HP Monitör & Ekran 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

HP M27FWA 356D5E9 27" 5 MS 75 Hz HDMI+VGA Full HD IPS LED Monitör
(3)
5.500,00 TL
5.335,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP Z27K G3 1B9T0AA 27" 5 MS 60 Hz 4K Ultra HD IPS LED Pivot Monitör
(3)
11.302,22 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP V27C G5 65P60E9 27" 5 MS 75 Hz HDMI+DP Full HD Curved VA LED Monitör
(0)
3.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP P19B G4 9TY83AA 18.5" 5 MS 60 Hz VGA+HDMI WXGA TN LED Monitör
(3)
2.001,59 TL
1.999,67 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP U28 1Z980AA 28" 4 MS 60 Hz HDR 4K UHD IPS LED Monitör
(1)
9.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP M22F 2D9J9E9 21.5" 5 MS 75 Hz HDMI Full HD IPS LED Monitör
(0)
2.879,04 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP X24C 9FM22AA 23.6" 4 MS 144 Hz HDMI+DP Full HD Curved LED Monitör
(1)
4.023,20 TL
3.549,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP P204v 5RD66AA 19.5" 5 MS 60 Hz HDMI+VGA LED Monitör
(0)
2.007,19 TL
1.978,24 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP Omen 25I 22J05E9 24.5" 165Hz 1 MS FHD IPS Gaming Monitör
(1)
4.789,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP E24 G4 9VF99AS 23.8" 5 MS 60 Hz HDMI Pivot Vesa IPS VGA DP USB 3.2 LED Monitör
(0)
4.195,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP P22 G5 64X86AA 21.5" 5 MS 75 Hz FHD HDMI+DP+VGA IPS LED Monitör
(0)
2.707,94 TL
2.559,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP Z24N G3 1C4Z5AA 24" 5 MS 60 Hz WUXGA IPS LED Monitör
(0)
5.299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP M27F 2G3D3E9 27" 5 MS 75 Hz FreeSync Full HD IPS LED Monitör
(1)
4.399,00 TL
4.245,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP V24i 9RV17AA 23.8" 5 MS 60 Hz Full HD IPS LED Monitör
(4)
2.779,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP M27FE 43G45E9 27" 5 MS 75 Hz 2xHDMI+VGA FreeSync Full HD IPS LED MONİTÖR
(0)
3.949,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP E24U G4 189T0AA 23.8" 5 MS 60 Hz HDMI+Type-C Full HD IPS LED Monitör
(0)
4.765,80 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP M22F 2D9J9E9 21.5" 5 MS 75 Hz FreeSync Full HD IPS LED Monitör
(0)
3.149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP M32F 2H5M7E9 31.5" 7 MS 75 Hz FreeSync Full HD VA LED Monitör
(0)
5.499,00 TL

Gelişen teknoloji ile birlikte teknolojik ürünlerin bireyler üzerindeki etkisi olumlu bir şekilde büyüme gösterirken HP markası da bu trende dahil olmaktan geri durmuyor. Genel kullanım amacı ile birlikte ev kullanımı için de çeşitli monitör modelleri ile öne çıkmayı başaran marka, kullanıcılarına oldukça kaliteli bir görüntüleme deneyimi vadediyor. Tasarımlarındaki zariflikle birlikte değişiklik gösteren ekran boyutları kullanıcıların tercihleri ile tam anlamıyla uyumluluk sağlıyor. İş yeri, ev, okul, ofis ve büro tipi alanlarda kolaylıkla kurulup kullanılabilen PC monitör modelleri, günlük görevlerin tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini mümkün hale getiriyor. Ultra geniş renk teknolojisiyle kullanıcılarının beğenisine sunulan HP monitörler, görüntülenen tüm içeriklerin doygun renk tonlarıyla birlikte hem daha canlı hem de daha keskin bir şekilde ekrana yansımasını kolaylaştırıyor. Böylece fotoğraf, video, film ve oyun gibi çeşitli içeriklerin daha kaliteli bir şekilde görüntülenmesini sağlayan modeller, kullanıcılarının seyir deneyimlerini bir üst seviyeye taşımaya yardımcı oluyor. HP marka bilgisayar modellerinin ekran özellikleri de üründen ürüne farklılık gösteriyor. HD ve üzeri çözünürlükler ile güçlendirilen monitör modelleri, bütün görüntülerin kesintisiz bir şekilde ekrana gelmesini sağlıyor. Ayrıca monitörler performans özellikleri noktasında sergiledikleri üstün başarıyı cihazların ses çıkış özellikleri konusunda da sergilemeyi başarıyor. Özellikle harici hoparlörler gerektirmeden tasarlanan tam entegre ses donanımı kullanıcıların tüm oyun sahneleri en ince ayrıntısına kadar dikkatli bir şekilde görüntülemesine olanak tanıyor. Ayrıca HP ekran çeşitlerinde yer alan AMD FreeSync teknolojisi yırtılma efekti olmayan görüntüler eşliğinde oyun deneyimi elde edilebilmesini mümkün kılıyor.

