacına cevap vermeyi başarabilmiş Gillette, Flexball teknolojisi sayesinde bıçakların dört yönde rahatça hareket edebilmesini de sağlıyor.

 Etkili Sonuçlar İçin Gillette Tıraş Bıçağı

Etkili Sonuçlar İçin Gillette Tıraş Bıçağı

Gillette’nin cildiniz için uygun olan tıraş bıçağını seçerek cildinizin sağlığını korursunuz. Bunun yanı sıra cildinizde oluşacak görünüm için de size uygun olan ürünü tercih etmeniz oldukça önemlidir. Ciltte herhangi bir tahriş veya dezenformasyon yaşamamak için cildinize göre olanı; ikili, üçlü, dörtlü ve beşli bıçağa sahip ürünler arasından seçebilirsiniz. Markanın en popüler serileri arasında Gillette tıraş bıçağı Mach 3 oldukça tercih edilmektedir. Tek kullanımlık olmayan bu serinin ürünleri tek kullanımlık olmayıp defalarca kullanıma uygundur. Defalarca kullanılmasına rağmen keskinliğini kaybetmemesinden dolayı müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir seridir. Bunun yanı sıra Mach 3 serisinin birçok avantajı vardır. Bunlardan birisi cildi tahriş etmemesi ve bakterilere karşı hijyenik olmasıdır. Diğer yandan sahip olduğu üçlü bıçak yapısı sayesinde oldukça pratik ve temiz iş çıkarır. Kullanıcıya çok fazla zaman harcatmadan temiz bir görüntü sağlar. Vücudun farklı bölgelerindeki zor kısımları dahi kolayca temizleyerek cildiniz pürüzsüz bir görüntüye kavuşturur. Tek bir başlıkla defalarca tıraş olabilme şansı veren Mach 3, zaman geçtikçe keskinliğinden de ödün vermez. Mach 3 serisin en cazip özelliği ise bütçeye sağladığı faydadır. Tek kullanımlık olmayan başlıkları sayesinde ekonomik olarak oldukça avantajlıdır. Sürekli bıçak maliyetlerinden sizi koruyan bu seri uzun zaman boyunca tıraş olabilme imkânı sunmaktadır. Tahrişlere karşı sizi koruyan Gillette markası hem cildinize hem bütçenize faydalıdır. Tek kullanımlık tıraş bıçaklarına alternatif olan Mach 3 serisi uzun bir süre pürüzsüz tıraş bıçağı ve yedekleri sunmaktadır. Mach 3 tıraş bıçağını satın aldığınızda jiletin ömrü dolduğunda yedek başlıklar ile değiştirebilir ve kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde takıp çıkarılabilen başlıkları olmasından dolayı kullanımı oldukça pratiktir. Eskimiş jiletlerden dolayı tıraşınızın yarım kalmasını istemiyorsanız Mach 3 serisi ve yedek başlıklarını satın alabilirsiniz. Yedek bıçak başlıklarıyla uyumlu olan Mach 3 serisi pratik kullanımıyla zamandan tasarruf yapmanızı sağlar. Bu ürün, Gillette kullan at tıraş bıçağı ile kıyaslandığında maddi açıdan size fayda sağlar. Diğer yandan kullan at bıçakları seyahatler için kişisel bakım çantasında mutlaka bulunmalıdır. Tek kullanımlık olduğundan dolayı bu ürünleri kullandığınızda hemen çöpe atabilirsiniz bu sayede çantanıza yük olmaz.

