ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRMA126B 66 LT Ankastre Fırın
(20)
5.334,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRMA425B 66 LT Ankastre Fırın
(2)
7.209,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRSA325B 66 LT Ankastre Fırın
(1)
6.731,62 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRSA325G 66 LT Ankastre Fırın
(1)
6.205,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRTS113LBD 66 LT Gazlı Elektrikli Solo Fırın
(1)
8.180,00 TL
7.771,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
(2)
5.540,00 TL
5.263,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRGA103B 66 LT Ankastre Fırın
(1)
5.349,00 TL
5.249,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRTA122B 66 LT Ankastre Fırın
(0)
6.319,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRTA122J 66 LT Ankastre Fırın
(1)
6.561,00 TL
6.196,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRMA325B 66 LT Ankastre Fırın
(55)
6.007,52 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRMA125G 66 LT Ankastre Fırın
(6)
5.308,17 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRTS113DIL 66 LT Gazlı Elektrikli Solo Fırın
(6)
8.765,52 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRTA103I 66 LT Ankastre Fırın
(0)
9.088,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRTSR13DBD 66 LT Gazlı/Elektrikli Solo Fırın
(0)
7.189,52 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRES113HBD 66 LT Solo Fırın
(5)
8.945,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRMS144HBL 66 LT Ocaklı Solo Fırın
(1)
10.365,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRGA103I 66 LT Ankastre Fırın
(3)
4.399,00 TL
4.135,06 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo FRMA652 66 LT Elektro Turbo Ankastre Fırın Inox
(1)
5.249,00 TL
4.999,00 TL

Türkiye’de geniş dağıtım ağına sahip Profilo Dayanıklı Ev Aletleri markası beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Teknolojiyi yalın çizgi ve kolay kullanım ile buluşturan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin en çok tercih edilen ürün gruplarında biri olan Profilo fırın ise kuvvetli pişirme kapasitesiyle en lezzetli yemekleri kolayca, güvenle ve kısa sürede hazırlamanızı sağlar. Kendi markasını tanımlayan isminde yer aldığı gibi dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturan fırınları Profilo’yu çok cazip bir seçenek haline getirir. Fırınlarını geliştirme aşamasında en dikkat ettiği detay müşterilerinin beyaz eşya kullanma alışkanlıkları olan Profilo, kullanıma bir hayli elverişli fırınlarıyla mutfağınıza çözümler getirir.  Profilo fırın ocaklı, ankastre ve midi çeşitlerinden oluşan müşterilerinin farklı önceliklerine hitap eden modeller ile hayatınıza değer katmayı amaçlamaktadır.

Dayanıklı ve Güçlü Profilo Fırın

Dayanıklı ve Güçlü Profilo Fırın

Temel üretim felsefesini kaliteli ürünü en dayanıklı ve en uzun kullanılabilecek şekilde son teknolojiyle müşterilerinin beğenisine sunma olarak tanımlayan Profilo’nun geliştirdiği fırınlar mutfakta da rahat yemek yapmanızı sağlıyor. Dayanıklı ürünlerini yüksek performans, enerji verimliliği ve şık tasarımla buluşturan Profilo müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirdiği fırınlar ile günlük yaşam kalitenizi artırma fırsatı sunuyor. En temel gereksinimlerden biri olan yemek yeme günlük yaşamda çok önemli bir zamanı ifade ediyor. Mutfak ise bu sürecin doğduğu yer. Artık daha değerli olan zamanımızı tasarruf ettirecek Profilo fırınlarıyla yemek pişirmek hem deha kolay hem de daha keyifli hale geliyor. Profilo fırın yorumları göz önüne alındığında Profilo’nun sahip olmaya uğraş verdiği müşteri memnuniyeti gözlemlenebiliyor. Bu memnuniyette, Profilo’nun ürünlerini tasarlarken baz aldığı müşteri ihtiyacını iyi tahlil etmesi önemli rol oynuyor. Birbirinden farklı fırın modellerini bu eğilimle geliştiren Profilo mutfakta geçirilen zamanın en özel şekilde değerlendirilebileceği bir imkânı tanıyor. Kusursuz, kısa sürede ve kolay pişirmenin tesis ettiği bir diğer durum ise daha keyifli şekilde pişirmedir. Pişirme sürecindeki yükleri omzunuzdan alan fırınları ile kendinize daha fazla vakit ayırıp yemeklerinizde yaratıcı davranabiliyorsunuz. Her cebe hitap eden Profilo fırın fiyatları ise bu dayanıklı ve kaliteli ürünlerin cazibesini daha da artıran bir başka durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu kadar çok artısı olan bir ürüne uygun fiyatlarla sahip olmak, Profilo’nun fırınlarını en doğru tercihlerden bir yapıyor. Siz de evinize ve tarzınıza yakışacak bir Profilo pişirme grubu ünitesine sahip olabilir ve günlük yaşamınızda kolaylıkla fark yaratabilirsiniz. Bu dayanıklı ve üstün performanslı ürünlere sahip olarak yemekleriniz güvenle ve keyifle pişirebilirsiniz.

