SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3062 Jollietea Cam Demlik Çay Makinesi
(22)
842,75 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR3080 Çay Sefası 1.8 L Çay Makinesi
(37)
1.550,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR3101-CC Gusto 2 L Çay Makinesi
(13)
1.647,78 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3061 Çaycı 1.8 L Çay Makinesi
(137)
1.007,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR3004 Çaycı Klasik 1.8 L Çay Makinesi
(261)
1.359,17 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR3003 1.8 L Çay Makinesi
(67)
1.163,66 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR3134 Reamtea 1650 W Çay Makinesi
(0)
940,22 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3019 Çaycı Klasik 1.8 L Çay Makinesi
(17)
2.099,00 TL
1.994,05 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3024 Çaycı Heptaze 1.8 L Çay Makinesi
(115)
1.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3129 Deminde Çay Makinesi Inox Çaycı
(0)
1.490,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum Ar386 Çay Makinesi
(0)
1.459,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3005 1.7 L Çay Makinesi
(0)
2.578,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3051 Çaycı Lux Çay Makinesi
(0)
1.200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

ARZUM AR3051 ÇAYCI LUX ÇAY MAKİNESİ İNOX
(0)
1.599,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3077 Çaycı Klasik 1.8 L Çelik Çay Makinesi Mürdüm
(0)
1.699,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3032 Çaycı Heptaze 1650 W Çay Makinesi
(0)
2.358,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3055 Çaycı Lux 1.8 L Çay Makinesi
(25)
1.649,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR3024 Çaycı Heptaze 1.8 L Çay Makinesi
(115)
1.614,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR3024 Çaycı Heptaze Çay Makinesi - Inox / Cam
(0)
1.789,00 TL

En çok tüketilen içeceklerden biri olan çayı artık elektrikli makineler sayesinde demlemek eskisinden daha kolay. Çayın lezzetini hiç bozmadan uzun süre sıcaklığını koruyabilen bu makineler sayesinde günün her saati kolaylıkla çay demleyip içebilirsiniz. Arzum çay makinesi, gelişmiş teknik özellikleri ve birbirinden farklı tasarımları ile size ve mutfağınıza hitap eder. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen marka, çay keyfinizi farklı bir boyuta taşıyor. Arzum elektrikli çay makinesi, kullanmaya başladığınızdan itibaren sizin için vazgeçilmez bir ev aleti olacak ve başköşede yerini alacaktır. Çeşitli model ve tasarımları ile Arzum semaver de yüksek performansı ve verimi ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Arzum Çaycı ile Eşsiz Çay Keyfi

Arzum Çaycı ile Eşsiz Çay Keyfi

Çayınızın demlenirken tadının bozulmadan bardağınıza ulaşmasını sağlayan Arzum çay makinesi, demlik haznesindeki çay filtresi ile çayınızın lezzetini korur. Bu özelliğinin yanı sıra çay filtresi size kolaylık sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Çay filtresini demlik haznesinden çıkararak çay ekleme ve boşaltma işlemlerinizi kolayca yapabilir ve temizliğini sağlayabilirsiniz. Süzgecin temizliği oldukça kolaydır. Yalnızca sert cisimler ile bastırarak temizlemekten kaçınınız. İşlevsel özellikleri ile ön plana çıkan markanın çay makinesi ve semaver modelleri kireç filtresine sahiptir. Bu filtre, kireçleri sürezerek daha temiz bir su elde etmenizi sağlar. Filtrenin temizlenmesi için filtreyi yerinden çıkararak limon tuzu veya beyaz sirke eklenmiş suda bir gece bekletin. Daha sonra yumuşak bir fırça ile suyun altında temizleyerek filtrenizi kirden arındırabilirsiniz. Cam, porselen ve çelik demlik çeşitleri bulunan çay makinesi Arzum markasının size sunduğu birbirinden farklı renk seçenekleri ile karşınıza geliyor. Cam demlikli modellerde iç aydınlatma özelliği bulunmaktadır. LED aydınlatmaya sahip olan bu çay makineleri dekoratif görünümleri ile canlı bir görüntü oluşturur. Mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlayabilecek olan Arzum çay makinesi kırmızı, yeşil, mürdüm, siyah, beyaz ve inoks başta olmak üzere çeşitli bir renk skalasına sahiptir. Zevkinize en uyumlu çay makinesini seçmekte kesinlikle zorlanmayacaksınız. Kettle (su ısıtıcı) haznesi paslanmaz çeliktir. Buna ek olarak ürünün çay filtresi de paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cihaz sağladığı enerji tasarrufu sayesinde sizi yüklü elektrik faturalarından kurtarır. Üstelik sağladığı enerji tasarrufunun yanı sıra sizlere zamandan da tasarruf sağlayarak işlerinizi hızlı halletmenize yardımcı olur. Arzum elektrikli semaver de % 90’a varan enerji tasarrufu ile çevre dostu özelliği taşır. Komple paslanmaz çay süzgeci bulunan semaver modelleri birbirinden farklı ve gelişmiş teknik özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Tek tuşla çalıştırabildiğiniz bu cihazlar kullanım açısından sizlere kolaylık sağlar ve çayınızın tadının değişmeden uzun süre sıcak kalmasına yardımcı olur.

