ÜCRETSİZ KARGO

Hareket Sensörlü USB Şarj Edilebilir LED Işık Dolap İçi Ev Lamba
Hareket Sensörlü USB Şarj Edilebilir LED Işık Dolap İçi Ev Lamba
(4)
75,00 TL
59,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ortec 4v 4ah Bakımsız Kuru Akü Yeni Tarihli
Ortec 4v 4ah Bakımsız Kuru Akü Yeni Tarihli
(1)
104,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Yeelight YLDP12YL Akıllı Led Ampul
(2)
269,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Şımart Akıllı RGB Led Bluetooth Ampul Gün Işığı/Beyaz - Akıllı La
(1)
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips Hue 1100 9-75W Renkli Akıllı Ampul 2'li
Philips Hue 1100 9-75W Renkli Akıllı Ampul 2'li
(1)
1.849,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips Hue E27 Bluetooth Beyaz Ambiyans 1100 Akıllı Ampul
Philips Hue E27 Bluetooth Beyaz Ambiyans 1100 Akıllı Ampul
(0)
699,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips Hue V2 Hareket Sensörü
Philips Hue V2 Hareket Sensörü
(0)
899,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips Hue Play Ekopaket Akıllı Lamba 2'li
Philips Hue Play Ekopaket Akıllı Lamba 2'li
(33)
2.289,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bilicra Mood Akıllı Ampul
Bilicra Mood Akıllı Ampul
(3)
174,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

18650 Pil Şarj Cihazı 4 ' Lü 18650li-ion Pil Şarj Cihazı
(0)
109,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Omix Mixlight Pro Alarmlı Akıllı Ambiyans Lambası
(0)
2.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tp-Link Tapo L920-5 Akıllı Wi-Fi Renkli Led Şerit
Tp-Link Tapo L920-5 Akıllı Wi-Fi Renkli Led Şerit
(0)
969,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Ledvance Smart+ 9W Bluetooth Kontrollü RGB Akıllı Led Ampul
(7)
151,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips Hue Play Akıllı Lamba
Philips Hue Play Akıllı Lamba
(22)
1.149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi 1S MUE4105GL Akıllı Led Masa Lambası
(25)
979,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ledvance Smart+ 14W Wifi Kontrollü RGB Akıllı Led Ampul
(1)
388,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Model Z Sensörlü 2 Li Gardrop Mutfak Dolabı Çekmece Aydınlat
(0)
135,87 TL
101,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Zitares Led 360 Aydınlatma Modülü
Zitares Led 360 Aydınlatma Modülü
(0)
350,00 TL

Akıllı Aydınlatmalar

Ampuller, kullanım alanlarının yaygın olmadığı ilk zamanlarda insanlar tarafından yalnızca dekoratif amaçlar için tercih edilmekteydi. Bunun asıl sebebi maliyetinin yüksek olmasıydı. Geçen zaman ve teknolojinin ilerlemesi ile ampullerin satışı artmaya başlamış ve böylece fiyatının nispeten düşmesine sebep olmuştur. Zaman ilerledikçe ampullerin kullanım alanları fazlalaşmış, kullanım oranı yükselmeye başlamıştır. Hepimizin bildiği gibi, ampuller; yaşam alanımızın neredeyse tümünde karşımıza çıkmaktadır. Akıllı aydınlatma sistemleri yaşam alanı olan ev ve zamanın neredeyse yarısının geçtiği işyerleri başta olmak üzere toplu taşıma araçları, restaurant ve kafeler, plazalar, fabrika çevre aydınlatmaları, mağazalar, iş merkezleri, dış duvar aydınlatmaları, tarihi eser aydınlatmaları, hastaneler, otopark aydınlatmaları, alışveriş merkezleri, karayolları ve çevre yolları, köprüler ve bunlar gibi yapılarda öncelikli olarak tercih edilmektedir. Ampuller kullanıldığı alanlar itibari ile insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakmış deyimi yerindeyse hayatı kolaylaştırma da yeni bir adım atılmıştır. Ampuller kendi içlerinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlardan ilki, akkor ampullerdir. Kullanılan ilk ampuller bunlardır. Şimdilerde yerlerini led ve floresan lambalara bırakmışlardır. Halojen Ampuller, evlerde spot aydınlatma amacı ile dışarıda ise ortam aydınlatması amacı ile kullanılmaktadır. Akkor, ampullere göre daha dayanıklıdır. Floresan lambalar, akkor ve halojen lambalara kıyasla daha verimlidirler. Çok fazla ısınmaz, göz kamaştırmaz ve uzun ömürlüdürler. Bu sayede en çok tercih edilen lambalara örnek olarak verilebilirler. Led Lambalar, yeni nesil lambalardır. Her türlü ortamda kullanılabilirler. Metal halojenürlü lambalar, sokak ve park aydınlatmalarında kullanılan lambalardır. Ayrıca çok verimli ve parlak ışık verdikleri için sahne aydınlatmalarında kullanılmaktadır.

