Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Asrock Anakart  için 33 sonuç bulundu

33 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Asrock Anakart

Bilgisayarın tüm parçalarını birbirine bağlayarak bilgisayar içinde veri akışını sağlayan anakartların günümüzde geçmişe oranla çok daha farklı modelleri bulunuyor. Gerek bilgisayarını yenilemeden güçlendirmek isteyenlerin gerekse toplama bilgisayar yapmak isteyen profesyonel bilgisayar kullanıcılarının tercih ettiği çok işlevli Asrock anakart seçenekleri bilgisayarın performansını artırarak yeni bir bilgisayar deneyimi vaat ediyor. Bilgisayarın sinir hücreleri olarak da bilinen anakartların önemiyse bilgisayarın kullanım amacına bağlı olarak değişebiliyor. Kimi kullanıcılar Asrock anakartlar nasıl sorusundan ziyade anakartların fiyatını merak edebiliyor. Bilgisayar içindeki farklı bölümler arasındaki iletişimi sağlayan Asrock anakartların pek çok kullanıcı için bilgisayar değiştirmeden yepyeni bir bilgisayar deneyimi sunduğuysa pek çok kullanıcının dikkatini çekiyor. Her kullanıcıya uygun anakart seçeneklerine sahip Asrock’la bilgisayarınızı hızlandırmak ve güçlendirmek sizin elinizde.

Asrock Anakart Modelleriyle Bilgisayarınızı Yeniden Keşfedin

Asrock Anakart Modelleriyle Bilgisayarınızı Yeniden Keşfedin

Pek çok farklı sistemde kullanılmasına rağmen özellikle bilgisayarlarda büyük önem arz eden anakartların ana misyonu bilgisayar parçalarının birbiriyle yüksek bir uyum içinde çalışmasını sağlamaktır. Teknolojinin gelişmesi ve yepyeni güçler kazanmasıyla birlikte çok özellikli hale gelen bu parça Asrock anakart Türkiye dokunuşuyla güncel teknolojilerden nasibini alıyor. Farklı kart işlemcileri sayesinde bilgisayar içindeki veri akışının devamlı kılınmasını sağlayan Asrock markasının incelikle üretilen anakartlarının üzerinde bulunan farklı yuvalar işlemci dışında RAM, Ethernet, TV kartı ve SCSİ gibi farklı bağlantı alanlarını içermektedir. Bilgisayarın performansını belirleyen anakart işlemcilerinin CPU kadar önemli olabildiği durumlar mevcuttur. İşlemcilerin veya Chipsetlerin kazandığı yüksek önemin bir yansıması olarak geliştirilen Asrock anakart çeşitleri s-ATX, micro ATX, ATX, mini-ITX ve e-ATX gibi pek çok boyutta üretilerek giriş seviyesinden uzman seviyeye kadar her gelişmişlikte anakarta sahiptir. Performansıyla öne çıkan pek çok modeli bulunan Asrock anakartlarının İntel Core i3/ i5/ i7 işlemci desteğine sahip soket 1151 özelliği, hafızayı destekleyerek cihazınızın kapasitesini artıran DDR4 2133’ü destekleyen yapısı pek çok kullanıcı için bilgisayarını yeniden keşfetme imkanı verirken geliştirilen ses kapasitörleriyle yüksek kalitede ses deneyimi yaşamanız için en gelişmiş anakartlara yönelmenize gerek olmadığının bir kanıtı oluyor. Asrock anakartlar daima en yeni teknolojilerden yararlanılarak geliştiriliyor ve kullanıcıların anakarttan ne beklediğine bağlı olarak güncelleniyor. Bilgisayarında hem uzun ömürlü bir kullanım hem de düşmeyen bir hız arayan kullanıcıların dileklerini gerçekleştiren katı kapasitör tasarımlarına sahip Asrock anakartların kimi modelleriyse bilgisayarında hız arayan kullanıcılar için tasarlanıyor. Örneğin Realtek Gigabit LAN çipine sahip Asrock anakart seçenekleri hızlı bir internet deneyimi için yalnızca internet dağıtıcısının değil bilgisayarın da yüksek kapasiteli olması gerektiğini hatırlatır nitelikte. Anakartınızı teknolojik yeniliklerle daima uyumlu kılmak istediğinizdeyse devreye markanın güncelleme ve uygulama sağlayan sanal marketiyle işinizi hızlıca görebilirsiniz. Sisteminizi daima güçlü tutarak sizi yepyeni bir bilgisayar deneyimiyle tanıştıran Asrock anakart nasıl olur da bu kadar çok işlevli olur diye soracak olursanız, cevabı markanın kullanıcı odaklı çalışmalarında bulabilirsiniz.