Profilo Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geniş ürün yelpazesinde barındırdığı birbirinden özel modelleri müşterilerinin beğenisine sunan Profilo, ankastre, solo ve midi fırın çeşitleriyle mutfağınızı tamamlamayı hedefler. Profilo fırın modelleri geliştirilirken müşteri ihtiyaç ve talepleri gözetilir. Kusursuz performans ve dayanıklılığa sahip ürün gruplarından biri olan Profilo ankastre fırın ile mutfakta yükünüzü paylaşacak multifonksiyonel bir fırına sahip olursunuz. Beyaz, grafit ve siyah renklerin buluştuğu tasarımlara Profilo ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Optimum ısı dağılımı sayesinde aynı anda 3 tepsiye kadar mükemmel pişirme imkânı sunan bir ankastre fırına Profilo farkıyla sahip olup mutfağınızın kapasitesini artırabilirsiniz. Profilo fırın ankastre modelleriyle son teknoloji ve dayanıklılığı yalın çizgisinde bir araya getirir. Uygun Profilo ankastre fırın fiyatları sayesinde her eve girebilecek durumda olan bu dayanıklı ev aleti, modern bir mutfağın bütün pişirme ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, mutfağı beklentinin de ötesine taşır. A+ enerji sınıflı bir ankastre fırına sahip olarak yüksek enerji tasarrufu ile maksimum verimliliği deneyimlersiniz. Yeni 3D sıcak hava özelliği fırın içindeki ısıyı eşit olarak dağıtarak ideal pişirme imkânı sunar. Kolay temizlik özelliği, kendi kendini temizleyen arka panel sayesinde uğraşmadan temizlik sağlar. Kolay kullanım sağlayan LED dokunmatik ekran ile pişirme sürecini kontrol edebilirsiniz. Teleskopik ray sistemine sahip bu ürün ile tepsileri kolayca kontrol edip fırınlayabilirsiniz. Çevirmeli ve gömmeli düğmeleri ile sıcaklık ve pişirme programlarını rahatça ayarlayarak, başka uğraşa mahal vermeden yemek pişirilir. Profilo ankastre fırın yorumlarında da kolaylıkla karşılaşabileceğiniz müşteri memnuniyeti, Profilo’nun hizmet kalitesini doğrular. Bir diğer ürün grubu olan Profilo tam boy fırın sayesinde multifonksiyonel bir fırın ile üstün performansa sahip gazlı ocak aynı makinede müşterilerin beğenisine sunulur. İhtiyacı olduğunuz işlem gücü, kapasitesi ve mutfağınızda sahip olduğunuz kullanılabilir alana göre tercih edebileceğiniz ankastre veya solo fırın Profilo’nun geniş ürün yelpazesindeki modelleri ile çok cazip. Üstelik, ekonomik Profilo ocaklı fırın fiyatları kolay kullanıma sahip bu ürünleri daha da cazip hale getirmektedir. Dayanıklı ve profesyonel fırınlarının kolay kullanımı ve kalitesi Profilo fırınlarının neden en çok tercih edilenlerden olduğunu açıklar. Turbo, alt ve üst ısıtma, hava dolaşımlı ızgara, alt ısıtma programlarının yanında Profilo fırın buz çözme programına da sahiptir.

Profilo Fırın Kullananlar Kendi Şanslarını Yaratıyor

Profilo Fırın Kullananlar Kendi Şanslarını Yaratıyor

Mutfakta daima ihtiyaç duyduğunuz fırına olan lezzetli ve zamanında pişirmesindeki güveniniz çok önemlidir. Profilo fırın kullananlar sağlam ve güvenilir bir fırına sahip olmada işlerini şansa bırakmadan kendi şanslarını kendileri yaratır. Ne yapacağını kestiremediğiniz veya sürekli sorun yaşadığınız bir fırınla ne kadar lezzetli ve farklı yemeklere imza atabilirsiniz ki. Mutfakta ekipmanınıza olan güven ile daha öz güvenli yemek yapabilir ve küçük dokunuşlara imza atabilirsiniz. Profilo fırın kullanıcı yorumları bir fırınına yemek hazırlamada duyulan güvenin ne kadar değerli olduğunu gösterir. Profilo pişirme ünitelerini doğru tercih yapan bir diğer durum ise Profilo fırın ayarının kolayca yapılabiliyor olmasıdır. Temel çalışma prensibinin açık şekilde belirtildiği ibareleriyle ve kullanım kılavuzunda yer alan kullanım talimatlarıyla müşterilerinin hangi ürünü hangi programda hangi sıcaklıkla ne kadar süre pişireceğini gösterir. Yapmanız gereken tek şey sıcaklık ve program ayarı yapıp en lezzetli yemekleri sevdikleriniz ile paylaşmak. Bütçenize uygun fırın fiyatları Profilo markasının kalite güvencesiyle birleşince yapacağınız seçim kolaylaşır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin sunduğu bu fırsattan yararlanınca, ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz mutlu bir mutfağa sahip olursunuz. Dayanıklı ürünleri üstün performans ve tasarımlarla birleştiren Profilo’nun yeni nesil fırınlarıyla yemek hazırlama daha keyifli ve yapılan yemek daha lezzetli olur. Tüm bunların yanı sıra Fırın kategorimize girerek tüm markalara ait fırın modellerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.