Grundig Buzdolabı 

için sonuçları listeledik.

Küçük ve büyük ev aletleri ile eğlence elektroniği alanlarında dünyanın bir numaralı üreticilerinden biri olan Grundig, en taze yiyecekleri gönül rahatlığı ile tüketmeniz için yeni jenerasyon buzdolabı çeşitlerini satışa sunuyor. Tüketici elektroniği alanında Avrupa'nın önde gelen markalarından olan Grundig, yiyeceklerin ilk günkü tazelikte kalmasını sağlayan Duo No Frost özellikli buzdolaplarıyla tüm bütçelere hitap eden ürünleri kullanıcıların beğenisine kazandırıyor. Her geçen gün gelişen teknolojileri kullanarak buzdolabı çeşitlerini üretmeye devam eden Grundig, kaliteli ürünleri mutfaklara taşımaya devam ediyor.

Grundig Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Grundig Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Grundig, beyaz eşya grubunda mutfakların vazgeçilmezi olan birbirinden özel buzdolabı modellerini tasarlıyor. Mutfakları evin popüler yaşam alanlarından birine dönüştürmenin en pratik yolu, Grundig'in farklı ürün alternatiflerine sahip olmaktan geçiyor. Fark yaratan, gardırop ve çift kapılı modeller No Frost özelliklerle donatılıyor. Grundig çift kapılı buzdolapları, dondurucu bölümü üstte soğutucu bölümü altta bulunan klasik stil ve yeni nesil tasarım kombi tipi buzdolabı modellerinden oluşuyor. Kombi tipi buzdolapları, dondurucu bölümünü sık kullananlar için üstte konumlandırılıyor. En geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilen 600 litre üzerinde hacme sahip gardırop buzdolapları, daha fazla saklama kapasitesi sunarken, farklı renk ve yüzey seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Gardrop buzdolapları, tasarıma bağlı olarak 2 ila 4 kapaklı olacak şekilde tasarlanıyor. 430 litreden başlayan hacimleriyle her türlü mutfak alanına uygun olarak tasarlanan Grundig buzdolapları, teknolojinin sunduğu en yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. Her ailenin ihtiyacına göre düzenlenen iç hacimleri sayesinde, kullanıcılar ister geniş soğutucu bölümlerine sahip modellere, isterse en taze saklama koşullarına sahip dondurucu bölümleri bulunan Grundig ürünleri arasından seçim yapabiliyor. En ileri teknolojik özellikleri taşıyan Grundig buzdolabı modelleri, kullanıcılara pratik kullanım ve estetik dokunuşlar sunuyor. Ürünlerde gelişen yüzey teknolojilerini içeren inox kaplama ve darbelere dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Parmak izi bırakmayan yüzey teknolojisine sahip ürünler, çizilme ve lekelere karşı koruma sağlarken, temizlik konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Renk ve tasarımda gerçekleşen alternatif seçenekleri, kişisel alanlar oluşturmak isteyen kullanıcılar için yeni avantajlı bir dünya oluşturuyor. Klasik beyaz görünümünün yanı sıra pek çok farklı modele ve renge sahip olan Grundig buzdolapları, Inox ve gümüş renk seçenekleriyle tüm mutfaklar için dikkat çekici modeller oluşturuyor. Yeni geliştirilen sistemlerle verimliliği arttırmak isteyen Grundig, ürünlerinde akıllı teknolojinin getirdiği en güncel uygulamaları kullanmayı ihmal etmiyor.

