Aseton & Oje Çıkarıcı

Kolaylıkla ojeyi çıkarmayı hedefleyen asetonlar birçok modelde ve alternatif ürünleri ile yer almaktadır. Sertleşen ve uzun süre donmuş olarak kalan ojeyi çıkarabilen, güçlü oranlarda oluşturulmuş aseton çözeltileri yer almaktadır. Kimyasal ürünün cilt ile teması sırasında zararsız bir etki oluşturmak için saflaştırılmış çözeltiler bulunmaktadır. İçeriğinde yoğun koku ve renk özellikleri oluşturacak materyaller mevcuttur. Çeşitli marka kategorisinde yer alan aseton modelleri 5 litre boyutunda olup içeriğinde %99,9 saf aseton bulundurmaktadır. Yüksek çözme özelliği bulunan asetonun yoğunluğu sudan düşük olup, ölçüsü 0.79 g/cm3 düzeyindedir. Boya sökücü olarak da kullanılabilen ürün keskin kokuludur ve yanıcı özellik gösterir. Çok kolay alev alabilen ürünün kullanımı açısından özenli ve dikkatli olmak gerekir. Aynı zamanda çok çabuk buharlaşabilir ve su ile her oranda karışabilen organik sıvı bir materyaldir. Saf aseton içeren ürün 1000 ml olarak mevcuttur. Ayrıca boyutlarına göre çeşitlilik gösteren asetonlar 80 ml olarak da yer almaktadır. Küçük çanta boy şeklinde bulunan ürün seyahatlerde kişisel bakım çantasında yer kaplamayacak şekilde kullanılabilir. Aseton nedir denildiğinde ilk olarak oje silici özelliği bilinen kimyasal sıvıların boya çıkarıcı özellikleri de bulunmaktadır. Saf aseton 1 litre olarak da sayfa üzerinde yer almaktadır. Oje çıkarıcılar, tırnak besleyici özelliği sayesinde el de ve tırnak da tahrişe yol açmaz. Çilekli hoş kokusu sayesinde elde güzel bir koku bırakmaktadır. 120 ml şişede yer alan ürün çanta boyu olarak da kullanılabilmektedir. Aseton, mor renkteki şişesi ve 125 ml olan boyutu sayesinde kolay taşınabilir özelliktedir. Aynı modelin sümbül kokulu olanı 200 ml boyutunda yer almaktadır. Yanıcı ve parlayıcı etki gösteren kimyasal sıvı %99,5 saf olarak extra pure özellikte mevcuttur. Ayrıca saf olarak bulunan ürün 5 litre ve üzerinde boyutlarda kullanıcılara sunulmaktadır. Yapısında (CH3)2CO bulunan asetonun diğer kimyasal adları propanon ya da dimetil keton olarak yer almaktadır. Kimyasal deneylerde kullanılmak için bulunan ürünler mevcuttur. Kimya için yer alan Saf Aseton bu ürünlerden birini oluşturmaktadır. %99,5 saf aseton özelliği olmasında dolayı kolay çözünebilir özelliktedir. Herhangi bir zarar teşkil etmeyen ürünün kaynama noktası 56 derecedir. Ayrıca ürün 1 litre boyutunda da yer almaktadır. Sayfamızdan tırnak ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Aseton Çeşitleri