 Gillette Tıraş Bıçağı Modelleri ve Fiyatları

Gillette Tıraş Bıçağı Modelleri ve Fiyatları

Cildinizi koruyarak sağlıklı tıraş keyfi için Gillette’nin ürünlerinin bulunduğu paketleri tercih edebileceğiniz gibi ürünleri tek tek de satın alabilirsiniz. Kullan at ya da uzun ömürlü tıraş bıçaklarından ihtiyacınız olanı tercih edebilir ve tıraş jelleriyle birlikte keyifle tıraş olabilirsiniz. Markanın piyasaya sürdüğü ve beğeni ile takip edilen pek çok ürün serisi bulunmaktadır. Örneğin Fusion serisi, 5 adet bıçak içermesi sebebiyle oldukça etkili tıraş deneyimi sunuyor. Ürün serisinin üretiminde kullanılan Flexball tekniği hem rahat bir kullanım sunuyor hem de yüz kıvrımlarında oldukça kaygan bir şekilde hareket imkânı sağlıyor. Yani aynı teknik ile üretilen bıçaklar dört yöne de rahatlıkla hareket edebiliyor ve kullanan kişiye oldukça geniş bir manevra alanı sağlıyor. Diğer yandan Gillette tıraş bıçağı fiyatları modellere göre farklılıklar göstermekle birlikte fiyat performans açısından da iyi tablolar sunuyor. Fusion Proglide serisindeki ürünler vücutta bulunan her türlü tüy ve kılı rahatça alabiliyor. Rahat kullanılabilen, dört yöne hareket kabiliyeti bulunan bıçaklar sayesinde favoriler ve burun kılları da rahatça alınabiliyor. Öte yandan serinin ürünleri, uzun sakallara sahip kişilerin sakallarını hizalamasında da büyük kolaylıklar sağlıyor. Ürünlerini son teknolojik yaklaşımlarla üreten ve piyasaya süren markanın tıraş bıçakları ergonomik tasarımlı gövde yapılarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Islak, nemli koşullarda dahi yüksek verimle fayda sağlayan ürünler, rahatça teninizde kayar ve etkili sonuçlar gösterir. Gerek ince yapıları gerekse de keskin oluşları ile mükemmel bir tıraş deneyimi sunan ürünlerin bazı serilerinde ise bıçak sabitleyiciler kullanılıyor. Proglide serisinde kullanılan bıçak sabitleyiciler sayesinde hem rahat bir tıraş imkânı sağlanıyor hem de bıçaklar arasındaki mesafe korunmuş oluyor. Diğer yandan yine aynı serinin ürünlerinde kullanılan tıraş jeli ya da köpüğünün fazlasını dışarı aktaran özel dokunuşlar da mevcut. Marka, hem fazla köpük ya da jeli dışarı aktaran özel yapıları hem de ergonomik tasarımla üretilmiş gövdesi ile kullanıcılarına mükemmel bir deneyim sunuyor. Öte taraftan Gillette hassas ciltler için tıraş bıçağı üreterek farklı ürün serilerini piyasaya sürmüştür. Hassas düzeltici bıçaklar sayesinde hassas bir cilde sahip olan kişiler de rahatça tahriş yaşamadan tıraşlarını olabilir ve kullanım kolaylığı sayesinde rahat edebilirler.

 Gillette Tıraş Bıçağı Setleri

Gillette Tıraş Bıçağı Setleri

Gillette, oldukça çeşitli ürün serileri sayesinde bütün ihtiyaçlara cevap verebilir niteliktedir. Cildiniz kuru da olsa, nemli de olsa, hassas da olsa kendinize uygun olan ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Cildinize uygun olduğunu düşündüğünüz ve rahat kullanıma sahip olan bu bıçakları satın aldıktan sonra bazı ipuçlarını takip ederek tıraşlarınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, hassas bir cilde sahipseniz ve tahriş olmaktan çekiniyorsanız bazı durumlara dikkat etmelisiniz. Tıraştan önce cildinizi nemlendirerek hazır hale getirmek bu ipuçları arasında birinci sırada yer alıyor. Sakallarınızı ve teninizi nemlendirmek için ılık bir duş almak tıraş esnasında bıçağınızın rahatça cildinizde kaymasını sağlayacaktır. Diğer yandan yine Gillette krem, köpük ya da jeli ile cildinizi köpürterek tahriş olmama konusunda büyük bir adım atabilirsiniz. Bol bol köpürtüp cildinize iyice yaymak ve cildinizin emmesini beklemek, tahriş olma ihtimalinizi düşürecektir. Yine tıraş esnasında bıçağınızı sık sık durulamalı ve gerekli gördüğünüz yerlerde köpük ya da jel takviyesinde bulunmaktan çekinmemelisiniz. Yine yapacağınız işlemler esnasında aynı bölgeye çok fazla bıçak vuruşu yapmamak da tavsiyeler arasında sayılabilir. Yüzünüzdeki kılların çok fazla yön çeşidi olacağı için kendinizi en rahat hissettiğiniz yönde tıraşınızı gerçekleştirmeli ve rahatsızlık hissettiğiniz anda hemen köpük ya da jel uygulaması yapmalısınız. Tıraş bıçağı Gillette kalite ve güvencesiyle yıllardır kullanıcılarıyla buluşuyor ve her cilt yapısı için kullanışlı çözümler sunuyor. Yüzünüzün tıraşını bol köpük, sık durulama, kıl köklerinin yönlerine dikkat etme ve zor alanlarda hassas düzeltme bıçağını kullanma işlemlerini yapıp tamamladıktan sonra yatıştırıcılarla desteklemelisiniz. Tıraş olduktan sonra cildinizi ılık suyla yıkamalı ve havluyla yavaşça kurulamalısınız. Kurulama işlemini de gerçekleştirdikten sonra Gillette nemlendirici losyonları teninize uygulayarak hem cildinizi rahatlatmalı hem de tıraş esnasında kaybettiği nemi tekrar geri kazandırmalısınız. Losyonlarla geri kazandırdığınız nem sayesinde hem cildinizde bir rahatlık hissi oluşacak hem de kaybetmiş olduğunuz nemi geri kazandırarak tahriş olma riskini en aza indireceksiniz. Cildiniz için en uygun Gillette tıraş bıçağı seti çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Gillette Tıraş Bıçağı ile Mükemmel Şekillendirme