Yüksek Teknolojinin Kesişim Noktası: Grundig

Yüksek Teknolojinin Kesişim Noktası: Grundig

Grundig gardırop tipi buzdolabı, solo buzdolabı ya da çift kapılı buzdolabı ayrımı yapmadan tüm ürünlerinde No Frost özelliğinin en güncel uygulamalarına yer veriyor. Pratik kullanım imkanı sunan iç tasarımlara sahip Grundig No Frost buzdolabı; yiyeceklerin kolay düzenlendiği, tüm gıdalara hızlı ve rahat biçimde ulaşmaya imkan veriyor. Soğutucu ve dondurucu bölmelerine uygun olarak geliştirilen yenilikler her modele özgü özellikleri içeriyor. 0 derece, mavi ışık ve kokuyu önleyen iyon teknolojisi tüm ürünlerde ortak özellik olarak kullanılıyor. Bununla birlikte kullananlar için pratik yardım sağlayan dijital ekranla kontrol özelliği, sadece 5100, 5300 inox, 6000 ve 10000 serilerinde yer alıyor. LED aydınlatma teknolojisi, ürünlerden en yüksek performansın elde edilmesini sağlarken, aynı zamanda enerjinin en verimli şekilde kullanılmasına da katkı sağlıyor. AB standartlarına uygun olarak A+ ve A++ enerji sınıfında bulunan Grundig ürünleri, yıl bazında minimum enerji harcaması gerçekleştiriyor. Kullanıcı dostu ürünler üretmeyi ilke edinen Grundig, ergonomik ürünleri hayata geçiriyor. Özel termal işlemler sonucunda elde edilen temperli cam raflarla dayanıklılığını kanıtlayan buzdolapları, farklı bölmeler için kullanılan fan sistemleri ile dolap içindeki havanın daima nemli, gıdaların uzun süre taze kalmasını sağlıyor. İhtiyaçlar ve mutfak yapıları düşünülerek yapılan tasarımlar her alana uyum gösteriyor. Uzun ve derinliği fazla modellerden, kısa ve enine geniş modeller kişisel ihtiyaçlar için farklı alternatifleri barındırıyor. Yeni nesil motora sahip olacak şekilde üretilen Grundig soğutucu modelleri, standart çalışma koşullarında sadece 43 dB ses seviyesi oluşturuyor. Bu derece düşük ses seviyesinin elde edilmesinde geliştirilen motor teknolojisi kadar, ürünlerde kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemelerde rol oynuyor.

Her İhtiyaca Uygun Grundig Buzdolabı

Her İhtiyaca Uygun Grundig Buzdolabı

Yenilikçi tasarımlarıyla çağa ayak uydurmayı başaran Grundig buzdolapları, akıllı teknolojileri kullanarak tüketicilerin bütçesine katkı sağlıyor. Hem yüzey tasarımı hem de iç tasarım özelliklerine göre geniş ürün çeşitliliği sunması Grundig buzdolaplarını rakiplerine göre avantajlı kılıyor. Ürünlerin sahip olduğu teknik özelliklerin yanı sıra, su sebili, ekstra çekmece, dijital kontrol ve akıllı sistemlere uyumluluk gibi özellikler ürün fiyatlarının farklı olmasına neden oluyor. Grundig buzdolabı fiyatları da belirtilen bu özelliklere uygun olarak farklılıklar gösteriyor. Buzdolabı modeline göre farklı fiyat uygulamaları gerçekleştirilmekle birlikte, herkesin bütçesine uygun Grundig buzdolabı modeli seçenekler arasında yer alıyor. Pek çok farklı kesim tarafından gerçekleştirilen Grundig buzdolabı yorumları incelendiğinde herkes için uygun bir Grundig modelinin bulunduğu daha iyi anlaşılıyor. Açık alanlı, Amerikan tipi ya da standart dizayn edilmiş mutfak tiplerine özel işlevsel ürünler tasarlayan Grundig, fiyat performans noktasında da güvenilirliğini kanıtlıyor. Marka, sadelik ve zarafetin bir arada bulunduğu ürünleriyle de mutfaklara sadece şık bir ürün kazandırmıyor. Ürettiği ürünlerin dayanıklı tüketim ürünleri olduğu bilincinden uzaklaşmadan sağlamlık konusunda kullanıcılarına destek oluyor. Tasarım, dayanıklılık noktalarında tüketicileri mutlu etmek isteyen Grundig, A enerji sınıfın ürünlere oranlar %20'ye varan enerji verimliliğini kullanıcılarına sunuyor. Grundig, ilk günkü tazeliğinde ürünleri, daha geniş ama pratik kullanıma sahip buzdolaplarında saklamak isteyenler için dün olduğu gibi bugünde ilk akla gelen marka olmanın keyfini yaşıyor.