Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Beko Su Sebili Modelleri ve Fiyatları  için 11 sonuç bulundu

Beko Su Sebili

İnsan sağlığı için su, günlük hayatta tüketilmesi gereken en önemli içecektir. İnsan bünyesine göre içilen suyun miktarı kadar, ne kadar temiz olduğu da oldukça önemli etkenlerden biridir. Günümüz teknolojisi, içtiğiniz suyun da bakterilerden temizlenip size hem daha sağlıklı hem de daha lezzetli gelmesini sağlamak amacıyla, su sebillerini satışa sunmuştur. Beko, yıllardır süren kalitesinden ödün vermeyerek satışa sunduğu uzun ömürlü beyaz eşyalar arasına su sebillerini de eklemiştir. Beko su sebili sayesinde, artık hem suyunuz sağlıklı, hem daha temiz, hem de bulunduğunuz mevsime göre daha uygun sıcaklıkta. Birden fazla kullanım alanı ve her ihtiyaca hitap edecek Beko su sebili modelleri ile ister evinizde, ister de iş yerinizde sağlığınızı güvence altına almak artık sizin elinizde. Kullanım sıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilen Beko su sebili çeşitleri, yediden yetmişe herkesin ihtiyacını karşılamak için piyasaya birden fazla model sunmaktadır. Zaman ilerledikçe bir nevi muslukların yerini alacak olan su sebilleri ile saat fark etmeksizin, istediğiniz sıcaklıkta sağlıklı suya ulaşmak artık her zamankinden de kolay. Estetik görüntüsünün yanı sıra, kolay kullanılabilirliği ile de artık yerleştirdiğiniz alan fark etmeksizin sağlıklı su her zaman elinizin altında olacak.

Beko Su Sebili ile Taze ve Sağlıklı Su

Beko Su Sebili ile Taze ve Sağlıklı Su

Yaz ayları başta olmak üzere, vücudun her mevsim su ihtiyacı bulunmaktadır. Uzmanlar tarafından önerilen vücudunuzun ihtiyacı olan sıvı miktarını en doğru şekilde karşılayabilmek için gün içerisinde susamayı beklememeli, düzenli aralıklarla ve yeterli miktarda sıvıyı vücudunuza almalısınız. Aynı zamanda bedenin ihtiyacı olan nem ve suda bulunan mineralleri sık sık yenilemeli, taze ve doğal su içmeye özen göstermelisiniz. Çeşitli boyutları ve farklı modelleri ile artık ev ya da iş yeri fark etmeksizin, her türlü Beko sebil modeli yardımınıza koşacak. İster sıcak ister soğuk derece ayarları sayesinde, istediğiniz sıcaklıkta suya anında ulaşabilir, günlük sıvı miktarınızı karşılayabilirsiniz. Genellikle iş yerlerinde ya da okul veya kurs vb. kurumlarda tercih edilen sebiller sayesinde birden fazla insanın günün her saati arıtılmış suya ulaşmasına olanak sağlayan Beko sebiller, tek seferde kapasitesinde tutabildiği yüksek miktarda su sayesinde sık sık değiştirilmeye ihtiyaç duymadan kullanıcılarına gün boyu güvenli su erişimi sağlar. Aynı zamanda spor salonlarında da yaygın bir kullanım alanı oluşturduğundan, sporcuların vücutlarının terleme ile kaybettiği sıvı miktarının da anında giderilmesinde büyük rol oynar. Günde belirli miktarlarda su tüketmenin hem cilde hem de sağlığa büyük faydası olduğundan, günlük alım miktarınızı eşit ve maksimum düzeyde tutmalısınız. Beko su sebilleri, özellikle doğal su kaynaklarına uzak olan şehirlerdeki musluk sularının temiz olmamasının yanı sıra, tankına musluk suyu doldurulsa dahi içerisinde bulunan su arıtma teknolojisi sayesinde suyu kireçlerinden arındırır ve kullananların her daim doğal suya ulaşmalarına yardımcı olur. Farklı modelleri ve farklı seçenekleri bulunan Beko su sebili fiyatları, her ihtiyaca uygun olarak belirlenmiştir. Siz de size veya iş yerinize en uygun Beko su sebili modelleri için sayfamızı ziyaret edebilir, seçtiğiniz modelin özelliklerini detaylı inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu sayede kurulumunu nereye yapabileceğinize dair fikir edinebilir ve farklı estetik görünüşlere sahip modeller arasından zevkinize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Beko Su Sebili ile Mevsim Fark Etmeksizin Taze Su