Asrock Anakart ile Teknolojinin Hızına Yetişin

Asrock Anakart ile Teknolojinin Hızına Yetişin

Bilgisayarların insan hayatının büyük bir bölümünde yer ettiği bu dönemde bilgisayarınızın güçlü ve hızlı olması çalıştığınız sektöre bağlı olarak birkaç adım öteye taşıyabilir. Bu yüzden bilgisayarınızın en önemli parçalarından biri olan anakartları özenli seçmek ve bilgisayarınızı üstün kılmak önemlidir. Asrock anakart özellikleri itibariyle bilgisayarınızın performansını hem hız hem de hafıza açısından artırmakla kalmıyor, bilgisayardan beklentilerinizi de değiştiriyor. Farklı işletim sistemleriyle uyumlu çalışabilen Asrock anakartların dörtlü güç fazı tasarımları cihaza benzersiz bir hız yeteneği, düzgün güç aktarımı, en zor bilgisayar görevlerini bile başarması için gerekli olan yüksek güçte işlemci kararlılığı ve düşük sıcaklık gibi avantajlar sunarken Ez modu sayesinde anakartınızın işleyişini çoklu bilgilendirme ekranıyla görmeniz mümkün kılınıyor. Özellikle uzman bilgisayar kullanıcıları için büyük bir kolaylık olan EZ modunun çoklu ekranı sayesinde ram frekansını, işlemci hızını, fan hızı veya SATA bilgisi gibi değerleri takip etmeniz ve olası sorunları önceden keşfederek müdahale etmeniz mümkün oluyor. Asrock anakart yorum katılarak ve kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek tasarlana yepyeni teknolojilerle bezenmiş farklı ürün modelleriyle geniş kitlelere sunuluyor. Dünyanın en hızlı büyüyen bilgisayar teknolojileri üreticilerinden biri olan Asrock’un ürettiği birbirinden güçlü anakartların yüksek ses kalitesi için geliştirilen ses kapsülleri, daha uzun bir kullanım ömrü için geliştirilen katı kapasitörleri ve daha hızlı bir internet deneyimini mümkün kılan Realtek Gigabit LAN gibi etkileyici özellikleri yine kullanıcı için koruma altında. Markanın geliştirdiği Full-Spike anakart koruması bu parçanın dış bileşenlere kadar son derece hassas yapısını beklenmedik gerilim yükselmelerine karşı korumak ve anakartın farklı bileşenlerinin bu ani gerilim değişimleri sırasında performanslarını kaybetmelerini engellemek için tasarlanmıştır. DVI ve HDMI görüntü çıkışlarına sahip olan ve 16 gb ila 32 gb hafızasıyla bilgisayarınızın işlem kapasitesini artıran Asrock anakart fiyat açısından ürün modellerine ve özelliklerine bağlı olarak çeşitlilikler gösteriyor. Farklı boyutlardaki anakartlarında yepyeni teknolojilere yer vererek kullanıcıların bilgisayar deneyimini güçlendiren Asrock’un her geçen gün güncellenen teknolojilerine uyum sağlamak için tek yapmanız gereken bir anakart edinmek ve bu parçanın güncellemelerini yapmak için sık sık markanın uygulamasını ziyaret etmek oluyor.

Asrock Anakart ile Güçlü Bilgisayar Mutlu Kullanıcı

Asrock Anakart ile Güçlü Bilgisayar Mutlu Kullanıcı

Bilgisayarın boyutunu, performansını ve bilgisayar içinde nasıl bir CPU çalışacağını belirleyen anakartlar geçmişe oranla çok daha yüksek performansa ve kullanışlılığa sahip olarak kullanıcının bilgisayar deneyimini artırmayı hedefliyor. Asrock anakart kullananlar için bilgisayarın anlamı ilk günden itibaren değişiyor. Bilgisayarın hem hızını hem de performansını belirleyen Asrock anakartlar barındırdıkları teknolojilerle bilgisayarınızı her açıdan daha güçlü kılmayı ve sizi bilgisayarın her bölümünden yararlanmanızı sağlamayı amaçlıyor. Kimi modeller 12 ekran kartı desteğiyle daha güçlü bir ekrana sahip olmanız için gerekli olan donanımı kazanmanızı sağlarken kimi Asrock anakart seçenekleri İntel 6. Ve 7. Nesil işlemcileri destekleyerek bilgisayarınızın altyapısını daha etkili kılıyor. DDR4 2400/2133 MHz bellek desteği ile bilgisayarınıza indirmek istediğiniz çeşitli programlar için ideal alanı yaratan Asrock’un farklı anakart seçenekleri sayesinde ideal bilgisayarınızı yaratabilirsiniz. Kripto madenciliği, profesyonel oyunculuk gibi yeni gelişen sanal iş biçimlerine uygun bir sistem sağlayan çeşitli modellere sahip Asrock anakartların bu meslekler için geliştirdiği modellerde ekstra güç bağlantıları, bellek destekleri ve koruma programları bulunabiliyor. Sistemin üretiminde kullanılan malzemeler özenle seçilmekte olup bilgisayarın çalışması esnasında ortaya çıkabilecek aşırı ısınma, düşük kararlılık ve düşük enerji verimliliği gibi sorunlar bertaraf ediliyor. En iyi ağ performansı için gelişmiş işlemcilerle uyumlu olarak çalışan Asrock anakartların daha düşük CPU kullanımı ve daha gelişmiş bir kararlılık sunuyor. Tüm bu özellikleri sayesinde her geçen gün geniş kitlelerle buluşan Asrock anakartların geleneksel analog güç yerine yeni nesil PMW tasarımları Vcore voltajının daha sabit ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Direkt olarak anakart üzerinde bulunan başlatma ve sıfırlama özellikleri sayesinde Asrock anakartların kullanımı kolaylaşırken yüksek koruma sağlayan dış tasarım özellikleri bilgisayarınız için daha uzun ömürlü bir sistemin habercisi oluyor. Yani günümüzde "Asrock anakart nedir?" sorusunun en etkili cevabı bilgisayarınızın gücüne güç katan bir sistem içi veri iletim sistemidir oluyor. Asrock’ın avantajlı dünyasına giriş yaparak bilgisayarınızı zamanın içine taşımak için bilgisayarınıza en uygun anakartı belirleyebilir, dilediğiniz modeli satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.