Şofben 

için sonuçları listeledik.

İhlas Şofben

Şofbenler, günlük olarak kullanılan ve sıcak su üretmeyi sağlayan elektronik cihazlardır. Kullanım alanı ev, mutfak ve iş yerleri olmak üzere çoklu bölümlere ayrılır ve kullananların günün her anında anlık olarak sıcak suya ulaşmaları için tasarlanmıştır. Özellikle doğalgaz erişimi bulunmayan bölgelerde her evin olmazsa olmazı elektronik eşyalardan biridir. Elektrikle çalışan ve sıklıkla kullanılan bu alet sayesinde sıcak suya erişiminizi sağlayabilirsiniz. Pratik kullanımı ve güvenli tasarımı sayesinde tercih ettiğiniz İhlas şofbeni güvenle kullanabilirsiniz. Asıl amacı istenilen derecede sıcak suyu bekleme olmadan üretmesi olan modeller sıcak suya ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. İhlas şofben modelleri, geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan, kullanıcılar arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Kullancı güvenliğini ve kalite ile birleştiren İhlas marka şofbenler, uzun yıllar boyunca kesintisiz sıcak suyu alıcılarına temin etme özelliğine sahiptir. Kolay kullanımı ve güvenli tasarımı sayesinde, rahatlıkla kullanabileceğiniz İhlas şofben modelleri, her ihtiyaca uygun olarak üretilir. Kademeli sıcaklık geçişleri sayesinde suyu arzu ettiğiniz seviyeye ayarlayabilir, sorunsuz sıcak suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Teknolojiye ayak uydurup size sağlayacağı kolaylıklar açısından, ikinci kez düşünmeden siparişinizi verebileceğiniz bu ürüne ve çeşitli modellerine göz atabilmek için sayfamızı ziyaret inceleyebilir, kullanım ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun İhlas şofben modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

İhlas Şofben ile Sıcak Suyun Keyfini Çıkarın

İhlas Şofben ile Sıcak Suyun Keyfini Çıkarın

Şofbenler artık yalnızca evde ya da banyolarda kullanılmadığından, kullanım alanı oldukça yaygınlaşmıştır. Buna bağlı olarak model çeşitliliği artmış, şofbenlere de kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak yeni özellikler eklenmiştir. İhlas şofben modelleri, çok çeşitli olup hayatınızı her alanda kolaylaştırmaya yönelik tasarlanmıştır. Güvenlik önlemleri ön planda tutulmuş, kolay kurulumu ve rahat kullanımı sayesinde uzun yıllar size eşlik edebilmek için adına kullanıcılara sunulmuştur. Yerleştireceğiniz alana uygun İhlas şofben çeşitlerini inceleyip, size en uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Seçeceğiniz modele karar verirken, dikkat etmeniz gereken birkaç teknik özellik bulunmaktadır. Bunlara satın almadan önce karar vermeniz ve detaylı araştırma yapmanız, ürününüzü uzun yıllar sorun yaşamadan kullanmanız açısından oldukça önemlidir. Bunlardan biri olan şofbenin ne ile çalıştığı, belki de yapmanız gereken en önemli tercihlerden biri olabilir. Şofbenler çalışma prensiplerine göre hermetik, yoğuşmalı, bacalı ve elektrikli olarak dörde ayrılır. Günümüzde en çok kullanılan model İhlas şofben elektrikli modellerdir. Bu modeller yaygın ve kullanıcılarına güvenli kullanım sağlayan modeller olup, neredeyse her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu yüzden kullanıcıların birçoğu elektrikli modellerden yana tercihlerini yapar. Genelde aranılan özellik, şofbenin kalitesi, suyu ısıtma ve soğutma kapasitesi ve hızı ve ne kadar elektrik harcadığıdır. İhlas şofben, bütün bu özellikler düşünülerek tasarlanmıştır ve size minimum harcama ile maksimum sıcak su performansı sunar. Bu sayede fazla elektrik yakmadan maksimum sıcak su deneyimini yaşayabilirsiniz. Üç farklı ısı ayarı sayesinde mevsimine göre suyun derecesini ayarlayabilir, vücudunuzu yakmadan ideal sıcaklıkta suyu kullanabilirsiniz. Modeline göre değişiklik gösteren suyu belirli derecelerde belirli sıcaklığa getirmesi sebebiyle, satın alacağınız şofbeni seçerken hangi sıcaklıkta kaç derece ısıtma yaptığına dikkat etmeniz, ürünün kullanım süresini de uzatacaktır. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir diğeri ise, satın alacağınız şofbenin iyi bir topraklama yapabilme kapasitesidir. Bu sayede fazla elektrik topraklama yoluyla izole edilmiş olur ve sizin güvenliğiniz açısından tehlikeli bir durum yaşanmaz.