Son Teknoloji Akıllı Aydınlatmalar

Son Teknoloji Akıllı Aydınlatmalar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza birçok yenilik girdi. Hayatı kolaylaştıran ve işleri daha pratik hale getiren yeniliklere adapte olundu. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda, aydınlatma sistemlerinin hayatın her alanında kullanıldığını ve size yine her alanda kolaylık sağladığı söylenebilir. Akıllı ev aydınlatma sistemleri konusunda Xiaomi çığır açmıştır. Akıllı led ampul, sıcak sarı ışık vermekte ve düşük renk sıcaklığına sahip olmaktadır. Sıcak sarı ışık gözlerinizi yormaz, ortamın daha sıcak ve rahat görünmesinde rol oynar. Bununla beraber, ampulün rengi, parlaklığı, kendi zevkinize göre ayarlanabilmektedir. Akıllı led ampul, Wi-Fi aracılığı ile akıllı ev sistemine kolayca bağlanabilir. Uygulamaya bağlanarak, ampulünüzü ister ay ışığı kadar beyaz, ister güneş kadar parlak bir sarı ışık olarak ayarlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak, akıllı ev aydınlatma sistemleri yine telefonunuzdaki uygulama sayesinde tek tıkla açıp kapatabilirsiniz. Açılış ve kapanış sürelerini ayarlayabilir, gecikmeli ışık kapatma ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Bu akıllı aydınlatma sistemi 5000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir. Daha fazla enerji tasarruf ederken daha az elektrik kullanımı sağlamaktadır. Sonuç olarak günde 6 saat boyu kullanım süresi ile 11,4 sene boyunca aralıksız kullanabilirsiniz. Klasik ampullerin gelişen teknoloji sayesinde akıllı ampullere dönüştüğü bu dönemde, klasik masa lambaları da yerini, akıllı led masa lambalarına bırakmıştır. Masa başında çalışanlar için büyük bir konfor yaratan Xiaomi, tamamen akıllı telefonlar ile kontrol edilebilen masa lambalarını satışa çıkarmıştır. İster bilgisayarla çalışın, ister kağıt kalem ile onlarca renk ve parlaklık seçenekleri ile her ortama ayak uyduran akıllı led aydınlatma sayesinde çalışmalarınıza daha rahat odaklanabileceksiniz.

