Dysis Elektrikli Isıtıcı ve Soba 

için sonuçları listeledik.

Dysis Isıtıcı

İnsanın hayatını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için birçok bedensel ihtiyacı bulunur. En önemli ihtiyaçlardan biri barınmadır. Özellikle soğuk havalarda vücut ısısını yüksek tutmak önemlidir. Vücut sıcaklığı çok düşük olursa insan rahat edemez. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte doğalgaz, elektrikli ısıtıcı gibi birçok ısınma yöntemi insanlara sunulmuştur. En pratik soğuk havalardan korunma yöntemlerinden biri de elektrikli ısıtıcıdır. Özellikle açık mekânlarda sıklıkla tercih edilir. Elektrikli ısıtıcılar, elektrikten gelen gücü ısı enerjisine çevirerek etrafa sıcak hava yayılmasını sağlayan aletlerdir. Hem hızlı hem de temiz bir şekilde sıcak bir ortam elde edilmesine yardımcı olur. Banyo, oturma odası, mutfak, kış bahçesi, bahçe gibi evin çeşitli yerlerinde kullanılma imkânına sahiptir. Elektrik enerjisi ile çalıştığı için de doğaya zehirli gazlar salmaz. Böylece doğa dostu bir ısıtma yapılabilir. Oldukça az yer kaplar. Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz. Gazla zehirleme gibi riskler barındırmaz. Bu sayede güvenle tüm odalarda kullanılabilir. Isıyı diğer ısıtma araçlarına kıyasla daha verimli bir şekilde iletir. Dysis, bünyesinde çok çeşitli iklimlendirme ürünü barındıran bir markadır. Birçok ülkeye satışı bulunur. Hem iç hem de dış mekânda kullanmaya yönelik farklı özelliklerde ısıtıcı modellerine sahiptir. Dysis ısıtıcı modelleri tüketici dostudur. İçerisinde yüksek teknolojik gelişmeleri barındırır. Çevre dostu bir kullanıma sahiptir. Özgün tasarımları ile kullanıldıkları mekânlarla uyum içinde bir görünüm oluşturur. Dysis ısıtıcı küresel pazarda inovatif modelleriyle ön plana çıkar. Her kullanıcı istek ve ihtiyacına uygun birçok ısıtıcı modeli içerir. Siz de soğuk havalarda az enerji harcayarak ısınmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha fazla marka incelemek için ısıtıcı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dysis Isıtıcı Nedir?

Dysis Isıtıcı Nedir?

Birçok yerde kullanılan ısınma araçlarının başında elektrikli ısıtıcılar gelir. Kullanım kolaylığı ile soğuk günlerde kurtarıcı aletlerden biridir. Elektrikli soba olarak da bilinir. Dysis ısıtıcı hem iç hem de dış mekâna uygun iki ürün grubuna da sahiptir. Bireysel kullanıma uygunluğun yanı sıra kurumsal çözümler için de tercih edilebilen ürünlerdir. Dysis ısıtıcı özellikleri iç ve dış mekân olmak üzere farklıdır. Farklı modeller de kendi içlerinde değişiklikler barındırır. Dysis iç mekân ısıtıcıları tasarımları açısından birçok modele sahiptir. Dikey modeller minimal tasarıma sahip evlerde az yer kaplamaları ile ön plana çıkar. İçerisinde bulunan fanlar sayesinde ısıyı direkt olarak karşı tarafa yönlendirir. Alt kısımda bulunan ayaklıkları sayesinde Dysis ısıtıcı dikey bir şekilde devrilmeden kolayca durabilir. Devrilme gibi durumlarda otomatik olarak kendini kapatarak güvenli bir kullanım alanı sağlar. Yatay olanlar da arkaya doğru devrilmeye karşı güvenlidir. Bir veya birden fazla ısıtıcı boruyu içerisinde barındırır. Reflektörlerin yeri sayesinde ısıyı farklı açılardan yansıtarak en yüksek verimin elde edilmesini sağlar. Dysis dış mekân ısıtıcı modelleri içtekilere kıyasla farklı özelliklere sahiptir. Bunlardan en önemlileri suya ve toza karşı dayanıklı olmalarıdır. Bahçede veya restoranların açık yerlerinde kullanılan bu ısıtıcılar dış etkenlere karşı dayanıklı tasarlanır. Suya ve toza karşı direnç IP65 özelliği olarak da bilinir. IP65 özellikteki dış mekân Dysis ısıtıcıları rahatça dışarıda kullanılabilir. Isıtıcılar sayesinde soğuk günlerde dışarıda da keyifle vakit geçirilebilir. Isıtıcı insan sağlığını riske atacak materyaller içermez. Güvenilir yapısı ile uzun süreler boyunca açık tutulabilir. Her Dysis ısıtıcı ürünü kendi içerisinde farklı ısı kademeleri bulundurur. Bu kademeler kumanda veya tuş yardımıyla kolayca değiştirilebilir. Böylece kullanım yeri büyüklüğüne göre ısı alanı da kademeyle birlikte artırılabilir. Dysis ısıtıcı 2800 W büyük alanlar için yüksek performanslı bir üründür. Daha büyük alanlar için Watt gücü daha yüksek ürünler de bulunur.

