1990 yılında beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Vessen, 1996’da sektör değiştirerek, 23 yıldır ısıtma/soğutma sistemleri alanında başarılı bir ivme ile çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Değişen mevsim şartlarının etkilerini kullanıcıları için konforlu düzeylerde tutmak üzere geliştirilen Vessen klima modelleri, sahip oldukları gelişmiş son teknolojik özellikleriyle beğeni kazanıyor. Split olarak da anılan Vessen duvar tipi inverter klima modelleri kullanıcılara, duvara monte edilmeye hazır olarak gönderiliyor. Farklı büyüklükteki yaşam alanlarını iklimlendirmeye yönelik farklı BTU kapasitesine sahip klimalar, evler ve ofisler gibi yaşam ve çalışma alanlarında kullanıma uygun teknolojik özellikler taşıyor. Vessen inverter klima modelleri, pratik kullanımıyla da öne çıkıyor. Inverter klima modellerinin sahip olduğu dijital kumandalar, bulunduğu mekanların konforunu tek bir dokunuşla ve hızla yükseltmeyi başarıyor. Vessen sezonsal klimalar, ortamdaki sıcaklık/soğukluk dengesini kullanıcıların belirlediği aralıklarda ve homojen oranlarda sabitleyerek, dengeli bir iklimlendirme hizmeti sunuyor. Değişen BTU kapasitelerine göre belirlenen Vessen duvar tipi klima fiyatları, farklı oranlarla kullanıcılara ulaştırılıyor.

Sezonsal Inverter Klima Teknolojisi: Vessen

Sezonsal Inverter Klima Teknolojisi: Vessen

Vessen inverter klima, son teknolojik gelişmeleri başarılı bir tasarımla bir araya getiriyor. Kullanıcıların mevsimsel iklimlendirme ihtiyaçlarına doğrudan, etkili ve hızlı bir şekilde cevap veren Vessen klima modelleri, kendisinden memnuniyetle bahseden klima tavsiye yorumlarıyla da öne çıkıyor. Ev ya da çalışma alanlarına yönelik günlük konforu en üst düzeyde tutma motivasyonu ile geliştirilerek tasarlanan klima modelleri, pek çok kullanışlı ve pratik özellik taşıyor. Sezonsal inverter teknolojisi sayesinde doğa dostu bir klima olma özelliği kazanan cihaz, çevreye duyarlı çalışma prensibi ile beğeni kazanıyor. Doğaya ve dünyanın gelecekteki sakinlerine karşı taşımaları gereken sorumlulukların bilincinde olduğunu belirten marka, bu duygu ve amaçla sezonsal inverter teknolojisini geliştirdiğini belirtiyor. Bu teknolojinin sağladığı avantajlar sayesinde, kullanıcılar minimum güç ile maksimum performans ve konforu yaşama imkanı buluyor. Yeni bir klima alırken ikamet edilen bölgenin mevsimsel özellikleri, binanın yalıtım kalitesi, mekan büyüklüğü, cephesi ve yer aldığı kat gibi etkenleri göz önünde bulundurmak önem taşıyor. Tüm bu ayrıntılar verimli bir ısıtma/soğutma işlemi için ihtiyaç duyulan BTU oranının isabetli olarak belirlenmesinde yardımcı oluyor. Sezonsal inverter serisinin iç üntesi, 9000 / 12.000 / 18.000 / 24.000/ BTU soğutma kapasitesi ve 10.000 / 13.000 / 19.000 / 25.000 BTU ısıtma kapasitesi ile farklı iklimlendirme seçenekleri sunuyor. Seri; 51 (dB), 53 (dB), 55 (dB), 61 (dB) iç ünite ses değerleriyle ses kirliliğine yol açmayan klima markaları arasında yer alıyor.