İhlas Şofben Modelleri

İhlas Şofben Modelleri

İhlas şofben, kullanıcılarının önem verdiği özelliklere göre modellerini çeşitlendirir. Sık kullanılan İhlas şofben modelleri arasında 2 özellik öne çıkar. Bunlar MicroControl ve Aura MagneticControl modelleridir. Her iki model de elektrik yalıtımı üst düzeyde sağlanmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu da herhangi bir elektrik kaçağını ve suyla temas halinde güvenli korumayı sağlar. IPX4 teknolojisi ile donatılan bu modellerde, yaşanabilecek herhangi bir elektrik kaçağı durumunda aletin kısa devre yapmasını ve elektrik çarpmasını engelleyerek, şofben üzerinde koruyucu bir kılıf görevi görür. Bu sayede nem, su veya bakteri içeren ortamlarda İhlas şofben modellerinde güvenli bir kullanım sağlar. Önüne geçilemeyecek su ile temas durumlarında da soğurma sistemi devreye girer ve bu sayede ekstra bir bakıma ihtiyaç duymadan şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda aletin aşırı ısınmasını engelleyerek iç donanımında herhangi bir yanma durumunun önüne geçilmesine olanak sağlar. İhlas şofben modelleri, yalıtım özelliği açısından, yanmayan ve elektriği geçirmeyen bir materyal kaplama ile üretilmiştir. Ek olarak, olası bir kaçak durumunda otomatik olarak kendini kapatarak herhangi bir şekilde kullanıcının zarar görmesini engeller. Kendiliğinden topraklama yaptığı için, fazla elektriği geçirmez ve güvenli bir şekilde dışarı aktarır. Kullanıcılar da satın alacakları İhlas şofben modelini güvenle ister mutfaklarında ister de banyolarında kullanabilirler. Genelde A sınıfı enerji grubunda üretilen bu modeller sayesinde fazla elektrik de harcanmadan uzun süre kullanıma uygundur. Sıcaklık kontrolü mekanizması sayesinde ısıtılan suyu yalnızca ayarladığınız değerde sabit tutar ve suda ani ısınmalar ya da soğumanın önüne geçilmiş olur. İçerisinde bulunan 5’li emniyet sistemi sayesinde kullanıcıların memnuniyetine önem veren İhlas, yıllardır şofben modelleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. Kullanma kılavuzundan okuyabileceğiniz bu güvenlik sistemini rahatlıkla aktive edebilir, satın almış olduğunuz şofbeninizin kurulumunu tamamladıktan sonra anında su ısıtımına başlayabilirsiniz.

İhlas Şofben Kurulumu

İhlas Şofben Kurulumu

İhlas şofben modelleri, şık ve minimal tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz, kurmayı planladığınız banyonuz ya da mutfağınıza uyum sağlayarak çirkin bir görüntü oluşturmaz. Kolay sökülebilirliği ve hafif yapısı sayesinde arzu ettiğinizde şofbeni kolayca taşıyabilir, farklı bir yere tekrar monte edebilirsiniz. Sizin için en uygun İhlas şofben modelini bulmak içi sayfamızdaki çeşitli modelleri inceleyebilir, yine İhlas şofben fiyatları arasında karşılaştırma yaparak bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde minimum harcama ile maksimum kaliteyi evinize getirmek artık imkansız değil. İhtiyacınız olan su kapasitesini belirleyip, seçtiğiniz ürünler arasında su depolama hacminin en yüksek olanını tercih edebilirsiniz. İhlas şofben kurulumu oldukça kolay olmasının yanı sıra, sürekli olarak tadilat gerektirmez, bu sayede bir kez kurulumunu tamamladıktan sonra uzun yıllar herhangi bir değişime gerek duymadan ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Şofbenler, işlevsel olduğundan son zamanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun nedeni az enerji ile hızlı sıcak su üretebilmeleridir. Yalnızca saniyeler içinde ayarladığınız sıcaklığa ulaşan İhlas şofben çeşitleri, sıcaklığı siz değiştirmediğiniz sürece sabit tutar ve bu sayede ani ısınmaların önüne geçilmiş olur. Ayarlanan sıcaklığa çok daha kısa sürede ulaşabildiğinden şofben modelleri, hem pratiklik hem de ekonomiklik açısından son zamanlarda termosifonların yerini almıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren İhlas markası, yaşanması muhtemel kazaların önüne geçebilmek için sıcaklığı sabitleme teknolojisini geliştirmiştir. Model fark etmeksizin her çeşit İhlas şofben modelinde bulunan sıcaklık sabitleme özelliği sayesinde yaz kış fark etmeden istediğiniz derece sıcak suya öncesinden hazırlık yapmanıza gerek kalmadan saniyeler içinde ulaşabileceksiniz. Hızlı çalışma prensibi sayesinde elektrik kullanımını minimuma düşüren bu ürünler sayesinde elektrik faturanıza herhangi ekstra bir ödeme yansımayacaktır, bu sayede de zamanla su kullanımında da tasarruf edebileceksiniz. Satın aldığınız şofbeni çalıştırmak için herhangi bir doğalgaz erişiminizin olmasına gerek yoktur, tek bir elektrik kaynağı sayesinde pratik kullanıma siz de sahip olabilirsiniz. Üretildiği materyal de yalıtkan bir malzeme olduğundan, herhangi bir elektrik çarpması riskinin de önüne geçmiş olursunuz.

