Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Quax Su Sebili Modelleri ve Fiyatları  için 3 sonuç bulundu

Quax Su Sebili

Quax su sebil yazın soğuk su ihtiyacını, kışın ise sıcak su ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak için üretilmiştir. Buzdolabını açmadan soğuk su elde etmek ve kaynama işlemini yapmadan sıcak elde etmek bir anlamda hayat kolaylaştırıcı işlemlerden biridir. Hiç zaman kaybetmeden ve çaba harcamadan ihtiyacınızı yerine getirmek için üretilen Quax su sebil Damacana ürününe siz de sahip olarak daha konforlu bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Quax Su Sebili ile Avantajlı Bir Yaşam

Quax Su Sebili ile Avantajlı Bir Yaşam

Geniş su tankı kapasitesiyle su sebili, sıcak veya soğuk su keyfinizin yarıda kalmanızı engeller ve üzerine konacak olan damacanayı sürekli olarak değiştirme uğraşından sizi kurtarmış olur. 3200 ml’ye kadar su kapasitesine sahiptir. Sahip olduğu bu kapasiteyi dilerseniz sıcak su, dilerseniz de soğuk su için dilediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Her iki kullanımı da size yüksek verimde ve başarılı bir şekilde sunar. Su akışları mümkün olan maksimum seviyeye yükseltilmiş ve herhangi bir sıçrama, damlatmaya karşı korunaklı hale getirilmiştir. Quax su sebil kullanımı sayesinde evde kahvenize ekleyeceğiniz suyun ısınması için beklemenize, yemeğinize ilave etmek istediğiniz suyun kaynaması için beklemenize, soğuk su içmek için mutfağa gidip dolaba açmanıza artık gerek kalmayacak. İşte ise yine direkt hazır olarak sıcak ve soğuk suya ulaşabileceksiniz. Tüm bunların yanında içerisindeki suyun tadında herhangi bir değişikliğe sebep olmayarak suyu taze ve temiz tutar. İsteğe bağlı olarak iş yerinizde, evinizde veya dükkanınızın önünde kullanabileceğiniz Quax su sebil çeşitleri ve boyutları dolayısıyla çok da yer kaplamayarak size yardımcı olmak için yerini alacaktır.

 Quax Su Sebili Eşsiz Bir Görünüm Sunar

Quax Su Sebili Eşsiz Bir Görünüm Sunar

Rengiyle ve modern tasarımıyla şık bir görüntüye sahip olan Quax su sebil ölçüleri sayesinde kullanıldığı her yere, eve, ofise, modern ve şık bir hava katacaktır. Yapımında kullanılan malzeme kalitesi son derece yüksek ve en ufak yıpranma ve aşınmaya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Kontrol sistemi mekanik olduğundan kullanım süresi de bu bağlamda muadillerine göre uzun olacaktır. Ergonomik tasarımı sayesinde de sık ve uzun kullanım için uygun olan bu ürün size her zaman arkadaş olmaya devam edecektir. Aynı zamandan yine ergonomik tasarımı sayesinde küçük büyük herkesin kullanımı için tasarlanmıştır. Herhangi kompleks bir özelliği olmadığı gibi oldukça basite indirgenen bir kullanımla oldukça yüksek bir performansı sizlere sunmayı hedeflemiştir. Sıcak ve soğuk olmak üzere 2 musluğu bulunan Quax sebil 95 dereceye kadar sıcak su imkanını size sunmaktadır ve sıcak su tank kapasitesi 760 ml’dir. En düşük su soğukluğu derecesi 6 dereceyken 3200 ml soğuk su tank kapasitesine sahiptir. Quax kalitesindeki bu ürünün üst damacanalı olması sayesinde ise suyun azaldığını bitmeden önce fark edebilir ve su keyfiniz yarım kalmadan bu durumun önüne geçebilirsiniz. Alt damacanalı olan modellerde genellikle damacana görünmediğinden suyun azaldığı veya bitmek üzere olduğu anlaşılamamakta ve dolayısıyla su tam olarak bittikten sonra fark edilmektedir. Böyle olduğunda da yeni sipariş edilen su gelene kadar ürün kullanılamamış ve soğuk veya sıcak suya sahip olunamamış olacaktır. Bu sebeple üst damacananın olması bir anlamda olumlu bir durumdur.

 Quax Su Sebili ile Tasarruf Edin

Quax Su Sebili ile Tasarruf Edin

Quax su sebili yorumları ışığında görüldüğü gibi sizlere güzel bir görünüm, ergonomik bir kullanım, konforlu bir deneyim yaşatırken bir de tüm bunları enerji tasarrufunu düşünerek gerçekleştirir. Yüksek performansı düşük enerji ile size sunar. Güzelliği, tasarımı ve kullanım kolaylığı düşünürken cüzdanınızı da göz ardı etmez. Öncelikle olarak enerjiden tasarruf etmeyi sonrasında tüm hizmetleri en yüksek performansta siz değerli kullanıcılara sunmayı hedefler. Bu hedefine de ürettiği diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürününde de ulaşmıştır. Elektrik ve enerjinin yanı sıra su tasarrufu da düşünülmüş ve genellikle su sebillerinde şikayet edilen damlatma, fazla su geldiğinden taşma gibi durumların önüne geçmiştir. Yüksek kontrol sistemi sayesinde kullanım sırasında akış hızı normal olarak ayarlanmış ve taşarak boşa kullanılmış olan su miktarını engellemeye çalışmıştır. Ancak yine de herhangi bir suyun boşa akıtılması veya taşması durumunda da suyun aktığı aşağı kısım filtreli olarak tasarlanmıştır. Aynı şekilde bu aralık farklı boyutlarda bardak vb. için de uygun olması açısından yeterli seviyede yüksekliğe sahip olacak şekilde ayarlanmıştır. Tüm bunlar düşünülürken size yalnızca Quax su sebili cihazından bir bardak soğuk su içmek kalacaktır. Çok fonksiyonlu çeşitli beyaz eşya modelleri için siz de sayfamızı inceleyebilirsiniz.