Aseton Çeşitleri

Kişisel bakım ürünü olan asetonlar ojeyi çıkarmasının yanı sıra tırnak yapısına zarar vermeyecek ve hoş koku yayacak şekilde oluşmaktadır. Tırnağa sabitlenebilen veyahut süngerli olan modelleri mevcuttur. Extra pure saf olarak bulunan ürün 1 litre boyutu ile %99,9 ölçüsünde yer almaktadır. Çeşitli markalarda yer alan asetonsuz oje çıkarıcı ürünleri, 2’li veya daha fazla setli olarak ya da tekli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Makyaj pamuğu ile uygulanan ürün içerisinde aseton olmamasından dolayı nemlendirici özellikteki materyallere yer verilmiştir. Ayrıca çilek kokulu özelliği elde ve tırnakta hoş koku bırakmaktadır. Asetonların yeşil, mavi, mor renkteki seçenekleri sayesinde 200 ml boyutundaki ürünü kullanıcı kendisi seçerek 2’li paket oluşturabilmektedir. Açık renkteki ojeler koyu renkli ojelere nazaran daha kolay çıkabilmektedirler. Koyu ojeleri rahat çıkarmayı sağlayan koyu renk oje çıkarıcı ürün 175 ml boyutunda kullanıcılara sunulmaktadır. Oje çıkarma ürünleri pembe, mavi, yeşil ve mor olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. 125 ml boyutunda olan ürünler, renk ve koku özelliklerine göre farklılıklar barındırmaktadır. Asetonun Yaban Gülü aromalı olan versiyonu mavi renk şişede bulunarak, kuşburnu özüne yer vermektedir. Tırnaklarda beyaz leke oluşmasını önleyerek bakım ve mineral aktarımı yapmaktadır. Tırnak yağları yeşil renk şişede ve omega yağı özü bulundurmaktadır. Dolayısıyla tırnak yapısına yatıştırıcı nemlilik sağlayarak, sağlıklı tırnak ve tırnak eti görünümü oluşturmaktadır. Oje çıkarıcı ve tırnak bakım yağı, mor renk şişede bulunmaktadır. İçeriğinde üzüm çekirdeği yağı mevcuttur. Tırnak yıpranmalarını önleyen ürün aynı zamanda nemlilik ve hoş koku sağlamaktadır. Hassas ve kırılgan tırnaklar için daha sık tercih edilen ürün, tırnakları temizleyerek nemlendirmeyi amaçlamaktadır. Aseton Orkide Özlü aroması ile yer almaktadır. Ürünün içerisinde bulunan orkide özü sim ve parıltı içeren ojeleri kolaylıkla ve tırnağa zarar vermeden çıkarmaktadır. Simli veya parıltı ojelerin normal ojelere göre daha zor çıkması tırnak incelmesi yaparak tırnağın kolay kırılabilir olmasına neden olur. Orkide özlü asetonlar, içerdiği gliserin ve panthenol adlı materyaller sayesinde ojeyi ve parıltıları kolayca çıkartmaktadır. Çeşitli markalarda yer alan asetonlar, ojeleri silici özelliklerini yanı sıra tırnak yapısına esneklik kazandırmaktadır. Dolayısıyla tırnakların kolay kırılabilen yapısını yumuşatarak bakım yapmayı sağlamaktadır. Çeşitli boyutlarda yer alan asetonlar seçenek oluşturmaktadır. Oje çıkarma işlemini sağlayan ürün, 125 ml boyutunda ve mavi şişesinde yer almaktadır. Oje Silici ürünü 450 ml boyutundadır. Aynı zamanda ürün kokusuz formülü ile bulunmaktadır. Sayfamızdan Flormar oje çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