İhlas Şofben ile Güvenli Kullanım

İhlas Şofben ile Güvenli Kullanım

İhlas şofben fiyatları, model özelliklerine göre değişim göstermektedir. Satın alacağınız modele karar verirken belirli bir bütçe aralığınızın olması, seçim yaparken işinizi kolaylaştıracaktır. Piyasada bulunan şofben fiyatları, teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle yeni teknoloji ile donatılmış olan ürünlerin fiyatları sıradan şofbenlere göre biraz fazla olabilmektedir. Uzun ve güvenli bir kullanım tercih edenlerdenseniz, seçeceğiniz şofbenin üstün teknoloji ile donatılmış olmasına özen göstermelisiniz. MicroControl sayesinde sağlıklı bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Beş emniyetli modeller de MicroControl modelleri arasında yer almaktadır, bu sayede güvenlik ihlali esnasında sizin bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan şofbeniniz kendi kendini güvenceye alır ve otomatik olarak kendini kapatır. Çift switch özelliği bulunan İhlas şofben modelleri de en çok tercih edilenler arasındadır. Bu modellerde bulunan termostatlar, aşırı ısınmayı anında algılayarak aletin kısa devre yapmasına izin vermeden aldığı elektriği kendi kendine keser ve içinde kalan elektriği de anında soğurarak alette herhangi bir bozulma yaşanmasını önler. Aynı şekilde elektrik kontağından kaynaklı yetersiz ısınma durumlarında da devreye giren bu sistem, ayarladığınız suyun sabit kalmasını sağlayarak kendi kendine ısıtma sistemini devreye sokar. Bu sayede her daim belirli sıcaklıklara sorunsuz ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik sistemini kendi kendine kontrol etmesi sayesinde fazladan enerji tüketiminin de önüne geçilmiş olur ve sabit enerji harcaması ile faturanıza ekstra bir elektrik kullanımı yansımaz. İhlas şofben elektrikli modellerde pratik ve güvenli kullanım sağlanmak amacıyla ek bir su tankına ihtiyaç duyulmadan, alet kendi kendine sıcak su üretebilir, bu sayede suyun ısınması için önceden bir bekleme süresi olmaz. Kullanım pratikliği ve kolay kurulumu açısından müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlayan İhlas şofben çeşitleri, model fark etmeksizin anında su ısıtımı ve sıcaklık sabitleme özelliği sayesinde sürekli olarak ayarlama gerektirmez. İzolasyon açısından oldukça güvenli olan bu ürünler, iç donanımında yalıtkan materyaller ile kaplandığından, ortamdaki sıcaklık ve nem gibi belirleyici havalardan etkilenmeden sorunsuz çalışmaya devam eder.