Gillette Tıraş Bıçağı ile Mükemmel Şekillendirme

Eğer akneli ve sivilceli bir cilt yapısına sahipseniz dikkate almanız gereken bazı ipuçları vardır. Yüzünüzdeki aknelere zarar vermeden ve akneleri artırmadan tıraşlarınızı gerçekleştirmenin pek çok yolu vardır. Öncelikle bıçağınızı kullanmadan önce yüzünüzü iyice nemlendirmeli yüz yıkama ürünlerinden kullanmalısınız. Sakalınızı derinlemesine ıslatacak ve temizleyecek olan bu ürünler sayesinde hem iyi bir deneyim sağlayacaksınız hem de cildiniz için uygun bir eylemde bulunmuş olacaksınız. Diğer yandan hassas cildiniz için özel olarak tasarlanmış olan Gillette tıraş jeli çeşitlerinden satın alarak ilk olarak yüzünüzdeki yağı ve kiri temizlemelisiniz. Bir diğer önemli husus ise yumuşak ve hafif darbelerle işlemleri gerçekleştirmektir. Acele ile yapılan işlemlerde, sert ve sık vurulan darbeler hem canınızı acıtabilir hem de tahriş yaratabilir. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra teninizin kaybettiği canlılık ve nemi tekrar geri kazandırmak için bazı nemlendiriciler kullanmalısınız. Eğer kaybettiğiniz nemi geri kazandırmazsanız, cildiniz durumu dengelemek için aşırı miktarda yağ üretimine başvurabilir. Böylesi bir durumda fazla yağ üretimi hem cildinizin görünümünü bozabilir hem de fazladan aknelere sebebiyet verebilir. Marka geri bildirimleri ve yorumları ile Gillette tıraş bıçağı tavsiye edenlerin görüşlerini inceleyebilir ve diğerlerinin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Bir diğer merak edilen konu ise kıl kökünün çıkışına göre hangi yönde bıçağın kullanılması gerektiğidir. Eğer kıl kökünüzle aynı yönde bir işlem yaparsanız tahriş olma ihtimalinizi ciddi oranda engelleyebilirsiniz. Cildinizi tahrişten uzaklaştırırken bir diğer taraftan ise sinekkaydı tıraştan uzaklaşacağınız da unutmamanız gerekmektedir. Ancak hem tahrişi engellemek hem de ters yönde bir işlem yapabilmek için bazı ipuçları da verilebilir. İlk etapta ya elinizle ya da kart gibi bir materyal ile kıl köklerinizin çıkış yönünü belirlemelisiniz. Ardından, eğer sakallarınızın sert olduğunu düşünüyorsanız en az üç dakika boyunca ıslatarak yumuşatmalısınız. Genel olarak sıcak bir duş almak, kılları yumuşatmak için en ideal yöntem olarak tavsiye edilir. Kıllarınızı yumuşatmak, harcayacağınız efor miktarını %70’e varan oranlarda azaltacaktır. Siz de cildinize ve sakallarınıza en uygun olan materyalleri seçmek için Gillette tıraş bıçağı karşılaştırma yaparak en doğru kararı verebilirsiniz.