Birbirinden Farklı Tasarıma ve Özelliklere Sahip Dysis Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

Birbirinden Farklı Tasarıma ve Özelliklere Sahip Dysis Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

Dysis ısıtıcı çeşitleri kendi içerisinde iç ve dış mekânın yanı sıra özelliklerine göre de farklılaşır. Kullanım alanı ve kullanıcı isteğine göre ürün özellikleri de değişir. Dysis infrared ısıtıcı, kızılötesi ışınları kullanarak ısı yayan ürünlere verilen isimdir. Havayı ısıtmaz. Direkt olarak önünde yer alan noktaya doğru ısısını yönlendirir. Bu özelliği sayesinde ilk andan itibaren hemen çalışmaya başlar. Isıtıcı kapandığı zaman verdiği ısı da hemen kesilir. En uygun kullanım alanı olarak genelde balkon veya teras gibi dış mekânlar tercih edilir. İç mekânlarda ise depo, dolap odası veya kiler gibi az kullanılan ve ısının ulaşamadığı yerlerde kullanılması tavsiye edilir. Devamlı ısı sağlamadığı için elektrik tasarrufu sağlamak isteyenler için uygun bir modeldir. Dysis karbon ısıtıcı ise iki tarafına bakır tabla yerleştirilmiş ve içerisinde karbon film içeren modeldir. Halı veya parke altına döşenerek ısıtma ve ısınma için kullanılır. Bu Dysis ısıtıcı modelleri farklı boyutları ile her ev boyutuna ve kullanım yerine uygundur. Yer kaplamadığı için minimal ev tasarımlarında da kullanılabilir. Nemi aldığı için romatizma gibi hastalıklara iyi gelir. Kısa zamanda yer aldığı bütün zeminlere eşit ısı yayabilir. Sıvıdan etkilenmez. Oldukça ince bir materyal olduğu için yeri de yükseltmez. Verimi yüksek ve maliyeti düşük bir modeldir. Kurulması oldukça pratiktir. Yanmaz sertifikalı ürünler de bulunur. Dysis halojen ısıtıcı ürünleri kısa dalga ısıtıcı olarak da bilinir. Isıtma lambaları ve ampulleri kullanarak ısıtma yapar. Ampuller parladığı zaman yüksek ısı sağlar. Yüksek ısı sağladığı için dış mekânlarda da sıklıkla tercih edilir. Isıtıcı aynı zamanda ışık da verdiği için dış aydınlatma sorununa da çözüm sağlamış olur. Yüksek ısı üretmenin yanı sıra sıcaklığı hemen vermeye başlar. Dysis power ısıtıcı quartz ısıtma malzeme seçeneği ile yüksek verimli reflektöre sahiptir. Özel açısı sayesinde daha geniş alanın en yüksek verim ile ısıtılmasını sağlar.

Dysis Isıtıcı Seçimi ve Fiyatları

Dysis Isıtıcı Seçimi ve Fiyatları

İhtiyaçlar ve kullanılacak alan belirlendikten sonra Dysis ısıtıcı model seçimi yapılmalıdır. Böylece istenilen sıcak ortam elde edilebilir. Öncelikle kullanım süresine karar verilmelidir. Isıtıcı devamlı açık mı yoksa ara ara mı çalıştırılacağı seçilmelidir. Daha sonra alan genişliği belirlenmelidir. Isıtıcı gücü ile ısıtma alanı doğru orantılıdır. Ürünlerin Watt gücü ne kadar yüksek olursa o kadar geniş alanı ısıtabilir. Dysis ısıtıcı 2300W ortalama olarak maksimum 23 metrekare alanı ısıtabilir. Dysis ısıtıcı 2000W için ise bu değer 20 metrekareye düşer. Elektrik tüketimi de seçimde dikkate alınabilir. Kullanım şekli de önemli seçimlerden biridir. Sık ayarlama değişiklikleri yapılma durumu varsa uzaktan kumandalı modeller tercih edilebilir. Ürünlerin kurulumları oldukça basittir. Yerde kullanılan ürünler direkt fişe takılarak çalıştırılabilir. Duvara monte edilecek ürünler de aparatlarıyla kolayca kurulumları yapılabilir. Dysis ısıtıcı fiyatları; ürün özellikleri, gücü, büyüklüğü, ayarlanabilir güç seviyeleri, kumandası olup olmaması gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Her ihtiyaca uygun birçok Dysis ısıtıcı modeli bulunur. Model konusunda kararsız kalan kişiler, her ürünün sayfasında yer alan Dysis ısıtıcı kullananların yorumlarına bakarak seçimini yapabilir. Siz de kullanacağınız mekâna en uygun ısıtıcı ürünlerini istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz ürünleri sepetinize atıp hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.