Enerji Tasarrufunda Fayda Sağlayan İhlas Şofbenler

Dikkate aldığınız özellikler kapsamında araştırmanızı tamamladığınız takdirde size en uygun modeli bulup internet sitemizden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kolay taşınabilirliği ve ergonomik yapısı sayesinde taşınma gibi durumlarda, ürünü kolaylıkla söküp bir başka yere monte edebilirsiniz. Banyoların yanı sıra mutfaklarda da oldukça yaygın kullanılan şofbenler sayesinde yemek yaparken ya da bulaşık yıkarken de kolaylıkla sıcak suya erişim sağlayabilirsiniz. Isı sabitleme teknolojisi sayesinde bir kez ayarlayacağınız üç dereceden birinde sabit su ısıtımı sağlayarak, size de günlük hayatınızda kolaylık sağlar. Genellikle doğalgazın bulunmadığı evlerde ve kurumsal iş yerlerinde tercih edilen bu şofbenler, günlük ve sürekli kullanıma uygun olduğundan, uzun saatler açık kalması nedeniyle aşırı ısınma yapmaz, aksine, yeterli ısıyı sağlayamadığında otomatik özelliğini devreye sokarak ayarlanan sıcaklığın sabit tutulmasında yardımcı olur. Genellikle A ve A+ enerji sınıfı ile üretilen İhlas şofben çeşitleri, enerji tasarrufunda da öncü şofben markalarından biri olarak yaygın bir kitleye hitap etmektedir. Hafif ve minimal yapısı sayesinde banyo duvarına, mutfak tezgahına ya da dolap içlerine monte edilerek uzun süreli bir kullanım sağlanabilir. Çift switch özelliği, elektrik devrelerinde yanma ve elektrik kaçağı ihtimalini sıfıra indirirken, kullanıcısının da güvenliğini garanti eder. Suyun derecesine ve akış hızına göre elektrik harcaması sayesinde enerjiden de tasarruf etmiş olur ve bütçenizi aşmamaya yardımcı olur. A+ enerji grubu İhlas şofben modelleri, enerji tasarrufunu %99’a kadar çıkarırken size maksimum verimlilik ve minimum tüketim sağlar. Herhangi bir yardım almadan ya da bir teknik servise ihtiyaç duymadan yapılabilecek kolay kurulumu sayesinde anında sıcak su üretimine hazır bir şekilde tasarlanmıştır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun üretilen bu şofbenlere sayfamızdan ulaşabilir, farklı modeller arasında karşılaştırma yapabilir ve size en uygun olan modele karar verebilirsiniz.

İhlas Elektrikli Şofben Çeşitleri

Her çeşit İhlas şofben modellerinde bulunan 3 farklı ayar ile mevsim fark etmeksizin kesintisiz sıcak suya ulaşabilirsiniz. Ayarlayacağınız ilk derecede su yaklaşık 30 derece civarında ısınırken, bu ısı ikinci kademede 50 derece, üçüncü ve en sıcak kademede 80 derece civarında olur. Kendi içinde basınçla çalışan İhlas şofben elektrikli modellerde suyun basıncı normalin üzerine çıkar ya da normalin altına inerse, 5 ayarlı güvenlik özelliği devreye girer ve alet kendi kendini kapatır. İhlas elektrikli şofben, özellikle mutfaklarda ve banyolarda günlük ve uzun süreli güvenli kullanım için tasarlanmıştır. Şofbenlerin içinde bulunan termostatlar sayesinde, aşırı ısınma gibi durumlarda kendi kendine emniyet sistemini devreye sokar ve akan suyun sıcaklığını sabitler. Aynı zamanda iç rezistansta bulunan kireç ve pas önleyici malzeme kaplamaları sayesinde kullanım ömrü uzar ve daha güvenli ve hızlı elektrik yalıtımı sağlanır. Bu rezistanslarda bulunan materyaller, elektrik akımının hızını ayarlayarak aşırı ya da yetersiz ısınmanın önüne geçerek size güvenli bir kullanım sunar. Yine iç rezistansta bulunan IPX4 kaplama teknolojisi sayesinde satın alacağınız ürünün ıslanma ya da nem kapması gibi endişeleriniz ortadan kalkar. IPX4, yalıtkan bir materyal olduğundan, iç teçhizatın herhangi bir şekilde zarar görmesini engelleyerek ön görülemeyen kazalardan hem sizi hem de şofbeninizi korur. Hızlı ısınma özelliği sayesinde, suyun ısınması için herhangi bir ön hazırlık yapmaya gerek yoktur ya da suyu önceden akıtmanıza gerek kalmadan, şofben kendi içinde saniyeler içinde ısınarak sıcak suyu sizin kullanımınıza sunar. Günde ortalama 220 Volt elektrik harcayan bu modeller hem bütçe dostudur, hem de gereksiz enerji tüketimine kendiliğinden son verir. Sağladığı üstün performansı alıcılarından dinlemek için sayfamızda İhlas şofben yorumları bölümüne giderek satın alanların yorumlarını okuyabilir, çeşitli modelleri karşılaştırabilir ve ihtiyacınızı karşılayacak modeli sipariş edebilirsiniz.