Beko Su Sebili ile Mevsim Fark Etmeksizin Taze Su

Özellikle yaz aylarında artan sıvı miktarı ihtiyacı dolayısıyla, bu aylarda tüketilen su miktarlarında büyük bir artış yaşanmaktadır. Suyun hem cilde hem de sağlığa olan büyük yararları, hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak ikiye ayrılmaktadır. Susuz kalan vücutta yorgunluk hissinin oluşmasının yanı sıra, ciltte kuruluk, döküntü, kaşıntı gibi rahatsız edici etkenler ortaya çıkabilir. Beko sebil musluğu, takılı olan sebildeki suyu akıtmadan önce düzenli olarak arıtır ve sizlere temiz ve saf bir içme suyu deneyimi sunar. İçerisinde bulunan boruları sebebiyle suyu farklı bölmelere dağıtır ve ısısını ayarlar. Beko su sebili sıcak soğuk ayarı sayesinde, mevsimsel hava değişikliklerine kolayca ayak uydurabilir ve suyunuzu sizi rahatsız etmeyecek derece sıcaklıkta içebilirsiniz. Kavurucu yaz aylarında Beko su sebili soğutma ayarı sayesinde suyunuzu anında soğutabilir, ekstra beklemenize gerek kalmadan vücudunuzun sıvı ihtiyacını giderebilirsiniz. Beko su sebili kurulumu kolaylığının yanı sıra, hemen kullanıma uygundur ve herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, kullanmak istediğiniz damacanayı su haznesine yerleştirerek her zaman arzu ettiğiniz kaliteli su kaynağınıza sahip olabilirsiniz. Farklı alanlar için farklı modellerde üretilmesinin yanı sıra, her çeşit Beko sebil ile hayatınıza farklılık katmaya hazır olun. Yalnızca su içmeye değil, kaliteli suya evinizde ve yedi yirmi dört ulaşabilme rahatlığına kavuşmak için siz de siparişinizi oluşturabilirsiniz. Her türlü zevke ve ihtiyaca hitap edebilecek şekilde tasarlanan Beko su sebili modelleri ve fiyatları için sayfamıza göz atabilir, kullanmak istediğiniz alanın ihtiyacına en uygun modele karar verebilirsiniz.

Beko Su Sebili ile Geniş Su Kapasitesi ve Uzun Kullanım

Beko Su Sebili ile Geniş Su Kapasitesi ve Uzun Kullanım

Beko su sebili modelleri, geniş su alma kapasiteleri sayesinde tek seferde uzun süreli kullanım sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ayrıca modeline göre değişen bardak tutma haznesi ile, iş yerlerinde bulunduracağınız çoklu bardaklar ile birden çok kişiye hitap etmeyi başarıyor. Modelini seçerken isterseniz gizli damacana bölmeli olan çeşitlerden birine karar verip, odanıza ayrı bir şıklık katabilirsiniz. İsterseniz de damacanası üstte bulunan Beko su sebili modelleri arasında tercihinizi yapıp, kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. Sıradan su sebillerine oranla soğutma derecesi oldukça yüksek olan Beko su sebili çeşitleri, sıcak yaz günlerinde anında ferahlamanıza yardımcı olmaya hazır. Satın alacağınız modeli seçerken, en düşük soğutma ve en yüksek ısıtma derecelerine dikkat ederek istediğinizi tam olarak karşılayan modele kolayca karar verebilirsiniz. Doğa dostu tasarımı sayesinde düşük elektrik yakımı ve yüksek performansı garanti eden modeller ile her daim taze ve arıtılmış su elinizin altında. Kolay taşınabilir olması ile evinizin ya da iş yerinizin köşesinde zevkle kullanacağınız Beko su sebili modelleri, şık ve kullanışlı tasarımı sayesinde alıcısının yüzünü güldürüyor. Sıklıkla spor salonlarında ya da iş yerlerinde tercih edilen bardak bölmeli modelleri sayesinde, bardak sıkıntısı çekmenize de gerek kalmayacak. Haznesine yerleştireceğiniz bardak miktarı ile hem sağlıklı hem de pratik bir kullanım sunan ürününüz, gelen geçen herkes tarafından güvenle ve uzun süre kullanılacak. Materyalleri tamamen doğa dostu üretimden geçmiş olup, uzun yıllar kullanmaya elverişli olan modeller sayesinde, aşınma, paslanma ya da bozulma olasılığı en aza inmiş durumda. En dikkat çeken özelliklerinden birisi olan sağlam kapakları sayesinde, olası bir sarsıntı ya da çarpmaya oldukça dayanıklı olan ürününüz sayesinde devrilme, zarar görme ya da aşınma gibi bir şikayetiniz olmayacak. Yüksek enerji tasarrufu ile güçlü performansın bir araya geldiği ve her türlü alanda kullanıma uygun olan Beko su sebillerinin özelliklerini ve fiyat performans açısından değerlendirilmiş yorumları incelemek için istediğiniz model üzerinden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beko Su Sebili Özellikleri

