Altus Fırın 

için sonuçları listeledik.

Türkiye’nin en köklü beyaz eşya üreticilerinden Arçelik’in markalarından biri olan Altus, hedefini “tüketicilerin hayatına artılar katmak” olarak tanımlıyor. Kalite ve konfor güvencesiyle hizmet sunan Altus’un geniş ürün yelpazesinin bir bölümünü de fırınlar oluşturuyor. Beğeninize sunulan modern tasarımlı Altus ankastre fırın ve Altus ocaklı fırın modelleri hayatınızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda farklı yemek tarifleri için yeni imkanlar sunuyor.

Altus Fırın Evinizin Olmazsa Olmazı

Altus Fırın Evinizin Olmazsa Olmazı

Profesyonel bir şef de olsanız, yalnızca mutfakta zaman geçirmeyi seven biri de olsanız, on binlerce yıllık fırın geleneğinin modern teknoloji ve tasarım ile birleşmesinin bir örneği olan Altus fırınları mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak yardımcılarınızdan biri olacaktır. Günümüzde evlerin olmazsa olmazı olan fırınlar, modern yaşamın zaman idaresinde ve estetik anlayışında özel alanınız olan mutfağınızı tamamlıyor. İnce ve şık tasarımlı Altus fırın fiyatlarını, gazlı ve elektrikli çeşitlerini, renklerini, fonksiyon sayısını ve büyüklüğünü göz önünde bulundurarak size en uygun fırın modelini seçebilirsiniz. Kullanması kolay ve rahat olan ekonomik bir ürünün başarısını Altus fırın yorumlarında bulabilirsiniz. Siz de kullanmaya başladıktan sonra sevdiklerinizin, bu ayrıcalığın bir parçası olmasını isteyeceksiniz. Altus fırınlarıyla et yemeklerinden, hamur işlerine, yemek ısıtmadan, aynı anda birden fazla ürün pişirmeye ve cam kapağın ardından ısıyı kaybettirmeden yemeği kontrol etmenize kadar daha birçok işleve mutfağınızda sahip olabilirsiniz.

Altus Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketicinin memnuniyetine ve ihtiyacına yönelik ürünlerinin tasarımını, işlem kapasitesini ve çalışma prensibini belirleyen Altus, geniş ürün yelpazesiyle Türkiye beyaz eşya piyasasında önemli bir yere sahiptir. Altus’un sunduğu fırınlarda farklılık gösteren çeşit, renk, boy, kapasite, fonksiyon sayısı ise müşterilerine kendi koşulları çerçevesinde çok fazla seçim imkânı tanıyor. En çok tercih edilen ürünlerden olan Altus ALA serisi ankastre, mutfağınızda ayrılmış olan yere gömülü şekilde konuşlanır. Hacim standartları size 65 litre pişirme bölmesi sunar. A sınıfı enerji tüketimine ek olarak 5 kademe tel raf kademe sayısına sahiptirler. Ürün piyasadan temin edilen mutfak tezgahlarına monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu serinin modelleri sahip oldukları fonksiyon sayısına göre farklılık gösterirler. Genel olarak sahip olduğu fonksiyonlar, üst ve alt ısıtma, alt ısıtma, turbo pişirme, fan destekli ısıtma ve ızgara, büyük ızgara ve fanlı çalışma ile istediğiniz her türlü gıdayı farklı şekillerde pişirebilir veya ısıtabilirsiniz. Ayrıca, Altus tam boy fırınlardan olan Altus AL serisi ise size ocaklı fırının geniş işlem hacmi ve ihtiyacınıza göre ocakla gaz bağlantısı sunuyor. Ankastre serisinde de olduğu gibi extraclear beyaz, siyah ve inoks renk seçenekleriyle mutfağınıza en yakışacak ocaklı fırına sahip olabilirsiniz. Bu Altus solo fırınlarda basit buharlı temizleme ve çıkarılabilir komple cam ile fırının iç temizliğini zamanınızı sarf etmeden kolayca halledebilirsiniz. Altus fırın fiyatları ise model ve özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Altus Fırın Nasıl Kullanılır?

Altus Fırın Nasıl Kullanılır?

Fırınınızın modeline göre elektroturbo, multifonksiyon veya turbo, farklı işlevleriyle size yemeklerinizde farklı dokunuşlar yapmanıza ve farklı pişirme metotları kullanmanızı sağlar. Altus’un ürünlerini kullanıcılarının hizmetine sunarken en önemli tutumlarından biri de kullanımın netliği ve programların anlaşılırlığıdır. Bu minvalde, Altus fırının çalışma prensibini 3 temel ayarlama oluşturur. Bunlar, fonksiyon seçiminize ek olarak, fırın içi sıcaklığı ve pişirme süresini ayarlamanızdır. Geriye kalan ise Altus’un kalite güvencesiyle kusursuzca pişirilen muhteşem tariflerinizin tadını çıkarmaktır. Altus’un kusursuz ve modern tasarımlı ürünleriyle birlikte Altus ankastre fırın fiyatları göz önüne alınırsa, Altus mutfağınızın olmazsa olmazı fırın ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en güçlü markalardan biri olarak sizin hizmetinizde.