Short Cut Özelliği ve Dijital Kumanda

Short Cut Özelliği ve Dijital Kumanda

Vessen klima, herkesin kendine özel bir konfor beklentisi olduğunu düşünerek, teknolojik tasarım ve tek tuşla konfor özelliğiyle farkını ortaya koyuyor. Bu sayede cihazların yeniden başlatıldığı her seferde kişisel konfor seviyesini tekrar tekrar ayarlamaya çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Short Cut ya da tek tuşla konfor özelliğine sahip Vessen klima çeşitleri kullanıcılara, cihazları kendi kişisel konfor beklentilerine uyumlu olarak ayarlama ve kaydetme imkanı veriyor. Dolayısıyla cihazlar yeniden başlatıldığında Short Cut tuşu ile konfor, kaldığı yerden tek tuşla devam edebiliyor. Konforu tek tuşla değiştirerek, pratik ve hızlı kullanım sunan dijital kumanda üzerinde kullanıcıların kişisel konforuna yönelik işlevsel özellikler konumlanıyor. Açma/Kapama tuşu cihazı yeniden başlatma ve kapama işlevi görüyor. Otomatik / Soğutma / Nem Alma / Isıtma ve fan seçeneklerinin bulunduğu mod ayarı sayesinde farklı fonksiyonlar hızla devreye girebiliyor. Yüksek / Orta / Düşük ve oto modu, fan hızını değiştirmek için farklı seçenekler sunuyor. Sleep / Fresh modu sayesinde, uyku esnasında oda içerisindeki hava sürekli tazelenerek uyku kalitesi ve konforu destekleniyor. Turbo / Kendini temizleme modu klima modelinin çalışma performansının maksimum seviyede tutulmasına katkıda bulunuyor. Sıcaklık ayarı tuşu ile sıcaklık / soğukluk değeri azaltılıp /arttırılıyor. Pratik bir şekilde devreye alınıp çıkarılabilen zamanlayıcı sayesinde cihaz kendi kendine yeniden başlayıp, kapanabiliyor. LED beni izle modu ile iç ünite ekran gösterimi devre dışı kalıyor ya da aktif hale geliyor.

Enerjiyi Tasarruflu Kullanan Doğa Dostu Klima

Enerjiyi Tasarruflu Kullanan Doğa Dostu Klima

Enerjiyi tasarruflu kullanan Vessen klima özellikleri arasında dört mevsim kullanıma uygunluk özelliği de bulunuyor. Çevreye ve doğaya karşı duyarlı olan marka ürünlerini bu konunun bilinciyle tasarlıyor. Bu anlamda A++ enerji sınıfında yer alan Vessen klima çeşitleri, sezonsal inverter teknolojisi ile A sınıfı inverter klima modellerine oranla %20 daha fazla tasarruf sağlıyor. -15C’ye kadar ısıtma yapabilen cihaz, bu özelliği sayesinde yüksek performans gösteriyor. Inverter teknolojisi ile desteklenen Turbo fonksiyonu ise hızlı ısıtma ve soğutma işlemine imkan veriyor. Otomatik dikey üfleme özelliği ile ortam sıcaklığı homojen bir şekilde dağılarak, dengede kalıyor. Sessiz bir performansla çalışabilen ürün, uyku modu sayesinde kaliteli bir uyku için ideal sıcaklığı stabil kılıyor. Stand By modu ile sadece 1W enerji tüketen Vesen duvar tipi inverter klima modeli, bu özelliği ile beğeni kazanıyor. Cihazın Arıza Teşhis Sistemi sayesinde hızlı servis hizmeti mümkün oluyor. Otomatik dikey üfleme özelliği ortamdaki homojen iklimlendirme kalitesini destekliyor. Yumuşak hatlara sahip formu ile sadece işlevsel olmadığını kanıtlayan Vessen klima modeli, estetik bir algı yaratan modern tasarımıyla bulunduğu ortamlarda, şık bir etki uyandırıyor. Klima almayı düşünüyor ve kullanıcıların marka hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyorsanız, Vessen klima yorumları bu konuda oldukça yardımcı olabiliyor. Yaşam alanlarınızdaki konforunuzu arttırıp, enerji tasarrufu ve pratik kullanım sunarken çevreye duyarlı bir duruşu benimseyen teknolojik cihaz, ulaşılabilir klima fiyatları ile sizleri bekliyor.