Günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz içeceklerden biri olan çay, Fakir çaycı sayesinde başka bir boyuta erişiyor. Çayın tadının değişmeden uzun süre sıcak kalmasını sağlayan bu ürün, mutfaklarınızın vazgeçilmez bir küçük ev aleti haline gelecektir. Birbirinden farklı renk çeşitleri ve tasarımları ile dekorasyonunuza da uyum sağlayacak olan Fakir çay makinesi, size sunduğu üstün teknik özellikleri ile pratik çay demlemenize yardımcı olur. Kolay temizliği ve güvenli kullanımı sayesinde kullanıcılarını memnun bırakan cihaz, enerji tasarrufu sağlayarak sizin ve ekolojinin dostu haline gelir. % 90’a varan enerji tasarrufu sağlayan çay makinesi Fakir markasının size sunduğu bu özellik sayesinde yüklü elektrik faturalarından kurtulabilirsiniz. Çay makinelerinin modellerini inceleyerek size ve mutfağınıza en çok hitap eden cihazı sayfadan seçebilirsiniz.

Fakir Çaycı ile Evinizi Şımartın

Fakir Çaycı ile Evinizi Şımartın

Ürün size uzun süre sorunsuz hizmet vermek için tasarlanıp üretilmiştir. Pratik kullanımı ile Fakir çaycı modelleri gelişmiş teknolojiye sahiptir. Birbirinden farklı teknik özellikleri, makinenizin sizlere yüksek performans sağlaması için geliştirilmiştir. Cihaz, cam ve çelik olmak üzere iki demlik modeline sahiptir. Ürünün su ısıtıcısı kısmı ise plastik, cam ve çelik olmak üzere üç farklı modelden oluşmaktadır. Sizlere ve mutfağınıza en uygun ve elverişli çay makinesini kolayca seçebilirsiniz. Fakir çaycı, paslanmaz çelik çay süzgecine sahiptir. Bu süzgeç, makinenize çayı kolayca eklemenizi ve demlenen çayın daha sonradan kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Çay süzgecini demlikten çıkartarak suyun altında temizleyebilirsiniz. Çay süzgecinin yanı sıra cihazda kireç filtresi de bulunmaktadır. Bu filtre ısıtıcıya koyduğunuz suyun kireçten arıtılmasına yardımcı olarak berrak bir su elde etmenizi sağlar. Kireç filtresinin temizlenimi de oldukça basittir. Filtreyi limon tuzu ve beyaz sirke yardımıyla temizleyebilir ve suyun altında durulayabilirsiniz. Çay makinesi Fakir markasının size sunduğu üstün performans sayesinde çok kullanışlı bir ev aleti haline geliyor. Hızlı bir şekilde su ısıtma özelliğine sahip olan cihaz size bu alanda pratiklik sağlıyor. Geniş hacmi ile kalabalık misafirlerinizi kolayca ağırlayabilirsiniz. Cihaz sizi çaydanlık yükünden kurtararak tek seferde çok miktarda çay demlemenize imkan sunar. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilen ürün, sizler için zamandan ve enerjiden tasarruf eder. Çay makinenizin enerjiden tasarruf etmesini sağlamak için çay demlemek veya çayı sıcak tutma amaçlı makineyi kullanmıyorsanız ürünü kapatınız ve fişini prizden çekiniz. Bu hem enerji tasarrufuna katkıda bulunur hem de cihazınızın ömrünü uzatarak uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Birbirinden farklı model ve tasarımları ile evinizi süsleyecek ve pratik kullanımı ile sizlere kolaylık sağlayacak olan Fakir çay makinesi, tek tuşla çayınızı demlenize yardımcı olur. Ürünü temizlemesi de oldukça rahattır fakat dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Su ısıtıcı haznesi ve tabanlık suya daldırılmamalıdır ve bulaşık makinesinde yıkanmaz. Bunun yerine ürünü nemli veya kuru bir bezle yumuşak hareketlerle sildirebilirsiniz. Cam demlikleri bulaşık makinesinde yıkamanızda bir sakınca yoktur.