 Ojeleri Kolay Çıkarabilen Asetonlar

Ojeleri Kolay Çıkarabilen Asetonlar

Saf asetonlar orijinal olarak %99,9 çözelti dengesinde karışım bulundurmaktadır. Ayrıca ürün 1000 ml boyut özelliğinde mevcuttur. Saf extra pure asetonu %99,5 çözelti düzeyindedir. Ürün 20 litre mega boyutunda bulunmaktadır. Aseton 1 lt boyutunda bulunabildiği gibi mega boyut 20 litre ölçüsünde de mevcuttur. Ancak saf asetonun net ağırlığı 1 kg olarak sunulmaktadır. Söz konusu asetonlar, hanımeli özlü set besleyici ve nemlendirici yapısı ile ister set ister tekli olarak mevcuttur. Adet ölçüsü 200 ml boyunda olan ürün, mavi renk şişede bulunmaktadır. Farklı kategorilerde yer alan aseton markaları çeşitlilik göstermektedir. Profesyonel oje temizleme etkisi bulunduran ürün 1 litre boyutundadır. Saf Aseton çeşitleri, üçer adet setli halinde 750 ml boyutunda yer almaktadır. Belirtilen ürün sümbül özlü formülü ile çeşitlilik göstermektedir. 200 ml boyutunda olan ürün üçer adetli olarak yer almaktadır. Asetonu temiz bir pamuk yardımı ile kullanmak gerekmektedir. Çoğu setlerde oje çıkarıcı losyonun yanında pamuk paketleri de yer almaktadır. Litrelik olarak bulunan asetonların yanında tercihe göre pamuk paketi bulunmaktadır. İkişer olarak yer alan pamuk paketleri 70’li pamuk pedleri ile sunulmaktadır. Oje çıkarmaya yarayan ürünler 750 ml boyutunda ve ekstra olarak yanında 70’li pamuk pedleri bulundurmaktadır. Çeşitli markalarda yer alan oje temizleyiciler 1000 ml boyutunda yer almaktadır. Saf aseton %99,5 ölçüsünde 1 litre ölçüsünde mevcuttur. Büyük boy seçeneği sunan asetonlar 1000 ml boyutunda da yer almaktadır. Bir diğeraseton çeşitleri kategorisinde yer alan model, pompalı asetonudur. Pompa aparatı sayesinde kolay ve hızlı kullanım sağlayan ürün 500 ml boyutundadır. Profesyonel saf oje temizleyici pompalı aseton, 4’lü set halinde 1 litre boyutundadır. Söz konusu ürün, tırnakta hasar ve koku bırakmadan temizlemektedir. Oje temizleme özellikli bir diğer ürün, Nemlendirme özelliği taşıyan oje çıkarıcısıdır. 130 ml boyutunda olan ürün beşer adet setli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Narçiçeği özlü oje çıkarıcı ürün, nemlendirici yapısı sayesinde sade ve koyu renkli ojeleri kolaylıkla ve tırnakta hasar bırakmadan çıkarmaktadır. Üçerli set halinde bulunan ürün adeti 200 ml boyutundadır. Nemlendirici ve oje çıkarıcı etkili formül 700 ml büyüklüğündeki şişesi ile mevcuttur. Yanma, tahriş etme gibi herhangi bir yan etki bulundurmayan ürün tırnakları besleyerek nemlendirmektedir. Oje temizleyici özellikli ürün ikişer olarak 1 litrelik boyutu ile kullanıcılara sunulmaktadır.

 Bakımlı Tırnaklar Ve Asetonlar

Bakımlı Tırnaklar Ve Asetonlar

Oje temizleyicisi set olarak kullanımlara özel altışar adet 1 litrelik formülleri ile bulunmaktadır. Aseton pembe renginde ve kokulu olarak 125 ml boyutunda yer almaktadır. Hassas ve kırılgan tırnaklar için özel olarak hazırlanan aseton 175 ml boyutunda mevcuttur. Aynı modelin çanta boyu olarak belirtilen 80 ml boyutunda tasarımları da mevcuttur. Besleyici etki oluşturan ürün pembe rengindedir. Hassas tırnaklar için mavi renkte bulunan ürün 80 ml çanta boyutunda bulunmaktadır. Ürün 1000 ml boyutunda saf olarak ve 200 ml boyutunda hassas tırnaklar için özel olan mavi şişeli versiyonu ile kullanıcılara sunulmaktadır. Saf oje silici aseton, 1000 ml boyutunda bulunmaktadır. Süngerli aseton, şişesinin içerisinde bulunan sünger dokusu sayesinde ojeyi çıkartarak pratik bir kullanım teşkil etmektedir. İçi ürünle dolu olan sünger, hareket oluşturarak ojeyi çıkarmaktadır. Birkaç dakika içerisinde sadece ovuşturarak çıkardığı ojeyi temizleme kolaylığı sağlar. Süngerin emici yapısı sayesinde süngeri tekrar temizleme gereksinimi olmamaktadır. Süngerin içerisindeki sıvı bitene kadar kullanım sağlanabilmektedir. Farklı modellerde yer alan asetonlar, 115 ml boyutu ile 12’şer adet, 5’er adet veya tekli olarak mevcuttur. Oje kurutucu sprey 300 ml boyutunda bulunmaktadır. Oje kurutucu spreyler güncellenmiş versiyonu ile tam kuruma özelliği sağlamaktadır. Pratik bir kullanım olanağı sağlayan spreyler zamandan kazanmaya yardımcı olmaktadır. 400 ml boyutunda şişesi ile bulunan oje kurutma spreyleri, henüz oje sürülmemiş tırnaklara uygulandığında pürüzsüz bir zemin oluşturduğu gibi ojenin kuruma süresini azaltmaktadır. Oje sürme işlemi bittikten birkaç dakika içerisinde kullanılan ürün 10 – 15 cm uzaklıktaki mesafeden püskürtülmelidir. Sprey uygulamasından sonra herhangi bir oje sürülmemektedir. Spreyi çok yakından kullanmak etkiyi göstermesini engellemektedir. Asetonsuz oje çıkarıcı mendil 10’lu set halinde mevcuttur. Söz konusu ürünler 1000 ml boyutunda yer almaktadır. Aynı zamanda oje silici özelliği gösteren ürünlerin beyaz formül yapısı ve 100 ml şişesi bulunmaktadır.