Beko Su Sebili Özellikleri

Su sebili almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç unsur vardır. Bölgeye göre değişkenlik gösteren hava sıcaklıkları ve su kalitesi ile istediğiniz Beko su sebili modelini bulmanız için öncesinde küçük bir araştırma yapmanızda fayda var. Örneğin, almak istediğiniz ürünün maksimum su soğukluğuna ve yine maksimum su ısıtma gücüne dikkat edip, size en uygun modelde kararınızı verebilirsiniz. Genelde sıcak ve soğuk ayarı olmak üzere iki sıcaklık ayarı bulunan Beko su sebili çeşitleri, artık üç farklı ayar çeşidi ile alıcılarını bekliyor. Vücudunuzun en çok ihtiyacı olduğu suyu alırken artık yalnızca sıcağı ya da soğuğu dert etmenize gerek yok. Ilık su ayarı bulunan modeller de sayfamızda alıcılarını bekliyor. Saatte 2.5 litre su soğutma kapasitesi ile Beko su sebili modelleri, ev, iş demeden her türlü alanın olmazsa olmaz taşınabilir beyaz eşyası haline geldi. Kurulum gerektirmeden kullanılabilmeye başlanması ve kolay taşınabilir olması sayesinde her tarz mekanlara şık bir dokunuşun yanı sıra, insanlara da kolaylıklar getiriyor. İçerisinde sürekli hapsettiği haznesi sayesinde, sebilinizdeki su bitse bile bir süre daha kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Uzmanların tavsiyesine göre içilmesi gereken ortalama sıcaklık, ılık su sıcaklığıdır. Bu nedenle ister Beko su sebili modelinizin ılık su haznesini kullanın, isterseniz de kendi ihtiyacınız olan sıcaklığı kendiniz ayarlayın. Elektrikli olması ve az enerji tüketmesi sayesinde doğaya da yararlı olan bu ürün ile, yalnızca su içmekle kalmayacak, aynı zamanda temiz arıtmaya da ulaşmış olacaksınız. Arzu ederseniz tercihinizi gizli damacana bölmesi olan modellerden yana kullanabilir, alacağınız performans derecesi değişmezken, mekanınızda daha minimalistik bir dokunuş elde edebilirsiniz. Yine geniş su tankı sayesinde kalabalık ailelerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan Beko, beyaz eşya alanında da son teknolojilere ayak uydurarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. Birden fazla renk seçeneği ve kolay kurulumu sayesinde artık her mekanın olmazsa olmaz beyaz eşyalarından olan su sebilleri, teknolojinin günümüze kadar gelişmesi ile birlikte bu gelişmelere ayak uydurmuş, taze suyu ayağınıza kadar getirmiştir.

