Su Sebili 

için sonuçları listeledik.

Awox Su Sebili

Şık ve modern tasarımlarıyla Awox su sebili kullananların modelleri bulundukları ortamlara farklı bir hava katarak evlerinde ve işyerlerinde şık dizayna önem veren insanların favorisi haline gelmeyi başarmıştır. Awox su sebili kullananların en sevdiği özelliklerinden birsi olan ergonomik tasarımı sayesinde, sınıfının en az yer kaplayan modellerinden birisi haline gelmiştir. Enerji tasarrufu ve çevre dostu olarak üretilen Awox su sebili modelleri , suyunuzun sıcaklığını değiştirirken elektrik dışında herhangi bir ekstra enerji kaynağına ihtiyaç duymadan, sınıfının ortalamalarında minimum enerji tüketimi ile hem istediğiniz sıcaklıktaki suyu saniyeler içerisinde alabilmenize hem de ay sonu gelecek yük fatura meblağları ile karşılaşmamanıza imkân sağlar. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostu olan modellerimiz sayesinde kullanırken çevreyi de korumuş olursunuz.

 Awox Su Sebili Alttan Damacanalı ve Üstten Damacanalı Modelleri

Awox Su Sebili Alttan Damacanalı ve Üstten Damacanalı Modelleri

Şık ve modern görünümünü ergonomik tasarımla birleştirerek üretilen Awox su sebili üstten damacanalı modellerimiz, kullanıcılarına hem su sebilini yerleştirdikleri ortamlarda minimum yer kaplamasıyla ekstra hareket alanı bırakır hem de bulunduğu ortamdaki havayı bozmadan odanıza farklı bir hava katar. Üstten damacanalı olarak üretilen modeller, kullanıcılarının daha pratik ve rahat kullanabilmesi için tasarlanmıştır böylece damacananızın su seviyesini sürekli kontrol ederek ihtiyaç duyduğunuz zaman değiştirebilirsiniz. Damacananızın ağız emniyetini açtıktan sonra rahatlıkla sebilin üst kısmında bulunan yuvaya oturtarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Damacanaları kaldırırken dikkatli ve dengeli kaldırmaya, mümkünse etrafınızdan yardım alarak kaldırmaya özen gösteriniz. Awox su sebili alttan damacanalı modelleri Üstten damacanalı modellerde, damacana kaldırmaktan yorulan ya da tek başına damacanayı kaldıramayan kullanıcılar düşünülerek üretilen Dolaplı damacana bölmesine sahip özel tasarımıyla alttan damacanalı su sebili damacanayı kaldırıp takma uğraşını ortadan kaldırıyor. Dolaplı Damacana bölmesi sayesinde, hem damacananızı kolayca alt tarafa yerleştirebilir hem de kapaklı tasarımı sayesinde kapağını kapatarak sade ve şık görünüm elde edebilirsiniz. Klasik modellerdeki üstte duran damacana görüntüsünde rahatsız olan kullanıcıların favorisi haline gelmiş Awox su sebili alttan damacanalı modeller, sade ve şık tasarımı kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca damacananın sebilin içerisinde olacak şekilde kullanılan tasarımlarda, ortaya çıkabilecek ani su bitmelerini de ortadan kaldıran uyarı ışığı sistemi sayesinde, sebilin tank haznelerine çektiği son su ile damacananızın içerisindeki suyun bittiğini size haber verir ve ilerleyen zamanlarda susuz kalmanızı önler. Geniş sıcak ve soğuk su kapasiteli tanklarıyla, Awox dolaplı su sebili modelleri istediğiniz sıcaklıktaki suyun ihtiyacınız olan her an ulaşılabilir olması için, sürekli kendi içerisinde devir daim yaparak haznedeki su eksildikçe yenisini çekip hızlıca istenilen sıcaklığa getirerek kullanıcılarının su ihtiyaçlarının kesintisiz bir şekilde giderilmesine olanak sağlar. Awox su sebili kullananların yorumlarını okumak ve çeşitli fiyat ve özellikteki modelleri görmek için şimdi beyaz eşya sayfamızı inceleyerek istediğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

