ÜCRETSİZ KARGO

Crackend Topuk Çatlağı Giderici Krem 50 G
(4)
149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dr. Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü + Ogansia Ayak Bakım Kremi
(1)
387,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avon Lavanta Özlü Gece Ayak Kremi 150 ML
(39)
43,10 TL

REKLAM

Beauty Foot Vitamin E Glycerin Nemlendirici Ayak Kremi 75 ML
(2)
94,95 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Scholl Topuk Çatlağı Giderici Balsam 60 ML
(63)
145,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Scholl Topuk Çatlak Giderici Krem 3 x 60 ML
(2)
300,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Perre Topuk Dikeni Bakım Kremi 100 ML
(57)
75,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lapitak Klasik Ayak Bakım Kremi 60 ML
(2)
109,74 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi 50
(0)
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi 2 x 50 ML
(2)
149,50 TL
SQUARERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Oriflame Feet Up Advanced Çatlamış Topuklar İçin Onarıcı Krem 75 ML
(0)
80,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avon Foot Works Yoğun Nemlendirici Ayak Kremi 150 ML
(6)
43,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wellgreen Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Kremi 70 ml
(0)
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Herbaderm Argan Yağlı Topuk Çatlağı Kremi 60 ML
(34)
82,95 TL
Neutrogena Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi 50 ML
(12)
79,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avon Lavanta Özlü Ayak Gece Kremi 150 ML + Koku Önleyici Sprey 100 ML
(2)
81,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avon Lavanta Özlü Gece Ayak Kremi Seti 150 ML 2'li
(4)
76,70 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

SVR Xerial 50 Extreme Pieds Ayak Kremi 50 ML
(0)
282,00 TL
222,00 TL

Ayak Kremi

Vücut bakımı, herkesin dikkat etmesi gereken bir konudur. Vücutta kuruyan, çatlayan veya bunlara yatkın olan bölümlerin o bölümleri nemlendirme özelliği olan ve o kısımlarda kullanılmak için uygun özelliklere sahip olan krem çeşitleri ile nemlendirilmeleri ve bakımlarının yapılmaları gerekmektedir. Vücutta en çok kuruyan ve bakım isteyen kısımlardan birisi de ayaklardır. Ayaklar, sürekli yerle temas halinde olduklarından, ayakkabı ve çorap gibi dar eşyaların içlerinde bulunduklarından cilt yıpranabilir ve bakım ister. Bu noktada ayak kremi, ayak bakımının yapılmasında yardımcı olur. Ayak kremi çeşitleri arasında farklı kullanım amaçlarına hizmet eden birçok çeşit bulunmaktadır. Nasır kremi, çatlak kremi, kaşıntı kremi, terleme kremi, egzama kremi, mantar kremi, topuk kremi, nemlendirici krem, bakım kremi gibi çeşitleri bulunan ayak kremleri arasından her ihtiyaca uygun ayak kremi kolayca bulunabilir olacaktır. Ayaklarda oluşan rahatsızlık günlük yaşamı etkileyecektir. Bu yüzden ayaklarda oluşan sağlık sorunlarının bir an önce giderilmesi büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Ayaklarda sık ve yaygın şekilde oluşabilen sorunlar çeşitli ayak kremleri ile azaltılabilir ve hatta tamamen geçirilebilir. Birçok sorun oluşabilen ayaklar için birçok çeşitte krem bulunmaktadır. Her yaygın soruna uygun ayak kremi çeşitleri mevcuttur. Ayağında mantar, egzama, yara, çatlak, kuruluk, nasır gibi sorunları olanlar için ayak kremi önerileri arasından yaşadıkları soruna uygun kremi bulmaları tavsiye edilir. Ayaklarda oluşan sorunların azaltılması ve tam olarak geçirilebilmesi için ayakların temiz tutulması, hava almasına izin verilmesi, gerekli ayak kremi çeşitleri ve gerekliyse ilaçların düzenli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Bu hususlara dikkat edildiğinde ve ayak bakımı, tedavisinde hassaslık uygulandığında ayak sorunlarının üstesinden gelinebilir.

 Ayak Kremi Kullanım Şekli ve Önerileri

Ayak Kremi Kullanım Şekli ve Önerileri

Ayak kremlerinin doğru ve düzenli şekilde kullanımı ile sahip olunan ayak sorunlarının etkileri azaltılabilir veya bu sorunlar tamamen ya da bir süreliğine ortadan kaldırılabilir. Ayaklarda sık ve yaygın görülen birçok sorun vardır. Bu sorunların her birine ayrı şekilde üretilmiş ayak kremi çeşitleri bulunmaktadır. Farklı ayak sorunları için üretilen ayak kremlerinin içerikleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Yaşadığınız ayak sorunlarına uygun ayak kremleri kolayca bulunarak satın alınabilir. Ayaklarda görülen egzamalar için ayak egzama kremi, farklı türlerde olabilen mantar için ayak mantar kremi çeşitleri, nasır sorunu için ise ayak nasır kremi çeşitleri önerilir. Egzama, mantar ve nasır ayaklarda oluşan sağlık sorunlarıdır ve kremler ile etkileri azaltılabilir veya geçirilebilirler. Sağlık sorunları için kullanılan ayak kremlerinin yanı sıra harici şekilde kullanılan ayak kremleri de vardır. Topuk kremleri ve nemlendirici kremler ayakların bakımlarını sağlar, daha yumuşak ve rahat olmalarını sağlarlar. Kurumaya meyilli olan cilt, vücudun neresinde olursa olsun zaman zaman nemlendirilmeli ve bakımı yapılmalıdır. Farklı markalar ve üreticiler tarafından üretilmiş birçok farklı ayak kremi çeşidi bulunmaktadır. Aynı kullanım amacına sahip ayak kremi çeşitleri içinde de farklı içeriklere ve özelliklere sahip ürünler bulunabilir. Ayak kremleri içinde bulunan bu çeşitlilik sayesinde herkes için en uygun ayak kremleri bulunabilir. Ayak bakım kremleri, nemlendirici amaçla duşlardan ve banyolardan sonra ya da ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilirler. Ayak sorunlarını giderilmesi amacı ile kullanılan ayak kremleri ise sorun yaşandığı dönemde her gün kullanılmalıdır. Kullanım sıklığı ve şekli, ayak kremi çeşidinden bir diğer ayak kremi çeşidine farklılık gösterebildiğinden en doğrusu kullanılan ayak kreminin önerilen miktarda ve sıklıkta kullanılmasıdır.

