Simfer Ocak 

için sonuçları listeledik.

Et yemekleri pişirmek, sebzeleri haşlamak ve kızartma yapmak için mutfakta ihtiyacımız olan beyaz eşyalar ocaklardır. Ocaklar, mutfakta geleneksel pişirme tekniklerinin uygulanmasına imkân tanıyan gazlı modeller ile ateş elde edilmesini sağlayan seçenekleriyle beğeni toplarken modern dönemde artık elektrik ile çalışan ocak seçenekleri de yer almaktadır. 1977’den bu yana beyaz eşya sektöründe mutfak çözümleri üreten Simfer ocak modelleriyle de kullanıcılarından beğeni toplamaktadır. Kaliteli pişirme tekniklerini uygulamanıza ve lezzetli yemek tariflerinizi gerçekleştirmenize imkân tanıyan Simfer ocak modelleri ile mutfakta pratik ve verimli bir şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Elektrikli, gazlı ve hibrid modelleriyle piyasa ürünlerini kullanıcılarla buluşturan markanın bu alanda oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Simfer Ocak Mutfak Standartlarınızı Değiştirir

Simfer Ocak Mutfak Standartlarınızı Değiştirir

Mutfağınızın kullanımı, yemek ve tatlı yaparken bu alandan ne kadar iyi bir şekilde istifade edebildiğiniz ve bu alan içinde ne kadar verimli çalışabildiğinizle ilintili olarak başarılı kabul edilebilir. Mutfağınızı başarılı olarak kullanabilmeye giden yol ise üç faktörden geçer; estetik başarı, ergonomik dizayn ve çoklu fonksiyon olanakları. Bu üç faktörü de baz alarak başarılı mutfak ürünleri üretmeye odaklanan Simfer markası, ocak modelleriyle başarılı mutfak kullanımını olağan kılıyor. Simfer markasının ocak kategorisinde solo ve ankastre ocak modelleri yer almaktadır. Solo ocaklar, tek parça beyaz eşya olma özelliği taşırlar. Simfer set üstü ocak olarak da tanımlayabileceğimiz solo ocaklar, bulundukları alandan kaldırılarak farklı bir yere taşınabilirler ve tezgâh üstünde, masa üstünde, alçak dolaplar üzerinde kullanılabilirler. Ankastre ocaklar ise solo ocaklardan farklı olarak mobil olmayan beyaz eşyalardır. Simfer ankastre ocak modelleri, tasarımları itibariyle, tezgâh üzerinde ayrılan bölmeye gömme olarak yerleştirilirler ve kullanım süresi boyunca bu alanda sabit kalırlar. Ankastre modeller, ergonomik açıdan tasarrufludurlar ve tezgâh alanınızı daha konforlu kullanmanızı mümkün kılarlar. Tasarım yönünden kullanıcıların karşısına iki alternatif ile çıkan Simfer markası, renk seçeneklerinde ise geniş bir palet sunmaktadır. Solo ocaklar için siyah cam, beyaz cam, emaye beyaz ve inox alternatiflerini sunan marka, ankastre modellerde ise beyaz, siyah, silver, kum beji cam; inox ve emaye alternatiflerini kullanıcılarla buluşturmaktadır. Bu anlamda farklı mutfak dekorasyonları ve stilleri ile uyum sağlayan ocaklar, modern görünüme sahiptir. Simfer ankastre cam ocak seçenekleri, tasarımları itibariyle oldukça zarif bir imaja sahiptirler. Siyah rengini tercih edebileceğiniz bu seçenekler, siyahın güçlü görünümüyle tezgâh üstünde bütünleşik bir tarz ortaya koymaktadır. Bir diğer renk seçeneği olarak silver cam modeller, parlak ve gösterişli dekorasyonlarla uyum sağlarlar. Beyaz ve kum beji cam renk seçeneği ise doğal mutfak estetiği yaratırken idealdir. Bu perspektifle bakıldığında Simfer cam ankastre ocak modelleri her renk seçeneğinde, uyumlu bir tarza sahiptir. Parmak izi bırakmayan dayanıklı inox tasarıma sahip modeller de benzer şekilde uyumluluk gösterirler.

Simfer Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Simfer Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak beyaz eşyaları arasında ocaklar, lezzet sonuçları almanın başkahramanları arasında yer aldığından, kullanmayı düşündüğünüz ocağın özellikleriyle tariflerinizin başarılı pişme teknikleriyle can bulmasına olanak tanımalıdır. Elektrikli ve gazlı ocaklar arasından pişirme tarzınıza uygun olan seçenekleri değerlendirmeniz bu anlamda önemlidir. Mutfak beyaz eşyalarında çoklu fonksiyonlar sunan Simfer markası, ocak seçenekleriyle sizin için ideal pişirme uygulamalarıyla öne çıkan modelleri piyasaya sürmektedir. Markanın fonksiyonel açıdan ocak seçenekleri arasında gazlı, elektrikli ve hem gazlı hem de elektrikli modeller bulunmaktadır. Simfer elektrikli ocak gaz kullanımı olmaksızın, tıpkı ateş üzerinde pişirir gibi lezzet sonuçları almanızı sağlar. İndüksiyonlu ve hotplateli olmak üzere iki farklı elektrikli fırın modelini piyasaya süren Simfer markası, iki elektrikli modelde de başarılı bir performans göstererek yiyeceklerinizi ideal düzeyde pişirmeniz için sıcaklık ayarlama fonksiyonları sunar. Simfer indüksiyonlu ocak alternatiflerinde 9 farklı pişirme sıcaklığı ayarlamanızı sağlayan dokunmatik kontrol paneli bulunur. Bir gözü geniş, 3 gözü standart boyutlardaki pişirme gözleriyle standart ocak görünümü sunan indüksiyonlu modeller, modern tasarımlarıyla da gösterişlidir. Booster özellikli modeller, hızlı pişirme imkânı sağlar ve zaman tasarrufu elde etmeniz için idealdir. İndüksiyonlu Simfer ocak ankastre grubunda bulunur ve bu anlamda da tezgahınıza gömülen ince ocağınız, tezgâh üzerinde sade ve düzenli bir ortam elde etmenizi sağlar. Kolay temizlenebilir, çizilmez cam yüzeye sahip modeller ise hijyenik açıdan yüksek performans gösterirler. Simfer cam ocak fiyatları genel