ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-2831 1800 W Buharlı Quartz Isıtıcı
(53)
499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell HC-2947 2500 W Konvektör Isıtıcı
(138)
1.200,00 TL
727,70 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell 6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Bej
(21)
289,66 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell HC- 2947 Konvektör Köşeli Isıtıcı Beyaz
(0)
799,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell MH-1800 Orbit 1800 W Dikey Infrared Isıtıcı
(29)
854,05 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell HC-2947 2500 W Konvektör Isıtıcı Siyah
(132)
935,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-6441 2000 W Fanlı Isıtıcı Mavi
(11)
322,32 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell KS-2861 2700 W Şömine Tipi Infrared Isıtıcı
(0)
1.082,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell EX-25 Ecoray 2500 W Infrared Isıtıcı
(0)
695,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell HC-2947E-T 2500 W Konveksiyonel Elektrikli Konvektör Isıtıcı
(24)
799,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell EX-23 Luxray 2300 W Elektrikli Infrared Isıtıcı + Ayak
(9)
799,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell 6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Mavi
(1)
460,02 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-6441 2000 W Fanlı Isıtıcı
(13)
405,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell EX-23 Luxray 2300 W Elektrikli Infrared Isıtıcı
(9)
489,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-6441 2000 W Fanlı Isıtıcı Bej
(10)
319,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Bej
(0)
398,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell MH-1800 1800 W Dikey Infrared Isıtıcı
(12)
1.160,00 TL
928,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell EX-25 Ecoray 2500 W Ayaklı Infrared Isıtıcı
(0)
900,00 TL
617,00 TL

Luxell, ürettiği mutfak aletleri ve ısıtıcı modelleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. 1972 yılında kurulan Luxell, tüketicilere en kaliteli ısıtıcıları sunmayı hedefliyor. Luxell’in birçok ürününde CE sertifikası da yer alıyor. Luxell ısıtıcı çeşitleri, işlevsel ve portatif bir yapıda olmaları sebebiyle çokça tercih ediliyor. Marka tarafından üretilen ısıtıcılar, dayanıklı yapıları ile birçok kullanıcı tarafından biliniyor ve uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Luxell’in ürettiği ısıtıcı modellerinde insan sağlığına ve çevreye zararı olan malzemelerin hiçbiri kullanılmıyor. Böylelikle marka, hem doğaya hem de insana olan saygısını gösteriyor. Marka tarafından kullanıcılara özel olarak sunulan teknik servis desteği, ürünler ile ilgili problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor ve kullanıcıları mutlu ediyor. Uygun fiyatları ile tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başaran marka, kaliteden de ödün vermiyor. Marka tarafından üretilen modeller, üstün güç tasarrufu özelliği ile birçok kullanıcının da dikkatini çekiyor. Luxell, bu özelliğiyle elektrik faturasının düşmesine yardımcı oluyor. Kaliteli ham maddeler ve ince işçilik kullanılarak imal edilen ısıtıcı çeşitleri, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Luxell elektrikli ısıtıcı modelleri, etkili ısıtma özelliği ile de birçok kullanıcının öncelikli tercihi oluyor.

En Son Teknoloji ile Üretilen Karbon Isıtıcılar Luxell’de

En Son Teknoloji ile Üretilen Karbon Isıtıcılar Luxell’de

Luxell markasının en çok tercih edilen ısıtıcıları arasında kule tipi karbon ısıtıcılar geliyor. Luxell karbon ısıtıcı modelleri, 3D ısıtma özelliği sayesinde arzu edilen her mekânı rahatlıkla verimli bir şekilde ısıtabiliyor. Modellerde bulunan 3D ısıtma özelliği ile 3 farklı açıdan ısıtma sağlanabiliyor. Luxell tarafından özel olarak satışa sunulan modellerde devrilme emniyeti de bulunuyor. Ayrıca modellerde yer alan uyku modu özelliği de cihazların vakti geldiğinde kapanmasına olanak tanıyor. Birçok karbon modelinin ana parçası olan örgü karbon filament, güçlü ve oldukça hızlı bir ısıtma sağlıyor ve kullanıcılar da bu sayede hiç üşümüyor. Örgü karbon filament, karbon ısıtıcı modellerinin 5 kat daha uzun ömürlü olmasına fırsat tanıyor ve ısıtıcılar, 10 bin saat boyunca kullanılabiliyor. Luxell elektrikli ısıtıcı modellerinde yer alan dijital termostat sayesinde sobanın sıcaklığı rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Elektrikli termostat, sobanın ve odanın ısısının belirlenen sınırın üzerine çıkmasına da engel oluyor. Luxell’in ürettiği karbon modeller, uzaktan kumanda ile rahatlıkla yönetilebiliyor ve sıcaklık ayarları yapılabiliyor. Uzaktan kumandalar, Luxell ısıtıcıların çok daha işlevsel ve kullanışlı olmasına olanak sağlıyor. Luxell’in karbon ısıtıcı modelleri ile 12 metrekare ve daha büyük alana sahip iç mekânlar rahatlıkla ısıtılabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, kule tipindeki karbon ısıtıcıları, gerek iş yerlerinde gerekse de evlerinde rahatlıkla kullanabiliyor. Isıtıcı tavsiyesi ile kullanıcılara yol gösteren yorum sayfalarında Luxell'in teknik özelliklerinin oldukça beğenildiği görülüyor.