Beko Su Sebili Kalitesini Yaşayın

Beko Su Sebili Kalitesini Yaşayın

Beko su sebili modelleri sayesinde yosunlanma sorun olmaktan çıkıyor. Uzun süre nemli kalsa bile yosun tutmaması için tasarlanan modeller ile hem sağlıklı suyun keyfini çıkarabilir, hem de dayanıklı malzemesini kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Beko su sebili temizliği tahmin ettiğinizden daha kolay olup, cihazınızın üstünü alışık olduğunuz doğal bir temizleyici ürün ile hafifçe ovalayıp, tam kurulumunun tekrar yapılması gerekebilir. Beko su sebili alttan damacanalı modelleri ile gözünüzü yormayıp aldığınız verimi en üst seviyelere taşımak tamamen sizin elinizde. Sebillerde bulunan gizli damacana bölgesi sayesinde alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Eğer kalabalık ve çocuklu bir ailede yaşıyorsanız, çocuk kilidi özelliği bulunan Beko su sebili modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz yalnızca sizin onayladığınız sıcaklıktaki suyu içebilir. Sebilinizi aynı şekilde fazla ışık alan bir alana kurulumunu yapmak istiyorsanız, tercihinizi damacar nası altta olan modellerden yana kullanabilir, suyun daha uzun süre soğuk kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sebil suyu soğutmak için ekstra bir çaba sarf etmek zorunda kalmaz. Siparişini verdiğiniz su sebilini mekanınızda bir noktaya yerleştirmeden önce o noktanın ölçülerini almak oldukça önemli bir adım. Bu sayede sipariş verdiğiniz ürününüzün boş bırakılan noktaya kolayca sığıp sığmayacağı ölçülmelidir. Yakın bir priz kaynağına, duvardan birkaç santimetre uzaklıkta yerleştirilmesi gerektiğinden, yine bu ölçümleri yaparken bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz. Her mevsim arzu edilen sıcaklıkta su üretme kapasitesi sayesinde tek bir açma kapama kolu ile kaliteli suya kolayca ulaşabilirsiniz. Su içmeyi her zamankinden daha pratik ve daha sağlıklı bir hale getiren Beko, kullanıcıların da hayatını kolaylaştırmayı garanti ediyor.

Beko Su Sebilleri Tasarım Harikası

Beko Su Sebilleri Tasarım Harikası

Beko su sebili modelleri, kullanışlı tasarımının yanı sıra, çoklu renk seçenekleriyle de dekorasyonunuza şıklık katıyor. Modeline göre farklı renk seçenekleri bulunan Beko su sebili gri, siyah ya da beyaz tasarımıyla her mekana uyum sağlayabiliyor. Kolay kurulum ve pratik kullanımı sayesinde yediden yetmişe herkes günün her saatinde su ihtiyacını karşılayabiliyor. Yapmanız gereken tek şey, damacanayı sebile yerleştirdikten sonra sebilin içinde bulunan sıcak ve soğuk deposunun dolmasını beklemek. Sonrasında istediğiniz gibi sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. Teknolojik tasarımı sayesinde, Beko su sebili alttan damacanalı modellerde sürekli açıp suyun miktarını kontrol etmenize gerek kalmadan, damacanada su kalmayınca sebil kendiliğinden uyarı veriyor. Bardaklık aparatına sahip modeller arasından tercihinizi yaparak, ekstra bir kullanım rahatlığına ulaşabilirsiniz. Çocuk kilidi özelliği sayesinde, çocuklarınızın suyu boşa kullanmalarını ya da sizden habersiz soğuk su içmelerini engelleyebilir, sağlıklarına dikkat edebilirsiniz. Suyu depolama olanağı sayesinde tek seferde litrelerce suyu tek haznede depolayabilir, sonrasında rahatlıkla gün içerisinde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Beko su sebili fiyatları ile alakalı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Markanın, kullanıcılarına sunduğu uzun ve güvenli kullanım olanağı sayesinde sebili yıllar boyu değiştirmenize gerek kalmadan ilk günkü kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Harcadığı kısıtlı enerji ile büyük bir tasarruf sağlar ve sizin bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Topraklama yapan bir prize taktığınız halde kullanacağı enerji neredeyse fark edilmeyecek kadar azdır. Bu sayede evinizde konforu yaşarken gereksiz elektrik harcamamış olursunuz. Mevsimsel değişikliklere uğramadan her daim sıcak ve soğuk su üretebilmesi sayesinde kullanıcıların vazgeçilmezi olan Beko su sebili, taze suya günün her saatinde ulaşabilmenize olanak sağlayacak. Hızlı soğutma özelliği sayesinde damacanayı yeni koymuş olsanız bile size kısa sürede suyu istediğiniz derecede soğutur. Bu sayede sıklıkla ofis ve iş yerlerinde tercih edilir. Aynı anda birden fazla kişiye su sağlayabilmesi ve günlük ve sürekli kullanıma uygun olması sebebiyle Beko, tüm iş yerlerinin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olmuştur. Hem yer kaplamayan zarif tasarımı, hem de düşük enerji ile sağladığı yüksek kalitesi sayesinde Beko su sebili, alıcılarının günlük su ihtiyacını her mevsim karşılamaya hazır.