 Farklı Renkte Ve Dokuda Oje Çıkarma Ürünleri

Farklı Renkte Ve Dokuda Oje Çıkarma Ürünleri

Oje çıkarma mendilleri, ıslak mendil seti olarak bulunmaktadır. Ekstra uğraş sağlamadan pratiklik kazandıran ürünün kutusunun içerisinde ıslak mendil pedleri bulunmaktadır. Kolay taşınabilir özelliği sayesinde yer kaplamaz ve konforlu kullanım sağlar. Asetonsuz yapılı formülü ile yer alan oje çıkarıcı ıslak mendillerde yer almaktadır. Asetonsuz oje çıkarma mendilleri dört farklı çeşidi ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tırnak yüzeyi temizleme solüsyonları asetonlara muadil olarak oluşturulmaktadır. Kullanıcının tercihine göre değişiklik gösteren oje çıkarma işlemlerine yeni bir güncelleme getirmektedir. Sünger veya pamuk ile kullanım sağlanan ürün tırnak yüzeyini dikkatli bir şekilde temizlemektedir. Birkaç damla olarak damlatılan ürün oldukça büyük etki oluşturmaktadır. Tırnak yüzeyi temizleme solüsyonları 250 ml boyutunda yer almaktadır. Oje kurutucu ürünler, ojenin kuruma süresini kısaltmaktadır. Oje çeşitlerine göre değişiklik gösteren kuruma süreleri kullanıcıya dezavantaj oluşturmaktadır. Oje kurutucu top coatlar sayesinde ojelerin kuruma süresi kısalır ve ojenin kullanım süresi artmış olur. Top Coat adlı oje kurutucular, 14 ml boyutunda yer almaktadır. Oje sürme uygulaması yapılmadan önce tırnak yüzeyine sürülen Top Coat’lar tırnağın sararmasını ve hasar görmesini önlemektedir. Saydam bir yapı oluşturan ürün, sürülecek ojenin renk ve pigmentasyon bozukluklarına sebebiyet vermemektedir. Aksine pürüzsüz bir zemin oluşturacağı için ojenin kolay sürülmesini sağlayacaktır. Ardından ojenin üzerine sürülen Top Coat’lar ojenin hasar görmesini engelleyecek ve kullanım ömrünü arttıracaktır. Kendi şişesinde bulunan yumuşak başlı fırçası ile kolay bir kullanım sağlamaktadır. Kullanıcı tercihine göre oje sürmeden önce veya sonra Top Coat uygulamasını gerçekleştirebilir. Fırça desteği ile sunulan ürün 15 ml boyutundadır. Ojelerin hızlı korumasını sağlayan bir diğer ürün oje kurutucu spreylerdir. Ojeyi sürdükten hemen sonra tırnaklara püskürtülen sprey birkaç dakika içerisinde tam kuruma sağlamaktadır.