Arzum Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arzum Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ortalama 1700 W’lık gücü ile hızlı su kaynatma özelliğine sahip olan Arzum çay makinesi, gelişmiş teknolojik nitelikleri sayesinde sizlere yepyeni bir deneyim şansı sunuyor. 1.8 L’lik su ısıtıcısı kapasitesi ve 1 L’lik demlik kapasitesi ile kalabalık gruplara çay demlemeniz artık çok kolay. Tek seferde daha fazla çay hazırlama imkânı sunan çay makinesi, özel tasarımları ile mutfakların dekorasyonlarıyla muhteşem bir harman yakalayıp, evinize şıklık katar.  Ürününüzü sadece çay makinesi olarak değil, sadece su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Birden fazla kullanım şekli ve portatif tasarımı ile Arzum akıllı çay makinesi, taşınması çok kolay bir cihazdır. Alanınızı boşa harcamaz ve boyutuyla her yere sığabilecek özelliğe sahiptir. Ürünün ışıklı göstergesi mevcuttur. Yeşil ışık, çay suyunun devamlı sıcak olduğunu ve çayın her an içime hazır olduğunu gösterir. Kırmızı ışık ise çayın demlenmekte olduğunu ve suyun kaynamakta olduğunu gösterir. Bazı modellerde inovatif hareketli filtresi sayesinde çayın tazeliğini koruyarak çayın acılaşmasına ve bayatlaşmasına izin vermez. Bu filtreyi, çayınız arzu ettiğiniz deme ulaştığında, kolayca demden ayırarak demlik sapına sabitleyebilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliğine ve kablo saklama haznesi ile pratik ve kolay saklama sağlayan Arzum çay makinesi fiyatları her bütçeye hitap eder. Cebinizi zorlamadan alabileceğiniz çay makinesi sayesinde hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Markanın çay makineleri double heat teknolojisi ile sizlere yeni bir deneyim sunar. Arzum semaver modelleri ise 3 L’lik geniş su ısıtıcısı kapasitesi ve 1.2 L’lik kapasiteli demliği ile mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası olabilir. Evin her yerinde kullanma imkanı veren ‘’Cool Touch’’ yan yüzey koruma tasarımı ve birbirinden farklı modern görünümü bulunmaktadır. Paslanmaz gizli çelik rezistansa ve komple paslanmaz çelik çay süzgecine sahip olan semaver modellerinin gövdesini su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için ürünün gövdesine takabileceğiniz bir kapak üretilmiştir. Cihazın akıllı sıcaklık kontrolü bulunmaktadır. Bu özellik, su eklendiğinde otomatik olarak kaynatılmasına ve kaynayınca da otomatik sıcak tutma moduna geçmesine yardımcı olur. Ergonomik ısıya dayanıklı tutma sapı bulunan semaver Arzum markasının size sunduğu demlik modelleri ile çeşitlilik kazanıyor.  Porselen, cam ve çelik demliklere sahip olan semaverler çayın tadına varmanızı sağlar.

Arzum Çay Makinesi ve Semaverlerin Güvenli ve Pratik Kullanımı

Arzum Çay Makinesi ve Semaverlerin Güvenli ve Pratik Kullanımı

Arzum markası sizin güvenliğinizi ve rahatlığınızı önemseyerek cihaza son derece teknolojik özellikler ekliyor. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemine sahip olan çay makineleri, size daha güvenli bir kullanım sağlayarak olası kazaları önlemek için tasarlanmıştır. Arzum çay makinesi, güvenlik sistemine sahip bir üründür. Cihaz, emniyet bakımından iki termostat ile korunmuştur. Su kaynadığında otomatik olarak enerji tasarrufuna geçer. Su ısıtıcısında su kaynatırken kapağını veya demliği su ısıtıcısının üzerine yerleştirmeyi unutmayınız. Aksi durumda su sürekli kaynayacak ve sıcak tutma konumuna geçemeyecektir. Bu da aynı zamanda enerji tasarruf modunun da açılmayacağı anlamına gelir. Arzum akıllı çay makinesi susuz çalıştırma durumunda termostatlarının devreye girmesi ile devre dışı kalacaktır. Cihaz kendiliğinden soğuduğunda veya soğuk su ilave edildiğinde yeniden çalışmaya başlayacaktır. Üstelik hareketli filtreyi kulpa kilitlerken, filtre kolunun kendisi için ayrılmış yuvasından itibaren kilitlendiğinden emin olun. Ürünü, güvenlik sistemi sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik Arzum otomatik çay makinesi rahat kullanımı ile sizlere kolay temizlenme imkanı sunar. Ürünün temizliği oldukça basittir. Demliğini ve çay filtresini elinizde rahatça yıkayabilirsiniz. Diğer parçalarını suya daldırarak veya bulaşık makinesinde yıkamayınız. Su ısıtıcısı kısmını içinde bulunan suyu boşalttıktan sonra dışını kuru veya nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. Cihazın hiçbir aksesuarını sert ve kimyasal temizleyiciler kullanarak temizlemeyiniz. Bu temizlik kuralları semaver ve çay makinelerinin ikisi için de geçerlidir. Alacağınız ürün ister semaver olsun ister çay makinesi olsun size sağlayacağı kolay temizlenme imkanları ve pratik çay demleme özelliği ile mutfağınızda önemli bir yere sahip olacaktır. Arzum çay makinesi ve semaver modelleri birbirinden farklı tasarım ve boyutları ile yüksek performans sunmaya çalışır. Ürün modellerini sayfamızdan inceleyerek kendinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Dilerseniz tüm semaver ve çay makinesi modellerine Semaver & Çay Makinesi kategorimizde ulaşabilirsiniz.