 Cildinizin Dostu Gillette Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Cildinizin Dostu Gillette Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Sakallarınızı almak için gerekli materyali seçerken dikkat etmeniz gereken belirli başlı faktörler bulunmaktadır. Kimi özellikler vardır ki hem tıraşlarınızı konforlu hale getirir hem de alacağınız görüntü açısından da sizi oldukça memnun eder. Bu fonksiyonel özelliklerden birisi de bıçak sabitleyicisidir. Bıçak sabitleyiciler araçlardaki ya da bisikletlerdeki süspansiyonlar gibidir. Nasıl süspansiyonlar zorlu arazilerde rahatça seyahat edebilmenizi sağlıyor ise, bıçak sabitleyicilerde cildiniz üzerinde seyahat ederken rahat etmenizi sağlar. Her ne kadar cildinize uzaktan bakıldığında düz ve pürüzsüz gibi görünse de yakından bakıldığında oldukça iniş çıkışlı bir yapıya sahiptir. İşte bu sabitleyiciler sayesinde en zorlu alanlarda bile sinekkaydı tıraşlar elde edebilmek mümkündür. Diğer yandan Gillette kullan at tıraş bıçağı çeşitlerini kullanarak da yakın ve rahat bir tıraş elde edebilmeniz mümkündür. Sürekli hareket halinde, sık sık iş ya da eğitim sebebiyle seyahat eden biriyseniz, günlük çantanızda ya da spor çantanızda bu bıçaklara yer verebilirsiniz. Krom kaplamaları ve on kez kullanabilme imkânına sahip olmalarıyla çokça tercih edilen kullan at tarzındaki ürünler, yüz kıvrımlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Comfort serisindeki ürünlerin kayganlaştırıcı bant içermesi ile de oldukça rahat bir hareket alanı sağlayan ürünler, kaymaz gövdeleri ve ergonomik tasarımlarıyla da sizleri memnun eder. Kullan at serisinde genel olarak 2 kat daha uzun bıçaklara yer veren marka gerek hareket kabiliyeti açısından gerekse de teni hemen kavraması açısından kullanıcılarından tam not alır. Kolay tutuşa sahip sapları ve kayganlaştırıcılı bantlarıyla siz de rahatça işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Gillette titreşimli tıraş bıçağı, kullan at tıraş bıçağı, Fusion serisi ve hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış bütün ürünlere ulaşmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer yandan bakıldığında sabitleyici bıçak kullanılan modellerin kullanıcılarına sağladığı pek çok faydalar da bulunmaktadır. Özellikle işlemlerden sonra sıkça karşılaşılan kızarıklığı önleme noktasında büyük faydalar sağlayan bu sabitleyiciler, diğer yandan tahriş olma hissini de yok eder.

 Gillette Tıraş Bıçağı ve Sağladığı Kolaylıklar

Gillette Tıraş Bıçağı ve Sağladığı Kolaylıklar

Gerek ergonomik tasarımları gerekse de saplarının kavrama kolaylığı ile kullanıcılarından tam not almayı başaran markanın ürünleri, her geçen gün yenilenmekte ve gelişmektedir. Modern yaşamın ihtiyaçlarına en uygun cevabı verebilen bakış açıları sayesinde geniş kitlelerce tercih edilen Gillette ürün serileri, her tarzda insanın evine girebilmeyi başarmıştır. Örneğin hassas ya da akneli ciltlere sahip kişilerin cilt sağlığı düşünülerek bıçak sabitleyici içeren ürünleri piyasaya sunmuş, diğer yandan kızarıklık ve tahriş gibi istenmeyen durumları önlemek için pek çok farklı dokunuşlar yapmıştır. Marka yardımcı materyalleri üretip kullanıcılarına sunarak, tıraş işleminden sonra meydana gelebilecek durumları da önlemiştir. Eğer siz de kuru bir cilde sahipseniz, yapacağınız işlemlerden önce muhakkak yardımcı ürünler arasından kayganlaştırıcıları tercih etmelisiniz. Diğer yandan Gillette tıraş bıçağı 6’lı yedek ürünlerini de satın alabilir ve tekrarlayan kullanımlarınız için desteklemeler yapabilirsiniz. Böylece sınırsız bir kullanım imkânına sahip olur ve Gillette kalite ve güvencesiyle işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Yedeklerinizle hem tekrarlayan kullanımlarınızda en iyi sonuçları alabilir hem de sık sık değiştireceğiniz bıçaklar ile tahriş olma ihtimalinizi düşürebilirsiniz. Rutin işlemlerinizi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken belirli başlı noktalar vardır. En çok yapılan hatalardan birisi ise kullanılan materyali sert bir biçimde deriye bastırmaktır. Çok sert bastırdığınız takdirde tahriş olma ihtimalinizi artırırsınız. Diğer yandan kuru bir cilde bıçakları uygulamak da kızarıklık ve tahriş gibi durumların önünü açacaktır. Eğer işlemlerinizi yaptıktan sonra yanma, tahriş ve kızarıklık gibi istenmeyen durumlardan kurtulmak istiyorsanız bazı ipuçlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu ipuçlarının ilki bıçakları sık sık değiştirmektir. Eğer bıçaklarınız körelmiş ise, bu daha çok bastırmanıza ve daha fazla tahrişe sebep olacaktır. Gillette tıraş bıçağı Fusion 4’lü başlık erkek bakım ürünleri ile hem kolayla işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de ipuçlarına uyarak tekrarlayan kullanımlarınızda en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.