Fakir Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fakir Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Verdiği yüksek performans sayesinde kullanıcılarını memnun bırakan Fakir çay makinesi birbirinden farklı model ve tasarımlara sahiptir. Farklı renk imkanlarıyla mutfağınızın dekorasyonuna en uygun çay makinesini tercih edebilirsiniz. Fakir çaycı mor, kırmızı, pembe, turkuaz ve inoks renk seçenekleri ile geniş bir ürün skalasına sahiptir. Ürün 1800 W güce sahip olup sizlere hızlı su kaynatma özelliği sunar. Demlik kapasitesi üründen ürüne değişen cihazın ortalama su ısıtıcısı kapasitesi ise 1.5 L’dir. Bazı ürünlerinde demlik kapasitesi 0.8 L iken bazı ürünlerinde 1.1 L’ye kadar ulaşmaktadır. Ürünün boyutları sizin tercihinize göre değişmektedir. Su ısıtıcısının üzerindeki su seviyesi göstergesi sayesinde ürünün içerisinde ne kadar su kaldığına kolayca göz atabilirsiniz. Ürün portatif olup boyutları ile mutfağınızda çok alan kaplamayacak şekilde tasarlanmıştır. Kablo sarma yuvasına sahip olan cihazın çok fazla yer kaplamamasına dikkat edilmiştir. Elektronik çaycı Fakir markası sayesinde çay demlemeyi oldukça kolaylaştırıyor. Ürün hızlı ve pratik bir şekilde çay demlemesinin yanı sıra, çayınızı uzun süre lezzetini değiştirmeden sıcak tutabiliyor. Çayın soğumasını engelleyen bu özellik sayesinde çay keyfinizi uzun uzun çıkartabilirsiniz. Üstelik ürününüzü yalnızca çay demlemek için değil su ısıtmak için de kullanabilirsiniz. Kettle görevi görecek olan ürün sizlere birden fazla kolaylık sağlayarak mutfakta harcadığınız süreyi en aza indirmenize yardımcı olur. Fakir çaycı fiyatları ürünün boyutuna, gelişmiş teknolojik özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Ürünün fiyat aralığı renk seçeneklerine göre değişim göstermez. Bütçenizi zora sokmadan enerji ve zamandan tasarrufunuzu sağlayacak Fakir çay makinesi fiyatları oldukça hesaplı olup sizin cebinizi düşünür. Cam ve çelik olmak üzere iki demlik malzemesi bulunan ürünün gösterge ışıkları kırmızı ve yeşildir. Kırmızı ışık, çayın hala olmakta olduğunu yeşil ışık ise çayın demlendiğini ve sıcak tutulduğunu gösterir. Cihazın olası kazaları önlemek için tasarlanmış olan özelliklerinden biri susuz çalışma emniyetidir. Bu özellik sayesinde cihazın içerisinde hiç su yoksa veya su miktarı minimum seviyenin altındaysa cihaz çalışmaz. Bunun yanı sıra ürünün içerisine maksimum çizgisinin üstünde su koymamaya dikkat edin. Kaynayan su dışarı taşarak tehlike oluşturabilir.

Fakir Çaycı ile En Güzel Çayı Siz Demleyin

Fakir Çaycı ile En Güzel Çayı Siz Demleyin

Kullanım açısından sizlere rahatlık sağlayacak Fakir çaycı, iki çeşit demlik modelinden oluşmaktadır. Kullanıcıların beğenisine hitap eden cam demlik ve çelik demliği kullanmak oldukça rahattır. Fakir cam çaycı modelini bulaşık makinesinde de yıkayabilme imkanı sizlere kolaylık sunar. Fakir cam çay makinesi sayesinde çayın rengini ve ne kadar miktarda kaldığını da görebilmeniz mümkün. Çayın daha da lezzetlenmesini sağlamak için çay süzgecinin içine çay koyduktan sonra üzerine kısaca sıcak su akıtarak yıkayın. Böylece çayınız toz artıklardan temizlenmiş olur. Ayrıca çayın tadının tam olarak oturabilmesi için ortalama 20 dakika boyunca demlenmesi gerekir. Fakir çaycı modelleri, enerji tasarrufuna uygun ürünlerdir. Çalıştırıldığında kısa zamanda suyu kaynatır ve otomatik olarak enerji sarfiyatını ortalama % 90 oranında azaltarak sıcak tutma konumuna geçer. Bu konumda suyu minimum seviyede kaynatarak hem gereksiz buharlaşmayı önler, hem de demlikteki çayın devamlı sıcak kalmasını sağlar. Isıtıcıya su ilave edildiğinde kaynamanın kısa zamanda gerçekleşmesi için tekrar sıcak tutma tuşu açık konuma getirilir. Su kaynadığında ısıtma yine otomatik olarak minimum seviyeye inerek suyun kaynar kalması sağlanır. Fakir çaycı, emniyet bakımından iki adet termostat ile korunmuştur. Susuz kaldığında bu sigortalar devreyi açar ve su ilave edildiğinde cihaz tekrar çalışmaya başlar. Fakir çaycı yorumları da ürünün güvenli kullanımına ve enerji tasarrufuna parmak basıyor. Emniyetli özellikleri ve pratik çay hazırlama imkanı sağlayan teknolojisi ile kullanıcılarını memnun ediyor. Çay makinesinin en dikkat çekilir yanı çayın lezzetini bozmadan muhafazasını sağlamasıdır. Cihaz, çayın lezzetinde hiçbir değişime yol açmadan uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Ürünün bir de uzun süre kullanılmadan açık kaldığında kendini kapatma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ürünü açık unutmuş olma ihtimalinize karşı geliştirilmiştr. Fakir çay makinesi, birbirinden farklı model ve teknik özellikleri ile sizlere en iyi verimi vermek üzere tasarlanmıştır. Fakir çay makinelerinin yanı sıra tüm semaver ve çay makinesi çeşitlerini incelemek isterseniz Semaver & Çay Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

En iyi deneyimi yaşa, mobile özel fırsatları yakala