 Farklı Özellikleri ile Ayak Kremi Çeşitleri

Farklı Özellikleri ile Ayak Kremi Çeşitleri

Ayak kremleri, farklı ayak sorunlarının geçirilmesi, etkilerinin azaltılması için kullanıldıkları gibi ayak bakımının sağlanması amacıyla da kullanılırlar. Farklı sorunlar için farklı ayak kremi çeşitleri bulunmaktadır. Nasır, mantar, egzama gibi cilt rahatsızlıklarında kullanılan ayak kremi çeşitleri bu rahatsızlıkların etkilerinin azaltılması veya iyileştirilmesinde kullanılabilir. Bu ayak kremlerinin işe yaraması ve etkisinin görülmesi için düzenli olarak kullanılmaları, kremin önerildiği sıklıkta ve miktarda, sorun yaşanan yer ve çevresine uygulanması gerekmektedir. Ayak rahatsızlıklarında kullanılan kremlerin yanı sıra sürekli çorap ve ayakkabı içinde bulunup yerle temas eden ayakların bakımını sağlayan kremler de bulunmaktadır. Özellikle topuklar çatlamaya ve kurumaya son derece eğilimli kısımlardır. Ayak bakımı ve neminin sağlanması için ayak bakım kremi, ayak nemlendirici kremi ve ayak topuk kremi gibi ayak kremi çeşitleri kullanılır. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan ayak kremi çeşitleri içerik olarak birbirlerinden farklılık gösterirler. Farklı içerikleri ile farklı faydalara sahip olan ayak kremleri bu şekilde ayak rahatsızlıklarının giderilmesinde ya da ayakların bakımının sağlanmasında kullanılır. Kaşıntı, terleme, yanma gibi ayak problemleri yaşandığında da bu problemlere yönelik şekilde üretilmiş ayak kremi çeşitleri kullanılabilir. Birçok marka ve üretici tarafından üretilen ayak kremleri arasında aynı amaca hizmet eden fakat üretici olarak farklılık gösteren ürünler de vardır. Aynı zamanda ayak kremleri çeşitleri arasında fiyat çeşitliliği de bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyulan ayak kremleri, bütçenize uygun fiyatlara satın alınabilir hale gelmektedir.

 Ayak Kremlerinin Sağladığı Faydalar

Ayak Kremlerinin Sağladığı Faydalar

Ayaklar, sürekli çorap ve ayakkabıların içinde durduklarından havasız kalabilirler. Bu yüzden ayak sağlığının korunması için ayakların havalanmasına izin verilmeli, ayaklar sık sık temizlenmeli ve temiz tutulmalıdır. Ayakların nemli kaldıkları ve hava almadıkları durumlarda mantar, egzama gibi sorunlar, ayaklara fazla baskı uygulandığında ve zorlandığında ise nasır problemleri ortaya çıkabilir. Aynı zamanda bakımsız kalan ayaklar özellikle topuk ve yan ayak kısımlarından çatlaklar oluşturabilir. Kuruluktan oluşan bu çatlaklar nemlendirilip bakımları yapılmadıklarında yaralar oluşturabilirler. Ayaklarda sık ve yaygın şekilde görülen rahatsızlıklardan diğer birkaçı da kaşınma, terleme ve yanma problemleridir. Bu sorunlar için ayak terleme kremi, ayak yanması kremi ve ayak kaşıntısı kremi gibi krem çeşitleri kullanılır. Ayaklarda görülebilen bu çeşitli problemler için çeşitli ayak kremleri bulunmaktadır. Tedavi amaçlı, rahatlatma amaçlı ya da bakım amaçlı kullanılabilen ayak kremlerinin farklı içeriklere ve kullanım amaçlarına sahip birçok çeşidi vardır. Özellik olarak bu kadar çeşitlenen ayak kremlerinde fiyat açısından da çeşitlilik bulunmaktadır. Bunun sonucu olarak ihtiyaç duyulan ayak kremleri farklı bütçelere uygun fiyatlarda bulunabilir. Ayak kremi alınmadan ayak bakım kremi yorumlar ve ayak bakım kremi önerileri bölümlerine bakılması, kişiye ve ihtiyacına en uygun ayak kremi çeşidini bulmasında yardımcı olacaktır. Bu kısımlardan ayak kremi kullanıcılarının fikirleri okunarak alınacak olan ürün hakkında fikir sahibi olunabilir.