Soğuk kış günlerinde hızlı bir ısınma için tercih edilen Simfer ısıtıcı modelleri, farklı tasarımları ve geliştirilmiş özellikleri ile farklarını ortaya koyuyor. Kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre farklı özellikler ile donatılan ısıtıcılar, büyük ortamları dahi kısa sürede ısıtabiliyor. Simfer tarafından üretilen ısıtıcılar arasında yatay ve dikey tasarıma sahip zengin seçenekler bulunuyor. Kış aylarında her kişinin ihtiyaç duyduğu sıcaklık farklıdır. Simfer ısıtıcı modelleri, istediğiniz sıcaklığı kolaylıkla sağlamanız için kolay derecelendirilebilir şekilde üretilmiştir. Vereceği ısı miktarını mevcut olan düğme ile ayarlayabilir, konforlu ve kolay bir şekilde ısınabilirsiniz. Bunlardan biri olan Simfer karbon ısıtıcı modeli ile ısı ortama eşit olarak dağıtılmaktadır. Lokal ısıtma işlemleri için oldukça tercih edilen Simfer, 10.000 saate varan filament ömrü ile oldukça kullanışlı ve ekonomiktir. Aynı zamanda özellikle düşmesi daha olası olan, Simfer dikey ısıtıcı gibi modellerin güvenlik önlemi için marka büyük titizlikle çalışmaktadır. Devrilme emniyeti ile geliştirilen bu ısıtıcı modelleri, ideal boyutları sayesinde çok kullanışlıdır ve ısıtıcıya ihtiyacı olanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Simfer Isıtıcı Modelleri ile Bölgesel Isınmanız Mümkündür

Simfer Isıtıcı Modelleri ile Bölgesel Isınmanız Mümkündür

Bazı mevsimlerde ve durumlarda yeteri kadar ısı bulmak zor olabilir. Fazla ısı nedeniyle rahatsız olabilir, az ısı nedeniyle üşüyebilirsiniz. Bu tür durumların önüne geçmek için bölgesel olarak ısınmanıza yardımcı olacak bir ısıtıcıya ihtiyacınız vardır. Küçük boyuta ve minimal tasarımlara sahip olan Simfer konvektör ısıtıcı; birçok seçeneği ile oldukça konforlu ve kullanışlı özelliklere sahiplerdir. Konvektör ısıtıcı modeli, duvara monte edebilme özelliğine sahip olması ile oldukça az yer kaplar ve kullanışlıdır. Bunun yanında ayaklı olarak da kullanılabilindiği için, her yere taşınma esnekliğine sahiptir. Kolay temizlenebilme adaptörüne sahip olması ile oldukça hijyenik bir ısıtıcı modelidir. Simfer, çoğu ısıtıcısında olduğu gibi; konvektör ısıtıcı modelinde de örgü karbon filament özelliğinden yararlanmıştır. Bu özellik sayesinde 10.000 saat üzerinde kullanım sağlanmıştır. 15-30 metre kare alanı ısıtmak uygun olacak şekilde tasarlanmıştır fakat Simfer ısıtıcı yorumları kategorilerine bakıldığında beklenilenden daha fazla ısı sağladığını deneyimlenmiştir. Simfer’in ürettiği bazı konvektör ısıtıcı modellerinde mevcut olan aşırı sıcaklık koruma termostatı ile olası kazalardan korunabilir, istenmeyen olayların önüne geçebilirsiniz. Birçok ısıtıcı modellinin yanında Simfer fanlı ısıtıcı seçenekleri de oldukça tercih edilen modellerdir. Bu modeller havanın sağlıklı bir şekilde daha sıcak olmasına yardımcı oluyorlar. Havayı ısıtarak kalıcı bir sıcaklık sağlamayı amaçlayan bu fanlı ısıtıcılar, çoğu ısıtıcı gibi kapalı alanların ısıtılması amacıyla üretilmiştir. Yani açık havada kullanıldığı takdirde vadedilen özellikleri yerine getiremez. İhtiyacınız olan boyuta ve ısıya göre farklı modellere sahip olan ısıtıcılar; sizler için maksimum faydayı yaratacak şekilde üretilmiştir. Özellikle minimum alana sahip olanlar ya da kontrollü bir sıcaklık tercih edenler için Simfer ısıtıcı modelleri vazgeçilmezdir. Simfer ısıtıcı kullanıcı yorumları başlıklarını incelediğinizde, bu modelleri deneyimleyen kullanıcıların ne kadar memnun olduğunu, vadedilenden daha kolay ve kalıcı bir şekilde sıcaklığa ulaşabildiklerini görebilirsiniz. Bunun yanında kullanıcıların deneyimlerini paylaşması sayesinde sizler de Simfer ısıtıcı modellerinin ne kadar uzun ömürlü olduğunu ve ekonomik bir şekilde elektrik tüketimi yaptığını görebilirsiniz.