 Kalıcı Oje Çıkarma Ekipmanları

Kalıcı Oje Çıkarma Ekipmanları

Tırnak mandallı oje çıkarıcı ekipmanları, normal veyahut kalıcı ojeleri kolayca çıkartarak tahrişi önlemektedir. Set içinde toplamda 10 adet oje çıkarma mandalı bulunan ürünün içerisinde asetonlu pamuklar yer almaktadır. Sıkıştırıcı etkisi sayesinde ojeleri kolaylıkla çıkarmak mümkündür. Klipsli formatta bulunan ürün kolay ve pratik kullanımı sayesinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Jel formülü sayesinde kalıcı ojeyi ve protez tırnağı manikür eden ürün, üç adet renk çeşidi ile bulunmaktadır. Adeti 15 ml olan ürün toplamda üç adet ve 45 ml olarak yer almaktadır. Tırnak kurutucu jeller saydam, beyaz ve pembe renk seçeneği ile mevcuttur. Kalıcı oje çıkarıcı ürünleri, 220 ml dâhil olmak üzere çeşitli boyutlarda bulunmaktadır. Kalıcı ojeyi ve protez tırnak uygulamalarını kolaylıkla hasar oluşturmadan çıkarmaktadır. Tırnağı besleyen yapısı sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. Kalıcı oje çıkarmaya olanak sağlayan ürün 12 ml boyutunda bulunmaktadır. Aynı zamanda %100 organik olan ürün, kalıcı ojeyi çıkartırken katman ve kalıntı bırakmamaktadır. Pamuk veya sünger ile kullanım sağlamaktadır. Ekstra set olarak yer alan kalıcı oje çıkarıcı ürünler bulunmaktadır. Kalıcı oje çıkarmayan yarayan ürünler, Moziur Cleaner – remover – cleanser olmak üzere üç farklı kategoride özellik göstermektedir. Moziur Cleaner adlı özellik, protez tırnak veya kalıcı oje uygulamasına başlamadan önce temiz tırnak yüzeyine uygulanmaktadır. Tırnak üzerindeki yağ tabakasını temizleyerek, kalıcı oje veya protez tırnak uygulamasına zemin hazırlamaktadır. İkinci aşama olan Moziur Cleanser adlı özellik, oje uygulaması yapıldıktan sonra yapışkanlı top coat işlemi sayesinde üst zemine uygulanmaktadır. Ardından üçüncü aşama olan Moziur Remover adlı özellik ise, kalıcı oje veya protez tırnak uygulamalarının kolay ve pratik bir şekilde çıkarılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kalıcı oje veya protez tırnak uygulamalarını çıkarırken hijyenik bir kullanım sağlamaktadır. Üç aşama ile kalıcı oje ve protez tırnak uygulaması sağlayan ürün tırnaklara bakım ve nemlendirme özelliği sağlamaktadır. Söz konusu ürün 250 ml boyutunda yer almaktadır. Gelişen teknoloji ile oje kurutma sistemleri de çeşitlilik göstermektedir. Pratik oje kurutucu olarak adlandırılan UV platformlu lambalar hızlı oje kuruma sistemi sağlamaktadır. Çanta boyu olarak adlandırılan ürün seyahatlerde ve benzeri yerlerde kolay taşınabilir kullanımı sağlamaktadır. 12 W olarak ayarlanan Uv Led Lambalar mor ışık teknolojisi sayesinde ojeyi hızlı bir şekilde kurutmaktadır. Kurutma süresi yaklaşık olarak 30 – 60 saniye arasında değişiklik göstermektedir. Ürün içerisinde dokuz boncuk ışık led lamba teknolojisi makro ve bağımsız odaklanma ile yüksek performans sağlamaktadır. UV Led Lambanın yaymış olduğu mor ışığının çıplak göz ile teması kaçınılmalıdır. Oje kurutucu UV Led Lamba ürününü powerbank ya da şarj adaptörleri ile çalıştırmak mümkündür.