Ultra İnce Tasarımları ile HP Bilgisayar Monitörleri

Ultra İnce Tasarımları ile HP Bilgisayar Monitörleri

Yüksek performansı sayesinde oldukça kaliteli bir görüntüleme deneyimi sunan HP marka bilgisayar monitörleri, zarif tasarımlarıyla da kullanıcılarını kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Farklı renk çeşitleri ile taçlandırılan ön çerçeve modelleri ile öne çıkmayı başaran monitör bilgisayar modelleri, yine ön çerçeve tasarımları ile büyük ölçüde şık bir ahenk yakalayan arka kapak tasarımları ile kuruldukları alanlara modern çizgilerin izlerini taşıyor. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde kurulabilen modeller masa ve ünite gibi çeşitli platformlar üzerine kurularak kullanılabiliyor. HP ekran bilgisayar modelleri, ultra ince profilleri sayesinde farklı şekillerde dizayn edilen oda ve salon ve çalışma alanlarıyla kolaylıkla uyum sağlıyor. Ayrıca hafif yapısı sayesinde kolay hareket ettirilebilen monitörler, kullanıcılarını zorlamadan istenilen alanlara zahmetsizce taşınarak pratik bir şekilde konumlandırılabiliyor. Bazı HP monitör çeşitleri dahili hoparlör bulundurabiliyor. Böylece masanızın karışmasına izin vermeden mükemmel bir ses çıkışı sağlayarak tüm oyun deneyimlerinizin daha gerçekçi bir şekilde fark edilmesine olanak tanıyor. Bu sayede harici hoparlörlere ihtiyaç kalmayacağından ve düzgün bir bilgisayar kurulumu için dağınık kablo ve bu kabloların sebep olduğu karmaşadan kurtulmanıza yardım ediyor. Ayrıca cihazın bağlantı noktalarının arka ve yan kısımlarda yer alması kablo sorunsalının da neredeyse tam olarak ortadan kalkmasını sağlıyor. Donanımsal özelliklerin oldukça başarılı bir şekilde geliştirilmesine olanak tanıyan monitörler, karmaşık olan belgelerin düzenli bir hale getirilmesini sağlayarak günlük görevlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getiriyor. Bu özellik sayesinde yoğun iş kullanımının neden olduğu düzensiz planlamalardan kaynaklanan karmaşaların daha sade ve planlı bir hale gelmesini sağlayarak kullanıcılarının işlerinin kolaylaştırılması açısından oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