Simfer Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Simfer Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Minimal tasarıma sahip olan Simfer’in ısıtıcı ürünleri, sizlerin daha kolay, dengeli ve eşit miktarda ısınmanızı sağlamayı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Küçük ısıtıcı modelleri tercih edenler için marka bünyesinde Simfer Infrared ısıtıcı seçenekleri yer almaktadır. Masa başı işe sahip olanların da çok fazla tercih ettiği bu model, kolay ısınma için oldukça pratik bir seçenektir. Simfer, üretmiş olduğu ürünlerin mevcut havayı kirletmemesi için özel araştırmalar yaparak, üretim aşamasını gerçekleştirmektedir. Ayaklı, duvara monte edilen gibi birçok ısıtıcı modeline sahiplik yapan Simfer, ekonomik tüketime sahip modeller üretmektedir. Mevcut olan buharlı ısıtma modelleri de bağıl nem oranını koruyarak hassas bünyelere yardımcı olur ve ısınan havanın maksimum hijyene ulaşmasını sağlar. Böylelikle havadaki bağıl nem oranı %40-60 gibi olması gereken civarlarda kalır. Simfer buharlı ısıtıcı modelleri, özellikle hava hijyenini korumasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Özel açılı yansıtma sistemine sahip olan model, bulunduğunuz ortama ısıyı 3 farklı açıdan yansıtarak hızlı bir ısıma sağlar ve verimi maksimize eder. 4 farklı kademe ile dilediğiniz gibi çalıştırabileceğiniz bu ısıtıcı, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir ve kademeli olması nedeniyle çok kullanışlıdır. Bu buharlı ısıtıcı modeli, termostat özelliğine sahiptir. Oda sıcaklığını, belirlenen sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlar. Simfer’in ısıtıcılarının neredeyse hepsinde mevcut olan devrilme sensörü, bu üründe de mevcuttur. Bu özellik ile olası bir devrilmede ısıyı kesilir ve böylece hasar seviyesi minimuma indirgenir. Geniş tabana ve sağlam ayaklara sahip olduğu için, devrilmesi gibi olumsuzlukları engelleme konusunda oldukça başarılıdır. Simfer ısıtıcı fiyatları her üründe değişmekle beraber oldukça ekonomiktir. Her bütçeye hitap edebilecek model seçenekleri mevcuttur.

Simfer Isıtıcı Modelleri ile Uzun Ömürlü Sıcaklığa Sahip Olun

Simfer Isıtıcı Modelleri ile Uzun Ömürlü Sıcaklığa Sahip Olun

Isıtıcı modellerinin en kötü özelliklerinden biri; kullanıldıkça eskimesi ve ilk günkü kadar ısı yansıtmamasıdır. Simfer, bu olumsuzluğu önleyecek araştırmalar yaparak olabildiğince uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ısıtıcı modellerini piyasaya sürmüştür. En fazla tercih edilen modellerden biri; Simfer ayaklı ısıtıcı olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu modeller genellikle dikey bir tasarıma sahiptir ve oldukça az yer kaplamaktadır. Kumandalı ve kumandasız gibi seçenekleri mevcutken; ısı ayarına göre farklılaşan modeller de marka bünyesinde yer almaktadır. Simfer kumandalı ısıtıcı modelleri ile ısı dengesini ayarlamayı ve sadece ihtiyacınız olan ısıya erişmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda ısıtıcının yanına gitmenize gerek kalmaması ile oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Kumandalı modellerden biri; dikey tasarıma sahip bir karbon ısıtıcıdır. Bu modelde, devrilme emniyeti, dijital saat ve arıza göstergesi gibi ısıtıcının kullanımını kolaylaştıracak özellikler bulunmaktadır. Modern bir görünüme sahip olduğu için de bulunduğu ortama kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Örgü karbon filament sayesinde 10.000 saatin üzerinde kullanım avantajı sağlanmaktadır. Aynı zamanda ayaklı bir ısıtıcı olduğu için taşıma konusunda ya da yerini değiştirme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bir de bu modelin yatay tasarıma sahip olan bir seçeneği mevcuttur. Duvara monte etmeniz için oldukça kolay bir tasarıma sahip olan bu model; yer kaplamaması adına çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda, kullanıcıların deneyimlerine baktığınızda ne kadar güzel ve hızlı ısı yaydığını görebilirsiniz. Mevcut olan özellikleri sayesinde Simfer’in ürettiği ısıtıcılar, yaydıkları ısıları mevcut olan havaya eşit miktarda dağıttıkları için sizleri rahatsız etmez ve ortamı kolaylıkla ısıtır. Simfer ısıtıcı elektrik tüketimi en mümkün şekilde, en az tüketim yapılacak bir biçimde oluşturulmuştur. Simfer, minimum elektrik tüketimi ve minimum fiyatlandırma stratejilerini benimsemiş bir markadır. Bu yüzden Simfer yeni nesil ısıtıcı fiyatları da dahil olmak üzere tüm ısıtıcı modelleri, işlemlerine ve kalitelerine göre ekonomik fiyatlara sahiplerdir. Isıtıcılar için ayrıntılı fiyat ve model bilgisine Isıtıcı kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.