 Awox Su Sebili Özellikleri

Awox Su Sebili Özellikleri

Bütün modellerdeki Awox su sebili musluğu altında bulunan atık su haznesi kısmı, kullanıcılara sunulan ve sınıfının en işlevsel çalışan atık su haznelerinden birisi olarak tasarlanmıştır. Klasik sebillerde atık ve kullanılmayan suların birikerek etrafa dökülmesi sorununa tamamıyla çözüm üretmek için geliştirilen işlevsel bir tasarımdır. Atık su haznesi sayesinde ihtiyacınız olmayan suyu kolayca hazneye boşaltabilir ve hijyen içinde sebilinizi kıllanmaya devam edebilirsiniz. Awox su sebili kullananlar tarafından en çok beğenilen özelliklerinden birisi olan sıcak ve soğuk suyu aynı anda kullanıcılarına sunabilme özelliği vardır. Geniş tank kapasitelerine sahip olacak şekilde tasarlanan modeller, bu özelliği sayesinde istediğiniz her an saniyeler içerisinde sıcak ya da soğuk suyunuzu temin edebilme imkânı sunar. Sahip olduğu gelişmiş termostat teknolojisi sayesinde kullanıcılarına geniş sıcaklık aralığında alternatifler de sunmaktadır. Kullanıcılarına 6 derece ve altına kadar soğuk su imkânı sağlayan modeller, ayrıca 90 derecenin üstünde sıcaklıklarla sıcak su imkânı da sağlamaktadır. Böylece kullanıcılarına sıcak ve soğuk su musluklarını kullanarak istedikleri sıcaklıklarda su elde edebilme imkânı sunmaktadır. Awox su sebili temizliği pratik ve kolay olacak şekilde tasarlanan modellerimiz, ıslak bir bez yardımıyla dakikalar içerisinde kolayca temizlenebilen özel tasarımlarla üretilmiştir. Su sebilinizi temizlerken güvenlik kuralarına mutlaka uymaya özen gösterin, temizlik esnasında sebili fişten çıkarın ve sadece su kullanarak temizlememeye özen gösterin. Sıcak yaz günlerinde kesintisiz soğuk su temin etmesi için üretilen Awox su sebili modelleri alanının en güçlü soğutma teknolojisine sahip olan su sebillerinden birisidir. Kullanıcılara -10 dereceye kadar soğuk su içme imkânı sunan bu modeller, bunun yanında 3,2 litrelik geniş soğuk su tankı kapasitesiyle kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her an soğuk su içebilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında yüksek performanslı rezonansı sayesinde bu modeller, suyun sıcaklığını 10 dereceye kadar düşürüp yaz sıcaklarında soğuk su ile ferahlamanızı sağlamasının yanında, sıcak su ihtiyacınız olduğunda suyun sıcaklığı 95 dereceye kadar çıkararak evinizde ya da ofisinizde sıcak suya ihtiyacınız olduğunda, kettle gibi aletlere ihtiyaç duymadan saniyeler içerisinde ihtiyacınızı gidermenize imkân tanır.

 Awox 3 Musluklu Su Sebili Modelleri

Awox 3 Musluklu Su Sebili Modelleri

Awox 3 Musluklu Su Sebili modelleri, ev ve iş yerlerinde iki musluklu modellerle orta derecede manuel olarak su ayarı yapmaktan yorulan kullanıcıların favorisi haline gelmiştir. Üçlü su hazne yapısı sayesinde klasik soğuk ve sıcak su imkânı sunan su sebillerinden farklı olarak kullanıcılarına oda sıcaklığında su içme imkânı da sunmaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş rezonansı sayesinde, kullanıcılarına yüksek performans sunan Awox 3 musluklu su sebili modelleri, çalışmaya başladıktan sonra dakikalar içerisinde kullanıcılarına sıcak soğuk ya da oda sıcaklığında su içme imkânı sunmaktadır. Üstelik sebili çalıştırmaya başladıktan sonra başında beklemenize gerek kalmadan istediğiniz sıcaklıktaki su hazır olduğunda, sahip olduğu uyarı ışıkları sayesinde öğrenebilirsiniz. Sınıfının en ergonomik tasarımlarından birisi olarak üretilen model, özel boyutlarla çok yer kaplamayacak şekilde üretilmiştir. Böylece su sebilinizi evinizin ya da işyerinizin istediğiniz köşesine rahatça yerleştirebilirsiniz. Şık ve modern tasarımı ile yerleştirdiğiniz alana farklı bir hava katacağından emin olabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen modeller sessiz çalışma özelliğine sahiptir böylece çevresindeki insanlara rahatsızlık vermeden çalışmasını sürdürmeyi başarmaktadır. Enerji tasarrufu ve çevre dostu olarak üretilen bütün Awox su sebilimodelleri, suyunuzun sıcaklığını ihtiyacınız olan ısıya getirirken elektrik dışında herhangi bir ekstra enerji kaynağına ihtiyaç duymadan, sınıfının ortalamalarında minimum enerji tüketimi ile hem istediğiniz sıcaklıktaki suyu saniyeler içerisinde alabilmenize hem de ay sonu gelecek yüklü fatura meblağları ile karşılaşmamanıza imkân sağlar. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostu olan modellerimiz sayesinde kullanırken çevreyi de korumuş olursunuz. Ergonomik tasarımlarıyla bütün modelleri istediğiniz her yerde kolayca konumlandırabilir ve sınıfının ortalamasının altında boyutlarıyla, yüksek performansta istediğiniz sıcaklıktaki suyu temin ederken odanızdaki hareket alanını da arttırmış olursunuz. Awox su sebili yorumlarını okumak ve istediğiniz fiyat ve özelliklere göre filtreleme yaparak ihtiyacınız olan modeli siz de şimdi sayfamızı inceleyerek bulabilirsiniz ve hemen sipariş edebilirsiniz.