En Son Teknolojilerle Geliştirilen Ekran Deneyimi

En Son Teknolojilerle Geliştirilen Ekran Deneyimi

Kavisli olarak tanımlanan ve mükemmel bir görüntüleme deneyimi için tasarlanan HP monitör curved, tüm içeriklerin oldukça net bir şekilde görüntülenmesini sağlarken aynı zamanda kurulduğu alana oldukça şık bir görünüm kazandırıyor. HP ekranların göz alıcı kavisi, çalışırken ya da oyun oynarken daha büyük, çarpıcı ve panoramik manzaraların keyfini çıkarmanıza izin veren ve gerçek anlamda sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunuyor. İnsan gözünün eğrisinden ilham alınarak tasarlanan kavisli monitörler ev veya ofis kullanımınız için rahat ve keyifli bir izleme deneyimi sağlıyor. Çeşitli özelliklerle donatılan bilgisayar monitörü, son teknolojili işletim sistemi ve yeni nesil işlemcisi ile oldukça keyifli bir kullanım şekliyle göze çarpıyor. Yüksek çözünürlüklere sahip olarak geliştirilen HP monitör 4K seçenekleri, izleme deneyimlerinin daha iyi bir hale gelmesi için oldukça net görüntüler yansıtıyor. 4K bilgisayarlar bünyesinde milyonlarca piksel içeriyor ve bu sayede çözünürlükleri Full HD modellerinin dört katı olarak öne çıkıyor. Çok yakından bakıldığında dahi kullanıcılarını hayrete düşüren görüntü ayrıntıları, eğlence deneyimlerini yeni bir seviyeye taşıyarak içeriklerin ayrıntılı ve daha pürüzsüz bir şekilde yansımasına imkan tanıyor. Ayrıca monitör modelleri, geniş renk teknolojileri sayesinde mükemmel görüntüler için daha geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Modellerin geliştirilen renk gamı daha doğal görünümlü yeşillikler, canlı kırmızılar ve daha derin maviler üretiyor. Bununla birlikte HP markası, ekstra geniş görüş açıları sağlayan ve neredeyse her açıdan görüntüyü izlemenizi sağlayan IPS ekran teknolojisini de kullanıyor. HP monitör bilgisayar modelleri bünyesinde göz yorulmalarının önüne geçen mavi ışık teknolojisiyle birlikte bir de titreşimi önleyen ve Flicker-Free olarak nitelendirilen teknoloji kullanılıyor.

HP Markası Fiyat Konusunda da İddialı

HP Markası Fiyat Konusunda da İddialı

Oyun tutkunlarına alışılmışın dışında bir keyif sunan HP monitör gaming çeşitleri, sahip oldukları hızlı tepki süreleri sayesinde görüntüler arasındaki geçişlerin daha pürüzsüz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Böylece oyun oynarken takılmalar yaşamadan galibiyet elde etmek rekabetçi oyun tutkunları için daha kolay bir hale geliyor. Oyun oynarken gecikme ve hareket bulanıklığını azaltmak için tasarlanan monitör oyuncu modelleri, aksiyonun bol olduğu yarış, FPS, MOBA gibi oyun türlerinde en iyi görüntülerin alınabilmesine imkan tanıyor. Monitör gaming çeşitleri inanılmaz derecede akıcı bir oyun deneyimi için görüntüde oluşabilecek yırtılma ve dalgalanmaları tamamen ortadan kaldırarak kesintisiz bir eğlence deneyimi vadediyor. Çeşitli inç büyüklüklerinde tasarlanan bilgisayar monitörleri, bağlantı noktalarıyla teknoloji ve oyun meraklılarına esneklik kazandırıyor. Bu bağlantılar sayesinde monitörlerin farklı cihazlara bağlanması ve veri aktarımının daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Monitör modellerini bireysel deneyimlerinizin optimize edilebilmesi için ister ayrı bir şekilde istenirse de farklı ekran kartları dahilinde VGA ve HDMI bağlantı portları ile kullanmak mümkün hale geliyor. Bu bağlantı portları birden fazla cihazla uyumluluk gösterdiğinden kullanıcılarına oldukça pratik imkanlar sunuyor. Ayrıca birçok yönden geliştirilerek kullanıcılarının beğenisine sunulan HP marka monitörler, USB portlarıyla gelebiliyor. Böylece her an bilgisayar kasasına erişimi olmayan ancak harici depolama birimi ve USB bellek gibi birimleri kullanmak durumunda olan teknoloji tutkunlarının hayatı daha da kolaylaşmış oluyor. Ekran genişliklerine, panel yapılarına ve sundukları parlaklık değerlerine bağlı olarak oldukça düşük enerji sarf eden ve kullanıcılarına, enerjiden tasarruf etme imkanı sunan monitörler HP ekran fiyatları sayesinde kullanıcılarının bütçesinin de korunmasına katkı sağlıyor. Güç tüketimi konusunda da oldukça başarılı bir duruş sergileyen markada monitör tavsiyesi ve önerileri konusunda bilgi sahibi olmak kolay bir hale geliyor. Birden fazla donanımsal özelliği bünyesinde barındıran markanın ürünleri, HP monitör fiyatları sayesinde her kesimden kullanıcı için ulaşılabiliyor oluyor. HP monitörlerin yanı sıra tüm monitör modelleri hakkında detaylı bilgi almak için Monitör & Ekran kategorimizi inceleyebilirsiniz.