Akıllı Aydınlatma Seçenekler ile Tek Tıkla Aydınlık Bir Ortam

Akıllı Aydınlatma Seçenekler ile Tek Tıkla Aydınlık Bir Ortam

Neredeyse aynı özellikleri taşıyan ürünlerini satışa sunan Philips’in akıllı aydınlatma sistemleri de büyük beğeni toplamıştır. Akıllı bluetooth ampul, uzaktan kontrol edilebilirliği sayesinde büyük bir konfor sağlamaktadır. Telefonunuzdan 10 adede kadar akıllı ampul ekleyebilir aynı anda hepsinin ya da farklı farklı her birinin kontrollerini sağlayabilirsiniz. 16 milyon renk seçeneği ile göz kamaştıran parlaklığı ile akıllı ampul kullanmanın keyfine varacaksınız. Ortamınızın ambiyansını ister uygulamanızdan yöneterek ister sesli bir şekilde kontrol edebilir, partinize uygun çılgın renkler; akşam yemeğinize uygun soft renklerle taçlandırabilirsiniz. Işıkları müzik, oyun veya film ile senkronize bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Eğer aradığım ürün tam da bu diyorsanız hemen ürünleri inceleyip sepetinize ekleyebilirsiniz. Philips akıllı ampulü kontrol ederken, zamanlayıcıları kurabilirsiniz. Eve yaklaştığınızda ışıklar kendiliğinden açılır böylece karanlıkta kalmazsınız. Siz evde değilken, evin ışıklarını kontrol edebilirsiniz böylece dışarıdan sanki evdeymiş izlenimi yaratmış olursunuz. Philips akıllı ampuller 6 saniye ve daha uzun süre boyu kapalı kaldığından, son ışık ayarında kalır. Daha sonra açtığınızda en son bıraktığınız moda açılmaktadır. Son teknoloji ile geliştirilen akıllı ampul özellikleri sayesinde %80 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Hem cebinize hem de gözlerinize hitap eden bu ampullerin bir başka çeşidi ise akıllı dekoratif masa lambalarıdır. İster akıllı ışık çubuğu şeklinde masa lambası ya da yuvarlak biçimli taşınabilir ve sabitlenebilir masa lambası seçenekleri mevcuttur. Taşınabilir akıllı ışık, pilleri sayesinde 2,5 saat boyu aydınlık sağlar ya da mum ışığı seçeneği ile 18 saate kadar etkisini kaybetmez. Farklı renk ve mod seçenekleriyle ortamınızı ve atmosferinizi anında değiştirir. Telefonunuzdaki uygulamalar sayesinde, günlük rutinler oluşturabilir, uyuma ve uyanma saatlerinize göre kademeli olarak açılır veya kısılır. Böylece güne daha rahat başlamış gün sonunda uykuya daha rahat dalmış olursunuz. Bir diğer masa lambası ise led çubuk ışığı şeklindedir. İster çalışma masanızı aydınlatmak için kullanın ister odanızı. Her zevk ve ihtiyaca göre şekillenebilen led masa lambası, 16 milyon renk seçeneği ile size eşsiz bir deneyim sunar. İster kitap okuma lambası olarak, ister film izlerken sinema salonunda izliyormuş hissi yaratmak amacı ile konumlandırabilirsiniz.

Akıllı Aydınlatmalarla Her Odada Farklı Ambiyans

Akıllı Aydınlatmalarla Her Odada Farklı Ambiyans

Wiz aydınlatma sistemleri sayesinde her odanız farklı bir ambiyansta olsun ister misiniz? Evlerimizde her oda aynı derecede ışık almaz ya da her odanın gün ışığı alma derecesi farklıdır. İşte bu yeni nesil akıllı ampuller odanızın ışık alma seviyesine göre tüm gün parlak gün ışığından loş sıcak beyaz ışığa yavaş yavaş geçerek tam bir günü yaşamanızı sağlamaktadır. Bu sayede hem gece uykularınız daha kaliteli olacak hem de gözünüz ışık sebepli yorulmayacaktır. Bir diğer akıllı bluetooth ampul çeşidi ise, Osram markası akıllı ampulleridir. Bu akıllı ampulü el değmeden, uygulama veya bluetooth üzerinden açıp kapatabilirsiniz. Ampulünüzün dışarıya vermiş olduğu renk sıcaklığını kısabilir ya da artırabilirsiniz. Bunlara ek olarak, aydınlatmanızın hangi oda da ne derecede aydınlık olacağını ya da hangi renk olacağını önceden ayarlayabilir daha sonra ampulü açtığınızda ayarladığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Her odadaki ışıklar ayrı ayrı ayarlanabilmektedir. Osram sarı ışık saçana akıllı ampulleri, vintage görünümü ile evlerinize şık bir görünüm kazandıracaktır. Tek başına sarkıt olarak kullanıldığında dahi eşsiz görünümü ile odanızın havasını daha ampulü yakmadan değiştirecektir. 15.000 saat boyunca yanabilen akıllı led ampul hem gözlerinize hem de cebinize hitap eder. Eğer aradığınız ürünü bulduysanız vakit kaybetmeden sepetinize ekleyin. Evinizde parti havası mı yaratmak istiyorsunuz? İşte bunun için doğru adres! Ledvance spot ışıkları ile evinizde harika bir görüntü yaratın. Yeni nesil spot ışıklarını wifi ile kontrol edebilir istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Yeni cam tasarımı ile büyüleyen bu akıllı aydınlatma sıcak beyazdan soğuk beyaza kadar açılıp kısılabilmektedir. Bunlara ek olarak bu spot ışıklarını isterseniz profesyonel olarak da kullanabilir, butiklerinizde; otel aydınlatmalarında ve uygun armatürleri kullanırsanız dış mekân uygulamalarınızda dahi bu akıllı aydınlatma sistemlerine yer verebilirsiniz. Şimdi hemen sepetinize ekleyin ve bu yeni nesil akıllı aydınlatma sistemlerini kullanmaya başlayın.