Isı Verimliliği ve Fan Tasarımı ile Bilinen Luxell Quartz Isıtıcılar

Isı Verimliliği ve Fan Tasarımı ile Bilinen Luxell Quartz Isıtıcılar

Markanın en çok dikkat çeken modelleri arasında Quartz ısıtıcılar da bulunuyor. Luxell tarafından özel olarak tasarlanan Quartz ısıtıcı modellerinde oda sıcaklığını rahatlıkla algılayabilen 1. sınıf elektronik termostat kullanılıyor. Quartz ısıtıcı çeşitleri, 4 adet Quartz tüp ile etkili bir ısıtma sağlanıyor. Modellerde kullanılan özel teknolojiler, modelin gerek iç ortamlarda gerekse de dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmesine olanak tanıyor. Modellerde yer alan 3D teknolojisi, tüm ortamları 5 kat daha etkili bir şekilde ısıtabiliyor. Böylelikle soğuğa karşı en hassas kişiler bile Luxell Quartz ısıtıcılar sayesinde kolaylıkla ısınabiliyor. Ayrıca devrilme emniyeti, karbon ısıtıcılarda olduğu gibi Quartz ısıtıcılarda da yer alıyor ve ısıtıcının devrilmesi durumunda ürünün hemen kapanmasını sağlıyor. Luxell’in ürettiği Quartz ısıtıcılar, bu özellikleriyle en güvenli Quartz ısıtıcı modelleri arasında yer alıyor. Quartz ısıtıcı modellerinde saat başı 30 ml su buharı verebilen 330 ml kapasitesinde bir de su tankı bulunuyor. Luxell ısıtıcı, su tankının içerisindeki suyu buhar jeneratörü aracılığıyla su buharı olarak ortama verebiliyor ve ortamın nemli kalmasına olanak sağlıyor. Quartz ısıtıcılarda yer alan su buharı püskürtme özelliği, ürünlerin sıkça tercih edilmesinin de temel nedenlerinden biri oluyor. Kaliteli bir ısıtıcı tavsiyesi isteyen herkes, marka tarafından üretilen Quartz ısıtıcı modellerine gönül rahatlığıyla yönelebiliyor.

Luxell Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Luxell Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Isıtıcı fan modelleri, özellikle küçük yerlerde ve dar alanlarda ısıtma yapmak isteyen herkesin tercih ettiği bir ürün grubu olarak biliniyor. Birçok kişi, ısıtıcı fan modellerini ayaklarını ve ellerini ısıtmak amacıyla da kullanıyor. Isıtıcı fan modelleri, hem ısınmak hem de serinlemek amacıyla rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca kullanıcıların sıkça tercih ettiği ısıtıcı modellerinden biri olan konvektör ısıtıcılar, duvara da monte edilebiliyor. Üstelik bu modeller, kolaylıkla temizlenebiliyor. Luxell tarafından üretilen modellerin arasında radyatör ısıtıcılar ve Tri-Core ısıtıcılar da yer alıyor. Özellikle nostalji arayan kişiler, Luxell’in özel olarak tasarladığı radyatör ısıtıcıları gönül rahatlığıyla tercih ediyor. Isı kademesi rahatlıkla ayarlanabilen radyatör ısıtıcılar, en az 20 metrekarelik bir alanı rahatlıkla ısıtabiliyor. Markanın ürettiği Tri-Core  ısıtıcılar, birçok özelliği ile Quartz ısıtıcılara benziyor fakat Tri-Core ısıtıcılarda Tri-Core ısıtma elamanı kullanılıyor. Markanın önemli ürünleri arasında elektrikli radyatörler de bulunuyor. Luxell’in üstün teknoloji ile ürettiği elektrikli radyatörler, 11 petekli yapıları ile her ortamı etkili bir şekilde ısıtabilmeleriyle biliniyor. Ayrıca bu modellerde kullanıcıların kablo derdine son veren özel bir kablo haznesi de bulunuyor. Elektrikli radyatörler sayesinde 15 ile 20 metrekare arasındaki iç ve dış mekânlar, kolaylıkla ısıtılabiliyor. Elektrikli radyatörler, tekerlekleri sayesinde oldukça portatif bir yapıda bulunuyor. Isıtıcı fiyatları, birçok kişinin ısıtıcı satın alırken en çok önem verdiği kriterler arasında yer alıyor. Luxell ısıtıcı fiyatları, cazip avantajları ile kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor ve sıkça tercih ediliyor. Dilerseniz Isıtıcı kategorimizi ziyaret edebilir, Luxell ısıtıcıların yanı sıra tüm ısıtıcı modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.